Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2010.09.14. 19:10:29
az a problémám ami ma jelentkezett először...hogy ráklikkelek a végzetúrra és nem tölt be normálisan a játék nem neged belépni se és a böngésző se tudja betölteni de csak ezt az egy oldalt...

explorerrel tolom és már igencsak kivan a tököm mer eddig ezt nemcsinálta...mostmegmár 1 órája szopat...a forumra is külön úton kellett feljönnöm
Dátum: 2010.09.14. 12:49:55
söndörgessetek zsemlemorzsában és hívjatok Benedeknek...hehe...hónapok óta lent kuksoltam a katakombákba nahde ez az új kis mizéria bebrrentette a rendzseremt azt most elkezdtem pörgetni a dolgokat és ha én pörgetem akkor a pokol kohói is izzanak...

noh mind1 az a lényeg hogy bár majdhogynem(teljesen) ugyanaz a feladat mint Zarknodnál ettöl függetlenül egyelőre még az újdonság érzésével szórom kétmarékra cspimet...

hajrá hajrá...
Dátum: 2010.08.05. 12:57:53
jaja időközben már sikerült...valóban azvolt a porbléma hogy a control plusz görgő fless...köszönöm a meglátásokat és javaslatokat
Dátum: 2010.08.05. 09:53:08
minden oldalt jólbetölt cska ezzel a végzetúrral szarkodik az állatomnak adott cuccaim képe akkora mint egy mittoméni de jónagy meg a betűméretek is össze vissza vannak és minden a baloldaklon van kissé tömörülve...de nemtom mitől lehet ez mert mondom másol minden rendben van
Dátum: 2010.08.05. 09:47:33
nektek si szétvan kissé csúszva a játék? mármint olyan izés nem ott vannak a dolgok ahol lenniük kénének...
Dátum: 2010.07.10. 15:06:24
működik a szaki ősköves motyók nélkül is...ugyanis kritikus sebzésnél kiírja ha az állatok azt ütnek és nekem már azelött is kiírta mielött vettem az állataimnak cuccost...de tény hogy a szakipontjaikat csak azután láttam én is miután rájuktettem a felszerelésüket...
Dátum: 2010.07.08. 13:19:35
jaja nemszép dolog egyiknapról a másikra így elvenni a dolgokat...ha már bennmaradt eddig akkor maradjon is bent...há mijezitten he...egyébkéntpedig megmondom őszintén nemtom mé zavarja ez annyira a játékvezetést hogy huhha a térkapuból egy kicsit lehetett dőzsölni...én egy fostos kis vérivóval harcolászgatok ami 10% léét ad portyánként...és bizony én a szemét csaló nem vettem le a vérivót akkor sem ha térkapuzni mentem...bannra velem...
Dátum: 2010.07.07. 10:16:29
nem bántás...de szerintem nem menő az hogy törli valaki a kariját aztán 2 nap múlva meg visszakéri a játékvezetéstől...

azé ne legyünkmár nevetségesek he...sosem értettem a hattyú halála flesset alkalmazók inditékait de áhhh...mind1...én örülök neki hogy maradol Panna de legközelebb ha körédgyülnek a kétség árnyai kicsit gondold végig mi merre hányméter...és ne hozz elhamarkodott döntéseket...
Dátum: 2010.06.30. 08:51:11
újra vannak vadászatközben plüssállatok...de nemtom hogy direkt vannake vagy néhány bennragadt...mert mintha valamikor olvastam volna hogy a későbbiekben ezek a plüssök majd átváltoznak...közel van már az az idő? mert kiváncsi vagyok de ha nemtörténik velük semmi akkor nicnsnagykedvem örizgetni őket és sajtolás alá vetném mindet...
Dátum: 2010.05.27. 12:55:58
nem nem...szal azé nem fogom a seggem verni a földhöz mer nem lessz ilyen...inkább csak amolyan földi hiúság vezérelt hogy dejó lenne ha nekem is lenne már valami kis kitüntetésem...a következő térképes banzájnál megyek majd oda akik nagyeséllyel az utsók lesznek...öhö...

érteni pedig értem...csakl lusta voltam visszaolvasni hogy valki eztmár felvetette...ennyi a törpénet...
Dátum: 2010.05.27. 10:23:32
szeritnemmeg 10 000 helyes válasz után adhatna a rendszer egy kvízmedált...amekkora cigányvilág van a kvízeknél mindneki megérdmli aki pepecsel velük...
Dátum: 2010.05.18. 11:18:42
szerintemmeg ponthogy nagyon sok őskövet elverhet az aki megteheti mert őskőért itt minden megvhető már már majdhopgynem a játékosmult is...

szal lehet itt mazsolázni csak akinek nincs rá pénze vagy eléggé szétvan cincálva a karija az persze hogy nem fog költeni a játékra...én inkább aképp vélem hogy nagyon erős a mezőny és darálás van...ha nicns egy jó szövetséged vagy pár cimborád akkor széttépnek a erősebbek...

és mivel divat lett a kisszinten való pókosdi nemcsoda hogy sokaknak telelssz a puttonya ha látják hogy mekkora fenevadak olálkodnak már alacsonyabb szinten is...

a végzetúr egy jójáték sokkal összetettebb és komplexebb mint alegtöbb hozzá hasonló de pont emiatt van az hogy nehzebben is terjed a népek között mint amonjuk a GF játékai amik jóval eccerűbbek de pont ezért akárki aránylag nagyesélyekkel indulhat nekik(talán)

noh mind1...dejaz biztos hogy lehet nem a játékosoktól kéne várni hogy emebrket vonzanak be a játékba inkább a vezérkarnak kéne reklámolnia ezerrel...valami minőségibb kis animációval vagy bármivel mert az a piros és zöld kardos fickó ahogy összecsap az finoman szólva is nevetséges és nemhiszem hogy a látványuktól bárkit is elkap a harciláz...
Dátum: 2010.05.17. 20:01:41
szerintem is kicsit túl táp ez a motyó...ahoz már kellően az hogy sokan mindenáron ügyeskedve kiskapuzva akárhogyan de megpróbálják összebogarászni maguknak...és valóban nem biztos hogy a kívánt hatást fogja elérni...azé én bepötyögtem egy pár címet hátha valki ráharap de nemhiszem hogy ez az a megoldás ami biztosítani fogja az elkövetkező évek játékosállományát...
háát nahezmeg milyenmár...

lol...

akkor te saját magaddal játszottál? vagy ketten voltatok 16an? xD

szerintem olyatkéne hogy akinek több karija van ha azt a rendzser tényleg bírja szűrni azok negatív módosítokkal működnek vagy ha nem akkor akinek csak egy karija van az kapjon valami csillivilli medált...és persze nyilvános ítélkezések közepette küldjék bitóra a latorokat a nép meg had dobáljon káposztát...

Fúúúúúúj...a pokolban fogsz megrohadni te Csaló...

ha valakit valami sumákon érnek annak a karakterét sújtsa vezérkari átok...bűnéhez mérve...ahogyan azt illik...mittomén nem tud teljesen pihent lenni szakértelmek költsége +10% nem építhet napi egyszeri pihenés meg iylen kis finomságok(és akkor nem kell senkit se kitiltani mégis igen megszopkodják...höhö vicces lenne
az én célom hogy jáccak és folyamatosan emlékeztessem magam hogy én jáccok a játékkal és nem a játék én velem...

szal csak jólakarom érezni magam ha ehez néha szakizniom kell akkro szakizok ha statolni akkro statolok közben küldizek ha van valmi akkro azzal is pöfögök...szal ennyi...

régen voltak nagyszabású terveim meg álmaim de rájöttem vannak itt tőlem elhivatottabb fanatikusabb emberkék is szal ha folyton másokkal akarnék versengeni akkor egy idő után besokkalnék...

persze azé nekem is vannak iylen kis céljaim amiket magam elé tettem ki pl a portya győzelmeim elérjáék a 10 000t rabolt lééből is jólenne egy 10 milla meg ilyesmik de mondom próbálom magamt nem túlzottan rácsavrni a játékra hogy könnyedén tudjak túllépni az esetleges kudarcaimon is...nekem így könnyebb =)
Dátum: 2010.05.10. 14:23:10
az a baj hogy korántsincs akkora játékosállománya a játéknak mint az jóvolna így a vezérkarnak kénytelen kelletlen szemet kell hunynia folytonosan kissebb nagyobb stiklik és ügyeskedések fölött különben a saját fizető játékosaikat kéne likvidálniuk de ugye azmeg anyagi szempontból nemtúl nagy biznisz...

én is aképp vélem hogy nem szép dolog hogy pár játékos tart a kezében 10-20 karaktert vagy akármennyit...

játékosokat kell toborozni ha sokan leszünk senkit nem fog érdekelni hogy most fellógattak egy fizető játékost vagy akár egy egész klánt...

de amig sajnos csak párszázan vagyunk addig minden egyes őskörendleés sokat jelent a vezetőségnek...és hát ugye senkisem szarik szívesen bele a vasárnapi leveses tálba...vagy éppen oda ahol eszik...
Dátum: 2010.05.07. 14:47:59
én két körig bírtam...bár Beginner testvérre kissé nehztelek mer ha tavaszi szünetezik akkor mit veszi el másoktól a bajnoki esélyeket...nem mintha én nyertem volna ha ő nincs de azé nahh...

majd a következőre jobban gyúrok...
Dátum: 2010.05.06. 11:34:00
szerintem a farmkarikat is a játékvezetés csinálja...hogy legyen lehetőség léét lopdosni...bizony...én erre vetek...

amugymeg nemtéma...itt ilyen cigányvilág van...de ettöl eltekintve kellemes időtöltés a VU amig nem kattansz rá nagyon mert ha eccer elkap a gépszij akkor bedarál...
Dátum: 2010.04.27. 10:10:27
8adik pályánál vagyok csak az a baj hogy előről kell mindig kezdeni ha eccer kilépek...

de jójáték tologatom vele...
Dátum: 2010.04.25. 18:55:29
én aztveszem észre hogy igazából a csoportok nem nagyon változtatták a poziciójukat szal V1n pl ugyanaz a felállás ami az első pár nap után már kirajzolódott csak a szakadék nőtt...szal ahol az elején még párszáz eltérés volt ott msotmár jópárszáz de a csoportok ugyanott vannak ahol voltak...

ez a többi világon is ígyvan? mer ha igen akkor nyugodtan le is fujhatjuk az egészet és kioszthatjuk a dijjakat hisz érdemi változás már nemnagyon fog történni...