Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2010.04.20. 09:37:06
én nem vettem meg mer csóró mezitlábas kulcsos gyerek vagyok nincs nekm effajta úri cicomára pénzem hogy 50 őskő meg hetiszitnen tartsam magam prémen...kicsit fostosságnak és lehúzásnak gondolom ezt így ebben a formában...bár a kockák úgyis kicsengetik érte a jattot...
Dátum: 2010.04.17. 14:34:59
azt mér tesznek veled iylet? merazé az hogy engem néha néha megcsapolnak az még cska csak belefér meghát azé évente legalább eccer illik is megnézetni...de ugye jóbol is megárt a sok a vérvétel megcsakmég nem is jó szóval elhiszem hogy teleleht vele a puttonyod...
Dátum: 2010.04.15. 09:24:45
ez borítékolható? azé ahoz biztos lessz majd a Tyrantnak is néhány szava...vagy hiába minden szóért úgyis megoldják? ennyire durvás nép a Légió? nemgondoltam volna merazá 436 szintet össze kapirgálni úgy hogy közben még sokmásmindere is szükség van...bár amekkora optimalizátor böszöm állatok vannak ott gondolom sistereg a manakonstrukció ezerrel...és most pörgés van...

nahde végülis akkor msot ez nem a HT miatt történt hisz az angyszöviben si az övék volt...szal alapvetőlegesen az epikusok okán történt minden úgy ahogy? mer megugrott az életük?
Dátum: 2010.04.15. 09:17:26
hívjatok dőőőrének...de elmagyarázná nekem hogy ebben mija biznisz? szalhogy oké azt értem hogy az epik böszme állatok lettek és így majd újra kiguberálhattok sokminden motyót...de ezen kívül? ledózeroltatni egy soktornyos kastélyt egy kis vidéki kúriáért...vagy csak nem látom át a dolgokat...
Dátum: 2010.04.15. 09:07:06
Csodálatos napra virradtam ma...reggel 7 vérvétel 8tól röntgen mostmeg meló...de legalább túlvagyok ezen is...mostmajd izgulhatok hogy vajh mi is van velem...

elkaptam valami mandula flesset és már 4 hete tusakodok vele az antibiutikumok lekapcsolják de amint elfogy a gyógyszer pár nap és visszajön rám a cuccos szal ezé kell ilyen dolgokat elkövetnem magam ellen mint a vérvétel...

bizony a végzeturak élete se csak játék és mese...
Dátum: 2010.04.14. 12:23:06
nahmondjuk régen én is nagy terrorista voltam csak egy bizonyos idő után az ember legalább üsse meg az alap forumozó titulust...mert há mégiscsak...nem vonz az hogy népszerű vagy kedvelt tag legyek...de egy sima tisztességes forumozó rangot továbbra is feltett célom hogy elérjek még akkor is ha vannak akik ebben megpróbálnak hátráltatni...

bár nemtom...mostanában a konfrontációt is kerültem a forumon próbáltam senkit nem megbántani és nem túl nyers lenni...szal talány hogy kinek lehetek enynire a bögyében hogy szisztematikusan végigdöngölte mind a 720 hozzászólásomat...elhivatott kis szemétláda annyi szent =)
Dátum: 2010.04.14. 11:52:57
nem valóban nem...de tudodte mi munka volt beszocializálódnom...szal én 1,44ről értem el az 5,18at igen hosszú hónapok okán úgy hogy sokszor fogtam be a szám és gyakoroltam az önkontrolt...

és akkor jön valami hitvány végigpontozz és még csak megs e mondja hogy léegalább visszapontozhassam...szal durva ez...

de amugy a legutolós fokozat alegjobb a közellenség...de ahoz már túljófej vagyok hopgy az lehessek ez az irritáló meg azé kifjezetten kicsit zavar...mer ez olyan izé...irritáló...nemtöccik
Dátum: 2010.04.14. 09:54:40
nemtok mitm ondani de valami rohadt terrorista jól lehúzta a megítélésem...szal eléggé felháborító...hogy miután kb az összes hszemet leértékelte 1esre nincs a pofáján bőr hogy eléémálljon....vannak ilyen emebrek...ti meg kedves felebarátaim ha láttok pontozzatok már fel had süssön ki a napocskám xD
Dátum: 2010.04.13. 23:48:17
tényleg mintha gyorsabb lenne a forum ebbe a topikba bejutni régebben igen nehézkes volt...

bezony...

szerintem amugy a Pingvinek igen dőre állatok...
Dátum: 2010.04.12. 20:18:18
szeretném megkérdezni hogy valami végzetúr chat vagy iylesmi hasonló dolog nicns tervbevéve?

jólenne néha pötyögni kissé pörgösebb szinten mint amit egy forumon lehet...
Dátum: 2010.04.12. 12:23:22
nahazé az első naphoz képest törpéntek változások...talán az első helyet lehet boritékolni v1n ám a többinél még nagy csatározások várhatók...mondjuk én is csak pislogok hogy egyesek már mennyi térképrészletet találtak...jómagam eddig 7nél taartok...de hosszú még a vége...hajrá Kerisek...
Dátum: 2010.04.08. 11:30:30
há én is kicsit csalódott vagyok...mer igen pofátlan előnyön vannak a v1n is a Specesek a Energiások meg jönnek föl mint a talajvíz...

végülis engem nemzavar mer a végzetmedálnak is örülök majd...csak valahol valami nekm akkor is sántít...

nehogymár mer kevesebben vannak az annyit nyom a latba hogy kéccer annyi térképük van...nemértem...

én bakker vadászok portyázok...van 2 térképdarabom 605en vagyunk és eddig 529et találtunk...szal vannak akik elvileg még nem is találtak...a specesek meg vannak 427 és 1033at találtak...pfff...há mijez?
Dátum: 2010.04.06. 14:40:56
fogjuk fel úgy hogy ez a scriptesdi olyan mint hogy vannak akik légzőkészülékkel másszák meg a nagy hegyeket és vannak akik nem...

és azé valljukbe egy légzőskészülék nélküli csúcshódításnak nagyobb a respectje függetlenül hogy az se kis munka ha palackal mászod meg...csak azé nahh...a menők segédeszköz nélkül tolják...

de igazából engem már nemzavar...kinek mennyire fontos a játék...mer meglehet magyarázni hogy idősporolás meg bla bla bla azé kell...de ez csak iylen ráfogom mer rátudom fogni dolog...a valós ok a játékfüggőség a mókuskerék szindróma amikor azzal kelsz azzal fekszel és ha egy picit rontasz már dühöngsz a monitornak...
Dátum: 2010.04.04. 12:52:29
a traktoros történet tanulsága nekem az(illetve amit az írója is sugall) hogy aki tiszteséggel kétkézzel műveli a földet az náci...elég fura tanulság meghát sántít is hisz nahh...

mindenesetre felőlem mindneki úgycsal kiskapuzik ahogy tud és amit még a lelkismerete elbír...jómagam csak jáccok...nem vok se optimalizátor se fullfanatik így megengedhetem magamnak a tisztesség luxusát...

amugy jó kis törpénet volt...
Dátum: 2010.04.02. 13:57:00
jaja elég borsosan ugrik a nevezésidij...és amugyse túl olcsó mulatság...nincs idő tökörészni...

bár én még nem köteleztem el magam de tervezem hogy hamarosan döntök merhát a léét nekem sem a legyek hordják össze...
Dátum: 2010.04.02. 13:47:15
a leghatákonyabb az EHás lessz ez tuti...odafent az óriások kevesen vannak de rutinosak...

1-2 % miatt nemhiszem hogy szétválik majd a tenger...

a kereskedlem meg nagyon közkedvelt szaki szal borítékolható hogy ott érezhetően sokkal többen lesznek...szerintem
Dátum: 2010.04.02. 13:41:53
jó fel lett tápolva ez az EH én szerintem kereskeldmezni fogok...EHzni nemtudnék a visszafogottam miatt pár százalék miatt meg nem röhögtetem ki magam...

de érdekes dolgonak ígérkezik ez az egész még akkor is ha most sokan pöfögnek =)
Dátum: 2010.04.02. 13:02:53
már lehet megitn cstalkozni...menejtek menjtek...kiváncis vagyok kiné van ott az a 30 000 léé slusszpasszra amivel már léphet is be...ha ma 30 000 holnapra mennyi lesz annak aki esetleg kivár?
Dátum: 2010.04.02. 12:52:17
kedves felebarátaim ne aggódjunk...biztos vagyok benne hogy mindenki odajuthat ahoz mézesbödönhöz ahova szeretne van rá 5 napja vagy mennyi...igaz sajnos a kvalifikációs költség a napok múlásával emelkedik(nekm ez nem teccik) de biztos vok benne befér mindenki oda ahova szeretne =)
Dátum: 2010.04.01. 14:40:25
én aztszerteném megkérdezni hogy kb hány játékos játszhat a Végzetúrral? szal mekkora a játék népessége...párszáz fő...párezer...vagy tízezrekben is méhető akár? kiváncsi vagyok...

néha az az érzésem hogy kevesebben vagyunk mint gondolnám...ugyanakkor szeretném azt is hinni hogy ezen érzések csak a rosszindulatú propaganda okán vannak bennem és valójában sokezeren vagyunk...