Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Marchalenator

Oldal: 1
Ezt most komolyan gondoltátok? ... Szörszálhasogatás...
Nem magamat minősítem hanem azt, hogy vannak itt olyan kis nem is tudok már jelzőt mondani rájuk játékosok, akik azzal szórakoznak, hogy előzőleg feltett kérdésemben helyesírási hiba van... Ezt meg lexikális tudásnak minősíti... Nah most szerintem a lexikális tudás nem ennél kezdődik, hanem ott, amit ma kaptam kérdést:

A Zrínyi Miklós egyetemi felvételéhez mi nem szükséges...

Igen... NO COMMENT...
Nah igen... és akkor miért is vannak olyan kérdések, amik melyik szinten találkozol ezzel meg ezzel a személlyel... Ne tereld a szót arról, hogy igazam van, és egy gyoker kocsog volt...
Térkapu 1-es szinten milyen gyakran ad térkapu pontot?

6 óra
7 óra
8 óra
9 óra

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nah most ok, hogy nem egy rögtön az első körben meg lehet tudni rá a választ kérdés, de azért ennyire tögyarcúak ne legyünk már... Mire lett csinálva könyörgöm akkor az a kib*szott wiki????
Nah akkor... itt van ez a két kérdés...

Boldogság az élet egyetlen értelme, ha nincs boldogság, ... ?

hiábavaló az élet minden perce.
a lét ostoba és keserves kaland.
nincs csók, nincs szeretet.
szeretetnek helye messzire elkerül.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Folytasd: "Csupán egyvalami választhat el az álomtól:..." Paulo Coelho: Az alkimista ?

egy hideg téli este az utcán.
a kudarctól való félelem.
a konyhacsap csepegésének monoton hangja.
egy langyos tea lefekvés előtt.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Most nem tudom ki volt az aki ezt értékelte, de szerintem neki merészen gondja van a magyar helyesírással! Szóval most már tudjátok, hogy mi is van ki veletek...
Hol található a Kilimandzsáró?

Afrika
Ázsia
...
...

Nah most a helyes válasz az nem afrika volt... hanem ázsia... Kérem a kérdés javítását...

A Kilimandzsáró Tanzánia (Afrika) területén található... (google első link wikipedia)
Nah most van tényleg elegem... Ma csak olyan kérdést kaptami hogy hol található, melyik megyében található, mi a megyeszékelye... Nah szerintetek ez nem lexikális tudás mi??? Bezzeg mikor én teszem fel az ilyen kérdéseket, akkor az egyből "Rossz kérdés" Lexikális tudást igényel... Nekem ne mondja senki, hogy "Rossz Kérdés" mert menten szülőzni kezdek!

Legalább akkor ha ilyen van ki lehetne venni ezeket a kérdéseket az adatbázisból...

Mondjuk lexikális tudás alatt én azt éretem és most egy példát mondok:
Milyen fából készült Harry Potter varázspálcája...
Szerintem ez speciális érdeklődés...

Lexikális tudás...
Had ne taglaljam...

Szóval hajrá az adatbázis átböngészéséhez...
Most nem a lényeg, hanem az, hogy egy olyan kérdést tettem fel, ami már típusra is több példányban megtalálható az adatbázisban. pl pusztaszentborzatós is van nem is egy...

Egyébként szerintem ha azt kérdeztem volna, hogy melyik megyében található Budapest, tutira elfogadták volna... Biztos vagyok benne... Viszont ennyire egyszerű kérdést azért már csak nem kéne feltenni...
Látod mindenkinek megvan a maga kis története. Ami ha esetleg olyan, akkor nem is olyan kis dolog... pl most a te szemszögedből nézve a vadászat és az adó fizetése. Nah de most azért nem tom, hogy hány 100 ilyen kérdés van fent az adatbázisban, de hogy valakinek tényleg nincs annyi, hogy nyisson egy googlet és beírja....
Kedves Kollega!

http://www.google.hu/search?q=guta&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu: official&client=firefox-a
Ennyi... Kb beírtam googleba és már mindent látok benne ami nekem kell: hol található, melyik megye... minden...

Nincs harag!
Nah jóóó ebből nekem had ne mondjam mennyire elegem van!!! Ennyire nem lehet valaki sz*rházi... Azért mert balf*sz valaki és nem képes googleba beírni ha nem tudja... Ilyet ne mondjon...
Ezt a kérdést tettem fel:
Melyik megyében található Köröstarcsa?

Pest megye
Zala megye
Békés megye **
Nógrád megye

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Hogy lenne hibás... Itt lakok... hát csak tudom milyen megyében van ez... Lexikális tudásnak meg nem hinném hogy az, mivel mi azért a MAMF-al eléggé ismertek lettünk. A faluversenyeket is sorra nyertük pl a megye legerősebb faluja... szóval...
Lehet, de akkor sem volt olyan nehéz kitalálni, hogy kb az volt az egyetlen zenekar akinek ég a számcímben is benne van az irányzatuk, mert a többi igen igen nem olyan műfajban jeleskednek...
Konkrétan nem írtad, hogy populáris zene, de ilyen kérdés van az adatbázisban és hááát innen gondolom, hogy te azt a kérdést populárisnak tartod...
Az teljesen mindegy, NOFX vagy Nofx... a lényeg ugyan az... Nem erre akartam kilyukadni...
Másrészt nem tudom, hogy a Slipknot mennyire populáris zene, de ha szerinted az, akor ott nagyon kemény fogalom zavarok vannak...

Mondjuk akkor azokat nem tudom miért is fogadták el... Mindegy...
Melyik számot játsza az NOFX zenekar?

The Heretic Anthem
Punk Guy
Isten hozott nálunk Jhony!
Take it easy

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ezt a kérdést tettem fel 1000. helyes válaszom után és ezt kaptam rá... Hmm kicsit azért felverte az agyamat ez a dolog, hisz nem egy olyan kérdéssel találkoztam, amiben szintén ugyanezt a kérdést tették fel csak éppen annyi változás volt, hogy a zenekar más... egyébként teljesen ugyan ez... Szóval kicsit igazságtalannak tartom a dolgot...

Ezentúl én is így fogom csinálni...
Oldal: 1