Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Izisz

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.21. 15:40:42
hello minden jatek fejlesztönek .......
csak azert irom ezeket a sorokat ......mert akarmikor irtam , akkor semmi vallaszt nem kaptam a leveleimre.....
söt meg figyelmezteteseket annal inkabb......sajnos.....
szeretnek kerni vlmit töletek ha lehetseges ......habar ...manapsag az ovodasok is ellopjak szüleik bankkartya szamat....ugyhogy mind1 ......de azert en beirtam ide.......
1
ne tudjon beiratkozni az ovodas is.........
kene kerni születesi datumot......
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ma, 10:00 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.


ok ezekkel kapcsolatban irtam nem is olyan reg .......
szerintem nem kell beengedni a jatekba -----( minusz, minusz, minusz, minusz ) IQ val rendelkezö egyeneket
mindegyik csak arra hajt, hogy a masik kerdeset leblamalja , de mikor kap egy kerdest , es törtenetesen abban ekezet hiba van ......vagy netalan betü hianyzik ....akkor azt mar nem tartja jo kerdesnek ......
ezert en nem fogom abbahagyni a jatekot mert van 1 par marha aki azt sem tudja, hogy mennyi az 1x1 ( a gyengebbek kedveert 1 x 1 ) .........
mindenesetre eleg nagy barmok azok akik beengedik az ilyen szinvonalas jatekba az ovodasokat is ......
sajnos van belölük egy par ...........
Dátum: 2009.02.21. 15:16:09
Melyik ország nem határos Magyarországgal?
Lengyelország
Belgium
Szlovákia
Ausztria


ez szerintetek milyen kerdes ........??????????????????????????????
lehet nem tartozik ide.......
es aki ezt jo kerdesnek titulalta az 1 akkkkkooorrra bunko mint ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ sajat maga .....
Mi a Polonium vegyjele?

Pl
PO
Po
Pn

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

ez lett a volna a kerdesem ........
+
szerintem 1 jo javaslat ......
nem kene beengedni a a vegzetur c . JATEKBA ANALFABETA IZOMURAKAT
akik aarrrrrraaaaa seeeemmmmm kepesek , hogy megssssszzzzzzaaaaaammmmmollllllljjjjjjjaaaaalkkkkkkk haaaaaaannnnnyyyyy nemi szervük van .....
Ajanlom a tisztelt nagyfönöksegnek .......hogy limitalja a resztvevök korat ......
nem vagyok hajlando ......ovodasokkal .......jatszani akik ellopjak szüleik bankkartyainak szamat .....es igy elönyre tesznek szert ......
az IQ - k pedig minusz vegtelen ..........
Kerek minden jatek szakertöt, hogy ezt vegye figyelembe ........mert igy mindent hianba rendeztek meg ......
meg azt is aki nem tudja h hany holdja van a jupiternek ......
azt is kene törölni es elküldeni a jupiterre, hogy onnan szabadszemmel szamlalja meg a holdakat ........
Dátum: 2008.12.29. 13:42:46
Na ne mondd........
Hány holdja van a Jupiternek?

12
13
16
14

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

miert nem nem jo a 16 hold.......?
Aki ezt irta az assa el magat a Jupiter legnagyobb holdjanak a jegkockai köze......
ekkora barmot , mikor meg leellenörzöm a neten is,,,,,,,,
Szeretnek kerdezni vlmit.....
ma kaptam 1 kerdest ami ugy szolt, hogy melyik a vilag legnagyobb orszaga.....?
1) spanyolorszag
2) oroszorszag
3) franciaorszag
4) olaszorszag....
mit gondoltok mi volt a helyes valaszkent megjelölve.....

bingo ...talalt Olaszorszag
a felsoroltak közül szerintem területre Oroszorszag ....
Dátum: 2008.12.24. 20:01:23
van 1 hetre premium tagsagom .....

de nem tok feltölteni sajet kepet a karimnak ....
miert?
mi van ebben helyesirasi hiba......?????

Melyik a vilag legmagasabb, müködesben levö vulkanja?

Vezuv
Cotopaxi
Erebus
Hekla

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

talan nem tudnak sokan ekezet nelkül olvasni.....manjenek vissza a "DEDÓ" -ba.....
ORIASI HOZZASSSSZOLAS.....TISZTELT ADMINOK

TEGNAP AZ ! ES VILAGBAN FELTETTEM 1 KERDEST
talalos kerdes volt ugyebar ehhez nemm kell nagy IIIIQQQQQ!!!!!
" egy helyben van megis jar " mi az ...es valamelyik IQ minusz vegtelen törötette...
ez külömben 1 óra lett volna
ugyancsak tegnap a 2 es vilagban feltettem a kerdest :
mit kiabal a rendszergazda ha fuldoklik? persze nem mindenkinek van F1 a billentyüzeten ......gondoljak hogy az a gomb pluszba van
miert kellett ezt is törölni??????
es ehhez sem kell nagy IQ.....
kerek szepen elegtetelt ............
Miert kell törölni ma minden jonak latszo kerdest?
"egy helyben van es megis jar....mi az?" ugyebar nem lehet talalos kerdeseket feltenni...?
aki ezt töröltette annak biztosan otthon homokoraja van , es a karora helyet pedig egy gyufaszallat hasznal naporakent......
" mit kiabal a fuldoklo rendszergazda?" persze aki vegzeturozik az nem normal billentyüt hasznal hanem valami jappant vagy arabot mert azokon talan!!! mondom talan, nincs rajta az F1 billentyü....
elegge nagy joindulat volt abban a valakiben aki ezeket töröltette......
legközelebb en is igy fogok eljarni.....
Dátum: 2008.12.11. 17:52:18
lenne egy ötletem mindenki számára.

Aki nem tud helyesen irni az menjen vissza elemibe......kesz szegyen, hogy meglett emberkek letünkre nem vesszük eszre a helyesirasi hibakat......

pl: mi az adszorpszió ( NEM ADSZORPCIÓ ) UGYEBAR........
ezt a kerdest nem engedtem volna at.....
Oldal: 1