Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2010.02.14. 18:45:01
Dátum: 2010.02.14. 18:17:17
hol volt? Ha megkérdezhetném. Mert én nem tudom.
Dátum: 2010.02.14. 17:52:31
Még egy dolog a kristály szövetséggel tényleg lehetne kezdeni valamit. 500k Le szövi 70-80 szintű karakterek. Mi soha az életbe nem tudjuk ütni, mivel azokról mintázatok akik magas szintűek. Mindig ők ütötték és mindig ők fogják. Hiszen velük együtt fejlődnek, de a kút nem. Mi nem csatázhatunk és nekik már nem éri meg lassacskán a kút nagysága véget. Szerintem lehetne 250k, 500k, 1mk, 2mk LE kutú kristályszövetségek. Így mindenki jól járna. És így lennének a karakterek is. 250k LE kútnál 30-40 szintűek, 500k LE kútnál 50-60 és így tovább. Mit szóltok?
Dátum: 2010.02.14. 17:25:30
az az 1k csak azzal azt akartam szimbolizálni, hogy keveset. De ha 1 szintű vagy akkor meg éri

Még egy javaslat a fegyverek és hasonlókhoz, ha nehézkes új fegyvereket berakni. Miért nem csináljátok azt, hogy kb. 150 Szintől ugyan azok lennének a fegyverek mint az elején csak annyi változás, hogy +25 adnának mindenre. sebzésre 350-nel több.
például: fénytőr 304,5 5 5 20 40 25 20 40
Yssuf tőre 1. szint 18 5 5
Yssuf tőre 2 szint 368 25 25 25 25 30 25 30
stb.. vagy valami hasonló. Tudom, hogy ez nem elégséges csak egy útmutató.
Dátum: 2010.02.14. 16:45:17
sokan mondják, hogy biztos a korlátozás ellőtt szedtem meg magam (ők vannak sérülve azért mert nem csinálták ellőtte mint páran)és biztos éjjel nappal fent vagyok. Meg csak azért én hozzám jönnek magukat le veretni magukat mert bajnokim van. Szerintem ti is tudjátok, hogy miről beszélek. Ezért tanácsolom ezt és csak azért kevés Le járjon érte, mert a multizók sem csinálnák. inkább vadásznak. És így azt akadályoznák meg, hogyha nem tudunk gép közelbe lenni akkor is jöjjön a csp, mert ha tele van akkor nem lesz több.
Dátum: 2010.02.14. 16:24:13
smaragdos és csak 2m ldiff lesz még meg. Csak tudom rengetegen vannak így nem tudnak le játszani Másfél órát, de viszont muszáj mert e. f. növeli a csp. vagy csak nem ér rá. És ez pont azért jó mert nem tudják elrabolni tőled. A multizókról meg ne beszéljünk azokat csak sajnálni tudom.
Dátum: 2010.02.14. 16:00:23
Ja meg néztem a karidat innét fúj a szél. Mert top szövi magas szint és éjjel nappal játszok. Figyelj elmondom még egyszer nem az a lényeg, hogy meg gazdagodjon az LE-ből csak kapjon valamit. És mivel neked(tek) dukkát és relikvia medál halmok vannak. Ezért Azt az 1 K LE sajnálod adótól aki nem tudja lejátszani a tp és csp. És ezért kell mind a kettőt adni az LE-ért. Mert te magas szinten vagy portyázol vagy vadászol és neked nem éri meg beadni.
De aki 8 szinten van és van 300 csp-je és 100 pp-je akkor soha nem fogja lejátszani. Meg ráadásul valamilyen szinten kompenzálni azt a kezdőknek amit ti még a korlátozás előtt megkaptátok. Gombnyomásra LE te azt csinálod. Egy gombnyomás LE, relikva, dukát, kristály ... 60 szinten fáj 1k LE 100 csp ért és 25 pp-ért.
Dátum: 2010.02.14. 15:40:34
mert?
Dátum: 2010.02.14. 13:28:55
Én azt szeretném tanácsolni, hogy be lehessen váltani a csp ás pp LE-r. Nem nagy számra gondoltam például 100 csp-ért kapnál 1000 LE-t. Ez annak lenne jó aki nem ér rá minden nap játszani és állandóan fullon van neki mind kettő. Vagy lehetne mind a kettőt feláldozni így se a poko se a vadászos karik nem akarnák ki használni csak azok akik tényleg nem tudnak fellépni olyan sokszor. De viszont javítana a morálon. Én így gondolom. 100 csp és 50 pp-ért jár 2000 Le. És lehetne csökkenteni, hogy ha még egyszer használja. Mit szóltok? Tudom, hogy akik minden nap fönt vannak ellenzik, mert hogy előnyre tesznek szert azok. De így viszont lehet, hogy azok is szívesebben játszanának akik nem érnek rá nagyon. De lehet olyan is, hogy egy szinten csak 4-szer legyen.
Dátum: 2010.01.28. 14:20:41
Alacsonyabb szintet is kihívhatsz,csak PP-be kerül,kristálypontot ad és az állat fejlődik+a morálja is egész hamar felugrik!

Valahogy így néz ki a kihívás!

Egymás üdvözlése után megegyeztek, hogy tudásotokat tanulás, sebgyógyítás és tudatturbó szakértelmekben fogjátok összemérni.
Az első próba tehát tanulás lesz.
Kezdetét veszi a vetélkedés. Előnyöd már az elején szembetűnő! Ebben a szakértelemben te vagy a nyertes.
A második próba sebgyógyítás.
Kezdetét veszi a vetélkedés. Rövid idő után Orlin jelentős előnyre tesz szert. Most sajnos te veszítettél.
A harmadik próba következik: tudatturbó.
Kezdetét veszi a vetélkedés. Hozzáértésed megkérdőjelezhetetlen. Ebben a körben te győztél!
A 3 próbából te 2 kört nyertél, Orlin 1 kört.
A végső győztes te vagy. Ellenfeled gratulál. Nyereményed 3 kristálypont.
Állatod fejlődött, morálja javult!

A támadás mellett külön gomb van a kihívásra is!
Dátum: 2010.01.28. 14:17:08
bocsi. De először felraktam a kérdést és sajnos nem volt időm kitörölni. Tévedni emberi dolog. De még akkor se tudom, hogy hogy lehet aktiválni vagy esetleg mikor indul. Köszönöm a lámázást.
Dátum: 2010.01.28. 12:55:31
Azt szeretném kérdezni, hogy a karakter lapon mi ez:
Győztes kihívás: 0
Dátum: 2010.01.11. 16:26:55
Jó lehet, hogy annak rossz akiket irtattok. De azért 1 kristálypontért is lehet venni epikus tárgyat. Habár lehet jobb lett volna ha megfelelő kincspontot adni kell érte. Meg azért 4.szinten 60 védekezés és 60 támadás plusszal, plusz epik cuccal. Nehéz ellenállni nekik. De az is milyen furcsa, hogy a pokok nem váltanak szövit, mert nem akarnak építkezni.
példa:
Azért nem jönnek 180k LE kutas szövibe hozzánk, mert kell építkezni. Pedig 10, 20 építés plusz tudat szakival semmi lenne egy póknak. Szerintem egy olyan dolgot kellene csinálni. Ami nem drasztikus. például az veheti igénybe az épületet aki a lélekkút egy ötödét építette.
tehát nálunk 180k LE kútnál, minimum 36k LE-t. Pedig még ez is kevésnek tűnik. Mert így előbb később elárasztanak bennünket 1k LE-és építések.
Dátum: 2010.01.11. 15:44:15
mert már láttam 5. szintű karit egy 35-as epikkel szaladgálni. Amúgy is nem nagy a korlát már egy 10. szintű tud 30-as venni, mert ugye bár 10+20 az 30. Az egyetlen dolog ami sántít a fejlesztésben. A vf melletti szaki. jó dolog, de ha én elfelejtem a vf amit 25.-ig húztam nehezen kétlem, hogy vissza kapom 70k LE amit költöttem rá. Tehát bukok vele és mivel a vf csökkenti a térkaput tp-t is. Kb. ugyn annyi Le jön belőle. Ez az új szaki csak azoknak jók, akik még csak most döntik el vagy fogják, hogy fejlesszenek.
Dátum: 2009.12.31. 19:30:14
Erre csak azt tudom mondani, hogy ha valaki ilyenen gondolkozik az ....Azért nem vállalsz gyereket, mert baja eshet. Akkor ne vedd fel az új cipőt ne hogy elkopjon. Igaz ez kicsit durva. De ha mindenki azon aggódna ne hogy meg erőszakolják a gyerekét akkor nem lenne gyerek. 24 éves vagyok diplomás feleségem szintén 24. Van egy gyönyörű kis lányunk 1 éves lesz. És még kettőt szeretnék. Nem akarok 40 évesen gyereket. Mert szeretnék a lagzijukba táncolni. Lehet, hogy meg se élem a 60-at. Meg aztán minek élek a világon és minek keresek annyi pénzt ha nem tudom kire hagyni....40 ezer forintot (gyes+ családi) kap a feleségem én 80 ezerért dolgozom. De nem érdekel semmi. Nem érdekel, hogy diplomásként betanuló munkát végzek, amit had ne mondjam ki vagy mi is elvégezne. Erre akarok én három gyereket. Leszoktam a dohányzásról. Erdőre járok munka mellett dolgozni, hogy kisebb legyen a fűtésszámla. Inkább eszek minden nap héjában sütőt krumplit, szalonnát. Mint hogy a lányom valamiben hiányt szenvedne. Mindenki csak nyavalyog, hogy nincs munka, amikor meg 2000 ft kapsz krumpli szedéskor. én kérek helyette krumplit, mert akkor többet kapok. Diplomás vagyok fasza. Minek többet keres egy jobb hegesztő mint én tudok össze gürcölni. De amikor haza érek és meg látom a lányomat tudom, hogy nem hiába csinálom. És ha valaki azt mondja, hogyan vállalhattam gyereket vagy hogyan merek majd háromba bele vállalni. Annak el árulom. Hogy a lányomnak a popsi kenőcse Sudocrem a pelenkája meg pampers.
Dátum: 2009.12.22. 22:28:21
Hello mindenkinek.
Én szerintem az egész dolog változó. A fiatalságnál a trend számít. Mit lát, mit hall tévén, rádión, vagy haveron keresztül. Rengeteg ismerősöm van, akik a film nézés után vették meg a könyvet és azt mondták jobb. Hogy miért jobb egy könyv mint egy film vagy akármi más,
mert a könyv olvasása közben az ember elképzeli a dolgokat. Miért fontos ez, mert mindenki úgy képzeli el ahogy a akarja. Ha egy karakter leírása részletes akkor is mindenki másképp képzeli el. Ezért szerintem csak reklám kérdése az egész. Mennyien beszélnek róla? Melyiket filmesítik meg? Azt mondjuk, hogy a megfilmesítés drága. Hát nagy tévedés. Manapság az animációs filmek tömegével jelenek meg. Hogy miért? Mert olcsóbb. Japán csak úgy árassza az ilyen "meséket". Hát én is belenéztem ezekbe a mesékbe. Némelyik olyan véres, hogy még filmeket is túlszárnyalja. Tehát minden arról szól, hogy kitudja magát beleélni az egészbe. És ezért jobb a könyv, mert ott Te képzeled el. Azt meg senki ne mondja nekem, hogy például a Harry-t és Gyűrűk urát, azért olvasta mert úgy rátalált. Én is írok egy könyvet. Már négy éve. Szeretném egyszer látni egyszer a kezembe a könyvet. De ha film készülne róla csak úgy akarom, ahogy én elképzeltem. Hogy miért nem adom ki? Mert nem merem.
Tehát a lényege: A KÖNYV: képzeld úgy el ahogy te akarod.
A FILM: nézd ahogy mi elképzeltük.
u.i: Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Dátum: 2009.12.22. 19:02:25
Tudom, hogy nem növeli a többit és nem fogja csökkenteni. Csak egy kis Le vissza jönne.
Dátum: 2009.12.22. 19:01:07
Azon gondolkoztam, hogy a felejtés szakit is ellehessen felejteni. Mit szóltok?
Dátum: 2009.12.13. 14:44:29
Akinek nem inge ne vegye magára. Tudom hogy lehet jól csinálni is. Kreatív és kivégzés és kész. Megnézed mennyi a vesztes csatája és elosztod a vesztett LE-t és ennyi.
Dátum: 2009.12.12. 22:46:30
Hát ideje valamit csinálni, mert kezd nagyon elfajulni a játék. Mire gondolok:
-Hatalmas Le diff alacsony szinten. Megkérem a szövetségi társamat csináljon egy karit akit üthetek. Vagy átmegyek a szomszédba. (javítási javaslat 2 hét után ne lehessen hozni LE tőle 3-4 hétig.)
- Epikus szövetségek csak ezért létre hoznak egy szövetséget, hogy epikus kincseket szerezzenek.
- Csak azért támadnak meg alacsonyabb szövetségeket a nagyok, hogy teljesen elpusztítsák. (javaslat: Pc kompenzáció:300 K LE kútnál nagyobb szövetségekre dublán számítson a pc.)

Javaslat a pókok és többiek játékos morális javítására: Közös ellenfél kitalálása. Hasonló lenne mint a Zarknod ébredésénél. Csak egy hadsereg lenne, amiktől lehetne sok Le szerezni. Akárki támadhatja őket például 2 színtől naponta 6*szor. Persze a 2. szintűek kisebb harcosokat kapnának mint a 80. szintűek. Ha 0 Le táborozol akkor is kapsz LE-t (az azért jó mert akik félnek a pókoktól kipróbálnák). És a karterlapon lehetne megnézni, hogy hány ellenséget győzött már le. Vagy lehetne úgy, hogy mindenki elkezdi az első szintű eleségnél és megy felfelé. Kb. ennyi ha történet kell hozzá én tudok úgy is szeretek ilyennekkel foglalkozni mert könyvet írok és rengeteg ötletem van.
üdv: Dark Knuth
u.i. Nem csináltam sose magamnak farmot. Akire rátaláltam, attól meg bocsánat.