Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanga60

Oldal: 123
Dátum: 2009.12.26. 14:50:35
Szia!
Eddig 69 Kérdést tettem fel amit elfogadtak elsőre.
Most két kérdésre azt a választ kaptam, hogy helysírási hibát tartalmaz. Utána néztem egyikben sem volt hiba.
No írtam egy harmadikat, könyvet is használtam hozzá.
Gondoltam csak elfogadják, hiszen nálam okosabbak írták.
Nem értelmezhető volt a válasz, majd figyelmeztetés, hogy, ha még egyszer előfordul letiltanak. Sem csúnya, semmi olyat nem tartalmazott nem felel meg a kiírásnak.
Mostanáig olvasgattam a szabályokat.
Rengeteg kérdés van ami nem felel meg az előírtaknak.
Mitől függ kiét fogadják.
Találkoztam kis betűvel kezdődő mondattal. Kérdőjel nincs.
Melyik filmben nem szerepel XY. És keresgélhetem, XY filmjei között. Mert mindenki minden filmet látott?
De ez csak egy példa.
Szerintem elég lett volna a rossz értékelés. A figyelmeztetést már nagyon szigorúak tartom.
Megjegyzem egy egyszerű, de szerintem nem primitív kérdés volt.
Valakiél nem, nálam nagyon keményen bíráltak.
Dátum: 2009.07.08. 12:48:54
Helló!
Az épületekröl szeretnék kérdezi. Nem gondoltato-e már olyanra, hogy a sok agressszívépület mellett valami szelídebbet is lehetne építeni. Mondjuk templomot.
Van átokpiramis, kínzókamra, pusztítás citadellája.

A templomban meg lehetne áldani azt aki mondjuk segít egy küldetés teljesítésébe.

Van katakomba. El lehet bújni.

Fertőzés.
Azért aki szintlépésrkor legyőzi a fertőzést, gyógyul. Egy idő után kerülhetne kevesebbe a fertőzés leküzdése, hiszen egyre gyógyultabb vagyok. Ez az életbe is így van. Minél gyógyultabb vagyok annál kevesebb gyógyszer kell.
Megtámadnak magas szintű karakterek. Nagy szakértelem összeggel, közben 50-60%-os fertőzéssel.
Mikor kapunk bónuszt azért, hogy minél kevesebb a fertőzésünk?
Lehetne kórház is. Oda is lehetne meni gyógyulni.
Tudonm van gyógyital. Meg is veszem, de jó lenne valami más is.

Vadászat: Arra sem gondoltatk, hogy vadászat közben néha kaphatnánk valamilyen tátgyat, mint a térkapuban kincset. Amit el lehetne adni, de fel is lehetne használni. Olyasmikre gondolok, mint az aukción lehet kapni. esetleg valami gyógyszer amitől gyógyulni lehet.

Csak néhány gondolat.
Hanga
Pénzt em kell a kvíz miatt befektetni csak a prémim tagság és egyebek.
Egyébként 36 jó kérdésem volt ennél sokkal nehezebb, sajnos nagyon gondolkozok rajta, ha lejár a prémium tagságom, megszüntetem a karaktert. Sejtszervecskéről mindendenki tud aki biológiát tanult. Az egyiknél az a baj ahogy olvasom, hogy ordít a jó válasz, nezze hülyének a játékosokat, a másik túl nehezet tesz fel és uram bocsánat utána kell nézni.
De a vincellérnénél a matekot nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindig beindítok egy keresőt és amit nem tudok utána nézek. Ha nem találom 5 percig csak akkor nyomok nem választ. De még akkor sem mindig, mert tudnom kellene, ha más tudja.
Hogy mi a számtan benne azt nem tudom.
Úgy látszik tegnap csak töröltek kérdést. Jelentkezzen már valaki akiét jónak értékelték, és mit tett fel? Persze a választ ne jelölje meg.
Hello Játékosotékosok! Megkaptam az első rossz értékeést. A 30. kérdésem lett volna. Vajon miért?
Mi az organellum?

hangszer
sejtszervecske*
művese
élőlények csoportja


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ
HMi az organellum?

hangszer
sejtszervecske*
művese
élőlények csoportja


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választello Játékosok! Megkaptam az első rossz kérdés értékelést. 30. lett volna. Vajon miért?
Lehet, hogy a poker is fontos valakinek. Lehet, hogy érteni kellene hozzá, lehet ez is az általános műveltség része. Azért nem nyomok rosszat, mert én nem tudok pókerezni,
Meg hogy a tündéket, orgokat, meg ezeket ismeri, hát ezt olvas.
Olvastam ugyan a Gyűrűk urát, de nem teszett annyira, hogy mindenre emlékezzek. Na viszont sokan tudják, mert rajonganak érte.
De szeretem a latin mondásokat.
Szerintem mikor kérdést kell feltenni elkezdünk gondolkodni mit nem kaptam még. Aztán keresek olyat ami nem primitív, utána lehet nézni, más csípőből tudja. Nem volt a Felicia kérdése annyira rossz, hogy elvegyék az új kérdés feltételének jogát. Én például midig befürdök a pókeres kérdésekbe, pedig már utánanéztem egy párszor. Ha ilyet kell értékelnem, azért nem szoktam rossz kérdést nyomni. Valakinek ez megy, miért vegyem el a kedvét. Ő ehhez ért.
Elolvastam már többször a "baromi jó" kérdések topikot. Alig kaptam még ilyet, pedig tényleg jók.
Bezzeg, póker, meg ki van a makk ászon, amerikai foci, Forma-1-est stb nem is beszélve a Gyűrűk uráról meg filmekről tömkelegével. Megnézem, ha megtalálom örülök. Nem minősítem azért a feltevőt....!
De tudják ki fordította magyarra a Gyűrűk urát?
Én több mint 3000 kérdésre válaszoltam helyesen. Biztos ennek is utánanéztem volna. Elolvatam a kérdésekre vonatkozó kritériumokat. Szerintem nem sérti az etikettet. Sok latin n kérdés volt.
Nem is rossz kérdés, csak egy kicsit utána kell nézni, de én kiszűréses alapon simán megválaszolom, a többi vélasz szinte adja mi a jó.
Dátum: 2009.04.14. 19:40:28
Hello!
Szerintem a kvíz olimpiára csak a kiírásban előírt, (nagyon szigorúan) kérdéseket szabadna feltenni, amihez tényleg általános műveltség kell. Megszűrve, speciális kérdések nélkül. Talán egy külön adatbázist létrehozni erre a célra. Elolvastam a követelményeket, soha nem teszek fel olyat ami ennek nem felel meg, vagy nem lehet utána nézni. Én is utána nézek mindig, hogy ha én kapnám, és nem tudom, meg tudom-e keresni. Sokat lehet így tanulni.
Hanga
Dátum: 2009.03.23. 19:11:02
Segítsen valaki hol a recepció?
Dátum: 2009.03.18. 05:04:09
A kvíz kimondottan jó, sok éredekes kérdés s van nem csak primitív lexikális tudást igénylő, sok a kiírásnak megfelelő. Éredekesek, sok mindent tanultam is.
Dátum: 2009.03.18. 05:03:23
A kvíz kimondottan jó, sok éredekes kérdés s van nem csak primitív lexikális tudást igénylő, sok a kiírásnak megfelelő. Éredekesek, sok mindent tanultam is.
Dátum: 2009.03.17. 22:50:12
Egyáltalán nem erről van szó elismerem, hogy sok munkátok van benne, nekem is a karakterem fejlesztésébe, hanem ha már nyert, mert ő magasabb szintű régbben játszik, tutti, hogy yer gratula, de maga az elevezés a kép, az elveimmel em fér össze a módja. Nem akarok én kiszurni senkivel, nem az akar kiszurni velem, aki elhurcol?
Dátum: 2009.03.17. 21:59:06
Szeretném megírni a véleményem erről az egész kínzókamra dologról.
Sok épület van egészen eddig nagyon szinpatikusak szivesen építkeztem, élveztem a játékot. De ezen fel vagyok háborodva, hohy valaki csak várja a LE-t nem dolgozik meg érte. Betesz egy gyengébbet ebbe a "fasisztoid" épületbe, és várja, hogy más kikaparja a számára az előnyőket.
Én meg órákig nem játszhatok, ha nem akarom, hogy más húzzon ebből hasznot. Nekem meg kell dolgoznom minden LE-ért más meg lefölözi. Mire emlékeztet ez? Legalább kiválthatnám valahogy magam. Jó tudon,hogy én nem vesztek, de más megkapja mondjuk egy nagyobb küldi szép részét és a billentyűt sem nyomta meg. Utána jön a következő és szépen kiesek a játékól mert csak vegetálni tudok. Legalább 24-48 óráig, ne lehetne újra bezárni.
És látom lesz ilyen hogy gyémánt ...stb gyűlölet. Nem a fajgyűlöletre emlékeztet ez?
Ezután mi következik?
Koncentrációs tábor?
Gázkamra?
Gulág?
Dunába lövés?.....Soroljam még?
Mert nekem ezek jutottak eszembe ezekről a fejlesztésekről.
Talán gondolatébreztő lesz.
Tényleg terror háza sincs még!
Nem tudom kinek mi a véleménye,de minél magasabb szintű leszek anná félelmetesebb dolgokat látok.
Tudom van békés világ is. Ott is van egy karakterem, tényleg nyugisabb, éskellemesebb játszani, de hónapok munkáját most hagyjam itt, mert ellehetetlenítenek ezek a dolgok. Lehet, hogy lesz egyszer a mi szövetségünknek is kinzókamrája, de akkor sem értek egyet az oda zárássa, Ez már szerintem nem fér össze a játék stílusával. Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de egy ilyen remek játékot, (kvíz, szuper) kár eldurvítani.
Tehetek arrol én, hogy még nem játszom olyan régen, hogy ilyen dolgokat tudjak használni.
Ne vegyék el a kedvem, de lehet, hogy kedvünk.
A prémium tagság sem ad semmi védelmet?
Most talán ennyit, és bocsánat a kissé erős hozzászólásért, de dühös is vagyok mert még a neve is rettenetes, hogy kinzókamra, hát még a kép, hogy elborzasztott. Mint a keresztrefeszítetett Jézus.
Ha ezek után kizárnak, hát tegyék.

Tudom, ha nem tetszik, ne játszak

Egy nagyon kellemes játék volt, de ne durvuljon már el.
Dátum: 2009.03.17. 19:53:14
Engem ma először vittek kinzókamrába. Ezt egy rendkívül brutális dolognak artom. Ha van időkorlát, hogy meddig kell ott tartózkodni, akkor miért nincs időkorlát, hogy meddig nem lehet újra elhurcolni. A katakombát sem lehet örökké használi. Valami időkorlát kellene ide is. Ahogy ugyanazt a végzeturat sem támadhatom meg naponta többször csak háborúban. Így azért nem lehetetlenítenék el a gyengébb karatereket. Jogtalan előnyhöz jutnak azok akiknek még nincs. Nem akarom leírni, de valami eszembe jutott egy régi időből erről az épületről.
Oldal: 123