Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pacalpörkölt

Oldal: 12345
Dátum: 2009.02.09. 11:05:55
Úgy gondolom, hogy a kvízkérdés egy plusz feature itt, ami akkor tudna jól működni, ha adható lenne érte jutalom, nem pedig mindenképpen járna. Jelenleg ez is olyan kategóriát képvisel, mint a vadászat, gyorsan valaki valami idiotizmust összerittyent, csak hogy hozzájusson a LE-hez (tisztelet a kivételnek). Ugyanez igaz a jóváhagyásra is: a mennyi 1+1 kérdések csont nélkül mennek át jó kérdéssel (egyszerűen nincs büntetve az, hogy valaki rossz kérdést hagy jóvá, igaz nincs olyan opció sem, hogy nem tudom jó kérdés-e/vizsgálandó)
Emiatt én alapból a koncepciót reszelgetném egy kicsit, mégpedig úgy hogy ez adható legyen, ne pedig ingyen járjon.
A variáció:
Ha már feltettél X (mondjuk 50) jó kérdést, jogosult leszel kvízkérdéseket bírálni. Ha eléred az Y (mondjuk 1000) jól megválaszolt kérdést, te is tehetsz fel kvízkérdéseket. A jelenlegi alacsony ilyen küszöbbel az a baj, hogy mint tudjuk alacsony a kerítés és nagy az Isten állatkertje
B variáció:
Tehetsz fel kérdést, de nem kapsz érte LE-t azonnal. Függetlenül attól hogy értékelték a többiek, addig nem kerül elfogadott státuszba, ameddig a Beho staff annak nem minősíti. Ebben az esetben akár többet is megkaphatsz egyszerre, azonban átmegy egy szűrőn és megüti a kívánt mércét, igaz idő kell hozzá. Amennyiben az értékelési szint alsó korlátja itt is emelkedne (lsd A var.), kimaradhat a központi fésülés.

Emellett megszüntetném azt, hogy egy kvízkérdés kiessen akkor, ha leesik a százalékos határ alá. Amennyiben tényleg jó kvízkérdés, akkor ott a helye, még ha nehezebb is, mint a Mi Magyarország fővárosa? kérdések. Ha már egyszer átment a szűrőn, hogy tartalmilag és minőségileg megfelelt a kritériumoknak, akkor maradjon benn. Esetleg olyan irányban módosítanám a jutalmazást, hogy kategóriákat csinálnék 1-5-ig, ami a kérdés nehézségét illeti és ezek szorzókat jelentenének ami a szerezhető LE-ket illeti (1X, 1.1X, 1.2X, 1.3X, 1.4X, 1.5X)
Dátum: 2009.01.31. 14:41:36
Messze előtte jársz szintben a társaid előtt?
Reménytelennek tűnik hogy belátható időn belül epikus csatákat vívj?
Decemberben a Jézuskától mást kérnél a fa alá, mint egy epikus emlékművet?
Szövetséged egy nagy kómaközpont?
Kacsingattál már más felé, de elrettentél a beépítendő hatalmas mennyiségű LE miatt?

Megoldás a Nyugdíjas Klub! Aktív, kommunikatív öreg rájákat keresünk epikus pernahajderek móresre tanítására! Nem a tápolás és optimalizálás amiért játszunk, hanem maga a játék: ehhez keresünk partnereket. Kötelező kúttöltéshez nálunk diszkont áron juthatsz hozzá, valamint igazolványt adunk kedvezményes vásárlásra a legközelebbi MDF piacra is.

Ne feledd: előbb-utóbb mindenki nálunk köt ki
Dátum: 2009.01.27. 13:14:29
Mikor fedeszte fel Kolumbusz Amerikát?

Ülj le fiam, egyes...

Melyik nem fő.város?

A fő.város sajnos nem tudom mi, a wiki se tudja. A válaszok között van Beriln, ilyet sem ismer a wiki
A LotrO mellett azért a Warhammer Online is az a hely, ahol adott egy igencsak kidolgozott háttértörténet és világ.
Dátum: 2009.01.08. 08:47:43
Mit jelent a gulyásagyú megnevezés?

Ez gulyáságyú akart lenni a válaszok alapján...

Ha kelet felöl fújj a szél,merre száll a villamos füstje?

Valúban fújj, de most csak sima fúj...
Dátum: 2009.01.05. 16:49:12
Ahogy írták
nektek is jo az adott korulmenyek kozott
biztos Csak hogy te is értsd

(szövetségi trófea: ágyban lófej)
Dátum: 2009.01.05. 16:04:17
Márpedig a mai fogalmak szerint mind Robin Hood, mind Tell Vilmos, stb terrorista volt. Értem én hogy nektek az a jó, hogy a fennálló rend megfelel Megjelentek nagy fekete autókkal, bementek a pénzért és utána majd jöttök X hét múlva, esetleg még egy kávéra maradtok
Sajnálnám ha más célt nem tudnátok találni, bár nem tudom ennyire minden optimalizálva lett-e Esetleg bekerülhet a játékba a bank/ATM is, mint épület, ahonnan a 20. szint felépítése után díjmentesen lehetne utalni a heti jattot, vagy kieshetne a térkapuból a Tom Sawyer féle varázsfesték is, amellyel más szövetségek bizonyos LE befizetése után lefesthetik a kerítést nálatok...

Egy önkorlátozás nem azzal kezdődik, hogy először fenyegetőzök (add meg magad), majd utána amit mondtam betartom. Ezt diktátumnak hívják, amelyet szavahihetőség követ. A kettő ég és föld.
Dátum: 2009.01.05. 15:11:56
Dess: amennyiben a PC használata terrorizmus, úgy a "nagy" szövetségek által végzett farmolás (kapitulálj egy nap után plusz egy/kettő hétért, kvázi védelmi pénz) szervezett bűnözés.
Az elsőnek legalább lehet erkölcsi/világnézeti alapja néha.
Melyik halászlevet eszik tésztával?

dunai
szegedi
paksi
bajai

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A sok mennyi 5645-54*2 kérdés csont nélkül átmegy persze Meg hogy hol játszik Totti (vagy 5 különböző változatban)
Dátum: 2008.12.28. 16:31:55
Feltettem egy kérdést, miszerint melyik halászlevet eszik tésztával (tiszai, bajai, paksi, szegedi)

Persze rossz hibás kérdést kapott, mert kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ

Igyekeztem lemenni a kétéltű peterakó zöld élölényünk hátsója alá ami a szintet illeti, ezek szerint az is magas még. Most komolyan, milyen kérdést tegyen fel az ember egy KVÍZ kérdés keretében? Mert ez sem ütné meg az 5000 Ft-os kérdést sem egy kvízműsorban.
Dátum: 2008.12.22. 10:56:11
Miklós, ez a történet mindaddig folytatódni fog, amíg a hevenyészett sztrájktörvényünket (is!) rendbe nem rakják két költségtérítés között a képviselők... Nem tudom tudod-e, de pl. hiányzik belőle teljesen a sztrájktörés mint fogalom (azaz mi számít annak, stb).
Lehet hogy furcsán hangzik de mind a MÁV, mind a BKV olyan mint a Végzetúr: kis csoportos rekreáció formájában alakítgatnak szakszervezeteket (szövetségeket) adott csoportok és felépítés szerencsétlenségéből adódóan ha ők nem dolgoznak, akkor megáll az élet.
Dátum: 2008.12.19. 22:44:27
Ülő Bika valós személy volt (ennek leginkább Custer tábornok nem örült), bár ha azt mondom hogy Tatanka Yotanka, talán beugorhat a neve
A Nyugdíjas Klub szeretetettel vár mindenkit az ünnepek alatt egy bögre forralt borra, illetve az ÖTYE által sütött bejglire.
Ezúton köszönjük az EH-nak a mai napon felénk tolmácsolt szokásos heti hadüzenetet, igazán szép gesztusnak tűnik a tett felajánlás fényében.
Dátum: 2008.12.11. 19:22:19
Biztos azért írta nagy betűkkel, mert nagy egyházszakadás volt
Dátum: 2008.12.11. 19:20:52
Melyik nem pengetős hangszer?

x
x
hárfa
tuba

A tuba-t még értem, de milyen és mekkora pengető kell a hárfához?
Dátum: 2008.12.05. 16:44:52
Ki volt Dugovics Titusz?

Egri várvédő hős
Horvát nemzeti hős
Szlovák focista
Jugoszláv partizán


A "megfejtés": egri várvédő hős... Szép nagy körmös a kérdés feltevőjének és mindenkinek, aki jó kérdésként jóváhagyta
Dátum: 2008.11.27. 15:15:11
Melyik csapat nem csoportellenfele az MKB Veszprémnek a kézilabda BL-ben?

Törlés...
A harc a békéért nevű szövetség is érdekes nevekből áll Inkább a Klónhadsereg nevet vette volna fel
Dátum: 2008.11.23. 16:38:14
Hol született Salif Keita labdarúgó?

Most már tudom hogy Maliban. Ellenben javaslom törlésre ezt az egyébként nélkülözhetetlen tudást igénylő kérdést.
Dátum: 2008.11.19. 09:06:59
Mennyi az értéke 1+1-nek?

Ez biztos hogy megüti a mércét?...
Oldal: 12345