Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.10.16. 08:23:29
Gondolkodhatok egy hétig is, ha nem tudom! Attól, hogy valakit nem érdekel Star Wars még nem biztos hogy lúzer! Feltételezem akkor Te minden feltett kérdésre helyesen válaszoltál, különben biztos nem ítélkeznél ilyen hevesen azok felett, akik ezt nem tudták.
Dátum: 2008.10.15. 14:39:26
Mi magyarország álam formája.

Szövetségi köztársaság
Kirájság
Népköztársaság
Köztársaság

Ez a kérdés "kiráj"
Dátum: 2008.10.14. 20:14:08
Sziasztok!
Illuminati szövetségnek rövidesen felépül a következő tornya, és 3 új tag előtt nyílik meg a lehetőség! Épületeink támogatását azonnal élvezhetik az új tagok, de ennek fejébe fel kell zárkózniuk építésben! Minimum 5. szintű tagok jelentkezését várjuk, akik aktívan kiveszik részüket a játékból. 15-től 36 évig minden korosztály képviselteti magát nálunk, de inkább 25 fölött vagyunk. Ennyit rólunk. Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon üzit itt Zsolesz névre, vagy a játékban Shienkai-nak! Üdv! És jó játékot!
Dátum: 2008.10.14. 19:45:00
Igen. Az mondjuk változik az állattól függően, hogy mennyi, de ha neked 1800 áll ott, akkor annyi.
Dátum: 2008.10.14. 19:37:39
Itt azért túl nagy a tét, hogy annyival többet hozhassunk. Szerintem az túl nagy előny lenne. Egyenlőre még abban sincs viszonyítási alapunk, hogy egyátalán mennyit hoz a konyhára egy nyert klánháború!
Dátum: 2008.10.14. 19:35:08
Miután beidomítottad az Állatok menüben mindegyiket megteheted. Akkor meg fogod találni az ikonokat.
Dátum: 2008.10.14. 19:10:38
Az is egy megoldás, de ha rövid időn belül minden klán háborúban fog állni akár másik 5 klánnal is(és ez még csak amit indíthat!), akkor nem hiszem, hogy túl sok energiájuk lesz még azon kívül is segíteni másokat. De ha mondjuk a háborúban észreveszem, hogy valaki segíti az ellenfelem, akkor egyszerűen hadat üzenek annak is, és máris nem teheti meg, hogy csak úgy kamikaze módon nekem ugráljon.
Dátum: 2008.10.14. 17:23:49
"A DVD („Digital Versatile Disc” (digitális sokoldalú lemez) vagy még korábban a „Digital Video Disc” rövidítése) ..."

Két válasz is lehetséges, a válaszoló nem tudhatja, hogy te melyikre gondoltál, mikor írtad a kérdést. Szerintem egyértelmű az értékelés.
Dátum: 2008.10.14. 16:46:59
Azért, mert volt aki úgy játszott, hogy indított még jó 5-6 karaktert, és ezeket rendszeresen leverte, így persze mindenki másnál jobban fejlődött. Ezenkívül mások meg olyan célzattal multiztak(bár ezzel kapcsolatban nem tudok konkrét esetről), hogy legyen egy vállalkozó kedvű klán-társuk, aki csak az építésnek él.
Dátum: 2008.10.14. 15:35:09
Idézet: Sandorx - 2008.10.14. 15:28:00
Nem tudom a szerver központ ba ki dönti el mi a hejes válasz minem kicsit csiszolni kellene a lexikális tudását mert ha valami hejes és valaki nemtud róla meg győződni hogy adhat rosz válasz minősítést.


Kicsit segítek. Ha így van összeállítva a kérdés, és ilyen helyesírással, akkor biztosan rossz értékelést fog kapni a jövőben is. Szerencsére
Dátum: 2008.10.14. 13:38:53
Aha. Jó játékot mindkettőtöknek! Nem lehet mindenki ekkora penge agy, hogy így kiszúrja a játék hibáit. Mi egyszerű játékosok úgy játszunk, ahogy azt a fejlesztő kitalálta! Normál esetben az előbbi hozzászólásodat nem éppen hízelgő szavakkal díjaznám, de hogy mindenki lássa, hogy javul a türelmem, szó nélkül hagyom. Ha nem tetszik a rendszer ne játsz! Vagy ne játszatok!
Dátum: 2008.10.14. 13:33:04
Idézet: Lternesz - 2008.10.14. 13:28:25
Ez egy alap földrajzkérdés. Mi a +!%=(*? ért kellene törölni????

Melyik országot nem érinti a Duna?

Horvátország
Csehország
Ukrajna
Bulgária

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!


Szerintem teljesen jó a kérdés. Jó lenne, ha valaki ellenőrizné a játékos által kipontozott kérdéseket is, mert most meg átestünk a ló túloldalára. Eddig tele volt minden hibás kérdésekkel, most meg a jók se juthatnak be!
Dátum: 2008.10.14. 13:19:48
Irigylem a türelmed Craslorg!

Mazlee, lehet, hogy figyelmen kívül hagytad a szabályzatot, de minden játékosnak EGY karaktere lehet! És bármilyen hihetetlen, másnak is ugyanúgy kell fejleszteni a tanulás képzettséget, mint neked, mert így van kitalálva. Nem olyan bonyolult ez, hogy ne értsük!
Dátum: 2008.10.14. 13:12:26
Nem tudom, hogy pontosan hányan értékelnek egy kérdést, de sajnos elkerülhetetlen, hogy néhányan rossz értékelést adjanak, csak azért, mert nem tudják a választ. Ezeket próbálják szűrni, és különböző büntetéseket kaphatnak. Ha ott is ékezetek nélkül írtál, akkor elképzelhető, hogy azért jelölték be a helyesírási hibát. A "ha megelőzöd az utolsót hányadik leszel" kérdésre meg biztosan sokan adtak jó minősítést, mert ha kihagyod a lekörözés lehetőségét, akkor eleve nem előzheted meg az utolsót.
Dátum: 2008.10.14. 13:00:10
Nem beszélve róla, hogy 1-6. szintig is játszanak, úgyhogy nem módosítani, hanem törölni kéne a kérdést.
Dátum: 2008.10.14. 12:32:09
Akkor ezt átmásolom ide :

Idézet: Zsolesz - 2008.10.14. 09:36:27
Sziasztok. Megpróbáltam utánanézni az eddigi hozzászólásokban, és úgy ahogy össze is állt a kép, de a tisztánlátás miatt megkérdezem: Ha klánháborút vívunk, és én 30PP-s változatban vagyok, akkor ott sem támadhatok lefelé? Mert mi van ha csak egy velem azonos szintű van az ellenfél klánjában? Vele lejátszom azt hali? Mielőtt megkapnám a felháborodott "veled egy szinten támadj!"(azért vagyok a 30PP-s változaton, mert az én szintemen akarok támadni) hozzászólásokat kitérnék még valamire, például, ha egy kisebb szövi üzen hadat nekünk! Pépesre verik a klánom kisebb tagjait, aztán fütyörészve távoznak, és én még csak meg se emelhetem a tőröm? Na az tényleg kellemetlen!
Dátum: 2008.10.14. 11:18:53
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.14. 11:08:14
Valaki megkérdezte, hogy mennyi a párhuzamos rezgőkör impedanciája a rezonancia frekvencián. (0; minimális;1;maximális). Sajnos töröltetni fogják (még értékelhető volt), pedig szerintem tök jó kérdés. Kivételesen nem a Guild Wars kiegészítőjét vagy az [insert random HKK] színét kérdezték


Nem is tudom. Azért mégse kérdezem meg én se, hogy a Karl Zeiss által gyártott G2 mérőgép UMESS programban milyen gyorsparancs hívószámmal lehet elmenteni a W-lage-t, mert lehet, hogy csak kevesen vannak otthon a témában. Amúgy nincs is sok értelme ilyen kérdéseket feltenni, mert simán klasszikus irodalomban is pontozódott már ki olyan kérdésem, amit első helyen dob ki a google, tehát elhihetitek, hogy nem ástam a téma mélyére.
Dátum: 2008.10.14. 10:04:30
Idézet: Repro - 2008.10.14. 09:59:07
[A fene, kimásoltam a kérdést, de közben másra is nyomtam Ctrl+C -t ]
Mindegy. A kérdés valahogy így hangzott:

Melyik könyv NEM tartozik a Kristályszilánk trilógiába.

A kérdés elfogadható, viszont nem így hívják a trilógiát, hanem Jeges Szelek Völgye trilógia.
Kristályszilánk az egyik része.

Érthetőbben ez az Icewind Dale trilógia.


Szerintem aki olvasta az érteni fogja Amúgy nekem az Első kiadásos magyar változat címlapján Kristályszilánk trilógia van. Történt már nagyobb tragédia is.
Dátum: 2008.10.14. 09:58:07
Más is feltehetett hasonló kérdést, más válaszlehetőségekkel. Szűrik, hogy ne szerepeljen többször ugyanaz, de azért átcsúszik a rostán néhány.
Dátum: 2008.10.14. 09:36:27
Sziasztok. Megpróbáltam utánanézni az eddigi hozzászólásokban, és úgy ahogy össze is állt a kép, de a tisztánlátás miatt megkérdezem: Ha klánháborút vívunk, és én 30PP-s változatban vagyok, akkor ott sem támadhatok lefelé? Mert mi van ha csak egy velem azonos szintű van az ellenfél klánjában? Vele lejátszom azt hali? Mielőtt megkapnám a felháborodott "veled egy szinten támadj!"(azért vagyok a 30PP-s változaton, mert az én szintemen akarok támadni) hozzászólásokat kitérnék még valamire, például, ha egy kisebb szövi üzen hadat nekünk! Pépesre verik a klánom kisebb tagjait, aztán fütyörészve távoznak, és én még csak meg se emelhetem a tőröm. Na az tényleg kellemetlen!