Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.09.01. 15:32:22
nehéz küzdelem ez...

de én azé elégedett vok...közellenségből irritálóvá fejlődtem és voltam közben népszerűtlen is jahmeg tán utált xD azt 4 felett vagyok...sejj a régiszépidők amikor még kardot puskát ragadtam bárkire aki elibém állt...nahde most ha már ittvok akkor csak elakrom érni a forumozói státuszt annál is inkább mer az már tán indithat threedet is(azt az mindig jól jön) bár lehet hogy ahoz még köztiszteletben állóbbnak kell lenni...nah mind1 majd kiderül...

de ha tudja valki hogy miylen előjogok járnak a pozitívabb megitélések után...az szólaljon már fel vala...
Dátum: 2009.09.01. 14:10:55
és én? =) most ugrik a majom a vízbe...mennyit fejlődtem a kezdetek óta...

hmm nem is rossz...kicsit aki úgygondolja hogy szimpatizál velem az értékeljenmár föl...szeretnékmár 5s átlagot annál is inkább mer akkor elvileg már nem leszek irritáló...azt tudom tudom kicsinyes és sekélyes vagyok hogy erre adok de azé nahh szeretnékmár én is sima forumozó lenni...
Dátum: 2009.09.01. 11:32:51
úgylátszik a rendszer lojális a hozzá is lojálisakhoz(talán) öhöhöh...persze ez csak vicc...de tényhogy jókora adag mák kellett hozzá hogy pont kipotyázd abban a pár üres órában amig lehetőség volt a 3ik fázisban kommandózni...mondjuk Cyrron is kiguberálta...én is megpróbáltam de nekm nem jött össze...
Dátum: 2009.08.31. 13:23:06
a pontozási rendszer tökéletesen szar...rasszista diszkriminatív és egyébkéntis pofára megy tehát max csak aztmutatja meg ki mennyire kedves pár ember szivének...én irritáló vagyok és ezen titulusomból kifolyólag a jogaim is korlátozottak(mondjuk hazudnék(talán) ha aztmondanám nem szolgáltam rá)...néha komolyan úgyérzem mintha egy baszottnagy billig lenne a hátamra égetve...höhöh...

de aztmondom megint történik egy oylan fejlesztés ami eléggé borítani fogja a dolgokat...az utobbi időkben már úgyis elkezdődtek a varázslók kicsit visszábbfogása...varázslat sebzések csökkentek fegyvereké emlkedtek...kiesett a relikvia(ami azé szintén billentett) azt msot bejön még egy kicsi rátápolás a közelharca...de a másik ami zavar...és tényleg ez az aminek a hiányát egyre jobban érzem...a gondtalan szórakozás...

mindent már azé kell tenni mer ha nemteszed akkor elhullasz...azt jóvan én is tudok többórákat pörögni a játékkal de mégis jobban örvendenék ha lenne lehetőség szerepjáccásra...pl msotis ittvolt(van) ez a Zarknodos kaland nem került volna semmibe bebütykölni egy kis helyszint ahol irogathattak volna a játékosok..azt lettek volna karik akik keseregnek hogy mily nehéz is a töltés mások meg elmondhatták volna hogy 260 manót hánytak kardélre egymaguk...közben egy kis söröcske az egyik kereskedő pultjánál...és néha mintegy szinesítés gyanánt lennének hivatalos kijelentések...amihez tudnak igazodni a játékosok...nahde hát nem kell ezt magyaráznom...

szal nekm ezkéne...hogy irogathassak miközben aztképzelem hogy jómagam másvalki vagyok...egy térben és időn messze a mienktől lévő világban lehetek hadúr tolvaj vagy vándordalnok és komédiás...akármi...nah az jóvolna...

de itt mindenki a számok bűvöletében él számokról vitatkozunk százalékokat mutogatunk és közben már egyre jobban belecsavarodunk a saját rendszerünkbe...

megmég annyit tán hogy nem mondom hogy ez megváltja vagyhogy beváltja a hozzá füzött reményeket de szerintem egy iylen kis újitás megérni azt a nemtomén hány óra melót...azt ha nem jön be az se baj...de ha igen akkor valóban érdekes dolgokat lehetne csinálni és nem csak azszámítana hogy most ennyi léért mennyi tp meghogy turbozhassam a világ végére az összes szakértelmet esetleg hogy had nyirjunk tucatszám még epikusokat meraz jajde jó...és persze táp...

eztom elmondani...jahmeg azt hogy bár nem mindig történnek úgy a dolgok ahogy azt szeretném amennyire fogynak a népek én már megvárom a végét és ha már senkinem lesz akkor majd elmesélem magamnak hogy hogytörtént mindez...höhö...
Dátum: 2009.08.31. 10:33:15
nem akarok elégedetlennek tünni de működik a láthatatlanság? 7 szintről rugdossák rám az ajtót...ami egy dolog(kellemetlen dolog)...viszont elvileg ugye minnél nagyobb szintű a támadó és én meg láthatatlan vagyok annál több bonuszt kapok a képességeimre...de nemérzem úgy mintha érne valamit ez az egész...ugyanúgy elpofoznak mintha nem volnék láthatatlan...persze lehet hogy simán a karakterem a szar...de az is lehet hogy a láthatatlanság kúrodott el...ezért gondoltam én hogy leírom ezen sorokat szolgáljon okulásul az utokornak...
Dátum: 2009.08.27. 11:10:51
mind1 végülis ha nő ha nemnő...számomra szimpatikusabb mint a sok önelégült topper...és őszintén megvallom ha pl itt a forumon lenne egy amolyan szenátus ahova az arra érdemesek léphetnének be hogy képviseljék a nép akaratát én Winniet is delegálnám(persze csak magam után) aztán ennyi...

ha viszont csávó akkor azé váltsamár át a kis rózsazsín jelecskét a neve mellett...nah mind1 végülis...kedvem voltmár ezt leírni...igazából nemszeretem az elvakult már már alaptalan gyűlöletet ami pedig itt megy azmár igencska olyan...ezért is döntöttem úgy hogy én bizony nem akarok kussolni...mert nefeldjük...bűnösök közt cinkos marad a néma...
Dátum: 2009.08.27. 10:54:21
persze tudomén...de az is biztos hogy van itt egy kis csapat aki lépten nyomon lepontozza őt...tökmind1 mit mond vagy mit ír...

én továbbra is úgyvélem hogy Winni(bár egy szélsőséges és radikális nézeteket valló nőszemély) mégis hasonlít ahoz a fajta kishanghoz a lelkünben(néha) amit ahogy a valóságban úgy itt is hajlamosak vagyunk elnyomni...ezen persze nem változtat hogy néha ő is már széndékosan is nyomatja magát és már oda is odarúg ahol valki sebesülten fekszik háde higgyétek el Winnitől ezerszer pitiánerebb kistílűbb és hitványabb emberek állnak itt köztiszteletben őtmeg folyton lepontozzák...szal számomra ez fura...

én éppen ezért is állok ide és jelntem ki fennhangon hogy én nemkérek az ilyenfajta összesusmusoló emberekből...és inkább Winnie mellett török lándzsát...mégha biztos is vagyok abban hogy a Winnie ellenesek között is van pár oylan arc akit azé onnan is kedvelek...de nekm akkorse jön be ez az oknélküli buzulás...

azt ezt most mivel nemtudom kik azok akik ebben lelik örömüket így szeretném ha senki nem venné magára csak akire ráillik...

amugymeg bekaphatja mindenki...szerintem Winnietől csak szinesebb és érdekesebb ez a forum és ha majd eccer ő is elmegy akkor hogy fogtok sírni utána mer eltünik gyülöletetek tárgya és nélküle már a kis kojaliciótok se fog kulát sem érni...
Dátum: 2009.08.27. 10:13:05
lol téged felpontoztak Morroch engem meg le...nem mintha nem lenne igazság az írotaddba dejazé milyen érdekes hogy itt azok pontozódnak föl akik Winnie ellenesek...akiknek meg nincs bajuk vele azokat lepontozzák...nekm meg ettöl van hányingerem...

de persze mindenki magadönti el hogy mit hanyasra értékel...csakhát akkor is...ezmár majdnem rasszizmus ha úgynézzük...megbéllyegzünk valkit illetve valkiket jeléenleg azokat akik nem utálják Winniet nah őket is igen csúnyán pontozgatják mindenhol...engem nemzavar mert tudjátok nem vagyok olyan...de azé a szarrágóság mellé legalább egy kis gerinc kerüljönmár és lekötelezne az aki ha már lepontoz legalább még annyit odaböffentene hogy...te meg Faktor baszódj meg...vagy legalább egy annyit hogy ripittyom...

nah mind1...de az biztos hogy elérte a 100%ot és ezért én most nagyon kiváncsi leszek kinyilatkoztatására a témában...
Dátum: 2009.08.26. 13:12:25
felőlem mondom aztcsinálsz amit akarsz de 18 postal ne beszélj a nép nevében és szerintem a karid még igenkicsi ahoz hogy átfogó képet tudj alkotni a játékról...ennyi...

ha eztse fogod fel akkor inkább nézz bele a tükörbe és kacarássz ott =)

mindig akadnak ilyenek mint te Cerberos akik azthiszik megváltjáék a világot pedig hidd el közel se vagy hozzá...

ami pedig a postok számát illeti én igenis szoktam nézni és jobban adok azoknak a szavára akiknek vanmár többszáz mint egy frissen regelt újoncéra...

oho és még talán annyit hozzátennék attol mer levan pontozva a hozzászólásom attol még semmit se veszt az igazságtartalmából =) nah pusszantok mindenkit...
Dátum: 2009.08.26. 12:03:15
örüljetek inkább neki hogy már a szaré hugyé is ölre mennek...had tusakodjanak érte és had vigyék csak áron felül...az ő bajuk...pazarolják a dukátjaikat...vagy lehet annyi van már nekik hogy megtehetik...
Dátum: 2009.08.26. 11:22:48
szerintem Cerberos egyátalán nem vagy te oylan tapsztalt és sokat látott játékos hogy eljáccad itt a reformátort...ez most nem bántás csak pusztán tényközlés...

vicces amikor valki 18 postal a háta mögött fejtegeti hogy mijis a gond a játékkal voltaképp...hidd el vannak tőled bőven rátermetebbek ezen feladatokra...neked csak 1 dolgod van...jácc a játáékkal...aztán idővel majd rájössz...

a multiskarik létezése meg max kiszinten probléma...nemhiszem hogy 40-50es szinten vagy már akár 30ason annyian szaldgálnáénak több karikkal...

ezért én csak aztudom neked tanácsolni hogy tényleg inkább a játékkal fogalkozz és ne változásokat akarj hanem lehetőségeidhez képest probáld kihozni a maximumot...ennyit tudok mondani...sok sikert...
Dátum: 2009.08.26. 10:15:25
én kedvelem Winniet...sőt most szurkolok is neki mermár mindjá kiderül hogy mi lesz 100%os fertőzöttségen...már csak ezért is meg kell őtet becsülni hisz ő lesz az első azok közül kiknek elméjét az ellenség sajátképére formálja...vagy mija szösz...

ennyit tudok mondani jahmeg annyit hogy ha tudod lépd még ma meg a szintet Winnie mermár 3 napja gömbözlek és már nem köll sok =)
Dátum: 2009.08.19. 12:32:47
jaja Timcsike tényleg befjezhetnédmár magadat(te voltál az aki az állatát törölte ugye?) nah szerintem senki sem állt mögötted hogy márpedig töröljed vagy különben a szádbalép...hoztál egy döntést...vállald a követklezményeket...

a relikviákkal egész jól kompenzálják azokat akik jáccák a játékot aki pedig toplistára hajt az meg csak csinálja de toplistás kariból vanm 10 akik meg jáccanak a játékkal azok több ezeren...szal tessékmár elgondolkodni...az meg hogy van akinek nem jött be ahogy elképzelte hát nah...én is szooptam már ilyet de nicns mit tenni mint lenyelni a békát azt eldönteni mi merre hány méter...

és ne beszéljetek mások nevében csak a magtokéban...mer a saját szarotokat nem kell kivetíteni és mindenféle pátoszi szöveggel ráhúzni egy egész közösségre meghogy a nép így úgy...

hát ennyi...
Dátum: 2009.08.18. 19:17:21
bizony bizony Mortimer nagyon agresszívan utasítottad rendre Winniet pedig csak jószándékulag írt bele...ilyet nem illik csinálni és most látod én is beleírok xD de amugy aztkéne csinálnod hogy fogod és az első postot bővited folyton...odaírod a törlődött karaktereket mint amolyan névjegyzék akár még adalékinfokat is tehetsz bele szintje hordája meg hasonlók azt csinálnál egy halottaskönyvet...éls ha ránézel mindig tudni fogod hogy hányadán állsz...

én ígycsinálnám...

meg flessesebb is lenne minthogy mindenkinek beszólsz aki beleír...mer úgyis belefognak ha nem ma akkro majd holnap...ígymegy ez...ezé mondom ha rendszert akarsz csinálni a káoszban akkor vedd a saját kezedbe illetve az első postodba a dolgokat...és csinálj egy névlistát...
Dátum: 2009.08.18. 15:54:56
én ma hőzöngtem itt hogy 200as az IQm még 127es a taum azt 1500akat vágnak a pofámba varázzsal igaz 6-7 szintel nagyobbak nahdehát akkor is megugye már 30as szinten is rohangálhat valki 45s szintű varázslattal és az is biztos mocskosul nagyot sebez a szintenlévőkön tehát jó hogy ilyen bőkezűen adja az elnyelést mer veszéylesek a varázslatok nagyon...

37ik...egy Viskóti Dán zsákjában találtam...meg is ragadom az alkalmat és innen a csúcsról köszönöm meg neki hogy elvehettem tőle ezt a tuti kis kütyüt...köszönöm szépen xD
Dátum: 2009.08.18. 15:41:20
lol...megvan az elnyelő he...kajak gyorsan kiesett xD tegnap megkívántam ma már meg is szereztem...hihih...most örülök =) mázlim van...de amilyen kula volt az eddigi napom ez most jókor jött...

plusz 61 varázslat elnyelést ír és 49es vok...huhuh...

viszont a karilapomon nem írja hozzá hogy mittomn ezzel a 61el mostmár 97es a varázslatelnyelésem...vagy bármennyi...csak annyi amennyi eddig is ott volt...
Dátum: 2009.08.18. 14:37:44
a 3ik relikvia lesz a legtápabb...az első csak iylen jópofa volt a második már komoylabb és a 3ik lesz a legjobb hogy mind a 3 hullámban mozgásba tartsa a játékosokat...

szerintme ez egy rohadt jó kis kaland(igaz nem jáccok toplistára és nem is szarom össze magam za erölködéstól...de napi 1-2 tucat manót leöldösök amig a relikviát meg nem találom azt ha mindenki ígycsinálna akkor tökgyorsan végeznénk...

azt ennyi...mennyetekmár békével végre...vayg töröljétek magatokat...

nahmeg ezek az ötletélesek is...lehet hogy jók amiket leírtok de nemfogják megváltoztatni és ha meg is akrnák Baraty akkor sincs itt...abbol hozzátok ki a maxot ami van azt kész...

Párdon...Baraty is előkerült ott vöröslik az userlistán...de nemhiszem hogy lessz akkor is bármiféle komoly változás...max csak a számokat írják át...nem a kalandot
Dátum: 2009.08.18. 12:19:57
hát próbálkozni kell...nekm az első viszonylag gyorsan meglett pont ezért nem csüggedek...megaztán nem hajt senkit a tatár(max aki toplistára akar jutni) hisz még most is megszerezhető az első fázisos relikvia és gyanítom a 3ik fázisban mind a 3 rleikvia kibogarászható lesz...tehát ráérünk...csak azé ehez probálkozni kell...meg akinek a végén nem lesz meg de mittomén ténylegesen leölt többszáz manót annak szerintem jóváfogják írni...(én ígycsinálnám) persze aki a 3 fázis alatt összesen 60 manót öl meg és nicns relikviája az végül se tartsa a markát majd értük...de aki küzd azt biztos méltányolni fogják(remélem)
Dátum: 2009.08.18. 12:01:35
rám az új relikvia totál motiválóag hat...igaz ez csak a mennyiségi törekvéseimet tuningolja(hisz a minimál betehtő lévvel öldösöm a manókat) de akkor is ösztönöz a relikvia...nem kell problémázni örüljetek hogy van ez az új stuff...gondoljátok el ha nem lenne nahakkor tényleg lehet hogy mégtöbben belekakilának ebvbe az egészbe...
Dátum: 2009.08.18. 11:34:02
Köszi Endyr...mostmár sokkal jobb hogy ezt elmondtad nekm...legyen kellemes napod...

Solina neked is köszönöm...bár téged meg szimplán nem tudlak hova tenni hogy ki si vagy te voltaképp...légy jó =)