Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.08.29. 17:26:13
10 dukátba kerül egy epikussal való küzdelem, ezt már sokszor leírtuk.
Dátum: 2009.08.29. 17:09:29
Mivel az epiktárgyaknak szintje van, azokat a lélekkufárhoz is be lehetne ilyen erővel rakni, karakterszint / 2-es osztóval. Azaz 70. szinten megvehetsz bármely 35. szintű kincset. (Nem, szerintem ez nem jó megoldás - jobb lenne küzdeni értük 10 dukátért.)

Ha meg a kezdeti 10 dukát összekaparása a probléma, 5 nap alatt megvan 25 CSP-ből, utána pedig már lehet őket pörgetni, hiszen ha nem kell, 10 dukátért eladod, és jöhet a következő.
Dátum: 2009.08.29. 14:34:18
északi tigris, 20 lépett szinttel:
Kisajtoltál a lényből 16698 lélekenergiát.

kinetikus morf, 29 lépett szinttel:
Kisajtoltál a lényből 21417 lélekenergiát.

Miért ilyen kevés a sajtolás? Ez az idomítást is beleszámítva borzasztó gyér. Régen, az állatreform előtt még jóval magasabb értékeket lehetett kapni. Nem lett eltolva valami?
Dátum: 2009.08.29. 12:55:49
Nem csak ott, V1-en is megint megkavarodott a rendszer.

Mostantól ti birtokoljátok a hatalom tornyáért járó bónuszt! Tegnap, 06:38
Elvesztettétek a hatalom tornyából járó bónuszt! Az új birtokos: Tyrant Ma, 03:07

Nem teljesen értem, hogy egy számítógépes rendszerben, ahol percre pontosan be lehet állítani mindent, miért ilyen hektikus az egész.
Dátum: 2009.08.29. 12:31:57
Elvenni már nem lehet, éppen ezért adni kellene mindenkinek.

A küldetések tekintetében egyetértek. Nem is értem, hogy mióta vannak ismételhetőek, azóta miért nem téma ezek teljes hiánya. A küldetések topikban rengeteg jó ötlet fel lett vetve, csak be kéne rakni. Én még akár az eddigiek exponálásának is jobban örülnék (sebezz x-et egyre növekvően, rabolj y ezret stb.), mint az ismételhetők monoton darálásának.
Dátum: 2009.08.29. 12:12:48
Miklós szerintem nem teljesen érzed át, hogy a tulajdonság és szakértelemfejlesztés csökkentő gyűrűk milyen irtóztatóan értékesek, ráadásul bizonyos szint felett nem tápot, hanem szükségszerűséget jelentenek. Aki valamiért nem tud ilyenhez jutni (nem esik a szövetségében, vagy a szövetsége nem elég erős az epikushoz) az olyan hátrányba kerül, amit sehogyan sem tud kompenzálni, és a karaktere farmmá válik.

Szóval akkor ha az epikusokat nem akarod bevezetni, arra javasolj légy szíves valamit, hogy 60-70. szint felett MINDENKINEK lehetősége legyen ilyesmihez jutni.
Dátum: 2009.08.29. 11:58:11
Ez hülyeség. Ezek szerint ha egy karaktert mi kirugunk, akkor már gyakorlatilag semelyik másik smaragd szövetségben nem üthetne hónapokig epikust.
Dátum: 2009.08.29. 00:58:49
Én csak a kreatívos móka megismétlődésétől tartok, sokkal durvább mértékben.

Gyémánt - +33% LE
Kreatív aff. - +100% LE
Fertőzőtt - +50% LE

És ha ezt két fertőzőtt gyémánt játsza el egymás között, adott esetben tényleg szövetségi társként, azaz a támadási listában sem látszik... Csuhi és Egon kismiskák lehetnek hozzájuk képest.
Dátum: 2009.08.28. 21:53:49
Turbóval bármit lehet, csak éppen azzal az a gond, hogy ha mondjuk kényelmi szempontból felvitted 100-asra a spektrálisod, akkor jól megszívtad, hiszen nem tudod már turbózni, ergo nem tudod használni a jutalmat. Ezért tíz szintenként egyvalamit fel lehet vinni max. fölé, fixen.

Vadászatnál egyébként se számít más, hiszen csapdakészítésnél nincs 30 fölött bónusz, így az ki is van véve a turbózhatók/növelhetők listájából. Ilyenkor játéktechnikai előny nincs.

Viszont csatában elvileg lehet erre szert tenni, hiszen egyiket felviszed max fölé (például az intelligens kedvencet), és közben a turbót a kritikusra rakod (mint mindig). Így némi előnyre teszel szert ilyenkor. Nem a legoptimálisabb megoldás, dehát ilyen a rendszer.

50%-kal kap többet a hordatársaktól, gondolom azért, mert azokat jobban ismeri, jobban ki tudja azokat szipolyozni. Vissza se üthetnek, nem tudnak kiszabadulni. Ez bizony táp.
Dátum: 2009.08.28. 21:34:51
A tájékoztatás hiánya a legnagyobb probléma, mint számtalan más esetben.
Dátum: 2009.08.28. 21:33:20
Nem irigykedek, nem erről van szó, hanem arról, hogy a jutalom közel sem titulus értékű, mint eredetileg ígérték, hanem bazinagy táp.
Dátum: 2009.08.28. 21:20:52
"gyakorlatilag egy kvizmedallal egyenerteku"

Nálad lehet (nálam is, nem sokkal vagyok mögötted a toplistán), de sokaknál nem így van. Fix 1%, amit más nem érhet el, (és erre még jöhet rá 12 kvízmedál) szerintem baromi erős.
Dátum: 2009.08.28. 21:18:26
"Igaz,hogy az ember társas lény, de nekem az a bajom,hogy aki nincs jó szöviben bármilyen jó játékos lehetne nem megy semmire!"

Minden nagy szövetségben van jópár üres hely. Aki akar, válthat.
Dátum: 2009.08.28. 21:10:04
Igen, én is egyértelműen azért nem indultam, mert az volt a kiírásban, hogy csak plecsni jár. Ez az 1% minden vadászatra bőven relikvia szintű jutalom. (Illetve olyan erős, hogy még az aukciós házban sincs ilyen.)
Dátum: 2009.08.28. 20:43:20
Szimplán hagynám az egészet a fenébe.

V4 eleve így volt meghirdetve, V1 nem.
Dátum: 2009.08.28. 20:12:18
"nem lenne akkor mindenki verné az epikust"

Ha mindenki verheti, akkor nem borul a rendszer. Másrészt ha az epikust ütheted, akkor azzal növeljük a portyacélpontok számát, és egészségtől függően választásra is kényszerülsz, hogy epikus kincs kell, vagy LE a végzeturaktól. A többségnek nem fog menni a kettő együtt.
Dátum: 2009.08.28. 19:59:39
Egy darab növelhető tíz szintenként.
Dátum: 2009.08.28. 16:52:03
Darah, megy nagyobb, de nem neki(k).
Dátum: 2009.08.28. 16:50:41
"Ha az epikus ismételt ölés megvalósul, akkor ez további kompenzáció lesz a később jövőknek, hiszen aki ekkor ér a 120. epikushoz, megölhetik 3x egymás után, mig az Azúr Légió ezt nem tehette meg. "

Miklós, csak éppen a szövetségekben lévő tagok szintkülönbségével nem számolsz egyáltalán. Inkább leszenvedünk 3-man sok gyógyitallal egy 140. szintű kincset, minthogy az egész szövetség üssön egy 120-ast. Érthető? És most mondhatod, hogy magunk választjuk, de ez nem csak a mi hármunk érdeke, hanem a többi 30 tagé is, mert nekik is így jut erős tárgy. Aztán ha egy 80. szintű epikus tárgyat kap a 30. szintű tagunk van nagy sírás a többi 30. szintű között (jogosan), hogy milyen brutáltápot kapott.

Az egésszel az a baj, hogy ez nem közösségi élmény, nincs szervezés, hárman megbeszéljük egymás között és kész.
Dátum: 2009.08.28. 16:46:54
"De egyre kilatastalanabb a dolog, pedig szinte ez az egy kozossegi esemeny maradt, amit a szovetsegek egyutt csinalhatnak.. Es en nem szeretnem, ha az epikus oles annyi lenne, hogy nehany specializalt ultrakarakter, 10 perces utesekkel, osszeveri az epikust, a tobbiek meg nezik.. "

Nálunk már rég ez. Gyakorlatilag 3-4en verjük le, a többiek meg néha néha beütnek. És ha erősődik az epikus, akkor nálatok is ez lesz, nálunk meg nem változik semmi, max. az, hogy a kisebbek még annyit sem tudnak beleszólni, mint eddig, mert a varázslatba belehalnak.