Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.09. 11:45:26
szerintem nincs semmi gond a jelenlegi viadallal(azt leszámítva hogy még egyet se nyertem xD ) talán azt lehetne hogy a kategoriák menjenek szintenként már ha van annyi játékos hogy ez kivitelezhető lenne...vagy lenne ebben ráció hogy így oldják meg

és esetleg valmi kis profitjóváírás lehetne adni mittomén ahogy a kvízolimpián is van hogy kapsz a végén valmi kis összeget...

vagy oylat is lehetne hogy győztescsatánként jóváírodna valamennyi lééé így aki több kört bír az a végén kap egy ehez mért összeget...

beírtam ezt én mégeccer mer szerintem nem mondtam hülyeséget hanem viszont megint lepontozzátok...ami nem baj de legalább indokoljatok is...

mi a rossz abban ha szintenként menne? és mi azzal a gond ha kapnánk valmi kis léét a részvétel és vagy a viadalon nyújtott teljesítmény függvényében?

kezdem aztérezni tökmind1 mit írok így is úgyis lepontoznak...hehhe...de akkor beírom újra =)
Dátum: 2009.04.09. 11:21:31
szerintem nincs semmi gond a jelenlegi viadallal(azt leszámítva hogy még egyet se nyertem xD ) talán azt lehetne hogy a kategoriák menjenek szintenként már ha van annyi játékos hogy ez kivitelezhető lenne...vagy lenne ebben ráció hogy így oldják meg

és esetleg valmi kis profitjóváírás lehetne adni mittomén ahogy a kvízolimpián is van hogy kapsz a végén valmi kis összeget...

vagy oylat is lehetne hogy győztescsatánként jóváírodna valamennyi lééé így aki több kört bír az a végén kap egy ehez mért összeget...
Dátum: 2009.04.09. 11:06:06
nahazé ezek a magyarázatok olyanok mintha zoknit húznánk a kezünkre...rámegy rámegy deazé nahhh nem oylan mitnha kesztyű volna...báár az is igaz hogy kesztyűt nemnagyon lehet a lábrahúzni...fura dolgok ezek...


-Hé te ott...te ottan a hátsósorban a harmadik...
-Igen Uram...
-Volna egy feladat a számodra...azthallottam nyeszlett egy legény vagy lépjémár 5 szintet
-Dehát elfogyott a cspm...
-Nem kifogásokat akarok hanem az eredményt...

vagy

-Sokmidnre megtanítottalak már téged fiam most jön az egyik legfontosabb..a harácsolás művészete...legyen 50 000 lééd és ha megvan gyere ide és mutasd meg
-mi köze ennek a háborúhoz?
-Üres zsebbel a békét is nehéz megtartani nemméghogy a háborút megynerni...
-értettem...
Dátum: 2009.04.09. 09:48:19
volt valmi olyasmi felvetés is hogy bizonyos küldetések végleg eldobhatók legyenek vagy hogy folyamtosan vissza lehet hozzájuk térni(és nem vesznek el az addigi elért eremények a küldetésben)

nemtom hogy ezt hogy lehet megvalósítani de lehet tényleg jó lenne hogy mitomén bizonyos kritérium teljesítése után a játékosnak lehetősége lesz eldobni egy küldetését...

igaz ez sem feltétlen jó ötlet de én megint csak aztudom mondani hogy attol mer most ez a küldi kapott ekkora fényt nemkéne úgytenni mintha minden embernek egyformán csak ezzel a küldivel lenne problémája...másokat más zavar és sajnos azt azé belehet látni hogyha mittomén beragad egy találkozz ezzel azzal vagy egy lépj x szintes küldi meg mondjuk ez az 5 hónapos akkor az jóidőre odavág a küldetésorientált kariknak...

nekem továbbra is a döntetlenes a fő mumusom...eccerűen nemsikerül és sajnos lassan befognak ragadni nálam a küldetések mert nemtudom azt a tempót tartani amit eddig tudtam...

szal mittomén pl 25(50(75)) teljesített küdletés után 1 küldetés végleg eldobhatóvá válna...a játékos meg maga döntene melyik az a küldetés amivel nem akarna vacakolni...
Dátum: 2009.04.08. 13:51:48
nah ezt most kivételesen nemtom minek kell lepontozni...

de szerintem akkor is fixálni kéne hogy mennyit tölt az ital...

(tudom italozás helyett növeljem a tulajdonságomat) nahde hát én italozni akarok...
Dátum: 2009.04.08. 13:27:05
nemtom talán azé ez is kapcsolódik a mágiához és a egésséghez..de pl a töltőkkel nem kezdenek valmit? mer igen kiábránmdító amikor mondjuk 1 nap veszek 5 élettöltőt és ebböl 4szer csak 400 körülit tölt rám...

legyen egy fix mennyiség hogy az ember tudja mennyit kap a pénzéért...nem nagy ördöngősség...
azt kijaz aki 10-20szor kémkedne hogy birtokában legyen néminemű szakáértelempont információnak? rengteg mana folyna el a semmibe...(de én is gondoltammár rá hogy dekiváncsi volnék mások szakijaira)

Birka megmutatnád nekem a karaktered? kiváncsi vagyok valmire =)

én elégedett vok a játékban fellelhető épületekkel annál is inkább mer nemrég fejlesztettek egy csomót...
Dátum: 2009.04.07. 19:18:03
a céljaimat magam választom meg =)

jelenleg 1 millio rabolt léét akarok és 3000 győzelmet ha ezek megvannak majd nézek mást...amikor elkezdtem jáccani a Klánvezérem 16os szintű volt most ő 36os én meg 33as tehát utollehet itt azé érni emberket csak időigényes...bár annyira nem vágyodom oda fnetre mer ottmár nemnagyon van harc szóval egyelőre nem is fontos hogy utolérjem őket =)
Dátum: 2009.04.07. 17:46:20
nahlátod akkor pl ezen segítene az ha nem midnen szinten jönnének újcuccok és vagy ősköves tárgyak...

én egyébként iylen minimál ráfodítással dolgozok ha ottleszek a top 20 mögött akkorse hiszem hogy tipikus fullősköves kari leszek...pontosan azért mert sokmidnere el lehet szórni a köveket jól meg kell gondolni mijaz amire valóban szükség van...egy-egy jó fokuszkristályal a sima cuccból is lehet jó ksi eszközt nyomatni és eséylel felvenni a versenyt egy fullköves ellen...

aztánmeg ha egy karakter alapvetően nagyon gyenge akkor hiába veszi a legjobb cuccokat az max csak disz lesz rajta mer az erős karik így is úgyis áttörik a védelmét
Dátum: 2009.04.07. 16:09:05
ebbéli véleményemet is leírtammár hogy mit gondolok az 5 hónaposdiról...

személyszerint én úgyvélem már eleve az újratöltés és a szerncsepontok levonódása is egyfalyta visszatartó erő lehet a kibelépkedőknek...maga a küldetés viszont engem annyiban nem érint hogy én nemtervezem a klánváltást...ezt is leírtammár valahol sokkal előrébb

viszont ha a küldetést magát 1-2 hónapra lövik be az msot igazából túlsokmidnent nemkavarbe...talán a 2 hónap de ze se nagyon...

tehát ha a küldetést valóban a kibelépkedős kiskapuzós taktika megfékezésére hozták be akkor legalább 3 hónapnyi ideig tartson ha nem 4...azmár eléggé hosszúidő de ez is csak addig lesz visszatrtó erő amig ezen hónapok fölött átnemsiklik a jónép illetve a nagyok és aztán megy minden a régiben...

úgyhogy annyiban igazuk van a játékosoknak hogy valóban nemsokat ér és azt ami miatt elvileg betették a játékba nos ezen feladatát nem fogja tudni örökké ellátni...

én ezt leírtam normálisan még a topik elején aztán rámkötött itt pár nagyon okos ember(fikázva a írásomat) a többi pedig már azóta történelem =)

a dolog pedig nem a szidásról szól hanem eccerűen arrol hogyha itt demokrácia van akkro az én szavam is ér annyit mint a nagyoké és a véleményem miatt nem csesztethet senki...asszem...vagy ha igen akkor én is őt =)
Dátum: 2009.04.07. 15:50:56
azellen tiltakozok hogyha valami nemteccik a nagyoknak akkor jönnek szavazást nyitni és kissebbségi népességüket többséginek probálják beállitani...én ezellen tiltakozok

pedig meglehet nézni a számokat itt is...korántsem oylan elsöprő ám itten egyik variácionak se az előnye és azons e többszázember szavazata van csak 60-70...de abban is biztos vagyok hogy meg lesz változtatva az 5 hónapos küldi...elvanezmár döntve odafent...ami meg ittmegy azmár csak porhintés nahmeg a szeméylem iránti érdklődés megnyilvánulása =)

de azért ezzel a dologgal továbbra se értek egyet...hogy az elsö pár klán és haverjai ledumálják a dolgokat azt megszavazzák maguknak...a többi meg bekaphassa...ez nem europai szinvonal hello =)
Dátum: 2009.04.07. 15:37:37
pontosan azért mert mindig azon küldetéseket könnyítik ami a felsőháznak nemteccik én a nyakam sőt az életem merném rátenni hogyha végeznének felmérést azon szintkategoriában ahol a döntetlen bejön szinte mindenki aztmondaná hogy áhhh vegyék ki...csak ezmár nicns teritéken a felsőház szemszögéből de a 10ről 5re való csökkentés valóban szép vágás volt ám ettöl nem lehet könnyebben megoldani...(maga a küldetés kivitelzése és végrehajtása nahmeg a nagyfoku rnadom szerepe az ami hátráltatja)

tudom volt olyan is példának felvetve hogy lesznek bizonyos küldetések amiket folymatosna tudol csinálni vagy nem is tom mi volt a lényeg pontosan...de pl nem lenne ez a döntetlenes se rossz ha nem szögelné annyira oda a karaktereket és kárhoztatná őket arra hogyha eccer elkezdik vagy szenvedjék végig vagy haggyák abba de akkor majd később szenvednek...volt egy döntetlenes időszak amikor mindneki döntetlenezett akkor valóban nagy fless volt meg mentek a sztorizások ám ez a korszak már elmúlt és a döntetlenes visszasüppedt azon titulusába ami mindig is volt...nyűűg a karakterek életében...

megaztáén elmondtaménmár több postomban is...nem tiltakozok én a 5 hónapos küldi könnyitése ellen...de az is biztos hogy a döntetlen és ez a küldi korántsem egy kategoria(a döntetlen keményebb)

ami ellen én tiltakozok hogy mér mindig az aktuális felsőház igényeit elégitik ki...viszont ha jön valki aki mást akarna kissebb szinten akkor azmár egyből levan fujjongva meg hurrogva...

de értem és felfogtam hogy az 5 döntetlenes már az eredeti Döntetlenes egy könnyített formája így biztosíthatok mindenkit nem fogok szavazást nyittatni a témában...sőőt nem fogom rágni a vezetőség fülét nem fogom idehívni a klántársaimat ám ettöl függetlenül továbbra se lesz a szívem csücske és ha szar küdletést kell flehoznom példának ott lesz ez is a Topban közvetlenül a lépj X szintest mellett
Dátum: 2009.04.07. 15:25:26
nemaz Cirip ez nemígyvan...én nem nyitottam miatta szavzást eccerűen tudomásulvettem hogy én eztet most nem fogom megcsinálni mer nicns hozzá affinitásom...és csak azé hoztam föl pont ezt a küldetést példának mer ez egy valóban szopatós küldi...de ha sarkítani akarunk igen szerteném ha mégkönnyebb volna...tudod az baj hogy túljó túlerős a karakterem és amikor 3 hét fullos döntelenezéssel töltött időszak után össz visz volt 1 döntetlenem a cspm megmár túlcsordult akkor jöttem rá hogy há vacakoljon ezzel a radai rosseb =) teccikérteni?
Dátum: 2009.04.07. 15:18:03
halkan jegyzem meg hogy az 5 döntetlentől se lett jobb semmi(rengeteg idő energia potyavereség és vacakolás) egyébként nem kellett ahoz agytrösztnek lenni hogy kiderüljön a döntetlensdi kakiság az hogy erre rájöttek a nagyok is az csak azt igazolja hogy nemfeltélen tökhülyék =)

szerintem ahogy kritikus ütésből elég volt kezdetnek 1-2t okozni meg kiégett őskőből is elég volt 1et lopni nemtom hogy mér pont a döntetlen volt az ahol rögtön 5 kell...itt is lehente hogy eccer vagy kéccer okozzá azt...szeméylszerint akkor csináljuk azt hogy vagy 5 hónap egy szövetségben vagy 5 döntetlen azt akkor ottvan lehet választani a lehetőségekből...

de a Döntetlen az maga a pokol különösen hogy ha megszakítod elúszik minden én nem is tökölődök vele mer max majd za akkor lezs jó amikor megunom a végzetúrt és puhentetni szeretném egy időre akkor beöltözök döntetlenesbe azt addig is hátha meglesz...de hogy nekem napőokig hetekig az legyen a flessem hogy félpuccéran hajkurászok másokat akik szintén olyanok nah az nem túl nagy poén...akkormár inkább kivárnám az 5 hónapot egy szövetségben
Dátum: 2009.04.07. 15:11:00
méltatlanul(oknélkül) leszólt(provokált) beteg(ember)? háde lol ezmár gondolom ez volnék én...nembaj hogy direkt probálom kerülni a konfrontációkat de csak nemhagyjátok hogy békesség legyen...bevallom őszintén csak azé nem esek jobban nektek mer feltételes szabadlábra helyezésem egyik feltétele volt hogy normálisan viselkedek...ezt ígyekszem betartani ami sértés elhagyja klaviaturámat az simán önvédelemből történik

a véleményemet meg vállalom...de ha már ennyire megakarják mondani a nagyok hogy mivolna a jó és elakarják töröltetni az 5 hónaposdit akkor javaslom vegyük ki a döntetlent is...mer pl engem az a küdletés zavar és zavar ezmég sokembert csak azokat nem akik az eddigi küldetéseiket összekuncsorogtatva csinálták meg másokkal ledmumálva...jómagam a szeméyles eredmények híve vagyok ám sajnos ezen döntetlenes küldetés nah szal ezt nem lehet úgy megcsinálni illetve ha igen rengteg ideig tart és miközben a döntetlenest csinálod semmi mást nemtudsz csinálni...látjátok ez egy tipikus rossz lassító küldetés...nah mind1...mivel a felsőház végigszenvedte magát a döntetlenen gondolom eszük ágában sincs etéren igazat adni nekm hisz ha ők szenvedtek szenvedjen vele mindneki más is =)
Dátum: 2009.04.07. 14:13:41
"Van ugye az alkalmazkodni képtelen kisebbség, meg van pár ember akik úgy gondolják, hogy tudnak még hatni a Homo neoprimitivus mint modern jelenség pozitív irányú fejlődésére"

nagyon jólmondod Seligen *vállonveregeti*

bár én csak csupán probálom megmagyarázni eme nagyszintű kissebbségnek hogyha a kakas éjjel kukorékol és a nap nem kel föl akkor nem a nap a hülye =) vágod kicsihuszár? nahjóvanakkor

Cirip

valóban vannak bizonyos esetek amikor a klánváltás elkerülhetetlen sajnos...ez tény...de azé itt ebben a játékban én úgyveszem észre hogy kisszinten van a klánrosta tehát ami klán nem tudja tartani a lépést az kihullik még bőven ezelött a küldetés elött...egy komoylabb klán azé nem csődöli össze magát...és valszeg ha haladnak az épitekzések akkor a tagok se kívánkoznak máshova hisz mé pumpálják nagyklánok lélekkútját amikor ott van az ő igaz kissebb de legalább annyira életképes közösségük...

nahde jóvan ha rajtam múlna én hajlanék a változtatásra de akkor is minimum 3 hónaposra tenném ezt a küldetést mer az 1-2 az oylan nesze semmi fogdmegjól a 3 hónapban megazé nah van egy kihívás szag =)
Dátum: 2009.04.07. 14:02:25
nahnah Seligen kezdem azthinni hogy nemvagy valmi észlény ugyanis míg a felsőház nagy csinandrattával hangoztatja hogy ezmeg az változás így úgy addig én nem üvöltözök és nem verem a mellem hogy " Faktor vagyok és néha felcserélem a betűket de nektek így kell olvasni sőőt írjatok ti si így" szal ha már példát hozol föl legalább passzoljonmár a dolgokba mertbár lehet hogy egyéni az akcentusom hidd el vitában én téged ott törlek meg ahol a legvastagabb vagy...olyannyira nincs már ellenem normális érved hogy az írásomat fikszirozod...

aztán meg megnéztem a karakteredet...hááát had ne részletezzem a dolgokat midnenstre legyen elég annyi hogy mosolyt csalt az arcomra =)

ezen pedig a lereszkedő stilusod se segít Seligen hogy bizony most kiderült mekkora kis kókler vagy te voltaképp =)

igen Cirip az is egy meglátás és érv amit te mondasz de azért mondjuk azt szerintem bátran kilehet jelnteni hogy ebben a játékban klánt csak nagyon indokolt esetben éri meg váltani...

továbbá a küldetés...ez az 5 hónapos oylan hogy nem kell végig aktiválva lennie elég ha az 5 hónap után beaktíválod azt hupsz már kész is közben meg addig elfér ott...van másik kettő amit lehet csinálni amig valki várja az 5 hónapot...

az pedig hogy a Felsőház nem ismeri a Lojalitás fogalmát csak az önző habiszti nekm jólegyen dolgokat nos az nem az én problémám =)
Dátum: 2009.04.07. 13:44:17
nem oylan nehéz...de Seligen ezzel csak saját hitványságodat bizonygatod hogy most elkezdtél személyeskedni...

az írásomat vagy megszokod vagy ne olvassad...lol...amúgy ez egy Ősi dialektus...ileltve én ígyhívom...

ha a dolgok buktatóit akarnátok javitgatni azzal nem lenne semmi gond de erős nekem a gyanum hogy ti már ott is képesek lennétek pofára esni ahol sik a terep midnezt csak azért hogy azthiggyék az emberek megint valmi turpisságra jöttetek rá...

itt ez az 5 hónapos küdletés...odafent sokan kiskapuzva klánoztak most bevezették ezt a küldit és midnenki vérig lett sértve hogy háde mijez meg méér...félreértés nessék nemragaszkodom én se ehez az 5 hónapos küdletéshez...csak ha már a saját érdekeiteket nézve kardoskodtok a változásért akkor neprobáljátokmár azt úgyeladni hogy ez midnenki érdeke...mer nemaz...
Dátum: 2009.04.07. 13:34:03
igen igen én ezzel tisztában vagyok hogy észrevételeik tapasztalataik egy időben nagyon hasznosak voltak...mára azonban kicsit olyan mintha egyre többet akarnának és igazából mindezt arra hivatkzova merhogy ők a nagyok(tehát semmi extrát nemadnak érte)...nemlátom már azt amit mondjuk a játék elején amikor tényleg nagyobbacska hibákról és dolgokról rántogatták a lepleket...mostanság leginkább már a saját dolgaikat nézik és arra jáccanak hogy ama előnyüket ami kialkult a későbbi játékosokkal szemben egyre jobban növeljék...

de mondom az igazi gond ottvan hogy egyre követleőzőbbek egyre többet akarnak és egyre gyorsabban..ellettek kényeztetve azt mostmár nem izlik nekik a víz csakha tesznek bele szörpit is nekik =)
Dátum: 2009.04.07. 13:23:47
azt tudom hogy sokmindent akartok mer volt szerncsém olvasgatni jópárhónapon keresztül a dolgokat

ám én aztnemértem hogy mér mindig ti akartok midnent és mé csak oylan dolgokat ami nektek pont akadály pl oylat méég nemláttam hogy oylan dolgot akrtatok volna reformáltatni amin a felsőház már túlvan de tudja hogy mennyire szopatós...

egyébként a játék abbahgyása titekt odafönt jobban fenyeget...én még azon a szinten vagyok ahol van értelme portyázni...kihívás az epikus...izgalmas a térkapu...jódolog sajtolni...és nem csak a vadászat jelenti a játékot...szal nicns okom panaszra...

persze felvetéseim észrevételeim nekm is lennének de inkább majd megvárom amig majd odajutok ahol ti vagytok és akkor rátokhivatkozva fogok amjd én is nyöszörögni merhogy a régi nagyok bezzeg megkapták =)