Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Új epikus kincs javaslatok
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új epikus kincs javaslatok
21. hozzászólás - 2015.08.06. 22:38:05 (Válasz Offsboy #20 hozzászólására.)
Ha kanyarban voltak a csatlósok, ha nem, aki akart, már akkor is tudott haladni az entitásokkal, csak a többség erre is lusta volt. Lehet, hogy egy nagy szövi tagja könnyebben hozzájut egy jó tárgyhoz, de entitásból mindenki számára ott volt a lehetőség, de könnyebb volt a másikra mutogatni és lebutítani mindent, mint felvenni a kesztyűt.
Emlékszem, több mint egy éven át nem ütöttem az entitásokat, mégis nálam fogyott ki a kincstábla, ami jól jellemzi, hogy milyen tempóban haladtak a többiek...

De ez a hajó már elúszott, tényleg fölösleges rágódni rajta. A komoly reform szerintem esélytelen, a játékosok 99%-a évek múlva sem fog eljutni a mostani kincstábla végéig, kész csoda, hogy még készülnek új tárgyak, és nem csak pechpontokat vagy egyéb kacatokat kapunk az epikusok legyőzéséért.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új epikus kincs javaslatok
22. hozzászólás - 2015.08.06. 22:47:16 (Válasz Ariel #21 hozzászólására.)
Nem is feltétlen epik/entitás reform a topic célja, idézek a nyitó hsz-ből

egy biztos: új tárgyakat úgyis gyártani kell x idő múlva, hátha segítik a tervezést az itteni ötletek.

Oké, hogy ez csak tűzoltás, de a semminél talán ez is több.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új epikus kincs javaslatok
23. hozzászólás - 2015.08.06. 22:56:32 (Válasz Offsboy #22 hozzászólására.)
A helyzet az, hogy az X értéke valójában negatív, ugyanis Miklós tudomásom szerint legalább 6 kincstáblával le van maradva...

Megnéztem, közel 40 levélváltásom volt a játékvezetéssel epikus kincsek ügyében, nálam már elfogyott a motiváció és lelkesedés ezen a téren...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője