Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Zero

Oldal: 12345678
Dátum: 2013.11.01. 23:02:15
Döntésem inkább a törlés mint az átadás. Bele gondolni sem jó (mára). Üdv Mindenkinek, további szépet és jót! Lord Zero
Dátum: 2013.10.20. 23:26:50
Időhiány. Arról nem beszélve ,h két karakter rendben tartása egy fizu évente. Lord Zero v2-n átadó,megszerezhető. Érdeklődni lehet itt is.
Dátum: 2013.09.21. 07:09:21
Róbert! Nem tudom eldönteni ,h azért puncsolsz Molának mert vissza szeretnél jutni az Illuba könnyen vagy csak azért mert .... nem kedveled!?
Dátum: 2013.09.21. 07:01:14
Sorry, de azt is tudjuk ,h valami miatt a Beho figyel rád. Gondolom valakinek a titkos rokona vagy nem hagyhattam ki! Amúgy semmi bajom veled

Arra a végén írt nagybetűs részre kitérve, nem hiszem ,h te nem hazudsz! Mindenki hazudik az élete során. Bizonyított dolog.
Dátum: 2013.09.20. 23:07:10
Tök igaza van!
Dátum: 2013.09.09. 15:40:35
Kijaza bolygó fura uranyula?
Dátum: 2013.08.06. 12:17:46
V1en keresek 100szint feletti karaktert normális szövetségben. Kösz.
Cáfolnálak Miklós! Az ő irományait is olvashattuk! Lehet h nem itt a nagy fórumon de láttuk mit irt Arvion és erre Dikó úr h válaszolt.
"Összesen 2472 őskő. 1094-et vontunk le a karaktertől, és most még további 1054-et a másik világon levő karakterétől is"

Kedves István! Ezt Miklós irta

Javítanám látom h benne van a hszben upsz
Drága Miklós! Tehát fizetek egy játékért és még az ÉN feladatom figyelni mi működik jól s mi nem?! Nem érzed h gáz ez így? Ami még most is fura ,h miért nem figyelmeztetitek h bugos a játék ezen része és ne használja mert ez meg ez lesz?! Ne hozd példának a Felhaszn.Felt...légy szíves. Engem is meggyanúsítottál anno élő aukción h nem is az enyém a karakter mert nem tudtam h hányas szintűek az állataim és mi a nevük (előtte változtattam meg)... 12 állatnak nem tudom megjegyezni a nevét! Mindet elnevezem és nem egyszerű nevekkel.(AFejedetBeleveremAFalba,Méreggelszétszedettkéthegyet,Elmebetegeszemmel verlekle,stb) Na nem ez a lényeg. Hanem az eljárás önhatalmú és igazságtalan mert ti meg nem pótoljátok a kiesett számokat pl ha 15 kritet ütök a szerver 11számol és jelezve van nem adjátok hozzá a 4 csatát,nem?! Egy szó is száz. Lehet h hibát követett el h kihasználta az előnyt ebből de ti nem hibáztok h nem sikerül odafigyelni ezekre!? Sorry az éjszakai Hsz miatt! De ha a pénztárcámba vagy az ismerőseim bukszájába turkálnak végtelenül agresszív és primitív tudok lenni de én ez vagyok és nem változtatnék ezen. Szerintem túlzásba estetek! Ezzel zárnám én is ezt... De köveket én sem fogok venni mert nem érzem biztonságban a befizetett összeget mert fura de tényleg nem mindenki figyel mindent.(Nem ez esetre értem) Sajnálom h ennyire rugalmatlanul kezelitek azokat akik nem kevés pénzt raknak évek óta a zsebetekben. Értem h üzlet hiába nincs kimondva és ti is átverve érzitek magatokat csak nem kéne elfelejteni h ebből pénzt szereztek. Nem okoskodok tovább de tényleg sajnálom h az a játék amit szerettem így az anyagiak felé orientálódik...
Nem akartam egy szót sem hozzászólni de Arvion levettek PÉNZZEL!!!!!!! Azonnali feljelentés!!! Szolgáltató önhatalmúlag nem játszhat a pénzeddel!!! Én mar rég személyesen vettem volna vissza a pénzem!!! De tényleg! Kik ezek!?!?!? Jó lenne ha kicsit végre összeszedné magát a Beholder! Akkor én követelem a pénzem v javítsák ki a 4eves hibákat es ne azt keljen figyelni h számol e kuldinel vagy épp h nem e bugos valami. Semmi őskő ez a megoldás es talán rájönnek h nem így kell anyagi előnyhöz jutni! Tolvaj banda!!!
Dátum: 2012.11.07. 21:56:36
Nem is értem minek idegesíteni magatokat? Nincs elég gond a mindennapokban? Törölj és nem kapnak pénzt amiből el lehet b@szni a játékélményt. Szeretem a jó kis nyakimmal és gyűrűmmel televágni sorra a karikat gondolkodás nélkül. Megfosztotok egy olyan élménytől ami lassan az egyetlen ami maradt. Azon meg ne csodálkozzon a Beholder ,h egyre kevesebb a bevétel ha sorra a sajtát és nem a játékosok ötletei válnak valóra. Amiből persze anyagi javak nem maradhatnak ki. MUUUAAAAAA már ebbe a játékba,tököm.
Dátum: 2011.04.26. 18:21:37
Anita már próbált nálunk az 1-es lötyiket, persze nem számitank
Dátum: 2011.04.26. 17:51:15
Egészségedre
Dátum: 2011.04.03. 17:09:36
A prémium bagatel tesó...., heti 6 kavicsot már csak szolidaritásból is elköltök a kis Lord-okra is, pedig V1-re nem is kellene. Az ha cseréled a felszerelést, s lemegy 2-400 kavics, na az a kasza

Én örülnék nagyon, ha lenne egy max. szint, mert sok barátommal talizhatnék újra, akik lehagytak annó S lenne cél megint!
Dátum: 2011.04.03. 16:52:16
Amúgy nekem is nagyon tetszik az ötlet!
Dátum: 2011.04.03. 16:51:22
Ha nem lépsz szintet, nem veszel cuccot, ergó nem költesz a játékra Ezért nem lesz max. szint, ez tuti

Szerinted miért erőltetik a szintlépést?
Dátum: 2011.03.26. 18:14:41
V3-n is simán lehet hozni ezeket, nem egy társam írja be a 12-15 ezres portyákat 1-10 TP-ért. Ott csak a csataarány a fontos.

Gondolom a társaid mind jó nagyok! Ott lehet ilyen arányt produkálni, mert 1-10Tp az csak nagyon nagy szinten van Ott nincs nagyon bubi, meg rossz GY/V. Itt nálunk lent ez a szitu kicsit más!
Dátum: 2011.03.26. 18:11:04
Igen, az a baj, h. nem egyenlőek az esélyek(csata arány). Vagy lehessen egy reliket használni, v. ne, de ez így inkorrekt!

Az h. ki használja, v. nem használja az legyen mindenki saját döntése
Olvasd el légyszi még egyszer

Persze h. fel
Oldal: 12345678