Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2009.01.30. 10:03:55
És az eddigi kedvencem:

mikor születtem?
febr.20
szeptember.19
március.12
augusztus.20

Gratulálok! Nemzeti ünneppé kéne nyilvánítani ezt a napot!
Dátum: 2009.01.24. 13:01:37
Csak egy ötlet, de miért nem hagyod ott a befogott állatot, és sajtolod ki akkor, mikor már kiportyáztad magad? Nem kér enni.
Dátum: 2009.01.24. 12:03:53
Idézet: Mortu - 2009.01.24. 11:52:46
Melyik metro nem készült még el Budapesten?
2-es
3-as
4-es
1-es

Igaz, hogy még építik egy darabig, de egyszer elkészül majd, talán lesz még akkor is Végzetúr.


Irigylésre méltó optimizmus!

Kvíz szempontjából természetesen igazad van.
Dátum: 2009.01.24. 09:18:39
Melyik földrészen található Brazília?
Dél-Amerika
Ázsia
Európa
Magyarország

Ez így elég siralmas. Több földrész sajnos nem jutott eszébe.
Idézet: VMagic - 2009.01.22. 15:11:46
Winnetou a híres indiánfőnök melyik törzshöz tartozott(Karl May regényhőse)?

sziú
mohikán
apacs
irokéz

Azért mert gyors gépelésnél így írtam az "indiánfönököt" nem kéne visszadobni a kérdést, ennél sokkal nagyobb hibák lettek elfogadva.


És már szerepel is, csak kicsit más formában. Még az elsők között kérdeztem: Melyik indián törzs törzsfőnöke volt Karl May legendás hőse, Winnetou?
Dátum: 2009.01.21. 17:54:25
2009.01.03-án indítottam egy szavazásta szövetségben, hogy megjátszuk-e ezt a taktikát. Szerettem volna régebben is, de akkor nem mentek bele a többiek, most, pontosabban 3-án igen. Nektek tartogattuk, de így már csak utánzás lehet. Kár.
A Texasi láncfürészes cimű horror film hány részből áll?
3
1
4
2

Bár egyet se láttam, de már az ötödiket vetítik a mozikban. Korrigálni kéne lassan. Köszi!

Ja, és nála még a három a jó válasz.
Dátum: 2009.01.17. 11:48:19
Vaklárma. Bocsi. Lett egy "további vadászatok" ikon.
Dátum: 2009.01.17. 11:36:52
Sziasztok. Nálatok működik rendesen a vadászat? Elindítottam egy órás vadászatot, és csak az első két szörnyet mutatta. Az LE-m szerencsére azért növekszik, de mégse az igazi így.
Dátum: 2009.01.13. 13:39:18
Köszönjük!
Dátum: 2009.01.13. 12:56:19
Nem is kellett volna! De ha már az enyémet bemásolták, akkor csak megvédem magam.
Dátum: 2009.01.13. 11:49:53
Elnézést kérek!

Az dühített fel már tegnap este, hogy komolyan készültünk a következő támadásotokra, ami 19-én lett volna lehetséges. Erre látom, hogy este jöttök. Persze, hogy elpattant a húr. Na mindegy. Ricardo jószándékát egy percig se vitattam, de mivel láttam, hogy órán át nem jött támadás, így azt hittem, él a Béke. Reggelig sajnos nem ülhettem a gép előtt.

Szóval bocs!
Dátum: 2009.01.13. 11:21:30
Idézet: BaalCain - 2009.01.13. 11:05:50
te TUDTAD hogy támadható a szövetséged, hiszen te magad kerestél rá a játékosainkra és ütötted meg őket több már egy nappal az eset előtt is.


Ez már elválik egymástól úgy tudom. A játékosok már egy hét után támadhatják egymást, de hadat üzenni csak a Béke csarnoka szint függvényében lehet. Legalábbis én így tudom.
Dátum: 2009.01.13. 11:19:44
Három napja csak este jutottam egy-egy órára géphez, úgyhogy gőzöm nem volt ki mikor támadott minket, és ha valaki azt írja, hogy nem támadjak, mert ők se támadnak, akkor arra számítok, hogy a szerint jár el. Látom csak ezen tudsz lovagolni, hogy én támadtam a szöviteket. Erre már válaszoltam, hogy ne csodálkozz rajta. Ha megkérdezed Cyronékat látni fogod, hogy őket is ugyanúgy támadom, de mivel ti üzentek hadat a leggyakrabban, ha csak tehetem titeket foglak támadni. Ez azért logikus.

Mortimer, már írtam Miklóséknak is, de nem reagál senki.

BaalCainnak is igaza van, hogy nem kell játszani, engem meggyőzött. Ha lesz valakinek olyan ismerőse a szövimben, aki tovább viszi a karakterem, akkor bennmarad a játékban, ha nem, akkor törlöm.
Dátum: 2009.01.13. 10:53:50
23:55-kor válaszolt, amikor már rég késő volt. Látom nehezen fogod fel, hogy nem én kerestem fel őt, hanem ő engem, és a szövetség nevében beszélt. Most meg már elismered, hogy szavaztatok, az előbb nem is tudtatok róla. Azért kicsit belekavarodtál, ismerd be!
Dátum: 2009.01.13. 10:48:59
Idézet: BaalCain - 2009.01.13. 10:25:27
Nekünk támad, bejön 3szor zsinórban a szövinkhez és amikor hadatüzenünk neki elkezd hőbörögni, h mi az h ilyet lehet. Azért valahol szánalmas az ilyen.

Zsolesz észrevett egy bugot és nem jelentette, lesz számonkérés? Nem baj ha nem, lemérjük a szövijén azt a Lét amit tőlünk rabolt.


Azért hadd ne sirassalak meg, hogy a saját súlycsoportomat támadom, és azok közül választok, akik hetente hadat üzennek, ha támadom őket, ha nem. Nem én vagyok az állszent. Ti vezetitek a győzelem listát, úgyhogy nagyon sanyarú sorsotok lehet, ha csak revans vételre használjátok a háborút. Lehet az a szánalmas, hogy ezt akarod elhitetni másokkal? Ebbe inkább nem mennék bele.
Dátum: 2009.01.13. 10:36:12
Elnézést kérek Ricardotól, hogy ezt bemásolom, de miután a szövetségi társa megtette, úgy érzem nekem már nem kell az engedélyét kérnem. Amúgy észrevette márt valaki, hogy mindig úgy kezdődik, hogy valaki visszaütött? Hetente jönnek, aztán csodálkoznak, hogy minden célpontomat közülük választom. Amúgy az említett három támadásból kettőt elbuktam ha jól emlékszem, mert próbálgattam, hogy ki ellen lesz esélyem a következő háborúban. Mi a szánalmas azon, hogy elvárom, hogy a pénzemért működjenek legalább az épületek? Nem keveset költök(költöttem ezek után valószínű) a játékra. És az alábbiak szerint megint nem mondasz igazat, mert e szerint tudtatok a hibáról, és az sem igaz, hogy mi kértük, hogy ne támadjatok, mert Ricardo írt nekem, nem én neki. Ismét kihangsúlyozom, hogy a legjobb tudásom szerint ő csak jót akart.

Ricardo:
Szia!

Észleltük a problémátokat, miszerint a béke csarnoka ellenére hadat üzentünk nektek. Megmondom őszintén mi nem figyeltük, hogy van-e nektek ilyenetek, a szerver meg engedte, így történhetett.

Már tárgyaltunk róla a belső fórumon, és addig nem fogunk titeket támadni amég ez a kérdés/bug meg nem oldódik. Becsúszhat 1-2 támadás még a legelején, mert kommunikálni kell az összes tag felé a szituációt, de kérlek ti se támadjatok minket.

Üdv, Dutch Schefer végzeturak mesterei klán

Én:
Szólok a többieknek. Leginkább én támadnék, de már mindenképpen kib@szott a rendszer azokkal, akik elbújtak a katakombákba, és ha ezt vissza is csinálják, akkor se tudnak elbújni mire legközelebb jöttök.

Ricardo:
Talán ha a játékvezetés megoldja a problémát akkor a katakombát is semmisnek lehet venni. Vagy ha nem akkor majd kitalálunk valamit, hogy kompenzáljuk ezt a fajta veszteséget.

Ricardo:
Sikerült segget csinálnom a számból. Mivel vannak olyan tagok nálunk, akik nem hajlandóak nem ütni Titeket, ezért bug ide vagy oda, készüljetek fel, hogy folyamatosan támadni fogunk.

Nagyon fasza. Még egyszer sajnálom, hidd el nekem se jó.
******************************
Tényleg ne haragudj Ricardo, hogy bemásoltam, de ezek után jogosnak érzem. Ha mégse, akkor bocsánatot kérek!
Dátum: 2009.01.13. 10:06:26
Teljesen jó. Ricardo megkért, hogy ne támadjunk, ők se fognak a bug miatt, én ehhez tartottam magam. Este egy darabig vártam, 0-0 volt, gondoltam akkor becsületesen tartják magukat a szavukhoz, és nem támadtam. Erre reggelre látom, hogy 12-2-re mennek. Tudtak a bugról, ráadásul megtévesztettek minket. Becsületesen is nyertek eddig is, nem tudom miért kell ilyen undorító módon viselkedni? Ezt eddig egy nagy szövinél se tapasztaltam. Az Elit horda, és az Azúr légió is minden alkalommal tartotta magát az adott szavához, a Végzeturak mesterei nem. És ne is magyarázza nekem senki, hogy ez egy háborús játék, mert tudom. Azért építettük a Béke csarnokát, hogy legalább ritkábban jöhessenek. Nem működöt, jöttek, tudták, átb@sztak.

Volt róla szó, hogy aki kihasználja a játékban talált hibákat, az büntetést kap. Lesz ezzel valami?

Hozzáteszem elsősorban nem Ricardot ítélem el ezért, mert ő csak jót akart, de a társai nem voltak hajlandók betartani a tűzszünetet. A lényegen nem változtat.
Dátum: 2009.01.12. 21:11:08
Köszi. Írt már a szövitársam a hibajelentésbe, és Miklóséknak is elvileg. Amúgy megvolt a három szint, de egy meg aztán főleg tuti, mert mi voltunk az elsők, akik felépítették.
Dátum: 2009.01.12. 20:49:06
Na! Ennyit arról, hogy Béke csarnoka mint védekezési eszköz. 3.szintű a Béke csarnokunk, és jan.3-án ért véget a háborúnk az igen tisztelt Végzeturak mesterei szövetséggel. Aznap bontották fel a békét is, nehogy lemaradjanak valamiről, de nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy ma este újra indul a következő háborúnk. Valahol elveszett a plusz kilenc nap. Akkor most lehet osztani az igét, hogy "aki nem akar háborúzni, az építse fel a béke csarnokát!" Sokra mentünk vele! Persze a dupla PP-t levonja. Az bezzeg működik! Köszönjük szépen ezt a valóban hasznos és hatásos védelmi eszközt! Hozzáteszem, ha csak rajtam múlna, menne is PC, de a társaimmal nem akarok kiszúrni. Valaki belépne egy anti-citadellarács szövibe?