Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2015.12.05. 17:46:49
Igen meghajlok a tanulatlanság előtt. lejárt a prémiumon és két napig nem voltam fönt és ti támadhattatok szub-val. Betyár
Dátum: 2015.11.18. 16:49:57
Csp-ért lehessen kihívásozni. Annyira idegesítő, hogy a kevés a pp és csinálni az ember a xénót is vele, de kell a kihívás a szövi küldibe... De, hogy le legyen akkora táp lehetne húsz csp árán vagy többé.
Dátum: 2015.11.10. 12:47:06
Én már tudom. Ha van egy új tag és el kezd építeni akkor ez az épület megtoldja 1 LE-t 9 LE-vel. Persze annyi Le-nek kell benne lenni a tárolóban. A régi tagoknál nem számít az építési szaki, de az újnak igen.
Dátum: 2015.11.10. 07:54:19
én csak az építésit építtetem, az hogyan tűnt el vagy hogyan kell vele építeni nem tudom.
Dátum: 2015.11.09. 11:44:25
Köszi, de nem csökkent annyival. Ennyi volt előtte: 82238761 ennyi most: 82199385. nem értem.
Dátum: 2015.11.09. 11:34:17
ráadásul van energia téglám is 20 annál meg azt írja, hogy a nagy szövetségek megfogják tőlem venni és cserébe építési energiát kapok.
Dátum: 2015.11.09. 11:23:22
Igen a kutat töltöm és volt 400 ezer építési energiám amit bele építem a kútba azzal nem csökkent de 21 ezerrel igen. Ami benn volt az építési tárolóban, amit a szövetségi társam épített bele.
Dátum: 2015.11.09. 11:08:10
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy van ez az épület: Lélekenergia-tároló. Az egyik társam épített bele 21 ezret. Utána én építettem 400 ezer építési energiát és csak azzal 21 ezerrel csökkent ami benne volt ráadásul a 400 ezer építési és az a 21 ezer épületben lévő Le is el tűnt.
Dátum: 2011.12.21. 19:00:27
nekem meg van minden relikvia( szakis, tul, kereskedelem, szerencse.) és csak ez egy tanács volt, de ha nem lesz más én nem fogok nevezni azért a platináért azért nem éri meg.
Dátum: 2011.12.20. 13:05:11
Én jól szórakozom. Dumálok a többiekkel, csinálom a küldiket és gyúrók bajnokira. Most számolgatok, hogy kellene legyőzni Fecsut, Barakudát és a többi jó játékost. Ez nekem kikapcsolódás, hogy a mai világban nem foglalkozok a csekkekkel, anyagi gondokkal, hírekkel, ameddig játszok 20-30 percet naponta. A másik dolog azért bajnoki viadal a neve mert egy verseny a többi olyan jó játékos ellen akik számolgatnak fejben, olyan mint egy "stratégia" játék. Vajon mit húz a másik, de az ne lehessen bajnok aki csak kikeresi a interneten a válaszokat a vadászatra és csak elpakolja az LE össze-vissza. Ez az én véleményem.

U.I miközben zöld macit hallgatok a három éves kislányommal.
Dátum: 2011.12.20. 12:57:03
Igen ezt megértem, hogy magasabb szinten jobban szeretsz játszani. Én 42 szintre értem el a 10 bajnokit, de akkor kérlek te is érts meg, hogy kevesebb időm végett muszáj vagyok optimálisan játszani, hogy tudjak nyerni bajnokit.
Én is elítélem, azokat akik leragadnak egy szinten és nem csinálnak semmit csak neveznek bajnokira.

Másik dolog az előző lapon írtad, hogy szintet kell lépni, hogy ne kapj minuszt a tul. összegre.
(Re: bajnoki viadal 1660. hozzászólás - Ma, 10:48:32 (Válasz Noodlee #1658 hozzászólására.)
Ez jelen pillanatban nekem 1 hónap alatt kellene 3. szintet lépnem, hogy a következő viadalon ne kapjak mínusz -10et.

De ahogy látom itt a hozzászólók különböző szinten játszanak. Azok a bajnokok akik magasabb szinten vannak azért sokallják a -10-et mert képtelenség 3-4. szintet ugrani a bajnokik közt, mint például én is, de viszont megértem azt, hogy az alsóbb kategóriában ahol szintenként vagy két szintenként van bajnoki ott elvárnák a szintlépést a bajnokik közt. Tehát szerintem az lenne a helyes, hogy először jönne a mínusz egyes szorzó, utána a hármas, utána az ötös és csak utána a 10-es. Vagyis be tennék egy köztes kategóriát még.
Dátum: 2011.12.20. 12:15:12
Mert ez a játék lényege minél kevesebb tp-ért, minél több Le kapni. Példa: Van két karakter. Aki kevésbé optimálisan játszik az felhúzza az elementáris fúziót, hogy sok csp kapjanak, hogy többet tudjanak vadászni, de akkor könyvelje el, hogy nehezebben fog bajnokit kapni, mint aki nem húzta fel.
Dátum: 2011.12.20. 11:55:56
hát igen. Azt mondják, hogy szüntessék meg az épület bónuszt, de akkor kérdezek valamit. Ha valaki egy hónapon keresztül jobb szöviben játszik, mint másik induló, elméletig sokkal nagyobb esélye csinál jobb karaktert. Ha van épület bónusza ha nincs. Ezért is fölösleges elvenni csak a bajnoki végett. Másik dolog mindenkinek meg van a lehetősség jobb szövetségben játszani.
Dátum: 2011.12.20. 11:35:29
Hát igen az első 10 bajnokit nehéz megszerezni magasabb szinten, de ha megcsinálod gratulálok hozzá. Pl 60. szinttől felfelé csinálhatod úgyis mindet jobban tudsz. Ja és igen annyi időm nincs, hogy minden világon játsszak. Hiszen két munkahelyem van és családom is.
Dátum: 2011.12.20. 10:46:56
A karakter neveim ott vannak a hozzászólásaim alján. Bárkinek segíttek jó karit csinálni. Jelen pillanatban is a segíttek sok karakternek. A Halál Angyalai szövetségben vagyok mindegyik világon, mint vezető. Jobban szeretem a szövetségi társaimnak segíteni, remélem megértitek. 2008 óta játszok a játékkal, amikor csökkentették az LE rablást átálltam vadászóssá. Nagyon nehéz és hosszú folyamat, de megéri. Még valami, minél kisebb szintű az ember annál könnyebb megcsinálni.
Dátum: 2011.12.19. 17:20:10
Én nem köszönhetek senkitől semmit, hiszen vadászós kari vagyok mind a 3 világon és így gyűjtöttem össze 15 bajnokinál többet. Tehát én az óvodás kijelentés arra a karaktere mondtam aki tényleg nyerni akar bajnokit, de viszont olyan rosszul fejleszt, hogy esélye sincs. Tehát vadászos kari is lehet jó nem kell ahhoz póknak lenni csak taktikázni kell. Ráadásul ezt a kijelentés csak azok veszik magukra akik..., de akinek nem inge..
Dátum: 2011.12.19. 12:46:11
-Hova bújsz ha loptál 1,5 milliárd forintot?
-???
- A parlamentbe a többiekhez.
Dátum: 2011.12.19. 12:33:16
Nekem 10 Bajnokim van 43. szinten de ebben a kategóriában vagyok 2 hónapja és nem nyertem. Az igaz, hogy aki már 46. szinten indult jobb fegyverekkel esélyem sem volt ellenne, de én meg várom ebben a kategóriában is a max szerezhetőt bajnokit. Ha minden jó lesz 44. szintre meg lesz a 100 küldi és lehet, hogy a fertőt is leküzdöm. Na utána lesz furcsa, ha nem győzök. Ezúton is gratulálok azoknak a Bajnokoknak akikkel eddig összekerültem: Darth Véder, Fecsu123, Shadowrun (smaragd ereje). Ezek mind nagyon jó karik és ugyan úgy megérdemlik a bajnokit, ezért reménykedem, hogy ilyen emberek fogják megnyerni a bajnokit még ilyen mínuszok ellenére is. Az óvodásokkal meg majd el bánnunk portyakor.
Dátum: 2011.12.16. 09:29:47
Jutalmazás is lehetne változatos.Már most mondogatják egy páran, hogy nem fognak részt venni benne mert nem éri meg, de akinek mind meg lesz legközelebb azok se fognak részt venni benne. Például lehetne ugyan olyan szaki növelő dolgok mint a kereskedelmes. Én úgy képzelném el, hogy ugyebár van 4 kufár egyik lenne tul. összeges, másik szakis, harmadik tárgyas, negyedik állatos. Pl:

Katherin, a káprázatos: Lehetne nála ezt választani: A tudás arany tőre 3%,2%,1%
Vagy ezek közül valamelyik:
kereskedelem: 10, 20, 30
kritikus ütés: 10, 20, 30
kivégzés: 10, 20, 30
kritikus varázslat: 10, 20, 30

Marietta, az elbűvölő lenne az állatos:
vastag bőr: 10,20,30
intelligens kedvenc: 10,20,30
sebgyógyítás: 10,20,30
vezetőkészség: 10,20,30
meggyőzőkészség: 10,20,30
idomítás: 10,20,30

Ericath, az elragadó: A fejlődés arany öve
Vagy ezek közül valamelyik:
Tulajdonság összeg: mindenre: 5, 10, 15

Agnaesh, a csábító: A hatalom arany kürtje
Vagy ezek közül valamelyik:
Nálad lévő állatok +10 szint, +20 szint és +30 szint
Esszenciák: mindenből 1, 2, 3
Bajnoki medál semlegesítő: Ez olyan tárgy lenne ami csak a bajnokikor semlegesíti a medálokat a mínusz végett: 2, 4, 6 bajnokit semlegesít vagy 3, 6, 9

szerintem így egyedivé lehetne csinálni sok karakter egy időre és ezek közül például a tul összeg növelőt többször lehetne választani és szakik ugyan úgy max fölé is növel. A számok lehetnek mások.
Dátum: 2011.10.12. 19:25:14
de ugyan úgy megjegyzi a gép és a mínuszt akkor is megkapod. Akkor inkább rendes bajnokiért megyek.