Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Ja, a legfontosabbat kihagytam: nem az zavar minket, hogy "erősebb valamiben mint mi", hanem pont hogy másokat tápol a létével, ami szabálytalan. Te sem gondolhatod komolyan, hogy pl. a 10. szintű, varázslat nélküli Erick Cartman egy szimplán bénán játszó játékos műve... Nyilvánvalóan LE zsák, ami VALAKIÉ, valaki pumpol(t) belőle sokezret magának. Ez szabálytalan.

De a legdühítőbb, hogy a játékmesterek nem tesznek ez ellen semmit, biztos vagyok benne, hogy ez másokat csalásra bátorít, vagy a játék abbahagyására ösztönöz.
"11-12. szinten egyszercsak gondol egyet, és kb 3 nap alatt át tud váltani izomagyúvá"

Ezt ugye te sem gondolod komolyan Kiváncsiságképp kiszámoltam, hogy egy tulajdonságot 20-ról 40-re növelni 17570 LE-be kerül. (Egy 12. szintű karakternél néhány tulajdonság 40-es szintje simán elvárható, ez bőven nem "izomagy".) Ha csak a legfontosabb hármat növeli ennyire (tám,véd,iq) az 52e LE. Ez két szint termése, több száz felgyűlt CSP kell hozzá. És akkor még az ezen a szinten már elengedhetetlen szakértelmekről nem is beszéltem (kereskedelem, szívósság), mert azok mégegyszer ennyit hozzátesznek.
De azért azt is észre kell venni, hogy ezen szövetségek gyenge pontjai pont ezek a karakterek. Láthatatlanul is verhetők, és nagyon sok vereséget gyűjtenek be miattuk. Továbbá mivel aránytalanul nagy a lélekkutjuk a karakterek erejéhez viszonyítva, kiváló célpontokká válnak a szövetségi háborukhoz.
Csomó ilyen van. Pl. itt is:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1876
Dátum: 2008.11.05. 13:28:01
Én 11. voltam, Sharpa meg biztosan a legfelső két összevont szint győztese.
Dátum: 2008.11.05. 12:00:49
"Idén tavasszal volt népszavazás. Ha megnézed a végeredményt, 0,8% volt az érvénytelen szavazatok száma. Azaz 1000 emberből 8-nak problémát okozott egy X berajzolása. "

NANANANA! Nagyok sok ember DIREKT ad le érvénytelen szavazatot, ezzel is demonstrálni kívánván, hogy egyik állásponttal sem ért egyet. Nem csak olyan van, aki ha elégedetlen nem megy el, hanem olyan is, aki áthuzza az egészet, vagy éppen vicces ábrákat rajzol a szavazólapra.
Dátum: 2008.11.05. 11:45:34
Az egyre drágább ősköves tárgyakkal még nem lenne baj, ha nem lennének elkerülhetetlenek. Például az Enyészmester tipikusan kiegyensúlyozatlan, amit az is mutat, hogy a 12-14. szintűek szinte mindegyikének ez van. +8-at ad a legfontosabb harci tulajdonságokra, azokat legalább 25 százalékkal megnövelve - aránytalan.
Dátum: 2008.11.05. 11:37:15
Sokan pakoltak rá 4-6. szinten, mert hamarabb meg akarták csinálni az 5 TP-s küldetést.
Dátum: 2008.11.05. 11:36:04
Attól függ - például Sharpa, Leinád, szóval akik a TP-re mennek rá, biztosan jópár szinttel megnövelték ezeket.

Egy másik csoport azok a 8. szintűek, akik már soktizezret raboltak, szerintem ők nemhogy nem pakolnának ilyenre, de valószínűleg még cselekvéspontot is vesztettek már, azaz a TP-t veszni hagyva a limit fölé mentek, és inkább a lélekerőt növelik.

Alig egy hónap telt el, még alig látszik a különböző taktikák közötti markáns különbség. Még gond nélkül át lehet váltani egyikből másikba. Kétlem hogy ezt akár jelen helyzetben Miklós is meg tudná e mondani.
Dátum: 2008.11.05. 11:12:25
Nem titkos. Nálam 9 kör volt, ebben a sorrendben: Krourm, Dauntvy, Cloud, winnie, Blue, Lélekmester, Grelnar. Ebből az utóbbi négy csatában mindkét félnek teljesen ugyanaz a tápos felszerelése volt. Az utolsó két csatában pedig mindkét félnek 10-es szívóssága volt.

A random döntött, dehát ezt én már ennek a topicnak a legelején megállapítottam, az utolsó kettővel simán kijöhetett volna más eredmény is. (Az előzőeknél nem, mert a +1 ütés az Enyészmesterrel azért sokat számít.)

Remélhetőleg a következő viadalon, egy hónap múlva már jobban fog számítani, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. 13. szint táján már sok út van, és sejtelmem szerint a tulajdonságfejlesztés zsákutca. A legfontosabb a random szerepének minimalizálása, amire van pár módszer.
Dátum: 2008.11.05. 10:42:17
Mat, mindig lesz erős és gyenge, és az előbbi mindig támadni fogja az utóbbit, ha ebből előnye származik.

A probléma inkább azzal van, hogy a gyengébb nem tehet semmit, például ideális olyan szövetségeket megtámadni, akiket már eleve támad négy másik, hiszen akkor visszaütni nem nagyon tudnak, és így szinte biztos a győzelem.
Dátum: 2008.11.05. 10:24:16
Lehet, hogy van ilyen, egyelőre 24-ig ismerjük a listát.
Dátum: 2008.11.05. 10:20:38
A viadalra jelentkezni előtte akár 5 nappal is lehetett, ekkor lementettek mindent. Az hogy utána szintet léptek, nem számít.
Dátum: 2008.11.05. 09:49:50
Kövezzetek meg, de annak ellenére, hogy nyilván én se örülnék egy ilyen akciónak, de szerintem nagy ötlet, maximálisan kihasználják a játék kereteit, okosan játszanak. Gratula.
Te beteg vagy, teljesen szabályosan játszanak.
1. Nem kötelező építkezni.
2. Annak üzensz hadat akinek akarsz.
Dátum: 2008.11.05. 06:41:31
Tanuld meg a kivégzés szakértelmet.
Dátum: 2008.11.04. 22:18:34
"És utólag bővíteni mindig lehet, a 30. szint elég messze van."

Nem 30. szintes lesz a játék, legalább 100.
Nem, mert 12. szint környékén már csak minden 5. támadásnál van LE. Ez egy biztos, stabil módszer, mely a semmiből termeli a LE-t, bármiféle kockázat nélkül.

Ha nincs rá valami reakció, akkor hogy versenyben maradjak, kénytelen leszek egy baráti gyémánttal karöltve én is alkalmazni, hiszen a szabály elméletben nem tiltja.
Van egy küldetés, hogy rabolj 500 Let egy másik karaktertől. Mint minden hasonló küldetést, természetesen ezt is egyszerűbb megállapodással megcsinálni. Ennek kapcsán merült fel nálunk, a szövetségben, hogy ez egy nagyon durva tápolásra ad lehetőséget.

Adott két karakter, egyik gyémánt. Az "áldozat" éjfélkor, vagy hasonló nem frekventált időpontban leveszi a páncélját, pajzsát, a gyémánt nyer. Nyer rajta mondjuk 500+33%-ot, azaz 665 LE-t. Ezután a gyémánt leveszi a páncélját, pajzsát, a másik felveszi. Megüti a gyémántot, nyer, visszaszerez 500 LE-t. Ezután a gyémánt ismét megüti, azaz csatánként 165 LE-t generálnak legalább, tekintve, hogy aki erre kombózik, érdemes megnövelnie azt a szakértelmét, amelyik növeli a portyázásonként kapható LE nagyságát.

Ez egy LE gyár. Érdemes lenne szerintem utánanézni, hogy nem alkalmazzák e már most sokan ezt a taktikát. Minden olyan karakter gyanús, amelyik legalább 5-ször oda-vissza megtámadta a másikat.
Dátum: 2008.11.04. 20:33:54
ugyan mar kivette el tolem a Bajnoki medalt
"Nem akarlak elkeseríteni, de utánad még két csatám volt, Lélekmester és Grelnar."

"hogyan lehetseges az, hogy osszegyujtottel lopott LE 43.000 et Smaragdoskent"
A rablásom finoman szólva sem kiemelkedő, több tucatnyian vannak előttem, smaragdból is három.