Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
1. hozzászólás - 2016.11.28. 15:18:41
Sziasztok,

Összeírtam a listát a találkozón elhangzott dolgokról. Nagyon sok jó ötlet volt, köszönet érte! Nem ígérem, hogy a listáról minden meg fog valósulni, de azért igyekszünk az eddigi megszokott trendnek megfelelően folyamatosan berakni dolgokat, és akkor természetesen ez a lista lesz a kiindulási alap.


Végzet verme állandó esemény.
A játékosok havonta egy mini Végzet Vermét teljesíthetnek, 10 (15?) szintest. A szabályok ugyanazok, mint az eredetinél, de nincs a végén toplista, és a jutalmaknál is lesz valamekkora eltérés. (memóriaszelence vs inspiráció!)

Csatlós bajnokság.
A normál bajnoksághoz hasonlóan, lesz 2 hetente megrendezésre kerülő csatlós bajnokság. Az elején csak egyetlen kategória lesz. A jobb helyezésekért jutalmak, és ún. rangpontok járnak majd. Ha elég olyan karakter lesz, akinek már számottevő rangpontja van, nyitunk egy második, „profi” ligát, bizonyos rangpont felett ebben a kategóriában fognak játékosok indulni. és így tovább, idővel lehet 3, 4. stb liga is. Az, hogy melyikben indulsz, a rangpontodtól függ. Ha valaki többször rosszul végez, lehet veszíteni is rangpontot.

Legendás tárgyak. A fórumon leírt dokumentáció alapján, viszont a javaslatok szerint a szintet, amikortól elérhető, alacsonyabbra vesszük, hogy több játékos is részt tudjon venni bebbe.

Kereskedőház, ahol a haszontalan tárgyak hasznosakra válthatók. Pl. beváltható: asztrális kő, isteni dekrétum, őrjöngés itala, ősi templomi pálca. Cserébe valamilyen erőforrást kapsz, amit hasznosabb tárgyakra válthatsz (alternatíva: a fenti tárgyakkal bővül a platina / sárga myto préselési lista).

Aukciós tételek:
új tétel:
ritka: zafír csatlós csatakő (+1 csatlós harcba); gyémánt tallér (25% bónusz); új tárgyak (ld. alább)
gyakori: 100 barna mytokronit, 20 diránium, kiégett őskő+.
megszűnő tétel:
isteni ital.

Szerencsekerék:
változás: mesterkő pechpont értékét csökkentjük, kapott AF pontot növeljük.
új tárgyak.
ultraritka: zafír csatlós csatakő
ritka: smarag szelence
gyakori: 10 kheszon törmelék; 1 diránium; kiégett őskő+
megszűnő tétel: barátság kristálya.

új tárgyötletek aukcióhoz és szerencsekerékhez:
- szövetségi küldetés jutalmát növelő
- familiáris transzformáció: egy meglévő tetszőleges állatodat egy még nem birtokolt familiárisra cseréled (szint stb megmarad, név, kép, speciális képesség változik)
- minieventben tárgy találás esélyét növelő
- kék mytokronit mennyiséget növelő
- karemium csapda ill. más, elavult élő aukciós tárgyak
- végzet temploma jutalmat növelő
- hűség záloga továbbfejlesztés
- váltás 0 és 100% fertőzöttség (kérdés: mi lesz a +5 szakértelmekkel?)
- 15-nél több állat befogását engedő relikvia.

V4-60: végzet templom csatlós küldik szint előfeltételét megnöveljük.

Inspirátor megszűnik működni, ha a tulaj eléri a maximális szintet.

automatikus öltözetváltás küldetés jutalom átvételekor.
Tervezzük, hogy az asztrális állomás és evolúciós kamra maximális szintjét a jövőben megemeljük.

új fókuszkristályok.

új isteni küldetések:
- kihívásokra
- minieventekre

unobtánium utáni relikviafokozat (legalább a mytokronit detektorokra).

csatlós csatánál a kapott dirániumot befolyásolja a karakter erőssége.

V2-n 3 KH van, mi a helyzet a többi világgal. A KH tagok jelenleg nem klónozzák a csatlósokat, ez probléma-e.

mytokronit robbanás és relikvia ismeretnél kiírni, hány AFp-be kerül a köv. szint.

entitásos feladat könnyítése - esetleg -500 taumaturgiát és -500 erőt adó fegyver a boltba?

új horda képességek, bónuszok.

bajnokságon lehessen eggyel magasabb kategóriában nevezni.

Ötlet: Istenek eljövetele. 300-as szint elérésekor küldetés, a karakter visszahívja az isteneket Ghallára.

Lélekenergia maximum véglegesítése.
Pontszám: 7.72
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
2. hozzászólás - 2016.11.28. 15:39:50
Szerintem a 10 szint boven eleg a veremhez ha allando esemeny lesz.

Amit javasoltam, hogy X szint utan lehessen azonos hordaba is utni, szovetseget kiveve, talan egybe lehetne kotni az istenes sztorival es nem feltetlen 300as szint kelljen hozza. A 10 istem kozul 1et lehet valasztani, mindegyik adna valami bonuszt nyilvan es csak X idokozonkent lehet atterni masik istenhez, viszont "aki nem en istenem szolgalja..." azt lehessen utni. Talan igy jobb is lenne es nem lenne erdekserules a fertozotteknek, bar ok viszont joval tobbet rabolnak a rendes portyaban, nem tudom ez ki van-e hasznalva vagy sem errol nekik kene nyilatkozni.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.49
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
3. hozzászólás - 2016.11.28. 16:27:38
Idézet: siva - 2016.11.28. 02:21:28
amiröl nem volt szó, de szerintem lenne igény főleg a keveset költök körében elérhetővé tenni idölegesen a gyorsítás, vip, kényelmi funkciók stb elönyeit. kb a prémium árának duplájáért egy hétre, annyit mindenki össze tud kaparni, megoldja pl a sok tárgyelhasználást, meg ha látja milyen hasznosak lehet beruház rá gyakrabban és igy jönne kis pluszbevétel


Ezt tudnám támogatni

Ami még érdekelne hogy az ultra implantokat nem tervezik a jövőben upgredelni?

Többi felvetés egész jó bár így hirtelen elég sokk amin át kell rágni magát az embernek
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.79
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
4. hozzászólás - 2016.11.28. 16:40:21
"zafír csatlós csatakő (+1 csatlós harcba)"

Jó ötlet tovább erőltetni ezt a vonalat? Nem rég került be a Gyémánt csatlós csatakő, ami uezt tudja. Így jelenleg is 4 csatlós harcolhat arénában. Magasabb csatlós szinten, megfelelő tárgyakkal felszerelve így is rengeteg +TÖ-t jelentenek és persze irdatlan mennyiségű őskövet... Néhány hónap alatt már 3 harcoló csatlóssal is 40-50+ csatlósbónuszt lehetett elérni és még barna mytokronit sem kellett hozzá. A jelenlegi csatlós vonal és a rá épített csatlós aréna nagyon az őskőköltés irányába tolódott el. A sima csatlósokat még őskőköltés nélkül is meglehetett szerezni, a többségét biztosan, igaz kb. kétszer annyi idő alatt, mint az olyan játékosok esetében, akik őskövet is áldoztak erre. Ez eddig rendben is van! De ez a csatlós aréna már nagyon pofátlan módon a lehúzásról szól! Aki pedig nem csinálja nagyon lemarad, ráadásul meglehetősen rövid időn belül. Én azon játékosok közé tartozom, aki fizet a játékért. 3-4 havonta 350 őskő árát fizetem be(mellette 350 kiégett kővel), de már ez sem elég, pedig nagyon minimálisan csak a lényegre költöm. Lassan ez már csak a gazdagok játéka lesz... A kezdetektől fogva egy nagyon erős karakterem van, évek óta ellenfelem sem akad a viadalokon(az összes szervert beleszámítva). Tehát nem azért panaszkodom, mert nincs/nem volt sikerélményem, kijutott belőle bőven, viszont a néhány évvel ezelőtt elkezdődött és nemrégiben csatlós arénával is megfejelt irányvonal szépen kifejezve is erős túlzás, lehúzás, további KÉNYSZER!
V3 Shadowrun
Pontszám: 9.11
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
5. hozzászólás - 2016.11.28. 16:48:23
A felesleges kacat tárgyak listájára én javasolnám még a kézikönyvet és a kútgerjesztőt. Lényegében mindegy, hogy platinára vagy sárga mytóra váltható lesz, bár a legjobb az lenne ha mindkettőre lehetne, főleg ha állandósítani tervezitek a vermet ami zabálja a platinát.
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.74
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
6. hozzászólás - 2016.11.28. 16:58:38
"új horda képességek, bónuszok."

Ez meg mi a jó Isten ? A csatlósokért nem szólok, mert látom abban látjátok a pénzmagot.

Mégis, miért kellene belenyúlni a horda képességekbe ? Amikor ez a rendszer úgy ahogy ki van egyensúlyozva?
Elő volt ez készítve, át van ez gondolva, hogy mi mivel jár ?
Ebben nagy sötétséget látok

Más:

Szövetségi bajnokság

Szó sincs róla, hogy lesz nevezési rész, és ip cím ellenőrzés.
Szó sincs arról, hogy átgondoljátok a bajnokság lebonyolítását. Ugye, mint mondtam nagyon sokszor. Ligák, és ellenőrzött szövetségek.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.70
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
7. hozzászólás - 2016.11.28. 18:23:47 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Végzet verme állandó esemény.
A játékosok havonta egy mini Végzet Vermét teljesíthetnek, 10 (15?) szintest. A szabályok ugyanazok, mint az eredetinél, de nincs a végén toplista,

Szerintem tök jó lenne a végén toplista. Az emberek szeretik a toplistákat, járhatna érte verem medál, ami semmit se ad. Hogy ne azon múljon a toplista, hogy ki került hamarabb gép elé, legyen a felderített mezők száma/szerzett pontok száma alapján pl.
A veremmel az időfüggő váltási arány miatt van a legtöbb bosszúság, ez most lehetne úgy hogy nincs váltási büntetés. Akár úgy is, hogy kevesebb szintből áll, de legyen meg a lehetőség, hogy most leülök és megcsinálom az aktuális vermet, ne kelljen 6x nekifognom.

Csatlós bajnokság.
.....
Ez érdekes dolog, azoknak akik nem voltak ott: az élő fórumon lévők kb. fele nyomja a csatlósságot rendszeresen. Mondjuk akik általam ismert, erős karakterrel rendelkeznek azok pont nem voltak köztük, ez is biztosan jelent valamit. Azt hiszem ezt a csatlós vonalat el kell viselnünk, mint 13 évesen a hetenkénti pattanást. Ez van.

- váltás 0 és 100% fertőzöttség (kérdés: mi lesz a +5 szakértelmekkel?)
Erről volt olyan, hogy lehessen váltogatni, de a relikvia vagyakámi ami ezt engedi, az a fertőzöttek számára megadja a +5 lehetőséget, így ők is nyernek vele.

Inspirátor megszűnik működni, ha a tulaj eléri a maximális szintet.

Az inspirátor hatása eddig is megszűnt max szintnél, az inspiráció (!) az ami tovább működik és kérték (v5, v6).

V2-n 3 KH van, mi a helyzet a többi világgal. A KH tagok jelenleg nem klónozzák a csatlósokat, ez probléma-e.
Ez úgy hagzott el, hogy v2n több KH van, lehetne a többi világon is plusz KH, ha már világösszevonás le lett húzva. Az SZB nem teljes megoldás (saját klón modul, szöv taktika vs. pp elköltés, időnkénti szünet, stb.) Ellenérvnek egyedül aztmondtad, hogy így is érkezik ÜSZ-re olyan levél, hogy sokat támad a KH. Mondjuk ez kicsit wtf, mert egyrészt max óránként jönnek, nem klónozzák a csatlós bónuszt (az hogy ez gond-e, egyedül te vetetted fel ), no meg 48 óránként állítható beállítás hogy KH támadjon/ne támadjon, ezek után nehogy már valakinek gondja legyen vele..

entitásos feladat könnyítése - esetleg -500 taumaturgiát és -500 erőt adó fegyver a boltba?
Erről teljesen lemaradtam, bá az utolsó pár percről el kellett mennem a reinkarnáció vetélkedőre. Érdekes! Csak entitás ellen működne? Mert a játék más interakcióit is borítaná egy ilyen tárgy.

Ötlet: Istenek eljövetele. 300-as szint elérésekor küldetés, a karakter visszahívja az isteneket Ghallára.
Már nem tudom ki mondta, de azért ennyire közel konkrétumok nélküli javaslatot betolni, akkor is vicces volt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.12
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
8. hozzászólás - 2016.11.28. 21:11:09 (Válasz Offsboy #7 hozzászólására.)
Istenek eljövetelét egy eléggé illuminált egyén dobta be ötletként... szerintem már maga sem emlékszik rá, hogy ezzel mit is akart volna.....
Pontszám: 7.36
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
9. hozzászólás - 2016.11.28. 21:21:49 (Válasz Don Firenze #6 hozzászólására.)
Azért ha megnézed magas szinten már szinte semmit nem jelentenek a horda bónuszok. (Talán gyémántot leszámítva)
Illetve jó pár relikviával meg tudod szerezni a másik horda képességét, (troll agyar, magitrox, papi amulett )

Jó lenne egy picit színesíteni a játékot és taktikázásra ösztönözni a játékosokat, hogy épp melyik hordát választják és ha még fejleszteni is lehetne valahogy ezeket a plusz horda tulajdonságokat, akkor az talán még jobb is lehetne.

Nekem úgy tűnik, hogy magas szinten egyforma taktikát használnak a játékosok. És talán így végre Kiaphet ellen is lenne esélye a riválisoknak
Pontszám: 7.36
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
10. hozzászólás - 2016.11.29. 10:55:39 (Válasz Lújzi04 #9 hozzászólására.)
szia!én voltam az az "eléggé illuminált"egyén aki az istenek eljövetelét felvetette.tettem mind ezt azért ,hogyha majd eljő az az időszak mikor a játékosok elérik a 300-as szintet(már ha a szintkorlát megvalósul)-"Jó lenne egy picit színesíteni a játékot és taktikázásra ösztönözni a játékosokat".gondolok én itt az istenek követésére.a lehetőségeknek csak a fantázia és a programozási idő szab határokat.új épületek(pl:Raia temlom,Leah templom...)szövetségen belül akár több is.az egyik isten "követése"felerősítené adott horda bónuszait(Tharr-rubin,Fairlight-gyémánt stb...)gonosz isten követője csak fertőzött lehetne,...sorolhatnám
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 8.55
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
11. hozzászólás - 2016.11.29. 13:43:53
Meg egy gondolat, habar ez aprosag: az allatok regeneracios kepessege nem kaphatna egy szorzot? Ugy talan a diszen kivul erne is valamit. Lehet ez karakter vagy allatszint fuggo szorzo is, de jelen formaban semmi ertelme nincs es NAGYBAN csokkentene a kattintgatast.
Mod: win-win szitu
A hozzászólást Emishi módosította 2016.11.29. 13:44:14-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.49
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
12. hozzászólás - 2016.11.29. 16:08:40
Az entitás templomi küldiről van szó, nálam például (de gondolom vann még így páran), maxolva még AF képességgel is a "kapható" entitások száma, így csak szintlépéskor kapok újat. Egyrészt ezért nem tudok haladni az ölésükkel (3. szintenként vittem végig), másrést a templomi küldetésnél úgy kell vigyáznom rá, mint a hímes tojásra, mert 20 ütés alatt párnával is agyonverem. Erre lenne opció valami más, akár úgy, hogy lenne alternatíva, mint pl. a "győzz háborúban vagy költsd el az összes PP-t" dolog vagy a kincs vs láthatatlanság feladat.
Más.
A horda bónuszokról szombaton lemaradtam, de örülök a felvetésnek, kb. fél éve én magam is ezt írtam/mondtam Miklóséknak, át kellene folgozni, mert ami 2008-ban jó volt, ma már hiányos, elégtelen. Nekem az volt az ötletem, hogy a gyémánt kereskedő bónuszt minden horda kapja meg, és jobban domináljanak a harci képesség bónuszok, vagy legalábbis legyen értelme annak, ha valaki egy adott hordát választ. Talán a halott PVP-t is megdobná, ki kellene dolgozni
Pontszám: 8.18
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
13. hozzászólás - 2016.11.29. 16:14:10 (Válasz Kwisatz #12 hozzászólására.)
A kereskedő bónusz maradjon csak a gyémántoknál
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.49
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
14. hozzászólás - 2016.11.30. 21:01:04
- familiáris transzformáció: egy meglévő tetszőleges állatodat egy még nem birtokolt familiárisra cseréled (szint stb megmarad, név, kép, speciális képesség változik)




és mi van akkor ha már "birtokolt" a familiáris
erre lesz valami megoldás hogy hamarabb utol érje szintbe a többi állatom? vagy nézegessem évekig hogy kennelbe fejlődik
Pontszám: 6.68
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
15. hozzászólás - 2016.12.04. 10:59:12 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A szerencsekeréken nem lehetne kivenni a LE-t adó gyakori tételt? A ritka talán már kikerült.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.12
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
16. hozzászólás - 2016.12.05. 11:33:02
Csatlós kufárra is kitaláltatok valamit? Mert már most nem lehet folyamatosan cserélni a felszerelését a 3 csatlósnak,és akkor még lehet +1... Marha drágák a cuccok. Vadászhatok én amennyit akarok,nem jönnek olyan sűrűn azok a törmelékek. 10 kavicsért meg biztos nem fogok venni 1db arany lélekfókuszt,hogy vehessek egy újabb fegyvert pl.

Nálam most 7-be kerülnek az új cuccok. 84 kavicsért tudnám lecserélni a 3 csatlós felszerelését. Amit kb majdnem hetente kéne megtennem,mert addigra lépnek vagy 3-4 szintet. (ha nem többet)
Úgyhogy jó lenne ha erre is ötletelnétek valamit...
Megyek
Pontszám: 9.08
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
17. hozzászólás - 2016.12.05. 11:34:46 (Válasz Megyek #16 hozzászólására.)
szerintem ez így tökéletes. Tervezzük meg, mikor vásárolunk új cuccot, mit és mennyit... Ha bejön a csatlós bajnoki ez egy fontos taktikai elem lesz.
Nálam 10 arany lélekfókuszba kerülnek az új felszerelések, ha 1 csatlósnak le akarom cserélni a teljes szettet az 400 őskőbe kerülne... Én szeretek őskövet költeni, de kizárt, hogy ennyit elherdáljak.. kénytelen vagyok számolgatni... Végre valami ami megfog minket ősköves karaktereket is.
A hozzászólást Dozer módosította 2016.12.05. 11:40:52-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.88
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
18. hozzászólás - 2016.12.05. 11:54:59
És jön a több harcoltatható csatlós!
Iszonyat meredek lett ez a csatlós vonal őskő-ügyileg!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.34
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
19. hozzászólás - 2016.12.05. 12:47:09
Ja igen bocsi,kicsit benéztem. 280 kavics 1 csatlós. Hát nem tudom,ha csak havonta cseréled le az akkor is ilyen tempó mellett számolva igenrengetegsok kavics lenne. pl ha most cserélném akkor 840 lenne. És mondjuk legközelebb majd akkor amikor elérik a te szintedet,akkor 1200 ugye. Na most havonta kidobni ennyi kavicsot,ami ugye csak nőni fog a mennyiséget illetően,nem tudom ki meddig fogja ezt tartani. De azt mindenkinek be kell látnia,hogy ez így ebben a formában nem fog működni...
Megyek
Pontszám: 9.28
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
20. hozzászólás - 2016.12.05. 13:41:53
Én is majdnem felháborodtam ezen, de aztán rájöttem hogy el lehet adni az előző cuccot, így "minimálban" kijövök.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.50
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője