Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noyo

Oldal: 123
Dátum: 2009.09.22. 01:06:27
Nálunk felmerült a dolognak az az aspektusa is, hogy ha 15% alá megyek, akkor a kristályosok csapnak le, ha az fölé, akkor meg az - is - betámadhat szívbaj nélkül aki egyáltalán nem küzdött a fertőzés ellen, ez sem van jól így. Minimum a visszatámadás lehetősége meg kéne adassék a fertőzöttekkel szemben.
Dátum: 2009.09.13. 10:53:30
De ha én nem akarok küzdeni a fertőzés ellen, akkor miért vagyok rákényszerítve? Most én választok vagy nem
Dátum: 2009.07.30. 01:23:42
Ha majd nekem valaki megmagyarázza hogy egyesek hogyan a fenébe olyan okosak hogy sorozatban az első háromban végeznek hiba nélkül, sőt még 10 sec sem kell nekik átlagban kérdésenként, no akkor azt mondom minden oké. De addig értelmetlen és csak hatalmas előnyt ad azoknak akiknek amúgy sincs rá szükségük. Ez a véleményem huszonvalahány kvízolimpia után, és bár vitázni lehet róla, de kb annyira tud meggyőzni bárki a győztesek tisztességéről, mint az "átlagmagyart " a lottóhúzás manipulálhatatlanságáról.
Bocsánat ha bárkit is megsértettem, nem állt szándékomban.
Dátum: 2009.04.29. 20:26:22
Hány km magas az Andok legmagasabb csúcsa a tengerfenéktől számítva?
7 km
16 km
11 km
6 km

Na de ez már ... inkább nem is mondok semmit. Mi az hogy tengerfenék? Melyik tengeren,hol???
Dátum: 2009.03.22. 01:08:50
Ki lesz Harry Potter felesége?
Cho Chang
Parvati Patil
Ginny Weasley
Hermione Granger


Na nemár hogy!
Dátum: 2009.03.03. 08:56:58
Én csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy a 2. és a 3. világban is nem először fordul elő, hogy gyakorlatilag már majdnem egy napja nincs kiértékelve a kérdésem. Annyira nem érdekelne, de most pl. pont az a pár száz LE hiányzik, de nagyon. Ja, és válaszok meg jönnek rá. Hm?

Ezt tegnap éjjel írtam, de lehet hogy rossz helyre. Viszont ma reggelig sem változott semmi. Vagy büntetésben vagyok?
Dátum: 2009.03.03. 01:28:02
Én csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy a 2. és a 3. világban is nem először fordul elő, hogy gyakorlatilag már majdnem egy napja nincs kiértékelve a kérdésem. Annyira nem érdekelne, de most pl.pont az a pár száz LE hiányzik, de nagyon. Ja, és válszok meg jönnek rá. Hm?
Dátum: 2009.02.22. 23:14:03
Hol kontrollálja keményen a kormány a szülesszabájozást.
Argentina
peru
Tötökország
KÍna


Ilyen helyesírással ez hogy ment át?
Dátum: 2009.02.22. 16:32:51
Mi nem kell a brassói aprópecsenye elkészítéséhez ?
Fehér bor
Sertés hús
Szalonna
Zöld borsó


Feláll a hátamon a szőr!
Se bor, se borsó nem kell hozzá!!!
Hány dB (decibel) az a zajszint, ami már halálos az emberre?

60 dB
120 dB
175 dB
220 dB

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na de gyerekek,akkor az áramot sem kell tudni mennyi van a konnektorban? De pl. azt tudnom kell hány kiló só van egy köbméter tengervízben, mi? Meg hogy melyik a Jupiter x-edik holdja és hasonlók. Néha tényleg nevetséges az értékelés. Ennyire birka azért én sem vagyok, hogy ne jegyezzem meg most már.
Ha megmondjátok mi a bibi ebben én elfogadom, mert így nem látom:

Mi a Diabétesz?

cukorbetegség
lisztérzékenység
magas vérnyomás
lúdtalp

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.02.07. 00:43:49
Igen, tudom miért van, de nem akartam hangulatot gerjeszteni, csak mégis - én is - jelezni, mert ha csak két-három embert zavar, akkor hiába is károgunk. Értem, hogy nem egy küldetés mintegy lassításként van a játékban (legalábbis más értelmét nem látom a legendában levőknek), na de több mint bosszantó hogy az ember meg sem tud mozdulni, csak lesi mikor lesz CSP-je. Annál azért már több pénzt öltem a játékba, hogy ilyen dolgok ne zavarjanak.
Tudom, tudom, nem kötelező sem őskövet venni, sem játszani. Na de most x-ezer ember meg arra vár, hogy valaki javítson egyszer majd valamit a szerveren vagy ki tudja hol kell az ilyet átírni?
Csak ezért mondtam hogy ez azért durva, mindjárt a világ elején. És akkor hol van tényleg pl. az 1500-as vagy 2000-s küldetés. Így a jövő évre taksálom
Dátum: 2009.02.06. 16:03:44
Ahogy nézem a 3. világban még SENKI nem csinált 9 küldetést. Ez durva. Vajon mi az oka?
Én elfogadom, de nem értem más kérdések fényében, hogy ez itt mért bibis:

Melyik Nem Quentin Tarantino filmje?

Kill Bill
Alkonyattól pirkadatig
Ponyvaregény
Drágán add az életed*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.01.14. 20:33:36
A diónak is van húsa, csak azt nem esszük meg (az a zöld, még a fán...). De a mandulának is, sőt ha a barack fenn marad télire a fán, tavasszal annak is csak a magja marad.
Dátum: 2009.01.14. 19:01:33
Én csak azt szeretném megjegyezni, hogy szánalmasan lassú a szerver, az 50 kérdés még csak be sem jött. Nem csak én jártam így, megjegyzem. Ez is illúzióromboló, nem csak egynémely kérdés, ami benne volt.
Dátum: 2009.01.09. 14:20:02
Na most hogyan nyerte meg a kategóriámat (14-15. szint) egy 16-os szintű végzetúr? Hacsak a nevezése óta szintet nem lépett...
Dátum: 2009.01.08. 20:57:01
Nanana, gyerekek, engem is felettébb bosszant ez a "vakon fejesugrás" a viadalra, de Miklósékat ennyire ne bántsuk!
Ne feledje el senki, ez csak egy JÁTÉK! De nem véres, komoly valóság, az durva is lenne.
Dátum: 2009.01.08. 09:53:23
Sziasztok!

Tud mondani BÁRKI valamit a viadal szint-beosztásáról? Látom hogy sokan kérdezik, de választ nem találtam sehol. Elég bosszantó!
Megmondom miért. 2 napja kifejezetten arra vigyázok, nehogy szintet lépjek, mert ugyan a rangsorban előrébb leszek - aminek jelen esetben semmi előnye -, de ha az egy új kategória, akkor hátránya van, mert nem tudom megvenni az új cuccokat. Tehát nem mindegy, hogy (14. szintű vagyok jelenleg) melyik kategóriába esek bele. Ha viszont a jelenlegi a következővel együtt indul, akkor még - esetleg - van lehetőségem pár tulajdonságot növelni.
Csak mert a Wikin az előbb azt láttam hogy a 14. és 15. szint pont egy kategória volt novemberben.
Most akkor gyúrjak vagy ne gyúrjak???
Dátum: 2009.01.07. 23:05:37
A lajhárt, nem is kérdéses, négyszer volt több az idomítása. De eddig csak életpontban fedeztem fel különbséget, az is kb. négyszeres a lajhár javára.
Oldal: 123