Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2015.09.09. 22:04:48
El kell jönni a következő VU talira, és venni kell egy inspirátort. Az gyógyír az összes mini eventre, asztrális kincs randomra és nem utolsó sorban a csatlós nevelés komoly támasza.
Ehhez nem pénz, hanem inspirátor kell
Dátum: 2015.08.28. 20:32:38
Biztos "tervezési hiba" volt
Csak azt nem értem, hogy a narancs mytokronitoknál megjelenő, hónapok óta ismert "tervezési hiba" miért nem oldódik meg ilyen gyorsan
Dátum: 2015.08.28. 20:11:20
300ezer mytokronitot nem lehet 3 év alatt összeszedni, és nem is tervezek évi 1 millió forintot költeni a játékra.
Egyébként hosszútávon a szövetségi medálból több bónuszt lehet összeszedni, mint a csatlósokból, ingyen.
Dátum: 2015.08.28. 20:02:59
Igen, azóta visszabutították.
Dátum: 2015.08.28. 18:54:37
Azt is kiszámoltad, hogy ehhez több mint 300ezer szürke mytokronit és kb. 4millió forint kell?
Dátum: 2015.08.28. 14:18:28
250 fölött is jár a tulajdonságbónusz. 11 csatlósom lépte már át a 270-ik szintet, és adják a bónuszt, ahogy kell. A lélekkufárnál kétlem hogy idén még magasabb szintű tárgyak jelennének meg. Persze lehet azért kampányolni, hogy az egy év múlva elkészülő új tárgyak ne dráguljanak tovább. Ha Miklós jó kedvében van, bele is fog menni, mert nem jelent komolyabb bevételt, és a következő pár évben sem fog tucatnyi karakternél többet érinteni a dolog.
Dátum: 2015.08.28. 13:25:16
A 60 őskő valóban sok, de sokkal olcsóbb, mint pl. zabálással csatlóst nevelni. Egy új fegyver ad +3-4 TÖ-t, egy magas szintű csatlós 40 szintnyi zabálásához kell 150-200 őskőnyi csatlóseledel és ugyan ennyi az állatfelszereléshez. Ráadásul ha a csatlósokat hanyagolod, végleg lemaradsz, de ha fél évig nem veszel fegyvert, akkor sem történik semmi, egyetlen klikkel behozhatod a lemaradást.
A magas szintű tárgyakból elhanyagolható bevétele van a cégnek, nem véletlen, hogy fél évig tartott megcsinálni őket, és még mindig nincs minden kész.

Már rég egy normális havidíjas rendszert kellett volna bevezetni, de hát az a vevőnek jó, nem a cégnek, úgyhogy reménytelen...
Hát, lehet, hogy tényleg tévedtem, amikor úgy gondoltam, hogy nem csak nekem lenne hasznos, ha a kincsesládák és minden egyéb bigyó azonnal kinyílna, és nem kellene vacakolni velük. Ez a "mit kaptam a ládából" kérdés lassan önálló életre kel a random szárnyai alatt, és a legaktívabb topikká válik a fórumon
Dátum: 2015.08.27. 21:21:57
Idézet: Offsboy - 2015.08.27. 18:39:06
Most tényleg, mit veszek ki forgácsból?

Mondanám, hogy vegyél epikus ládát, aztán majd ha kap egy frissítést a szerencsekerék új kincsekkel, akkor hasznát veszed... De a mytokronitos relikviák esete alapján ilyen úgysem lesz, mert micsoda dolog lenne, ha új tárgyak kerülnének be, amiket aztán rögtön meg lehetne venni...
Dátum: 2015.08.22. 22:45:52
Hát, nekem most csak egy nyitott pontom van, igaz, hogy lassan két hónapja, de nem vagyok türelmetlen, végül is AF képességek is készültek háromnegyed év csúszással. Konkrétan a narancs mytokronit aktív képessége nem működik, mert szar a képlet, amit Miklós legalább másfél hónapja tud, de nem javítják. Bezzeg a Landragor bugot fél nap alatt javítani tudták...
A mytokronitos relikviákra már rá sem kérdeztem az ÜSZ-en, hogy mikor kerülnek játékba, miután a talin Miklós annyit mondott, hogy ha bekerülne, akkor túl könnyen megszereznék őket a játékosok... Nevetséges az egész. A kuponok ömlenek, új relikviák nem készülnek, a már leprogramozottakat nem teszik elérhetővé, mert még a végén megvennék őket a játékosok...
Dátum: 2015.08.21. 23:56:27
Nézd meg az előző piramis feladatait, gyűjtsd össze, hogy mik voltak problémásak az elején, jelöld meg, hogy szerinted melyik feladatokat kell helyettük a felső sorokban nehezíteni és küldd el az ÜSZ-re.
A fórumot már a kutya nem olvassa, ha változtatni akartok, akkor a fórumnál hatékonyabb módot kell keresnetek.

Őszintén szólva, nekem mindegy, hogy milyen lesz, kényelmesen haladva végezni lehet a piramissal és még marad is pár nap a végére. A bolygó ura címre nem pályázom, pláne, hogy a dicsőség piramisa is adja ezt a címet...
Dátum: 2015.08.21. 23:47:33
A vadászatért járó LE már többször is meg lett emelve. Aki folyamatosan a LE/TP-t számolgatja, annak vagy a vadászat lesz gyenge, vagy a portyázás, valamelyiket nem fogja csinálni mert "nem éri meg". Ez a LE/TP betegség, ami pár éve csúnyán elterjedt, nagyon nehéz kigyógyulni belőle és nem az a gyógyír, hogy több LE-t ér a vadászat.

Ez a zárkózás kb. olyan, mintha azt vezetnénk be, hogy ha én szerzek egy nap 100k LE-t, akkor mindenkiét aki nem szerzett aznap legalább 90k-t, felkerekítjük a bevételét 90k-ra. Jut a zárkózni vágyóknak, és az előnyömből is marad...
Nálam az inspirátor nem azt jelenti, hogy ha béna vagy, lusta vagy, vagy csak úgy ítéled meg, hogy nem éri meg, akkor kapsz más lehetőséget, hanem azt, hogy az új küldik inspirálnak arra, hogy csináld a régieket is. Ha megcsináltál 5k ismételhető küldetést, akkor csinálhatod az újakat is.
Dátum: 2015.08.21. 22:26:55
Az, hogy az elején nehezebbek a feladatok és több erőforrást igényelnek, azt követeli meg, hogy tartalékolj erre az eventre, ha a bolygó ura akarsz lenni. Nem elég a gyors internet és 3 liter kávé, hogy megnyerd, de az erőforrásaid nagy részét erre kell áldoznod, ráadásul igen pocsék hatásfokkal.
Dátum: 2015.08.21. 21:59:07
Az ismételhető küldetések már most is a játék egyik legkomolyabb LE bevételét jelentik. Minél több fajta van belőlük, annál durvább lesz. Ha még abból is extra LE jön, hogy a küldizéshez vadászattal feltöltöm a sajtolandó állataimat, vagy a csatlósom szintet lép, akkor az újabb havi +100 küldetés. Biztos, hogy kell ez?
Dátum: 2015.08.21. 21:50:22
Én eddig minden alkalommal simán végigmentem a piramison úgy, hogy egyáltalán nem készültem rá és a VT miatt egy hétig nem tudtam haladni.
Dátum: 2015.08.12. 21:14:39
Asszem ez az az event, ami még akár 20 évig is futhat, minden egyes alkalommal előjön a kérdés, hogy hogyan is működik...
A kérdések száma csak azért levesebb, mint 1 vagy 2 éve, mert kevesebb a fórumozó
Dátum: 2015.08.07. 21:42:28
30 relikviaforgács = epikus kincsesláda

Ha másra nem, de erre simán le lehetne cserélni.
Dátum: 2015.08.06. 22:56:32
A helyzet az, hogy az X értéke valójában negatív, ugyanis Miklós tudomásom szerint legalább 6 kincstáblával le van maradva...

Megnéztem, közel 40 levélváltásom volt a játékvezetéssel epikus kincsek ügyében, nálam már elfogyott a motiváció és lelkesedés ezen a téren...
Dátum: 2015.08.06. 22:38:05
Ha kanyarban voltak a csatlósok, ha nem, aki akart, már akkor is tudott haladni az entitásokkal, csak a többség erre is lusta volt. Lehet, hogy egy nagy szövi tagja könnyebben hozzájut egy jó tárgyhoz, de entitásból mindenki számára ott volt a lehetőség, de könnyebb volt a másikra mutogatni és lebutítani mindent, mint felvenni a kesztyűt.
Emlékszem, több mint egy éven át nem ütöttem az entitásokat, mégis nálam fogyott ki a kincstábla, ami jól jellemzi, hogy milyen tempóban haladtak a többiek...

De ez a hajó már elúszott, tényleg fölösleges rágódni rajta. A komoly reform szerintem esélytelen, a játékosok 99%-a évek múlva sem fog eljutni a mostani kincstábla végéig, kész csoda, hogy még készülnek új tárgyak, és nem csak pechpontokat vagy egyéb kacatokat kapunk az epikusok legyőzéséért.