Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lújzi04

5 éves évfordulónál dupla tételek voltak... egy bika relikvia mellé még járt egy "kisebb" is...

Azt hittem 10 évesre is lesz majd valami durranás
Támogatom és örülnék neki, ha világösszevonás megtörténne.....

Már így is átjárnak V2-re egy csomóan aukciós ház miatt....

illetve a pvp uncsi , az egymás elleni harcot kellene felturbózni.....
Dátum: 2017.01.28. 14:54:28
Ha lenne mire elkölteni, akkor nem lenne egy zsák relikvia kupon tartalékban.... azért mostanra már elég sok módon lehet szerezni a játékban kuponokat...

Bíborhold javaslatában még mindig ott van az ah komponens... aminek az árát még nem lehet belőni hisz az a játékosokon múlik kinek mennyit ér meg... szóval szerintem nem szaladnánk csak úgy el az ah-s relikviák fejlesztésével...
Dátum: 2017.01.26. 19:01:59
Szerintem legyen előfeltétele, mert gondolom nem úgy terveztétek , hogy összeadódna a két tallér hatása, hanem csak az egyik érvényesülne. Én is sok ezer dukátért vettem az arany tallért, szóval igenis mindenki járja végig ezt az utat, aki akarja a gyémánt tallért is!
Dátum: 2016.11.30. 18:22:22
De ha végzet verme bekerül a játékba , mint állandó esemény. Akkor helyette új esemény lesz?
Azért ha megnézed magas szinten már szinte semmit nem jelentenek a horda bónuszok. (Talán gyémántot leszámítva)
Illetve jó pár relikviával meg tudod szerezni a másik horda képességét, (troll agyar, magitrox, papi amulett )

Jó lenne egy picit színesíteni a játékot és taktikázásra ösztönözni a játékosokat, hogy épp melyik hordát választják és ha még fejleszteni is lehetne valahogy ezeket a plusz horda tulajdonságokat, akkor az talán még jobb is lehetne.

Nekem úgy tűnik, hogy magas szinten egyforma taktikát használnak a játékosok. És talán így végre Kiaphet ellen is lenne esélye a riválisoknak
Istenek eljövetelét egy eléggé illuminált egyén dobta be ötletként... szerintem már maga sem emlékszik rá, hogy ezzel mit is akart volna.....
Ezzel azért vitatkoznék, évek óta járok a találkozóra és az élő fórum az, ami leginkább érdekel.

De tegnap nem egy részeg ember rondított bele az egészbe....

Annyira nem figyeltek egymásra, hogy három ember is felhozta (egymás után!!!!), hogy lehessen jelenlegi állatot familiárisra cserélni úgy, hogy megmaradjon a magas állat szint....


Nekem jöhetnek a nevek akár privátban is, szívesen elbeszélgetnék az ilyen egyénekkel!!!
Aki vidékről megy kocsival, tud parkolni a környéken? Illetve remélem nem fizetős?
Dátum: 2016.09.08. 15:40:37
79 tp-van, pedig csak négy meccset nyertem, kettőt támadóként, kettőt védekezőként... akkor ez , hogy jött ki? vesztettre is kapok?
Dátum: 2016.09.08. 15:17:27
Kettes harci szinten látja már valaki milyen felszereléseket lehet venni?
Dátum: 2016.05.22. 21:39:47
Sziasztok

Eddig android-os telóm volt és simán ment a vu rajta. Lecseréltem iphone-ra és valamiért nem tudok belépni rajta a játékba. Az oldal bejön. Beütöm a belépési adataim. De ugyanarra a nyitó oldalra ugrik vissza. Még annyit se ír ki, hogy rosszak a belépési adataim.

Mi lehet a gond?
Dátum: 2016.02.17. 19:12:48
A csatában összesen 107469 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 59268 (+1065) lélekenergia és 306 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: 21 asztrális kincs, Isteni ital!

Találtál 1 szubplazmát!
Gratulálunk, legyőzted a szintet őrző főszörnyet!

Átmész a következő szintre?


és kábítós cuccban voltam, nem is bajnoki szettebben.....
Ne!!!! Legyen meglepetés és felfedezni való.
Dátum: 2015.12.06. 22:46:21
Tavalyi élő fórumon javasoltam, hogy járjon energia tégla a győztes szövetségnek, de nem lett belőle semmi
Dátum: 2015.12.05. 23:05:37
hipp hipp hurrá, hipp hipp hurrá, hipp hipp hurrá
Dátum: 2015.12.05. 14:03:49
A bolygó és egyben univerzum uraként, minden nemes végzetúr hölgynek és végzetúrnak meg kell hajolnia , még a Halál Angyalai szövetségnek is
Dátum: 2015.11.30. 20:48:55
Szerintem a bolygó ura döntsön, még is csak ő az univerzum ura.
Dátum: 2015.11.27. 17:12:50
Támogatom a craftolást. Már egy ideje én is gondoltam rá, csak nem tudtam egy pontos kivitelezést összehozni. De látom Miklós fejében már meg lennének hozzá az ötletek.

Én is így gondoltam, hogy különböző módon lehessen hozzá összeszedni az alapanyagokat.

Amit javasolni szeretnék ez ügyben, hogy egy új tárgy összekovácsolásához a régi tárgyak képei közül lehessen majd választani. És a 200 szint feletti dolog is pont jó.
Szövetségi küldetésről látható statisztika, hogy melyik tag mennyit dolgozott az ügyön.