Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.09.21. 00:05:00
Remélem nem értelmezem félre, de a varázslóktól vették el a varázslat erejét.
Azért kíváncsi lennék ki lenne az a bátor aki ilyen leírás után varázslóként regisztrálna(a varázslat erejét csökkentettük, viszont a közelharc erejét növeltük).
Sok kari ráment arra, hogy a varit növelje, rááldozta a kariját(mert bízott a varázslatban és nem nyomatta a támadást vagy az erőt, mert nem volt kiírva, hogy a varázslatot úúúgyis leccsökkentjük), most kijött ez és azt mondják neki, hogy kapd össze magad, semmi hátrány nem ért...
Érdekes...
Eddig pl. fizikai sebzést elnyelő relikviát a manók sem hoztak.

Lehet durva voltam, de sajnálom, a véleményemet elmondtam.
Ettől függetlenűl maradok smaragd, bármennyire is nehezebb így...
Dátum: 2009.09.18. 13:19:05
Egy utolsót még írnék ide, a tapasztaltokról.
Eddig varival átlagsebzésem 1000 körül volt.
Azóta ez 700-ra esett vissza.
Azóta már csak a min 150 tö-vel gyengébb tagokat merem leginkább támadni, de még őket is néha félve, mert nem jön a megfelelő varázslat sebzés. A Taum 189 + bónusz.
Akiknek hasonló az IQ-k és kisebb a tau simán elvernek közelharcban, esélyünk sincs.
Nagyon sokan tanácstalanok vagyunk, mit fejlesszünk?
A smaragdoknak a varázslat volt az előnyük, ezt elvettétek, a gyémánt előnye harcban volt, ezt megnöveltétek. Gyakorlatilag azóta verik a smaragdokat, ha meg leütünk 5-6 szintet jönnel a sírós levelek...
Csak gondoltam leírom a tapasztalatokat és a hogyan tovább felől érdeklődnék.
Sajna így a smaragdoknak nagyon csökkentek az esélyeik és a játékélmény is.

Viszont Zarknod Király vot!
Elszenderedhetne ismét...
Dátum: 2009.08.27. 21:53:28
Mindegy, sz.tem ha ez metörténik akkor a smaragdok lehúzhatják a rolót.
Így tutira sok embernek fogjátok elvenni a kedvét, hogy simán verni fogják őket. Ez van.
Azért érdemes lenne megnézni, hogy ha ez bejön mennyien fognak törölni a smaragdosok közül, vagy mennyi smaragd megy át más hordához. Ebből tuti le lehetne majd vonni a következtetéseket megéri-e. Ilyenre van lehetőség? Csak puszta kíváncsiságból.
Dátum: 2009.08.27. 20:42:18
Érdekes ez nálunk nincs meg, pedig nem tartom gyengének a klánomat és magamat sem.
Mégis,ha leüt elég csak két szinttel feljebbről, érdekes módon simán elver, hiába sebzem varázslattal.
Dátum: 2009.08.27. 20:09:20
Egyébként a játék elején mindenki eldönthette mindenik mi akar lenni.
A Gyémántosok és a Rubinok eddig is erősek voltak, a Kritkikus sebzésekkel, egyedül csak és kizárólag a varázslatban bízhattunk eddig.
Akármennyire mondjátok akkor is elveszitek ezt az előnyt tűlönk.
Akkor most ezek után mi lesz? Gyengébb varázslattal sebzünk valamicskét, fizikailag nem tudjuk megütni, ő viszont az EMELT közelharcával simán átüt minket.
Akik eddig fizikai harcosok voltak azok v.színű a szakikkal fel is nyomták ezt mégjobban.
OK, hogy a varázslatra is van szaki, de varázslat csak egyszer van, míg harci kör... Agyonfognak sok karit verni a kritikus sebzésekkel.
Mostanában eléggé rájár a rúd a varisokra, ahogy írták, jöttek a manók(van olyan akinél a fókusz nyújtotta elnyelés bőven 100 felettvan), most ez.
Később mi lesz? Azért tényleg lehetne már nekünk is v.mi segítség, nemcsak másoknak, mert ezzel a mostanival nem lett kompenzálva.
V.mit jelentene pl. ha a kövi manóktól pedig a fizikai sebzést elnyelő cucc lenne...
Dátum: 2009.08.27. 18:39:59
Üdv!
Nem szoktam sűrűn fórumozni, de ehhez hozzászólnék.
Ha most csökkentitek a varázslat szerepét és növelitek a közelharcét akkor mi lesz azokkal akik a varázslatra mentek rá? Eléggé lefognak butulni nem?
A gyémántosokat eddig sem kellet félteni, durvákat sebeztek, most akkor ezek szerint mégtöbbet?
Sajnálom azokat akik több millió lét beleöltek az IQ-ba és a Tau-ba(ők most tuti pezsgőt bontottak).
Ha nagyon nekikeserdnek, úgyis törölni fognak sajnos.
A másik: ha most hozzányúltok az epikekhez akkor az tuti jó lesz?
V.mi határt kellene húzni. Arra gondolok, hogy a nagy klánok már levertek több mint 70-80 epiket(a legtöbb 103) ilyen feltételek mellett, akik meg pl. az 40-50. környékén járnak azok meg mostantól emelt szintűeket vernek ugyanazért? Vagy ezt úgy gondoltátok, hogy a következő pl. 104. epiknek lennének meg ezek a fejlesztések és a 103-at még minden klán a régi feltételekkel verheti le?
Mert ha ez nem így van akkor sajnos tovább fog mélyűlni a szakadék a kicsi és a nagy klánok között.
Üdv: Hlegba
Dátum: 2009.08.18. 10:46:16
Melyik halra nem szokott méretkorlátozás lenni?

Ponty
Kárász
Compó
Harcsa


Törölni.
Az országos horgászrend szerint a compó sem esik méretkorlátozás alá és a kárász sem.
Dátum: 2009.08.13. 11:24:52
Hogy hívták a legendás ralli csapatot Ferjáncz-...... kettős ?

Tandari
SZalai
Kovács
Palik

És a helyes válasz hol található?
Én Zsembery-t nem látom kiírva sehol.
És persze mindez a válaszolj helyesen 30-ra felénél. Köszi!
Üdv!

Sokan vannak, mint az ...

Angolok
Albánok
Oroszok
Amerikaiak


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel

Ezen mi nem értelmezhető? Senki nem hallotta még?
Ráadásul ez már a hatodik visszadobott és ilyen kis apróságok miatt már kvízkérdést sem tehetek fel lassan a figyelmeztetés szerint. Kicsit gáz ez számomra, mert naponta legalább 5-6 olyan kérdéssel találkozok, amik ettől sokkal bárgyúbbak, de v.ki "bárgyú" elfogadja őket.
Az ilyenek miatt veszítem el lassan a kérdésfeltevés jogát?
Azért ez igazságtalan, de nagyon.
Bocs, ha hosszú lett, csak 1 kicsit ideges lettem,pedig csak egy játék.
Dátum: 2009.06.04. 19:26:40
Ilyen kérdést elfogadni? No comment.

kilett 2008.ban az aranylabdás?

ronaldinho
messi
cristiano ronaldo
robinho
Dátum: 2009.05.15. 06:01:02
Egyébként a stílusom nem ilyen, viszont eléggé ideges vagyok, ha pedig ilyen kérdésből már túl sok van akkor miért nem lehet kiírni ezt?
A helyes topic melyik lett volna szerinted?
A 21 pedig nem szerepel a lehetséges válaszok között.
És egyébként nem vagy gonosz, de utálom ,ha így indul 1 nap.
Dátum: 2009.05.15. 05:25:49
1, 3, 5, 7, 11, 13. Melyik szám a következő a sorban?

15
14
19
17


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezen mi nem értelmezhető?
Nem ismerik az emberek a prímszámokat?
Annyira nehéz rájönni?
A feltett kérdések felét valami i**óták leszavazzák és elveszítjük a le-t, akkor már inkább lemondunk a feltevésről.
Azért mert egy picit gondolkozni kell és a Google nem dobja ki a választ már nem jó a kérdés?
Dátum: 2009.05.07. 15:33:48
Melyik megyében található Csikéria?

Nógrád
Csongrád
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok

Törölni kellene nem?
Dátum: 2009.05.06. 19:40:09
Bocsi, de ebben hol van hiba?
Melyik csapat van Torinóban?

Milan
Juventus
Inter
Messina


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Imádom a feltett kvízkérdések kiértékelését.
Tök király, hogy egy i**óta nyugodtan leszavazza a feltett kérdésemet(Melyik megyében van Bátya?), azzal, hogy érdektelen lexikális tudás, ezt elolvasva elindulok vadászni, az első! kérdés: Melyik megyében van Dány? Na akkor ez most miért nem érdektelen lexikális tudás???????????
A játék minden más része tetszik, csak ez az 1 ami annyira nem.
Az én kérdésem mennyivel volt másabb? Mert másik települést kérdeztem?
Bár ettől függetlenül játszok tovább, csak idegesít, hogy vannak még ilyen kedves emberek.
Dátum: 2008.12.22. 13:38:47
Üdv.
Van 1 olyan kérdés a vadászatoknaál, hogy: Melyik állat emlős?
A válaszok között van a kenguru és a bálna is. Megjelőltem a kengurut és rossz lett......
Pedig a kenguru is emlős
Szerintem hibás a kérdés. Megnéznétek?
További kellemes napot
Dátum: 2008.12.18. 09:57:56
Üdv mindenkinek!
Az miért van hogy engem támadhatnak magasabb szintűek, én viszont nem támadhatok kisebb (7.) szinntű karaktart? Engem már 7. szinten támadott 9. szintű is. Én miért nem tudok ilyet?
Dátum: 2008.12.04. 10:04:56
OK. Elolvastam. Köszi
Dátum: 2008.12.04. 09:33:35
Üdv.
Ha egy küldetést eldobok később fel tudom még venni?
Dátum: 2008.12.03. 12:55:51
Üdv.
Ismét én. Visszavonok mindent amit tegnap írtam. Azóta javult a helyzet.
Viszont felvettem 1 küldetést(találd meg Drakint) amit nem kellett volna még. Ha most eldobom attól későőbb még újra fel tudom venni?
Oldal: 123456789101112