Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mong0ose

Oldal: 123456
Dátum: 2009.03.18. 16:53:49
Nem kaptam meg a jutalmam egy vadászatom után:

Ma, 16:50:02
Füstöt látsz a távolban, arra veszed az irányt. Közelebbről látod, egy felégetett erdő - nemrégiben szörnyű csata dúlt itt. A romok közt egy óriási tűzféreg kutat. Kihívást intézel felé. Vad dühvel vetitek magatokat a csatába. Csak néhány percig tart, és máris árad beléd ellenfeled lélekenergiája (+3302). +29 TP A szerzett lélekenergiából 300 a helyes válaszért kapott LE.

Nagyon hiányzik ez a LE mennyiség...
Dátum: 2009.01.24. 23:23:21
Ha már szóba kerültek a TOP szövetségek.

Szerintem a szövetség maximális méretének csökkentésével sokkal színesebbé lehetne tenni a játékot. Például maximum 20 tagú szövetségek lehetnének. Az őrtorony építési költsége duplázódhatna, tehát első szint: 5.000 -> 10.000, második szint 20.000 -> 40.000 LE és így tovább. Elég lenne csak duplázni a költségen, már ez is nagy költség és talán nem is lassítaná le teljesen a bővülést.

Megszűnne az a jelenség, hogy a szövetségi toplista első oldalán lévő, erős tagokból álló szövetség elszipkázza a gyengébb szövetségekben lévő erősebb játékosokat.
Így több szövetség lenne. Főleg közepesen erős, és erősekből lenne több. Nem csak 4-6 nagy szövetségbe tömörülnének a legjobb játékosok.
Ezzel megszűnne az is, hogy az első oldalon lévő szövetségeknek már alig van kikkel háborúzni, mert vagy nem éri meg a szövetségi toplista második oldaláról szövetséget támadni, mert egész egyszerűen mindig le van verve mindenki, vagy politikai okokból nem háborúznak egymással a nagyobb szövetségek. Pedig milyen szép is lenne, amikor két nagyon erős szövetség egymásnak feszül...

Úgy érzem a harmadik világban nagyszerűen kibontakozhatná magát ez az apró változtatás. De érdemes lett volna az elejétől így csinálni az első és második világban is.
A V1-en most biztosan mások lennének az erőviszonyok. Minden hordából lenne két-három nagyon erős szövetség. Most nagy jóindulattal is csak kettő-kettő van.

Remélem eljut ez a javaslat fejlesztőkhöz és átgondolják.
Dátum: 2009.01.22. 11:22:31
Küldetés, de nem döntetlenes. Előre megbeszélt dolog lett volna.
Dátum: 2009.01.22. 10:59:54
Szerettem volna megtámadni egy karaktert a portyaablakból választva (Sanyi a Jani). Azt írta ki, hogy "Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle." Nálam volt LE. Az ő neve mellett "100%" volt. Miért nem tudtam megtámadni? Kérlek javítsátok a hibát! Köszönöm.
Dátum: 2008.12.27. 15:03:14
NeonFlux meg sem akarod hallani a tanácsát Crimson-nak! Segíteni szeretne, de elutasítod a segítséget.
Ne panaszkodj, hogy elvernek titeket állandóan. 10+ szinthez érve már nagyon sok a napi szint*100 LE. Kitűnő célpont vagytok. (Szabadna megkérdeznem, hogy melyik világon, melyik szövetség vagytok? ) Nagy lélekkút, sok építésű gyenge tagok (a sok építés miatt).

Ha netalán meg akarnál fogadni egy tanácsot: álljatok le az építéssel egy hónapra. Költsétek magatokra a LE-t. Az egy hónap után adózzatok kevesebbet. (szint*500-at egy héten) Ez még mindig sok, de már meg tudjátok védeni a lélekkutat.


A lélekkutas korlát nem jó. Mi van, ha olyan taktikám van, amivel le tudnám győzni a top szövetségeket (nincs ilyen taktikám, még), de nem tudom megtámadni őket, mert a lélekkútunk nincs egy szinten. Megbolondulnék.
Dátum: 2008.12.20. 23:20:12
Szerintem is fontos az információ gyors áramlása és megfelelő kezelése.

Az 'ujjmutogató' szituáció előjött, de ez esetben jogos. Mert a legtöbb, akire mutogatva volt (kettőjük kivételével szinte mindenki, de név szerint nem volt említve senki) passzív játékos. Egy árva szót nem szól soha semmihez. Megcsinálják amit kell (építenek egy keveset), de azon kívül semmit.
Dátum: 2008.12.20. 23:08:06
Most épp ilyen problémával küzd a szövetségem. Nyitottunk egy topikot, amibe a csatáinkat írjuk be. Így kevesebbet kell kémgömbözni, nagyjából tudjuk, hogy ki mennyire van leverve. Ha minket támadnak az látszik a támadások menüben.

Az egész háborút ketten!! vezényelték le. A 370+ nyertes csatából 330 ők ketten voltak. A többi mit csinált? Semmit. Pofozózsák volt. Ez persze meg is van említve fórumon. S igazat is adok annak a két tagnak. Ők mindent megtesznek a győzelmünkért, a többiek, pedig csak élvezik a hasznot. (sajnos most én is ebben a helyzetben voltam)
Az ellenfélnél egy, azaz 1 karakter vitte a hátán a háborút. (minden tiszteletem az övé) Ők állnak jobban. Nálunk több a céltábla, mint náluk.
Szerintem jó dolog, ha látszik, hogy ki mennyire vett részt a háborúban és szégyellje magát az, akinek bár lett volna lehetősége, mégsem tett semmit. (én most rettentően szégyellem magam emiatt, hogy nem tudtam teljes erőbedobással küzdeni a győzelmünkért)
Dátum: 2008.12.20. 22:19:25
Látod Darah, az, hogy olcsóbban vásárolhattok máris egy állandóan fejlődő képesség. A tárgyak egyre drágábbak lesznek.
Szerintem a többi hordabónusz is növekszik idővel. Idővel és nem szinttel. Majd, ha sok birka szintet lép. Mert szintet lép, hiszen ők vadásznak, akkor majd a jobban fizető vadászatokból jobban tejelő birkák lesznek. Akinek meg van egy kis esze és fejlődik rendesen (ezek vannak most többnyire 20as szint fölött), azoktól egyébként sem fogtok rabolni semmit soha.
Dátum: 2008.12.20. 21:11:35
Az állatok morálját azért kell így emelni, hogy ne mindig 100%os állattal szaladgálj, mert akkor nincs értelme a morálnak.
VISZONT, ha az állat már nem hajlandó veled csatába menni, akkor már jó dolog lenne, ha lehetne kisebb adagokban is adni neki a morált. Mondjuk dupla áron (mégiscsak hagyta a gazdája, hogy elkedvtelenedjen).

A új horda is jó ötlet, de amilyet Magum írt az... azt inkább nem minősítem.
Dátum: 2008.12.20. 20:09:11
Ne haragudj Darah, de nem értek veled egyet. A hordabónusz mindenkinek a portyákra vonatkozik. Ha nem portyázik nincs bónusz. Pont a gyémántnak és a smaragdnak van olyan bónusza, ami nemcsak a csatákban jön jól. Gyémántnak, hogy olcsóbban vásárolhat. Smaragdnak, hogy hamarabb kap meg egy varázslatot.

A fejlesztésekkel kapcsolatban:
Olyan fejlesztéseket is csinálnak, amikre szerintem semmi szükség. Ilyen például a védelem itala, vagy a támadásnál a szintkülönbség csökkentése. Maga Miklós mondta, hogy a szint csak jelzés, hogy az adott karakter hol tart a fejlettségben. Az igazi erő nem a magas szintből fakad, hanem jó játékból. (lásd TrueBLood) Ráadásul az eltérő taktikától egy 30. szintű szerintem lehet erősebb, mint egy 40. szintű és itt nem a TrueBlood féle majdani 30. szintűekre gondolok.
A portyapontok például egy jó fejlesztés. A térkapu pontok is.

Viszont hiányolom, hogy a változásokról nem értesülünk. Utána kell mindig olvasni, ha nem szembetűnő a változtatás.
Dátum: 2008.12.10. 12:44:14
Írtam most a tf@beholder.hu címre. Majd meglátjuk mi történik.
Dátum: 2008.12.10. 12:06:03
Sziasztok!
Ma feltettem egy kvízkérdést, amit a rendszer el is fogadott. Átvehetem a jutalmam. Vehetném, ha lenne gomb: 'Jutalom átvétele'. De nincs!!! Számítottam arra a kis összegre, ezért most nagyon hiányzik. Vajon megkapom valaha is?

Operátor persze most sincs. Egyszer volt, írtam is neki, de nem válaszolt senki. Pedig én vártam rá egy órát.
Dátum: 2008.11.26. 09:49:20
MasterV! Te már megint sírsz? A múltkor is láttalak valamelyik topikban...


A szerezz minimum X LE-t vadászatból nagyon jó ötlet. Tetszik.
Azt én is sajnálom, hogy sok küldetéshez összebeszélés kell. Nekem már az 500LE-s ilyen volt. Ez van, ezt dobta a gép. Összebeszélünk. Szerencsére mindig lehet találni valakit, aki segít önzetlenül.
Dátum: 2008.11.06. 20:19:35
A Nemesis (nem keverendő Nemezis-sel) nevű karakterem helyett KegyetLenke nevűt látok.
KegyetLenke megpróbálta az én karakteremet (lehet, hogy még a világ1-en levőt) beírni az ajánlóba. Ekkor történt egy regisztrációs baki.

Most, ha belépek a világ 2-be, akkor KegyetLenke-t látom. A toplistán sem Nemesis, sem KegyetLenke nincs rajta. Itt a fórumban látom a Nemesis-t is, de, ha rákattintok KegyetLenke jön be.

Kérek, egy adminisztrátort, hogy hozza helyre ezt a hibát.
Szeretném, ha a reggel 10 órától felgyülemlett CSP-t is megkapná a Nemesis nevű karakterem. Ez így lenne korrekt.
A segítséget előre is köszönöm.
Dátum: 2008.11.06. 17:59:21
Nem az a karakter jelenik meg, amit regisztráltam, hanem egy másik játékos karaktere. Rendbe lehetne ezt hozni?
Dátum: 2008.09.28. 16:36:07
Hali!
Szeretném a segítségeteket kérni. Létrehoztam egy szövetséget, melybe belépett egy olyan tag, aki már kilépett egy másik szövetségből. A karakterlapján az 'összes építés'-hez 977 volt írva. Tehát a másik szövetség lélekkútjába már 977 LE-t töltött fel.
(Valószínűleg nem épült fel az előző szövetségben a Lélekkút.) Belépett hozzám és semmilyen bónuszt nem kapott a Lélekkút feltöltéséhez. Szerencsére az ő részét hozzám feltöltötte (1000LE), így most a karakterlapján 1977LE van írva az 'összes építéshez'.
Számíthat rá a szövetségesem, hogy valamilyen kompenzációban részesül, vagy az a 977 LE már örökre elveszett neki.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Oldal: 123456