Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Plague

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.20. 16:10:54
Idézet: Miklós - 2008.11.20. 15:15:41
Csak megjegyzem, hogy a portyázás oldalon is van lehetőség karakternév begépelésére, tehát ez nem sokmindent oldana meg.


Igaz, erre nem gondoltam. Akkor nem szóltam. : )
Dátum: 2008.11.20. 14:16:39
Üdv mindenkinek!

Nekem csak két javaslatom lenne. Lehet, hogy más már felvetette őket, de nincs kedvem visszaolvasni ezt a rengeteg oldalt. (Apropó, kéne egy külön "Javaslatok a játék rendszerével kapcsolatban" vagy hasonló topic, így nem nagyon egyértelmű, hogy az ötleteket hova kellene írni, hogy az illetékesek is biztos elolvassák.)

Szóval, az egyik ötletem az lenne, hogy karaktert támadni csak és kizárólag a portyázás-lapról, vagy az erről megnyitott karakterlapról lehessen. Sem a toplistáról, sem a szövetségre történő keresésből (ez alól persze kivételt képeznének azok a szövetségek, akikkel éppen háborúban állsz, őket természetesen lehetne így támadni), sem úgy, hogy egy karakterlapot elmentesz könyvjelzőnek, sem sehogy. Csak a random módjára szóró portyázásról. Így:
- Megszűnne az, hogy rászállnak a leggyengébb karakterekre (én is csinálok ilyet néha, elnézést érte).
- Egy játékos hiába adná le a drótot a másiknak, hogy "Figyi már, üssed xy-t, most szedtem el tőle 800 LE-t". Így azok, akik éppen gyűjtögetnek, viszonylag biztonságban lennének.
- A játék kiegyensúlyozottabb lenne, hiszen csak a legtürelmesebbek kattingatnának addig, meddig "csak kijön egy 160 alatti, csesszemeg"
- A rabszolgázás gyakorlatilag értelmét vesztené, hiszen mire kipörgeted a rabszolgádat, már rég lecsapkodták róla a sok LE-t.

Ez annyiból lenne hátrányos, hogy talán személytelenbbé teszi a játékot. De szerintem jobb lenne, mint a mostani helyzet, hogy mindenki mutogat a másikra, hogy "csaló, csaló", aki pedig csaló (ilyen is van biztos, ne legyünk állszentek) vígan elvan, mint a befőtt. Ráadásul 10-es szinttől bejönnek a szövetségi háborúk (szvsz, azoknak a rendszerén is van még finomítani való, de előbb-utóbb tuti, hogy arra is sor kerül, egy ilyen játékot fejleszteni nem lehet kis meló).

Ölet No.2: Esetleg be lehetne vezetni valamiféle "párbaj" rendszert, ahol a hasonló szintű játékosokkal lehetne tét nélküli meccseket vívni, akár saját hordán belül is. Ha győzöl kapsz valami érmet (nem adna semmi pluszt, csak dísz), trófeát (dettó), pontszámot, vagy valamit. Így el lehet dicsekedni azzal, hogy "levertem xy-t az ELIT HORDÁ-ból, vazze!". Persze életerőt ilyenkor is veszítenél, hogy ne csapkodhass akármeddig (az állatkákat körülményes gyógyítani, ők mondjuk visszakaphatnák az ilyen csata végén az elvesztett LP-jüket). Ez a párbajosdi csak ilyen félálombeli kósza gondolat (most jutott eszembe), de azért gondoltam, felvetem.
Dátum: 2008.11.17. 20:29:13
Hát, őszintén szólva én sosem értettem a nagy Bill-gyűlöletet. Oké, feltehetően nem zsíroskenyeret eszik reggelire, és ezért - bevallom - irigylem is. De fogadjuk el, hogy a saját ötletéből (és kicsit pofátlanságból) lett gazdag. Aki akarja, csinálja utána.
A Windows messze nem tökéletes, biztos sokkal jobban is meg lehetne csinálni (pl, ha a csilli-villi külső helyett pár emberke inkább a kompatibilitással bíbelődne kicsit). De, mint tudjuk, a debuggolt program az, ami futtatása közben még nem álltak elő azok a körülmények, melyeknél jelentkezik a hiba. Tehát ameddig a Windows elviselhető szinten hibázik és fagy le (az SP2 már tényleg egész használható), nem fogom Bill Gates máglyahalálát követelni, mint jó pár ember.
Linuxhoz is jó lenne szólni, de azt még nem volt bátorságom kipróbálni. (Miklós hozzászólása alapján nem is lesz).
Idézet: ATILA2 - 2008.10.31. 11:47:44
EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!


Mér', szerinted mi lenne a JÁTÉK? Kizárni mindenkit, aki prémiumos, sokat ül a gép előtt, és a nagy többséget csuklóból leveri? A JÁTÉK attól még JÁTÉK marad, hogy vannak benne olyanok, akik táposabbak, mint a többiek. Ha te ezen megsértődsz, az magánjellegű szocprobléma.

... dicstelenségeiért... heh...
Oldal: 1