Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Salx narval

Oldal: 12
Dátum: 2009.02.23. 18:10:08
Ne aggódj kedves Execwatcher,a Palacsintás királyt sem tudják,hogy ki írta. Nem szabadna egy csoportban játszani 3 korosztálynak. Mármint a kvízt.
Dátum: 2009.02.22. 08:14:31
Nemtudom kinek van problémája azzal,hogy felhívtam az adminok figyelmét egy ékezet kijavítására ?De érdekelne.
Dátum: 2009.02.22. 06:50:21
Mennyi állat volt,Mózes barkáján? ( bárkáján ) Kéném a javítását.
Dátum: 2009.02.18. 10:36:30
Én körülbelül úgy állok már a dologhoz,hogy bármelyikőtök javaslatának,örülni tudnék,ha holnaptól bevezetnék.Halálbüntetéssel, vagy anélkül,kényszerrel,vagy neveléssel,csak történne már valami.Mert a bűnözés, már elviselhetetlen méreteket öltött, országszerte.
Dátum: 2009.02.17. 10:41:09
Csak a félreértések elkerülése végett,írnék pár mondatot.Nehogy véletlen valaki azt gondolja,hogy az itt felmerülő hozzászólások , megvalósíthatóak,beleértve az enyémet is.Ezek csak magánvélemények .Megvalósításukra ,eséjünk sincs.Gondolok a halálbüntetés visszaállítására,a kényszermunkára a börtönben,a radikális törvényszigorításra,stb.Az 1993 évben elfogadott ,mai formájában ismert EU hoz való csatlakozásunk,előfeltétele volt,azEmberi Jogok Európai Bizotsága által megalkotott Életvédelmi jogok, törvénykezés elfogadása,az összes módosítással együtt.Az első móbosítás,a halálbüntetés eltörlése,a második a kényszermunka ,de itt törölték el a szigorúnak tartott büntetéseket is,sőt kiszélesítették az elitéltek jogköreit.Ami a Magyar törvényhozást illeti,azt sem teszik ,amire lehetőség volna.Mindezek ellenére,fontosnak tartom,hogy megismerjük egymás véleményét.Mindenki hozzászólásából tanulhatunk valamit.Nem feltétlenül ,mi látunk csak tisztán, dolgokat.
Dátum: 2009.02.16. 17:48:35
Kedves kocos, miért nem mondod meg nekik,hogy miért?
Dátum: 2009.02.14. 07:22:46
Kedves Miklós,csak felnézni tudok azokra,akik vállalják tetteiket,akkor is ,ha ma mást tartanának helyesnek.Hasonló érzések voltak bennem is, a rendszerváltással kapcsolatban.Huszon évesen hittem a magukat demokratának kikiáltó politikusoknak.Sőt másokat is megpróbáltam meggyőzni. Képzeld el,ha annak idején egy hazáját szerető, népét tisztelő,szakmailag képzett képviselői többség kerül a parlamentbe,hol tarthatnák ma.Hittem,hogy így lessz. De hát ez lett belőle.Nem te döntöttél rosszul,csak az asszony fekvése lett más.Ma talán nem is beszélnénk az uniórol,mert nem volna ennyire húsbavágó, a szegényebb rétegeknek.Tisztelettel Nagy József.
Dátum: 2009.02.14. 05:25:11
Kedves Csati,magán emberként én is ezt tenném.De erre törvénythozni ,és valakit vagy valakiket ,gyilkolásra feljogosítani ,szerintem nem volna jó.Én is úgy gondolom ,hogy az életfogytig tartó börtön,keményebb mint a kivégzés.A munkáról csak annyit,hogy nem zacskóragasztásra gondoltam,csak nem akartam bővebben ecsetelni.Az nem bajj,hogy lesznek akik szívesen dolgoznak.Köszönöm a hozzászólásodat.Még egy gondolat. Emberi élet törvényes kioltását,az alábbi esetekben tudnám elfogadni. Népirtás,háborűs bűnök,eutanázia,abortusz.Természetesen szigórú és egyedi kivizsgálást követően.
Dátum: 2009.02.13. 14:49:01
Kedves Awenhai,ha levágnák a tolvajok kezét,megnyerhetnénk a kövtkező PARAOLIMPIÁT.Már látom is a félkarú minisztereket amikor gratulálnak a félkarú romáknak.Neked igazad van, a törvények nevetségesek.
Dátum: 2009.02.13. 12:10:53
Üdv mindenkinek. Érzem a soraitokból áradó kétségbeesést,dühöt,haragot.Jó magam is így érzek. Azok közé tartozom akik azt valják,hogy emberi életet elvenni,bűn,még akkorsem tehetjük,ha egy gyilkosról van szó.De van amit, tennünk kéne.Az életfogytig tartó börtön,szó szerint az legyen.És ami a börtönéveket illeti,ne pihenéssel,hanam felügyelt munkával töltsék.Kegyelmet,csak,és kizárólag,a sértett családtagjainak a jóváhagyásával engedélyezzenek.Itt térné rá mondandóm lényegére.Mi az amitől a bűnőzők legjobban félneK ? Igen a MUNKA .Úgy gondolom napi 8-10 óra munkával eltöltött idő,visszatartó erővel bír.Nem beszélve arról,hogy nem az adófizetők pénzén élösködnének,sőt a börtönörök ,orvosok,papok,tanárok,ügyvédek stb,bérét is velük termeltetném ki,egyszóval mindenkiét aki ott munkát végez.Aki dolgozni nemtud ,azt a többi tartaná el.Higgyetek nekem, ez rendet teremtene.Ha valaki úgy véli,hogy ez jogsértő,annak üzenem,én 8-10 órát dolgozom, és nem követtem el semmit. Kérem én is a fehér köpenyt.
Dátum: 2009.02.12. 09:13:35
Kedves Miklós, a gond az,hogy a Magyar törvényhozás szerint is ,ez egy kényes téma.Egy frászkarikát az,de amíg annak tartunk valamit az is marad.Kik a felelősek a kialakult,lehetetlen helyzetért? Az utolsó mondataidban utaltál a honatyákra,igen ők,méghozzá politikai hovatartozás nélkül.Egy tudatosan bomlasztott gazdaság egyenes ,és várható következménye ez.Nagyapám mondaná,ha élne ,az lop fiam akinek megengedik. Nagy József Kaposvár.
Szerintem három kategóriára kellene osztani a kérdéseket, lehetne gyenge, közepes, erős.Így mindenki választhatna képességei szerint, természetesen az érte kapott jutalom LE is ennek arányában nőhetne. Így talán sok érdekes kérdés játékban maradhatna, kihívást jelentve a jó kvízeseknek, és nem az lenne a jó kérdés,hogy milyen színű a Magyar zászló.
Dátum: 2009.02.09. 09:04:45
Idézet: Kortevirag - 2008.12.09. 16:55:36
Idézet: Roseprincess - 2008.12.09. 16:51:00
Akkor a hét vezér, ahogy annó meg kellett őket tanulni:
Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba és Töhötöm

Hmmm, szerintem Álmossal jön ki a 7.


Én Álmos helyett Árpádot tanultam.A törikönyvemben is ez van,elővettem.
Oldal: 12