Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Papó

Oldal: 12
Nos elfogadom a válaszod, mert mást úgy sem tehetek, hisz rá kell hogy jöjjek arra hogy itt más mércével mérik a tudást. Hisz a nemrégiben feltett kvíz kérdés amire válaszolnom kellett az így hangzott.
Melyik a háziállat?
-Pulyka
-Medve
-Tigris
-Hiéna
Nos ehhez képest az én kérdésem tényleg speciális tudást igényel.
Mi a Ponty halászati vízterületről kifogható legkisebb mérete?

50cm
40cm
30cm
25cm

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nos ez a kérdés is érdektelen és lexikális tudást igényel valaki szerin. Pedig szerintem ez a mai világban alap tudást igényel. Hisz több ezer embernek ebből vizsgáznia kell, mivel ez egy munka, és hobbi is egyben. Nézem itt a halőrök, és halászok és a sporthorgászokat.
Mivel egyenlőre semmi válasz nem érkezett kérdésem elutasítására, így még egyszer megpróbálkozom kicsikarni némi magyarázatot az elutasítása miatt.
Mi a Ponty halászati vízterületről kifogható legkisebb mérete?

50cm
40cm
30cm
25cm

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nos ez a kérdés is érdektelen és lexikális tudást igényel valaki szerin. Pedig szerintem ez a mai világban alap tudást igényel. Hisz több ezer embernek ebből vizsgáznia kell, mivel ez egy munka, és hobbi is egyben. Nézem itt a halőrök, és halászok és a sporthorgászokat.
Üdvözlök mindenkit!!!!
Szeretném megkérdezni hogy valamiféle listára vagyok e feltéve, amiért 6. feltett kvíz kérdésemet utasítjátok el?
Mi a fenének raknak fel ilyen küldetéseket ha egyszerűen pár unatkozó ember csak azt tartja szem előtt hogy a másiknak keresztbe tegyen. Soha nem írtam olyan kérdést ami már szerepelt, ami lexikális, nem tudom ki bízta meg azokat az embereket akik a kérdéseket értékelik, de jó lenne ha egy kicsit a körmére nézne ezeknek az embereknek. Vagy nekik kellene többet tanulni, vagy nekem kevesebbet, de egyszerűen unalmas hogy számukra minden lexikális. Ha végre sikerül a kijelölt küldetésem, ígérem akkor sem teszek fel újabb kérdést ha rimánkodni fogtok. Elnézést kérek mindazoktól akiket oktalanul megbántottam, persze akinek nem inge nem veszi magára. Remélem olvassa akire mindez vonatkozik, és némi jóindulatot tanúsít.
További jó játékot mindenkinek!!!
Azzal hogy sértegetni próbálsz a saját magad hülyesége miatt semmire sem mész, hisz mindez elkerülhető lett volna ha normális értékelést végzel. Hangzik itt el annyi abnormális kérdés mégis szerepel, ezért nem értem hogy miért kellet megjátszanod magad!!!!
A kebeltársad legalább megírta hogy szerinte eme kérdés már szerepelt, ilyenkor nem elveszik a kérdés feltevés jogát hanem ujjat tehet fel aki ilyet írt!!! Te voltál aki megjátszotta az eszét, na de biztos meg volt rá az okod
Ha már találkoztál vele akkor miért nem az jött vissza hogy eme kérdés már szerepelt ????
Semmi gond nem lett volna, hisz rögtön felteszek egy másik kérdést és minden megy tovább.
De jobb számotokra megjátszani a nagyokost. Csak azt nem tudom hogy a napokban volt egy olyan kérdés hogy Május 1 hányadikára esik mégis szerepelt, bár lehet hogy pont ezt te írtad azért lett elfogadva!!!
Végül is a lényeg hogy egy azon kérdésre egy adott válasz legyen a négy megadott válaszból. A New York helyet írhattam volna akár Kiskunfélegyházát is hisz a kérdésre úgy sem az a válasz és így nektek értelmiségieknek csak a három másik közül kellet TALÁLGATNI. Enyhén bosszant hogy milyen emberek értékelik a feltett kérdéseket, bár hozzá kell tennem hogy vannak kivételek de te oly messzire állsz hozzájuk, hogy ha gyalog mennél sose érnél oda!!! Hisz a kérdésben ha mást írok New York helyet, az már számodra túl speciális lett volna. Azt kívánom hogy az évre ennyi örömöd legyen hogy leértékelted a kérdésem!!!!
Üdvözlet!!!
A feltett kérdésem hibás értékelést kapott!!!!
Mivel nem egyértelmű válaszokat adtam.

Hol született Jézus?
Betlehemben
Názáretben
Jeruzsálemben
New Yorkban.
Helyes válaszként a Betlehemben volt megjelölve.
Kérdezném mi volt ebben a nem egyértelmű????
Vagy lehet hogy Heródes egyik leszármazottja értékelte a kérdésemet?
Dátum: 2009.03.19. 09:19:48
Megoldódót a problémám, megjelent a feltett kép.
Dátum: 2009.03.19. 08:55:24
Üdvözöllek!!
A prémium tagságot kiváltva egy saját képet szeretnék feltölteni ami egy szimpla kis Druida figura, mégse változik semmi tegnap óta, csak azt a választ kapom hogy a kép elbírálás alatt kell hogy részt vegyen. Lassan lejár a prémium tagságom.
Ui:A kép a megadott méretre van szerkesztve.
Mielőbbi segítséged előre is köszönöm!!!
Miért írjátok azt hogy nem ért kár, hisz kérdést nem tehetek fel csak újabb 100 megválaszolt kérdés után. Holott semmilyen hiba nem volt a kérdésben csak egyikőtök azt válaszolta hogy a kérdés hajdanán már szerepelt.
A tegnapi kérdésemre azt a választ kaptam hogy az általam feltett kérdés hajdanán már szerepelt. Ha lehet magyarázza már el valaki hogy ha a jelenlévő játékosok nem egy időben kezdték a játékot akkor jómagam honnan a kócos tö..... tudjam hogy valaki eme kérdést már fel tette. Másrészt a feltett kérdésben hiba nem volt ép ezért miért estem el a kérdés feltételétől?
Olyat miért nem lehet csinálni hogy dobtok egy üzenetet hogy ha lehet tegyek fel más kérdést mert ez már (állítólag) már szerepelt?
Egy kis humánus oldalatokat is megmutathatnátok mert ez így kissé morbid hogy leértékelitek a kérdéseket ha nektek olyan kedvetek van ha van sapka rajta azért ha nincs akkor azért.
Nem elnézést, csak most írtam hibásan a hindut. A kérdésben helyesen szerepelt.
Az alábbi kvíz kérdést rossz, hibás értékelést kapott: - Kik vannak többen? A, a muzulmánok B, a hiduk C, a keresztények D, a nem vallásosak. A helyes válasz a keresztények lettek volna. Azzal lett elutasítva, hogy a kérdés nem értelmezhető. Vajon miért? Nem volt elég világos néhány embernek hogy a létszámukról kérdeztem? Mellesleg a kérdést egy internetes oldalról írtam ki, ahol ez a kérdés kvíz kérdésként szerepel.
Dátum: 2009.03.03. 00:45:23
Köszönöm a gyors választ, további jó játékot!!!
Dátum: 2009.03.03. 00:01:09
Kérdésem abban merülne ki hogy egy nálam 11 szinttel feljebb lévő játékos valami átkot szórt rám, ez mit jelent és miben befolyásolja a további játékot? Az átok szóró 31 szintű, a tegnapi nap olvastam az eseményeim menüpontban hogy nevezet átkot szórt rám. Hogy szabadulhatok meg eme adománytól?
Válaszod előre is köszönöm, további jó és átok mentes játékot!!!
Mint már írtam többször több esetben kaptam ilyen kérdést összesen négyet, ebből három alkalommal nem volt zárójel. De mint írtam elismerem hogy hibáztam. De számomra és szerintem mások számára is sértő hogy a matematikát nem fogadják el mint kvíz kérdést. Mivel nézik többre az olyan kérdéseket hogy hányadikára esik szeptember 1
Több hasonló kérdésnél hiányzott a zárójel!!!
De mint írtam én elismerem hibáztam eme kérdésnél.
Amit egyik kezemmel elveszek azt a másik kezemmel vissza is adom, hisz mint írtam ez csak egy játék. Bosszant hogy nem fogadták el a feltett kérdést de mint írtam időközben rá kellet jönnöm hogy a feltett kérdésnek több megoldása is lehet bár ez csak nézőpont kérdése. Az is igaz hogy ha ilyen forma kvíz kérdést fogok kapni én csakis a jó kérdés pontra teszem az x hisz számomra a matematika épp oly kvíz mint bármi más
Az első válaszadó legalább egy jó megoldással válaszolt hisz mivel elhagytam a zárójelet így az ő válasza is helyes lehetett volna. A másik két hozzászóló kissé ellenszenves válaszára ellenszenves válaszként csak annyit fűznék hogy számukra egy kvíz kérdés ne csak annyiból álljon már hogy milyen színű a fű!!! Hisz azért hogy matematika a kérdés még ne értékeljétek le! Nos mivel ez csak egy játék így nem szítom a tűzet, de mint ti is írtátok több ilyen kérdés is volt már épp ezért bosszant hogy pont az enyém ne fogadták el.
Oldal: 12