Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Lélekkufár árak
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Lélekkufár árak
1. hozzászólás - 2015.08.28. 10:59:38
Azért írok mert megláttam hogy egy 261-es vért őskő ára már 60 őskő. Szerintem most jutottunk már el tényleg egy olyan szintre amikor 1 db olyan felszerelésért amit alig pár szintig használ az ember baromira sokat kell fizetni. Nem tudom mit gondoltak Miklósék de ennél feljebb tényleg nem kellene már a jövőben semmilyen fegyvert páncélt pajzsot stb-t beárazni a kufárnál. Muszáj lépnünk valamit mert odáig fajul a dolog hogy 1 olyan cuccért amit ideig-óráig használunk vagyonokat kell már lassan fizetni.
Épp elég az hogy egyre drágább játszani mert egyre több dologra kell őskövet költeni, nem is keveset. A lélekkufár őskő árai most már tényleg megállhatnának. És ne jöjjenek nekünk azzal hogy ahogy egyre magasabb szintűek vagyunk úgy egyre tovább tart egy szintlépés mert most már tényleg baromira felmentek az őskő áraik a kufárnál! Ne legyen 60 őskőnél drágább egy ősköves felszerelés sem!

Itt a határ! Eddig és ne tovább!
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.71
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
2. hozzászólás - 2015.08.28. 11:08:31
Ráadásul +1-2 tulajdonságért nem is éri meg megvenni!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 9.11
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
3. hozzászólás - 2015.08.28. 11:12:36 (Válasz Alendaar #2 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2015.08.28. 11:08:31
Ráadásul +1-2 tulajdonságért nem is éri meg megvenni!

Akkot a probléma rövid úton meg is oldotta magát?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.76
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
4. hozzászólás - 2015.08.28. 11:13:25 (Válasz Offsboy #3 hozzászólására.)
NEM!
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.48
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
5. hozzászólás - 2015.08.28. 11:20:37 (Válasz Offsboy #3 hozzászólására.)
Nem oldódott meg, de én pl. nem veszem meg őket jó ideje, mert nem adnak annyi pluszt, mint amennyibe kerülnek!
Csak arra költök, ami ténylegesen jelent vmit.

Egyébként meg hasonló a helyzet, mint az epikus cuccoknál --> fantáziátlan, repetitív az egész lista 1-2 kivételtől eltekintve.
És még mielőtt kapnám a fejemhez: se időm, se energiám nekem kitalálni cuccokat!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 9.24
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
6. hozzászólás - 2015.08.28. 11:22:00
ööö.... de. Nem éri meg, ne vedd meg

Amúgy szerintem magasabb szinten a szint TP módosító miatt időben lényegesen tovább lehet hordani egy ilyen cuccot.

Ettől függetlenül a 60 őskő tényleg sok, de szerintem az 50 meg a 40 is. Egyszer összeszedtem, hogy mire költöm a köveket, és elhanyagolható hányad jutott a cuccokra, szinte az összes állatfelszerelésre megy el. Én egy újabb állatcucc olcsósító reliket szeretnék
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.54
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
7. hozzászólás - 2015.08.28. 11:25:44 (Válasz LanMaffia #6 hozzászólására.)
Lan akkor szerinted rendben van minden és nyugodtan legyenek később 60 őskőnél drágább cuccok is? Tényleg jó ez így?
Eddig és ne tovább!
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.36
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
8. hozzászólás - 2015.08.28. 11:29:13 (Válasz LanMaffia #6 hozzászólására.)
Az állatfelszerelés olcsóbbító relik ötlete nagyon tetszik! Lehetne mondjuk 60 őskő+x lélekgyémánt az ára, és 1 őskő lenne utána az állatfelszerelések költsége(a "sérült" TPs cuccoké és a gradulátomoké csak, természetesen)
Pontszám: 5.36
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
9. hozzászólás - 2015.08.28. 11:44:54 (Válasz Ricskosz #8 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2015.08.28. 11:29:13
Az állatfelszerelés olcsóbbító relik ötlete nagyon tetszik! Lehetne mondjuk 60 őskő+x lélekgyémánt az ára, és 1 őskő lenne utána az állatfelszerelések költsége(a "sérült" TPs cuccoké és a gradulátomoké csak, természetesen)

Egy láda sörre a vendégem aki ezt keresztülveri a vezetőségen!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.21
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
10. hozzászólás - 2015.08.28. 12:29:43
Ezt a probglémát meg oldották a vezetők.Szerintük ettől "'sokszinü" a játék és ők mindent megtesznek,hogy ez így is maradjon.

Pók accnak hívják.A bajnokságok szinét ezzel 100%ig pók szinűre festve.Erre legjobb példa az S5 szero.
17.szinten 100as szintű csatlosok.12.szinten 70.szintű állatok,stb... Gyakorlatilag verhetetlenek.Állataik elnyelése nagyobb,mint egy azonos szintű karakter sebzése,Hiába sok - a bajnokságon a csatlósaik fedezik,stb...
Arról nem beszélve,hogy tisztelet a kivételnek nagyja multizva érte el erejét.

Értelme nem sok,mert a lényege a jutalom felvétel,így elérve,hogy még az alsó nadrágja is prémes legyen bizonyos játékosoknak és mindezért egy fillért sem fizet.
Ezzel felborították a valódi verseny szellemet és csupán az időhúzásról szól a játék.

Gyakorlatilag az ősköves cucok ára így korlátlan lehet,hisz van aki 4 éve csinálja a 15.szintet.Platina váltásokból fektetett 8as követ is ki tud fizetni.Mini event alatt meg hát 2-3 év alatt még a fétist is ki szedhetik abból a kismillió mini eventből.
Új regelöként ez a játék max 2 hétig tart,nincs az a játékos aki ezzel azonosulni tud se a klán keresés problémáival,se az inaktív accok portyáiból,hisz alacsony szinten az SZB egy álom csupán,hisz olyan klánt találni,ami nem milliós LÉ kuttal rendelkezik szinte lehetettlen,de a játékészítők még is tökéletesen elégedettek magukkal.

Senki ne reagáljon erre,csupán azt bizonyítom ezzel,hogy mennyire "sok szinű a játék" és hogy a játékészítők áremelése ezen elv alapján akár fektetett 8 is lehet.
Lord Domi
S1
Pontszám: 8
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
11. hozzászólás - 2015.08.28. 12:35:58 (Válasz Offsboy #9 hozzászólására.)
Beszállok a láda sör projectbe én is Még az 50% olcsósítás is jó lenne. Akár úgy is, hogy pl. minden megaesszencia ad 1/3 őskő kedvezményt 100. - 150. - 200. megaesszenciáig. Vagy pl. egy új fétis, ami vagy 100 relikviaforgácsért vehető, és azt tudja, hogy 250. szinten ad 50% kedvezményt és ennyi.

@Iceman: nekem sem tetszik
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.05
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
12. hozzászólás - 2015.08.28. 12:46:46
Az eddigiek alapján esélytelen az állatfelszerelések további olcsóbbítása, abban forog a legtöbb őskő és nem véletlen, az az ami a legtöbb hasznot hozza, relatív legkisebb befektetéssel. Ezt tudjuk mi is és a jv-k is.
Eddig és ne tovább? Szerintem eddig sem kellett volna eljutni, de mindegy, nem azon múlik az ár, hogy tetszik-e vagy sem, hanem hogy veszik-e, amíg megveszik, addig drágulni is fog.
Pedig a felszerelések a hasznosságuk arányában véve a legdrágábbak és legfeleslegesebb elemei a játéknak és sokszor még csúnyák is (igen, nekem ez a bónám, amit nem tartok hordható kinézetűnek az adhat bármilyen bónuszt nem veszem meg).

Végső soron úgyis csak az a két opció marad: megveszed vagy nem. Akár 40, akár 70 őskő. Nem azért emelik a felszerelések árát folyamatosan a szintek növekedésével, mert többet érnének, több munkájuk lenne benne vagy több ideig hordhatják egyesek, hanem azért, mert feszegetik a határokat. Meddig fizetnek még? Amíg igen, addig minél többet húzzunk ki a zsebekből, hisz megtehetjük, nincs semmi kényszer a saját függőségükön kívül.
Önmagában a szóbeli/írásbeli tiltakozás nem hiszem, hogy változtat. Szerintem csak akkor állnak meg az árak, ha már nem fizeti ki őket (szinte) senki. De amíg a játék él, addig lesz mindig valaki aki az utolsó hajszálnyi előnyért is hajlandó (többet) fizetni, hogy a riválisa előtt maradjon vagy mindenki felett álljon.
Aki ezt nem teheti meg, annak fel kell érnie ésszel és belátással, hogy végesek a keretei és nem ő a leggazdagabb, de ettől még remekül lehet játszani
Eztán nem vesz minden alkalommal relikviakupont és templomi pálcát, őskőmentes felszereléssel is meg tudja verni akiket eddig és nem fog több ellenfelétől kikapni, ha nincs meg minden prémes öltözet szett, mert főleg fent az a pár TÖ különbség semmi, a szinte bebetonozódott erőviszonyokhoz képest.

Nem hiszem hogy csökkennének valaha is az árak, a csatlósok és mytokronitokat is ledugták a kollektív torkunkon még ha mindig volt is ügyeletes fuldokló. Az egyetlen módszer az alkalmazkodás. Aki pénzzel nem tud alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez, az a pénz nélküli módszerekhez fog alkalmazkodni. És vagy megtalálja a játék olcsóbb kivitelű élvezetét vagy talál más játékot, elfoglaltságot.

Iceman ez nem ellened szól, csak olyan általános vélemény.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.47
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
13. hozzászólás - 2015.08.28. 12:58:27 (Válasz Doomlord116090 #10 hozzászólására.)
Már vártam mikor kezdesz "pókot kiáltani". A SZB testreszabásával kezdted, ekkor még azt hittem kezdő vagy aki naívan javasol, aztán a tapasztaltságod elemzésével folytattad és utána csak kiugrott a pók a bokorból vagy kibújt a zsákból - kinek hogy tetszik - már csak a nyugdíjasok hiányoznak, de nyilván nem bírják tartani a tempót a 2 láb+járókeret vs. 8 láb versenyben ezért nem értek még ide
Legutoljára milyen néven (Rosten?) vitáztál hetekig a témában aztán töröltél amikor ugyanolyan hajthatatlan fórumozókkal ki tudja hány napos nem-de-nem-de állóháború alakult ki?
Előfordulhat, hogy tévedek - akkor elnézést kérek - , de egyre inkább úgy tűnik hogy nem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.75
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
14. hozzászólás - 2015.08.28. 13:02:57 (Válasz Quellon #13 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.08.28. 12:58:27
Már vártam mikor kezdesz "pókot kiáltani". A SZB testreszabásával kezdted, ekkor még azt hittem kezdő vagy aki naívan javasol, aztán a tapasztaltságod elemzésével folytattad és utána csak kiugrott a pók a bokorból vagy kibújt a zsákból - kinek hogy tetszik - már csak a nyugdíjasok hiányoznak, de nyilván nem bírják tartani a tempót a 2 láb+járókeret vs. 8 láb versenyben ezért nem értek még ide
Legutoljára milyen néven (Rosten?) vitáztál hetekig a témában aztán töröltél amikor ugyanolyan hajthatatlan fórumozókkal ki tudja hány napos nem-de-nem-de állóháború alakult ki?
Előfordulhat, hogy tévedek - akkor elnézést kérek - , de egyre inkább úgy tűnik hogy nem.


Össze keversz valakivel.
Amit írtam az tapasztalat.
Hozzá tettem,hogy a téma amit írtam egy magyarázat arra amit Iceman_96 problémájára fel hoztam.
Pókolás nem érdekel a játék része és szánom azokat akik évekig ezzel vacakolnak,hogy verhetetlené váljanak.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.08.28. 13:05:48-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
15. hozzászólás - 2015.08.28. 13:05:05
Egyet értek!
A 60 őskőt egy kicsit túlzásnak tartom!
Más erőforrást kellene helyette hozzárakni.
Pl.:Lélekgyémánt,szilánk, platina stb.
Mert azért a pár tul. nem éri meg prémiumos cuccot venni.
A másik megoldás: értékesebbé tenni tul. bónuszt adó dolgokkal a prémes felszereléseket!
Megérne egy szavazást is ez a dolog,hogy lássuk a többi játékos,hogyan vélekedik.
Változás kell az biztos!!!
Pontszám: 8.24
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
16. hozzászólás - 2015.08.28. 13:18:53 (Válasz Quellon #13 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.08.28. 12:58:27
Már vártam mikor kezdesz "pókot kiáltani". A SZB testreszabásával kezdted, ekkor még azt hittem kezdő vagy aki naívan javasol, aztán a tapasztaltságod elemzésével folytattad és utána csak kiugrott a pók a bokorból vagy kibújt a zsákból - kinek hogy tetszik - már csak a nyugdíjasok hiányoznak, de nyilván nem bírják tartani a tempót a 2 láb+járókeret vs. 8 láb versenyben ezért nem értek még ide
Legutoljára milyen néven (Rosten?) vitáztál hetekig a témában aztán töröltél amikor ugyanolyan hajthatatlan fórumozókkal ki tudja hány napos nem-de-nem-de állóháború alakult ki?
Előfordulhat, hogy tévedek - akkor elnézést kérek - , de egyre inkább úgy tűnik hogy nem.


Ami az SZBét illeti.
Ma kezdtem 5.szinttől egy 1,6 Millios LÉ kutat be tölteni,mert az alatt csak olyan szövetségek vannak,amibe max 2 fél aktív tag van.Nincs ez alatt SZB.
Az se biztos,hogy be tudnak venni,mert 3 aktív tag van egy 19 fős klánba.Aki vissza írt az biztosított,hogy van rá esély,hogy lesz elég szavazat.
Onnan tudom,hogy egy rakat levél után kértem egy SZB listát egy TOP játékostól,amin ez volt a fajom leg kisebb aktív klánja.
Hogy javaslatot tettem eme problémára engem minősít valóban.
Nem igazán értem itt pár ember hozzá állását,nekik azt javaslom kezdjenek bele új accba nem populáris kaszttal "Habár mindegy" és megtudják mi is a téma,addig meg inkább tartózkodjanak a hozzá szólástól.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
17. hozzászólás - 2015.08.28. 13:25:16
A 60 őskő valóban sok, de sokkal olcsóbb, mint pl. zabálással csatlóst nevelni. Egy új fegyver ad +3-4 TÖ-t, egy magas szintű csatlós 40 szintnyi zabálásához kell 150-200 őskőnyi csatlóseledel és ugyan ennyi az állatfelszereléshez. Ráadásul ha a csatlósokat hanyagolod, végleg lemaradsz, de ha fél évig nem veszel fegyvert, akkor sem történik semmi, egyetlen klikkel behozhatod a lemaradást.
A magas szintű tárgyakból elhanyagolható bevétele van a cégnek, nem véletlen, hogy fél évig tartott megcsinálni őket, és még mindig nincs minden kész.

Már rég egy normális havidíjas rendszert kellett volna bevezetni, de hát az a vevőnek jó, nem a cégnek, úgyhogy reménytelen...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.55
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
18. hozzászólás - 2015.08.28. 13:36:16
Teljes mértékben el akartok kanyarodni a topik létrehozásának céljától. Meg kell állítani a lélekkufár drágulását mert ez nem mehet tovább. Mint ahogy vázoltátok ezer más dolog is van ami baromira viszi az őskövet. Legalább a lélekkufár árai álljanak már meg 60 őskőnél mert 1 felszerelésnek amit pár szintig használ az ember ez már baromira drága.
Tény hogy minden más is nagyon drága de az egy másik történet.
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.37
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
19. hozzászólás - 2015.08.28. 13:49:49 (Válasz Ariel #17 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.08.28. 13:25:16
A 60 őskő valóban sok, de sokkal olcsóbb, mint pl. zabálással csatlóst nevelni. Egy új fegyver ad +3-4 TÖ-t, egy magas szintű csatlós 40 szintnyi zabálásához kell 150-200 őskőnyi csatlóseledel és ugyan ennyi az állatfelszereléshez. Ráadásul ha a csatlósokat hanyagolod, végleg lemaradsz, de ha fél évig nem veszel fegyvert, akkor sem történik semmi, egyetlen klikkel behozhatod a lemaradást.


Egy csatlós 250-es szintig ad tulajdonságbónuszt. Ezen kívül bármilyen más csatlós szintjét csak akkor éri meg zabálással fejleszteni ha az normális bónuszt ad. Jelenleg 4 olyan csatlós van aminek a bónusza olyan hogy érdemes. Az amelyik vadászatra ad bónusz LE-t, az amelyik bónusz AF-et ad, a szuper fétis és a mytokronit fétis. Az összes többinek elhanyagolható és béna bónusza van tehát nem éri meg velük foglalkozni különösebben 250-es szint felett. (teszi a dolgát ez ügyben a húsvéti fétis.) De ezután a 4 után is csak addig kapod a bónuszt ameddig a szürke mytokronit engedi ami ugye véges.
Persze a húsvéti fétist érdemes kitolni magas szintre a többi előtt de igazából erősebb nem leszel tőle csak a többi fejlődését segíti.
Szóval nem tudom hogy vagytok vele de nekem nem ér annyit a zabáltatás hogy őskövet adjak ki érte. De úgy egyébként az ára miatt amúgy sem költenék rá de így legalább nem zavar a dolog.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.08.28. 14:03:14-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.73
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár árak
20. hozzászólás - 2015.08.28. 14:18:28 (Válasz Iceman_96 #19 hozzászólására.)
250 fölött is jár a tulajdonságbónusz. 11 csatlósom lépte már át a 270-ik szintet, és adják a bónuszt, ahogy kell. A lélekkufárnál kétlem hogy idén még magasabb szintű tárgyak jelennének meg. Persze lehet azért kampányolni, hogy az egy év múlva elkészülő új tárgyak ne dráguljanak tovább. Ha Miklós jó kedvében van, bele is fog menni, mert nem jelent komolyabb bevételt, és a következő pár évben sem fog tucatnyi karakternél többet érinteni a dolog.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.10
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője