Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sorseress2

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.11. 13:09:54
Nekem régóta van problémám a kvízkérdésekkel. Általában ha 1-5 vadászatra küldöm el a karakterem, nem ad kvízkérdést, csak az eredményt, ami néha pozitív, néha nem. Na ez azért ciki, mert épp a 30 egymás utáni jó válaszos küldetést csinálom, meg azért LE-ben se minbdegy, h 10% plusz vagy minusz, pláne randomba dobálja ilyenkor. Esetleg utána tudnátok nézni? Köszönöm előre is!
Dátum: 2009.03.17. 16:36:12
Bocsi, ha túl unalmas, h kötöm az ebet a karóhoz, és állandóan a szövetségi vezetőket emlegetem, de tényleg nekik a legnehezebb ezzel a változással. Tegyük fel, h rávesszük a csapattagokat arra, h olvassák a fórumot. Ok, mindenki olvassa, nem kell körüzenet (milyen szép is lenne!) DE: az x ezer játékosból válasszak ki nap x-et, akiket meghívok a szövetségbe? És ha egyik sem lép be, viszont 10 másik belépne, akiknek a korlátozás miatt nem írtam? Vagy tegyük fel, h akkor itt ülök a gép előtt, és 12 órás leosztásban küldök üzenetet mindenkinek. Ezt ki se akarom számolni, h mennyi idő lenne, és addigra tuti belépnének máshová Remélem értitek a problémámat
Dátum: 2009.03.17. 15:52:23
Amúgy tényleg eléggé naiv az, aki csak úgy megadja másnak a jelszavát, egy üzenet miatt, holott erre még Ti is külön felhívjátok mindenki figyelmét. Én ismételten csak azt tudom mondani, h aki bedől ennek, az vessen magára, majd tanul a saját hibájából, az illetőt pedig le kell nyomozni, aki ezeket az üzeneteket küldi. Mást viszont nem kéne büntetni, hiszen ha spamol is (ugyanazt a levelet több embernek elküldi x időn belül) akkor lehet, h toboroz, vagy éppen a szövetségbe ír körüzenetet

És ha mondjuk naponta 2-3 körüzenetet kell írni, máris nem elég a napi 30+szint*2 db üzenet...
Dátum: 2009.03.17. 15:48:19
Ez ok, csak én nem olvastam a fórumot, és mire rájöttem, h ez életbe lépett, addigra beszélgettem is privátban, meghívtam vagy 10 játékost a szövetségbe, és még körüzenetet is írtam! Amennyit írsz, az nekem 12 óra alatt kb 110 üzenet lenne, és annyit tuti nem küldtem. Mégis zárolva lettem üzenetírásból 2 napra... Ha meg vki körüzenetet küld (spec szövin belül van 20 tag) akkor az kb 3-4 perc alatt 20 üzenet, akárhogy is számolom Ha meg mellette még haverokkal/barátokkal is levelezik vki, az még plusz 1-2...
Dátum: 2009.03.17. 14:41:35
Meg ha már itt tartunk, arra is ki kellene találni valamit, h meg lehessen hívni a szövetségbe tagokat, és ne csak a jelentkezéseket lehessen elfogadni, mert így a meghívásra is rengeteg üzenet rámegy!
Dátum: 2009.03.17. 14:24:43
Én speciel klánt vezetek, és fontosabb dolgokról körüzenetet küldök (vagyis mindenkinek elküldöm ugyanazt) mert a fórumot nem mindig olvassa mindenki, vagy egyszerűen elsiklik a bejegyzés felett. Ez kapásból 20 üzenet. Meg emellett a barátommal is végzetúron keresztül szoktunk levelezni, amíg ő a munkahelyén van, írunk egymásnak néhány (néha jó sok) üzenetet. Amíg dolgozik, nincs más lehetőségünk a kapcsolattartásra, meg szeretjük is ezt a rendszert. Erre most zárolták az üzenetírásiomat két napra, holott 41. szintű a karakterem! Azért ez "kicsit" több,mint felháborító...

Vagy legyen lehetőség körüzenetet küldeni a szövetségen belül, vagy szűnjön meg ez a korlátozás szerintem. Nem a játékosokat kellene büntetni azért, mert valaki visszaélt a rendszerrel.
Dátum: 2009.03.09. 10:49:45
Amúgy itt az is probléma, h ha vkitől kínzókamrával sok LE-t visznek el, arra rászállhatnak. Spec engem elhurcolt vki a kínzókamrába, nem figyeltem rá, meg nem is érdekelt. Aznap sokat vadásztam, így neki is lett belőle x LE. Ez eddig nem zavart. Viszont azóta a szövetségéből (vele együtt) 4-en minden nap megtámadnak. "Hé te, figyelj már, ettől a hülyétől jó sok LE-t lehet kínzókamrázni, üssétek már ti is!"...
Dátum: 2008.12.16. 14:47:36
Persze nekik is elegük lehet, meg nem mondom, h nincs igazuk, de talán mégsem így kéne... Az én szüleimnek sem tetszik, h keveset keresnek, mégsem sztrájkolnak folyton
Dátum: 2008.12.16. 14:46:32
Tudjátok szerintem az a szomorú, h ennyiszer megtehetik h sztrájkolnak, és nincs semmi következménye. Persze eredménye se, tehát a kérdés az, h érdemes-e tovább folytatni? Hiszen így csak a lakosság szív (kvázi én is, mert 50 km-t kell utaznom a suliig, és este hazafelé már nem indítanak buszt, csak vonatot indíta(ná)nak) és nincs semmi egyéb hatása. Ha lenne értelme a sztrájknak, már rég láttuk volna, és nem kéne ötödször is belekezdeni,nem?
Dátum: 2008.11.06. 10:40:19
Hát, köszi a tippeket. Csak nem értem, h más, ennél sokkal "érdekesebb" kérdések jelennek meg nálam folyton Na mindegy Majd figyelek ezekre a dolgokra a jövőben
Dátum: 2008.11.06. 09:20:52
Ki írta: És mégis mozog a Föld?

Petőfi Sándor
Móra Ferenc
Ady Endre
Jókai Mór

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Szerintetek ebben mi a rossz? (pedig Jókai írta, itt van a polcomon a könyv )
Dátum: 2008.11.01. 23:22:59
Hahó!

Növeltem a tanulásomat 1-el (17-esre) de nem kaptam új szakértelmet. Más is találkozott ezzel a problémával? Vagy ezen a szinten még nincs is új szakértelem? Elég sokba kerül, úh jó lenne tudni Előre is köszi
Dátum: 2008.10.20. 12:04:36
Jöjjön csak Majd vendégül látom
Dátum: 2008.10.20. 11:24:47
Hát, egy nappal a segítségnyújtás visszaadása után néztem utoljára

A karakterem neve Sorseress2
Dátum: 2008.10.20. 10:39:34
Üdv!

Nemrég segítséget nyújtottam az egyik szövetségi társamnak. Ő már visszaadta a segítséget (nála nem jelenik meg, nem kapja meg a bónusz tulajdonságokat) tőlem viszont még mindig levonásra kerülnek.
Sziasztok!

Nekem is lenne olyan "problémám", h a párommal egy gépről játszunk (ő Szauron) és elég nagy köztünk a szintkülönbség. A ráadás az, h egy szövetségben vagyunk, de ez azért van, mert mindkettőnknek ugyanaz a horda tetszett, és én vagyok a szövetség alapítója, így gondoltam, h akkor már legyünk egy helyen... Sokszor mi is egymás után járunk vadászni, de sosem támadjuk ugyanazokat a játékosokat, ez a szintkülönbség miatt sem lenne lehetséges Remélem ez még nem elég a kirúgáshoz, mivel mindketten nagyon megszerettük ezt a játékot

Üdv: Sorseress2 (és Szauron)
Oldal: 1