Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kufárok csatája 2.
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
41. hozzászólás - 2011.12.12. 22:50:13 (Válasz Aurri #40 hozzászólására.)
Egyébként azzal, hogy választható lenne az agyar tényleg bárki eldönthetné, hogy ez táp-e neki vagy sem.

A térkifordítós taktika mindenki előtt nyitva áll, senki számára nincs letiltva, "csak" elég kalandot kell hozzá megoldani, nem halmozni a több tíz vagy százezer lgy-t, és sírni Miklósnak, hogy semmire sem használható az lgy...

És tényleg elég kifordított logika, hogy sokkal jobb az ha csak néhány kiváltságos tápolhat valamivel, mint ha bárki. Ez valóban sokkal kiegyensúlyozottabb...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.55
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
42. hozzászólás - 2011.12.12. 23:16:53 (Válasz Bumburnyak #41 hozzászólására.)
Azt azért vedd bele, hogy az lgy "ingyen" van, ha kihívásozol, és csak azokat csinálod meg amik tetszenek neked.

Tseby én már előző találkozón is próbáltam elmagyarázni Lora-nak, hogy nem szabad agyarat osztogatni, akkor azt mondta senki nem is kért a lehetetlen küldetés jutalmaként.

Kiváncsi lennék egyáltalán kiknél van, és hány darab van kint játékosoknál agyarból...
Pontszám: 5.86
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
43. hozzászólás - 2011.12.13. 00:56:41
Idézet: Birka - 2011.12.12. 23:16:53
Azt azért vedd bele, hogy az lgy "ingyen" van, ha kihívásozol, és csak azokat csinálod meg amik tetszenek neked.


Aki kihívásozik annak minek az EH? Ebben a játékban semmi sincs ingyen....
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.82
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
44. hozzászólás - 2011.12.13. 07:38:43
Az agyar, ha a jövőben valóban nem lesz, akkor akár ki is kerülhetne a játékból. Mindezt úgy, hogy aki eddig használta választ helyette egy szintjének megfelelő másik kufáros relikviát és akkor le van tudva a jövőben az agyar által nyújtott esetleges extrém bónusz kérdése. Így az se lenne kérdéses, hogy a következő event(ek)ben szerepeljen-e nyereményként vagy sem.
Pontszám: 9.00
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
45. hozzászólás - 2011.12.14. 15:56:17
Ebben a kufárok közötti csatározásban az nem nyerő számomra, hogy a "gyengéb" karik 70%-a már nem játszik a maradéknak meg jó, ha a fele fog nevezni. Vagyis tele lesznek erős karikkal kevés karira.
Nem igazán jönne be, hogy 3 hétig napi 20-30 verést kéne elviselni.
Ezért nem is nevezek nem érné meg a dolog.
Amit meg nem értek, hogy miért nem lehet kiszálni menet közben. Az igazi háborúan is vannak dezertőrök. Valami büntetés fejében lehessen menekülni.
Pontszám: 6.49
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
46. hozzászólás - 2011.12.14. 16:27:10 (Válasz Gtr2 #45 hozzászólására.)
Tőlem jöhet akármennyi vereség. LE-t nem buksz, Ép-t minimálisat (minden csata végén regen van). Nem igazán értem, mi vele a gond. Akik eddig ütöttek, ugyanazok fognak most is, de nem biztos, hogy téged, lehet, hogy a klónodat, azaz több ellenfelet fognak tudni ütni, kevesebb jut rád.
Pontszám: 7.50
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
47. hozzászólás - 2011.12.14. 18:19:26
2 kérdés:


Nem emlékszem már pontosan, hogy nevezés után van még 1 hét az esemény kezdete előtt, amikor már lehet eseménypontokat gyűjteni vadászattal?


A másik kérdés leginkább valamely illetékeshez szólna. Platina medált lehet szerezni valahogy?
NoFear - V1
Pontszám: 7.43
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
48. hozzászólás - 2011.12.14. 18:25:47 (Válasz Craslorg #46 hozzászólására.)
Ebben igazad van az Ép regenerálódik, de a köveket lopják az állatokat sebzik.

Ezt, hogy érted, hogy a klónomat ütnék?

Hál istennek a támadások db számával meg vagyok elégedve. (nem sűrűn zaklatnak) pont ez izgat, hogy ez elmúlna. Ezért nincs nagy motivációm a nevezésre.
De ettől sok siket azoknak akik neveznek. Majd az esemény alatt szüretelek (remélem) mint múltkor.
Pontszám: 7.66
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
49. hozzászólás - 2011.12.14. 18:29:37 (Válasz Gtr2 #48 hozzászólására.)
Idézet: Gtr2 - 2011.12.14. 18:25:47
Ezt, hogy érted, hogy a klónomat ütnék?



Amikor nevezel akkor generálódik egy klón is a karakteredről, hasonló mint a KH, csak jóval gyengébb, viszont az élete meg van növelve, hogy lehessen csépelni.
NoFear - V1
Pontszám: 7.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
50. hozzászólás - 2011.12.14. 19:14:55 (Válasz NoFear #47 hozzászólására.)
Igen, legalábbis tavasszal így volt, hogy akkor már lehetett gyűjteni. A platina jó kérdés, nyilván kell, hogy berakják, különben nagyon sokan nem neveznének, akinek már mindenből van arany vagy majdnem mindenből. Erre én is kíváncsi vagyok.
Pontszám: 7.50
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
51. hozzászólás - 2011.12.14. 23:49:31 (Válasz Gtr2 #45 hozzászólására.)
Ha megunod a verést, ott a katakomba, elbújsz az event végéig...
Pontszám: 8.05
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
52. hozzászólás - 2011.12.16. 09:29:47
Jutalmazás is lehetne változatos.Már most mondogatják egy páran, hogy nem fognak részt venni benne mert nem éri meg, de akinek mind meg lesz legközelebb azok se fognak részt venni benne. Például lehetne ugyan olyan szaki növelő dolgok mint a kereskedelmes. Én úgy képzelném el, hogy ugyebár van 4 kufár egyik lenne tul. összeges, másik szakis, harmadik tárgyas, negyedik állatos. Pl:

Katherin, a káprázatos: Lehetne nála ezt választani: A tudás arany tőre 3%,2%,1%
Vagy ezek közül valamelyik:
kereskedelem: 10, 20, 30
kritikus ütés: 10, 20, 30
kivégzés: 10, 20, 30
kritikus varázslat: 10, 20, 30

Marietta, az elbűvölő lenne az állatos:
vastag bőr: 10,20,30
intelligens kedvenc: 10,20,30
sebgyógyítás: 10,20,30
vezetőkészség: 10,20,30
meggyőzőkészség: 10,20,30
idomítás: 10,20,30

Ericath, az elragadó: A fejlődés arany öve
Vagy ezek közül valamelyik:
Tulajdonság összeg: mindenre: 5, 10, 15

Agnaesh, a csábító: A hatalom arany kürtje
Vagy ezek közül valamelyik:
Nálad lévő állatok +10 szint, +20 szint és +30 szint
Esszenciák: mindenből 1, 2, 3
Bajnoki medál semlegesítő: Ez olyan tárgy lenne ami csak a bajnokikor semlegesíti a medálokat a mínusz végett: 2, 4, 6 bajnokit semlegesít vagy 3, 6, 9

szerintem így egyedivé lehetne csinálni sok karakter egy időre és ezek közül például a tul összeg növelőt többször lehetne választani és szakik ugyan úgy max fölé is növel. A számok lehetnek mások.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.42
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
53. hozzászólás - 2011.12.21. 17:03:37
Várható kezdés időpontjáról esetleg valami info tudható? (azon kívül, hogy január) Pl jan 10 kedd vagy jan 17 kedd?


És egy kérdés, most akkor az Event ideje alatt a résztvevőknél ki lesz kapcsolva a kreaff korlát? (elvileg úgyis csak meghatározott LE-t lehet mindig kapni itt, mint EH-nál)
NoFear - V1
Pontszám: 7.44
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
54. hozzászólás - 2011.12.21. 17:16:05 (Válasz Fubujoci #52 hozzászólására.)
Szerencsére nekem még nincsen meg minden relikvia,föleg nem a Platina fokozatúak. Bár most az öskövásárlással sokan szerezhenek maguknak reliket... Kíváncsi leszek mi lesz pluszban választható ha lesz ilyen.
De ha nem lenne relik amiért induljak az sem zavarna,mert ez az event egy kész EH paradicsom,lehet tolni a küldiket is és nem sokan fognak hozzánk férni hogy kiraboljanak.
Portyázom is és vadászok is,szakik maxolva. Alig tudom már kivárni hogy elkezdödjön,régóta készülök a következöre.
Pontszám: 8.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
55. hozzászólás - 2011.12.21. 17:42:16 (Válasz NoFear #53 hozzászólására.)
Aki részt vesz, annak nem számít a korlát, lévén az EH és a legyőzött szintje határozza meg a kapott LE-t. Aki nem vesz részt, annak nyilván továbbra is van korlátja, viszont rabolgathat azoktól, akik nem költik el az LE-t, bízván benne, hogy mindenki részt vesz az eventben a környékén.
Dátumot ilyenkor sose írnak Miklósék, mert ők sem tudják biztosra. Előtte 1 héttel majd úgyis kiírják. Fölösleges is odaírni, hogy jan 10, mert akkor jan 6-én már reklamálnának sokan, hogydeménemvanmárjelentkezés?
Pontszám: 7.51
kedvelt tagPifuFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
56. hozzászólás - 2011.12.21. 17:59:03
Sziasztok!

Mivel nem vettem részt az előző Kufárok csatáján lenne pár kérdésem az eventtel kapcsolatban. Előre is bocs ha alap és egyértelmű dolgot kérdezek.

1., a leírásban szerepel, hogy 1 portya és 1 eseménypont kell a harchoz. Az eseménypontot milyen gyakorisággal kapod/lehet kapni vadászatból?

2., eventben is van egy fajta fáradás ? 10% - 20% stb kapsz ha sűrűn csatázol? Vagy addig mehetsz amíg bírod szusszal . . .

3., szint különbséget hogy kezeli az event? befolyásolja a portya beállítás kit üthetsz?

4., ha ellenfelem megtámad és én nyerek beleszámít-e díjak eléréséhez szükséges díj győzelmekbe?

5., az eventre való jelentkezésnek van-e időkorlátja? (nevezési ideje) magyarul nem rögtön az elején nevezek hátrányt szenvedek-e?


Előre is kösz az értelmes válaszokat!
Pontszám: 5.07
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
57. hozzászólás - 2011.12.21. 18:09:06 (Válasz Pifu #56 hozzászólására.)
1., 1 vadászat = 1 eseménypont, láthatatlanul vadászva 2 vadászat = 1 eseménypont
2., igen
3., igen

4., ebben bizonytalan vagyok, de emlékeim szerint nem, csak a saját támadásod számít
5., szintén az emlékeim szerint event indulása a határidő (1 hét), később már nem lehet jelentkezni, de lehet kufárt váltani (ekkor nullázódik a statisztikád)

4-5 esetében várj megerősítésre vagy cáfolásra.
Pontszám: 7.51
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
58. hozzászólás - 2011.12.21. 18:29:00 (Válasz Pifu #56 hozzászólására.)
Elvileg olyasmi hátrányod mint a térképnél hogy több nap elteltével többe kerül, nincsen. Nem ér hátrány, csak kevesebb időd lesz előre eseménypontokat gyűjteni.

Én úgy emlékszem, hogy ha valaki üt és lepattan rólad, akkor nem kapsz semmit. Ez nem 1000 %. A fáradtság ugyanúgy számít mintha rendesen portyáznál.

Én az előző kufárcsata óta várom a következőt. Nekem ez jött be a legjobban a 4 közül.

A kapott LE így néz ki: (by Miklós)

Győztes csatáért kapott LE és TP (a szint a legyőzött ellenfél szintje):
LE: ( szint * 39,67 ) * (0,5 + EH * 0,015). Ha gyémántos, erre kap 1,05-ös szorzót, semmliyen más módosító nincs!
TP: (2+szint)*0,273."
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.12.21. 18:30:10-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.43
kedvelt tagPifuFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
59. hozzászólás - 2011.12.21. 18:48:10
Kösz az hasznos infókat.
Még 2 kérdés.

A portyapont beállítás gondolom itt is számít kit bírsz ütni az eventben (30+10 csak azonos szint és feletted, 15+10 feletted és alattad) és mennyi portyapontot kapsz/használhatsz fel.

Szint korlát van a nevezésre? 1es szintű karakter is nevezhet akár?
Pontszám: 5.07
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
60. hozzászólás - 2011.12.21. 18:51:45 (Válasz Pifu #59 hozzászólására.)
Számít a portyapont beállítás, és szint korlát tudtommal nincs.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!