Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.09.03. 14:21:48
most megint meglett a napocskám =) háde elakrják tőlem lopni...de nekem is kell a napfény...a drááágasszág

de ilyenez a pontrendszer...és pont ezért kicsit megkéne stabilizálnom ezt a forumozói státuszt szal addig sugárzok itt a virtuális térbe bele amig megnem mahinálom...és megpróbálok derék emberket magamköré gyüjteni...eddig még mindig vagyunk 3an xD huhuuu...de neaggódjatok idővel msáok is érkeznek majd a hívó szavamra...kitartás...és pörgessük a 10eseket azoknak kik közénkállnak és befogadjuk vala őket...

azt miután elegen leszünk...megkezdjük az inváziót...

egyébként jah valóban nem kell foglkozni a pontozással...de nemtom...a megitélés...előitéletesek vagyunk és hajlamosak vagyunk az időjárásjelentéséből következtetni az emberre magára...ezért kell törekedni arra hogy jobb lehess és ha majd már jobb lettél te is tudsz jobb lenni azokhoz akiknek szüksége van rá és meg is érdemlik...

Soul a te zuhanórepülésed akkor kezdődött amikor töröltél és visszatértél nem? =) tényleg amugy mi történt a VMben? vagy az államtitok?
Dátum: 2009.09.03. 14:01:46
heheh valaki nekiállt lepontozni xD ez legyen a legnagyobb örömöd...testvíír...

aki pedig az irgalmasság és a jóakarat nevében úgydönt megsegít e nehéz időkben az nyugodtan vágjon rám egy 10est...mer látjátok itt még ezért a kis örömért is hogy valaki átlagos forumozó lehessen foggal körömmel kell küzdeni...
Dátum: 2009.09.03. 13:20:27
háde a konstrukcijó nem számít a szerncsébe bele nem? márpedig a szerncse a nagybuli...aztmondják legalábbis...

a gyógylötyikkel meg csak óvatosan...szerény becsléseim szerint a shaktor álltal összerabolt majd 2 millió lééből legalább a negyede életöltőkre ment el...ami azé nemtúl jóhír számomra =)

nahde az a lényeg hogy élvezd a játékot viszont szerintem ha kellő léét raboltál össze 4-5 milla azmár azé stabil...elkezdhetel szintetlépni...mer mit ér a korlátlan hatalom ha csak az esélytelneket sanyargatod vele? xD
Dátum: 2009.09.03. 13:06:16
jahigen azt láttam hogy a VMel törpént valami...kicsit megroppant a klán...bár azé én még mostse anyázgatnék az ottani tagoknak...de tény hogy történtek komoly változások arrafelé...

én meg igazából úgyvagyok vele hogy engem is kiraktakmár jópár szövetségből megéltem jópár törlést(volt hogy számomra ismerősebb karikét is) de egyelőre még elpöfögök...ha ilyen ütemben fogynak a nagykarakterek elöbb utobb Shaktor értéke a szintjét fogja érni aranyban...azt megnyilhatnak még olyan kapuk is elötte mik eddig zárva voltak...pókként azonban hiába vagyok erős és brutális ha alapvetően nemtok hasznos lenni a szövetségemnek...epikus ölés épéítés esetleges klánháborúk...
Dátum: 2009.09.03. 12:56:57
de mi indokolja a módosítását? az hogy túl könnyű? ezé lett lelimitálva hogy 30szor dőzsölhetzs utána már váltogatnod kell...és biztos vagyok az első hullám bőven többször mint 30 csinálta meg...szal tényleg ne sajnáljukmár egymástól ezt a kis könnyű léét(persze csak idézőjelben könnyű merazé 100 küldetést megcsinálni nem eccerű) de ha valki elérte legalább utána had lakomázhasson egy finomat...én eképp vélem...
Dátum: 2009.09.03. 12:50:08
és ott ahol mostvagy ott miről szól? =) csak a portyáról...én is portyázgattam egy időben össze is raboltam annyi aranyat ami bár nemvolt elég ahoz hogy bajnokit nyerjek vagy én legyek a kőarc azé büszkén mutatja hogy Shaktor is harcos nemzettségből származik...

ittmeg nagyszinten itt is néha portyázgatok de áhhh...jólelvok én a vadászattal is...kényelmes és kevesebb a stressz(talán) de mondom ez mindenkinek szíve joga hogy ujrakezdi nemkezdi pók lesz vagy szinthuszár...

csak nahh...azé Soullal kicsit nagyobb volt a Respected az emberek között nem? én kicsit legalábbis úgylátom...

hoho Forumozó lettem...jesssz...igen...köszönöm mindenkinek aki támogatott és segített =)
Dátum: 2009.09.03. 12:42:41
nem feltétlen indokolt egyátalán a változtatás...akik eddig bezabáltak az ismételhetőből vannak vagy max 100an akik megmég beszeretnének zabálni vannak jópárszázan...

mondom engem a bénítós arcátlan módosítási javaslata ami kissé arculvágott...az abszolut nem lenne korrekt...

szerintem van jópár sürgetőbb és fontosabb probléma...te meg Endyr(és ez most csak jótanács) probálj kicsit objektívebb lenni és ne csak a magadszintűek érdekét nézzed...
Dátum: 2009.09.03. 12:37:56
de sosem leszel nagy...mit ér 6 millio rabolt lé azok között akinek jó ha 100 000k van?...persze jóbuli az érzés hogy erősebb vagy bárkinél de áhhh ha ennek ez az ára hogy kiszinten kell rohangálni akkor nekm nem buli...sosem voltam a szintvisszamaradott taktika követője...nem csak itt nem hanem máshol sem...

és bár persze elhiszem hogy ha majd akkroa szintű leszel mint Soullal voltál akkor erősebb leszel de azzal a taktikával amit mostcsinálsz azmég évekig is eltarthat nem? kivéve persze ha meg nem unod és el nem kezdesz fölfele haladni szintben
Dátum: 2009.09.03. 12:10:54
nah megint én...nemtom mér de kicsit hiányolom az emberket ebböl a topikból(különösen hogy mindjá viadal) tegnap este a hasamraütöttem és aztmondtam egyéletem egy halálom...totál varázsolós motyókkal felszerelkezve fogok nekivágni a dolgoknak...51ik szintűként elvileg itt még a mágiának kell dominálnia a harcokban éshát én arra fejlődtem úgyhogy msot bevállalom...vettem már direkt az alkalomra új páncélt és pajzsot...(persze nem ősköveset...(Életszívó láncing és egy hegyméllyi varázsgömböt) azt azon gondolkodok hogy vajh megéri-e ha mindkettőbe beletolok egy-egy Tau nővelő fokuszt...de az abaj hogy ezt a két motyót a viadal után úgyis visszacserélem és nemtom mennyire éri meg...ileltve tudom hogy semennyire mégis bizgerálja a fantáziám merha már így rálltam a bűbájoskodásra leeht megjácchatnám...mondjuk viadalt úgyse nyerek de legalább elmondhatnám hogy lehetőségeimhez képest fullosan felmaxoltam a mágiám...és mivel a szintem a kategoriám legmgasabbja így nagyobb szintű végzeturaktól tartanom se kéne...szal ezen töprengek...

jahmeg olyan jutott eszembe...hogy nemtom ez mennyire jó ötlet de pl a mostani kategorámban csak a szintemen van 4-5 egykori bajnok...azt arra gondoltam hogy aki legyőz egy bajnokot(mégha nem is a döntőben) annak nemjárna szintén egy medál? eredetileg úgyképzeltem hogy ha legyőznek egy bajnokot elveszít egyet a medáljaiból és a másikhoz kerül...így talán lenne a túlzott nagyszintintervallumú kategoriákban is bővebben izgalom...kissé kuszán hangzik és belegondolva lehet nem is túl jó...de azé leírtam merthát kitudja....
Dátum: 2009.09.03. 11:15:29
most ezt nemtom hogy bók vagy sértés? =P nahde szó ami szó már tényleg nem vok messze a céltól azt ilyenkor meg köll ragadni minden alkalmat és reménykedni hogy vannak még jószándékú emberkék =)
Dátum: 2009.09.03. 11:10:15
hát pedig szerintem kár volt azt a karit ledózerolni...de ez mindenkinek az egyéni döntése...én biztos nem törölném Shaktort pedig ha újrakezdeném a jövőhetet is kettétörhetném de áhhh...már annyi időm és energiám van a kariban hogy csak azé merhogy pókl ehessek és kisszinten kapargásszam az aprót nekm már nem buli...persze lehet másnak meg aznemvolt már buli hogy magaszsinten napmint nap rúgták rá az ajtót...de én már megszoktam...a jelszó...Túlélni Bármi Áron...

jahigen meg nemakrok bunkónak tünni de már nemsok kell hogy én is forumozó lehessek szal aki úgyérzi és jókereszténynek tartja magát az lőjjön már rám pár ampulla 10est =)
Dátum: 2009.09.03. 10:40:22
csak aztnemtom mér kell azé valkit lepontozni(különösen engem) mer én meg megnézném illetve elolvasnám mi si lesz a jutalom...4,97es átlagnál mindenre van szükségem csak indokolatlan lepontozásra nemigazán...mostmár tényleg elakrom érni a forumozói titulust és bizony nem nagyon örülök neki hogy csak azé mert én megnézném mi lesz ajutalom le kell pontozni...nemtom ki volt...nemtom mért tette...de szeretném kérni drága felebarátaim értékeljétekmár vissza azt had süssönmár ki az én felhőim közül is a napocska =)

egyébkéntmeg jó vitatkozást a továbbiakban...
Dátum: 2009.09.03. 09:57:45
hát ez tökjó de talán legközelebb nem kéne ennyit várni...jólett volna ez a kaland illetve most is az bááár kicsit talán a számokat elkalkuláltátok meg azt hogy nem adtatok ki kellő infót még az elején...tudom tudom biztos ennek is megvolt az oka de ahogy apám is mondja...zab hajtja a lovat nem az ostor...tehát sokkal nagyobb motiválóerővel bír ha az ember tudja miért küzd és tisztában van azzal is hogy mit érhet el ha kitart...

szal én örülnék ha megtudnánk mi is lesz a jutalom voltaképp...vagy ha nem így lesz akkor is legközelebb ha lesz valami össznépi banzáj én elvárom hogy kellő információt adjatok ki...ha más nem akkor úgy mint a legendában kis ködös utalásokkal hogy az emberfia és lánya tudja mire számítson...de legalább sejtése legyen...mer az meg sosem árt
Dátum: 2009.09.03. 09:39:32
a varázslatot tényleg "jól" megcsicálták...engem nem zavar bár azé kicsit bosszant miután csináltam 200as Iqt meg 170es Taut kiderült hogy jobbára szart sem ér...ami meg a varisebzést illeti...1200as sebzéseket is tudok már lőni sőt ma volt egy 1500as is de az ellenség is tud ilyet...csakőkmég közelharcban is...

ma volt egy flessem egy másk kari rámlőtt 1400at varázsal és ha még ez nem lett volna elég még 1400at meg belémvert a harcikörök alatt...mind1 végülis mer mindig van egy erősebb csakhát a faszom...jobban jártam volan ha közelharcra gyúrok...félévmúlva majd megint változtatnak hogy az addigra elharapozott közelharci karikat visszafogják?
Dátum: 2009.09.02. 16:20:08
hát nem akarok túl mohónak tünni de had zabáljon csak mindenki a mézesbödönből én 51. szintűként 96 sikeres küldetéssel magamögött már nagyon várom hogy bezabálhassak...különösen amig nem teljesítettem 30 ismételhetőt...mer addig akár elvileg orrvérzésig bénítózhatok és az bizony jó...és bőven elég lesz nekm a 30 is nem akarnék 60at...(de szerintem senki más se aki még nicns túl a 30on...utána már végülis jobbára mind1...de addig...nem lenne szerintem jó...

de pl a döntetlenes az nem rossz én azt a küldit még mindig tolom magam elött(nem csináltam meg) nemishiszem hogy megfogom...

meg a többivel sincs semmi baj...csak ez a bénitős az ami nekm nem teccene...
Dátum: 2009.09.02. 14:45:55
áhhh az én kategoriába megint bekerült jópár cápa...már csak a szintemen is van vagy 5-6 azt akkro lentebb fentebb is biztos tolonganak...szal nem fűzök magamhoz nagy reményeket...de azé már várom =)
Dátum: 2009.09.01. 20:29:10
nagyon jólcsináljuk már vagyunk 3an mindenki hozzon még valakit és akkro mégtöbben leszünk...igen...jöjjön mindenki ide körénk és 10es voksával voksoljon rá a többi voksolora...azt akkor mindenki bevoksolhat...

bizony bizony...legyen hát ez a terv...legyünk minnél többen fivéreim nővéreim hogy hangunkat még maguk az istenek is meghallják...

huhuhuu...Új Rendet építünk a Régi Értékekkel...
Dátum: 2009.09.01. 16:57:25
kérek még =) csak egy kicsit...
Dátum: 2009.09.01. 16:12:09
nem nem =) a topiknyitás jogát mindenkinek magának kell kiérdemelnie...azt ha majd eccer sikerül akkor aztmondom hogy...áhhh már nem is akarok nyitni...de megtehetném...nyenyenye...márha értitek hogyértem...

de ha mégis szükségességét érzem úgy téged kereslek meg elsőként Pöttöm viszont ha segíteni akarsz akkor nyugodtan bátorszívvel lőj belém egy 10est csak amig forumozó nem leszek =) azt ha sikerül a terv akkor leteszem neked hűbéri eskümet...apropó most bárki megvásárolhatja lojalitásomat ki felértékeli érdemeimet xD
Dátum: 2009.09.01. 15:48:49
a 2es akkor az Utált emlékszem az is voltam...amugy ebböl az összesből a Közellenség a legjobb meg a Forumozó és ha nagyon muszáj akkor még a Népszerű...nahde hogy kedvenc...meg mindenki kedvence...hát azé nah...pff...max ha nő volnék...nahde nem vagyok...

amugymeg ez az újitás azé lett így mert Miklóst zavarta ha lepontozzátok nekem elmondta bánatát és egyetértek vele mert nemtom há mégis hogyképzelik egyes rebellis hátországi lázadók kik dudvaként rombolják közösségünk kastályának és uralkodónk az nagy tekintélyének csarnokának falait hogy ők csak így önkényesen pakolászgatják a mércét kedvük szerint...há azé álljunkmár meg hello...lol

nah mind1...én ha lehtne kiszedném ezt a pontosdit azt inkábblegyenek egyedi avatárok =) de végülis érdekes ez a pontosdi...