Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2008.12.19. 09:14:00
Egy ilyenen a prémiumosokra nem köpködhetnének, hogy "csak azért nyert, mert ősköves fegyvere van", már csak ezért, a közmorál javítása végett is lehetne csinálni egy ilyet.
Dátum: 2008.12.19. 00:54:31
Akkor jót röhögnék az Elit hordán, mert jó részük semmire nem tudná költeni a portyapontját.
Dátum: 2008.12.18. 15:32:59
"ne viccelj már. nem voltak megérdemeltek a győzelmek?"

Hát tudod, ha a bajnokság kihirdetése után 2 perccel simán megverem a kategória bajnokát, majd utána egy nappal a felettem lévő kategória bajnokát is (kétszer is), akkor azért elgondolkozok, hogy jó-e ez a rendszer így.
Dátum: 2008.12.18. 15:21:58
ne csatázz ilyen sok LEvel.
Egy háromlábu széknél majdhogynem teljesen mind1, hogy mekkorák a lábai, semmiképp nem fog billegni. Ferdén áll majd, de stabilan. Próbáld ki. (Extrém lenyesésre nyilván nem vonatkozik, amikor már feldőlne magától.)

A kérdés egyértelmű: "Mekkora darabokkal pótoljuk, hogy ne billegjen?"
Nem kell pótolni, mert nem billeg.
Dátum: 2008.12.18. 13:42:36
Ez így meg szimplán igazságtalan. Ha a random dönt, akkor felesleges az egész viadal, ilyen alapon véletlenszerüen sorsolhatnánk 6 jutalmat az összes játékos közül.

Szerintem igenis látszania kellene az eredményen, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. Melyik a nyerőbb taktika, a kritikus ütés vagy a szívósság egekbe emelése? A szakértelmekre, vagy a tulajdonságokra fordított LE érte meg jobban? stb.

8. szinten persze csak a LE mennyisége számít, de 21-en már az is, hogy azt a félmillió LE-t, amit a szintek alatt eddig kaptál összesen hogyan osztottad be. De ezt most teljesen annulálja a random, és csak 35-40. szinten lesz teljesen kizárva az eredményekből.
Dátum: 2008.12.18. 11:25:02
Mit nem lehet fejleszteni közvetlenül lélekenergiából?

Tanulás
Szint
Életpont
Szerencse

Ráböktem a szintre, én balga... az emberke szerint a TANULÁS az! Észvesztő.
Dátum: 2008.12.18. 09:59:34
Mert nem ismered a játékszabályokat.

Állítsd át a portyapontjaidat.
Dátum: 2008.12.18. 09:42:20
Ha smaragd vagy, és magasszintű csapatban akarsz részt venni, ne válts hordát, felesleges, vár a Száz Hordás Pagony! Nálunk kell a legkevesebbet a lélekkútba töltened, hogy térkapus kincseket szerezhess!
Dátum: 2008.12.18. 07:50:47
Aha tényleg - ezekszerint az addig aktív háborúkat nem számolta a rendszer.
Dátum: 2008.12.18. 07:29:40
Szerintem felesleges elemezgetned, mert mi simán indítottunk újabb háborút, tehát valószínűleg bugról van szó.
Dátum: 2008.12.18. 00:27:39
Legalább 50 csata kell.
Dátum: 2008.12.17. 23:12:18
Lehet, hogy nagyon magas szinten lesz olyan fegyver, ami nem sebez, hanem valami mást csinál. Fogalmam sincs mit. Vagy tárgy(ak), amik olyan magas elnyelést adnak, hogy a buzogány hatástalan velük szemben.

Ebben azért még lehet bízni.
Dátum: 2008.12.17. 22:09:00
Aha, akkor bocsi. Más okot sajnos nem tudok - nekünk simán elindult ma a második háborúnk, szóval a rendszerrel nincs gond.
Dátum: 2008.12.17. 21:56:48
Biztos felraktátok a béke csarnokát. Megszívtátok.
Teljesen igazad van.
Dátum: 2008.12.17. 21:44:09
Darkshade, a helyzet a Törött Szívvel az, hogy túl nagy a lélekkútatok a tagok erejéhez képest. Álljatok le egy két hétig az építéssel, és amit építésre fordítanátok, a tagok tulajdonságfejlesztésre fordítsák. Hidd el, két hét után nagyban változna a helyzet.

Nálatok szerintem csak a Család nevű izé van katasztrofálisabb helyzetben. Bazinagy kút, szilmill tőrrel rohangáló magasszintű tagok, százezres építéssel. Azután csodálkoznak, hogy gyakorlatilag folyamatosan 3 háborújuk van, és a lélekkút termelése kizárólag más szövetség kútjába megy.
Dátum: 2008.12.17. 17:03:53
Arthas - warcraft 3. Az ő feje van a játék dobozán is, ő a főszereplő.

http://www.wowwiki.com/Arthas_Menethil

Paladin volt.
"Nem akarok hülyeséget beszélni, de úgy tudom a kizárásba csak a rosszra minősített kérdések számítanak bele, a 25%-on kiesettek nem."

Nekem más a tapasztalatom, de örülnék, ha így lenne.
Nagyobb baj vele, hogy a szövetségek többségének nem megoldás egyik csarnok sem (ha később lesz háború csarnoka...)

A legnagyobbak felhúzzák a háborút, a legkisebbek a békét - és a "maradék" (azaz a 90%) mit csinál? Bármelyiket is építi fel, mindkettővel szív.