Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.11.16. 19:13:27
Itt van az oldal tetején.
Dátum: 2008.11.16. 19:09:59
Idézet: Zolika761 - 2008.11.16. 19:05:16
Felléptem a magasabb szintre , előtte 15% alatt volt az élet,fellépés után 690 lett a max élet erre 640-rementem fel, nem támadtak, nem támadtam, nem ugy van hogy szintlépéskor maxra gyógyulunk? Más is tapasztalt ilyet?


Nem tettél pontot az egészségedre rögtön a szintlépés után? Akkor emelkedett a maximum. Ha nem, akkor sajnos nincs ötletem.
Dátum: 2008.11.16. 19:08:12
Idézet: Byzon - 2008.11.16. 17:45:15
Drakint úgy találhatod meg, hogy eléred a 8. szintet és a legendákban fogsz vele találkozni. Ott rákattintasz a nevére és kész is van a küldetés. (Lesz ilyen majd hordaparncsnokra, Orákilumra is)
Jó tanács! Fent van egy olyan, hogy gyorskereső, ha abba beírod Drakin nevét, döbbenetes mennyiségű találatot kapsz.
Dátum: 2008.11.16. 19:06:22
Vadászatnál is van bizonyos random ugyanolyan, egyforma méretű állatok esetében is. Nem is kevés. Szerintem logikus, hogy itt is van random. Ez a szakértelem szerintem inkább csak arra jó, hogy ne kelljen ingyen elengedni a befogott állatot, ha nem tartod idomításra méltónak. Plusz-mint már valaki említette itt-tárolhatsz így biztos helyen LE-t, amit bármikor szabadon mozgósíthatsz, ha el akarod költeni.
Dátum: 2008.11.16. 16:25:15
Hány kb. magyar él a világon?
1000
10.000.000
20.000.000
15.000.000

Most akkor mi van? Milyen az a kb. magyar?
Dátum: 2008.11.15. 15:07:07
Azért szerintem az elég nagy segítség lenne. Átlag minden szövetségnek van egy olyan karaktere-eltekintve a tényleg kirívó különbségektől-aki a támadok nagy százalékát végig tudná verni. Ilyen feltételek mellett meg talán még túl nehéz is lenne győzni. Veled nagyjából egyenlő erős szövetség ellen meg lehetetlen. Megint a sokkal gyengébbeket támadnák. Mindig ide lyukadunk ki? Lehet, hogy így a legjobb ahogy van.
Dátum: 2008.11.15. 14:51:37
És nem is mi mondjuk ki a végső szót...
Dátum: 2008.11.15. 14:43:17
Ha sokkal gyengébbet nem is lehetne támadni, akkor nem lehetne olyat választani. Amúgy csak írtam egy számot. A lényeg az lenne, hogy meggyőző győzelmet kelljen aratni a támadónak. A két hét alatt 100-al több győzelemhez napi 7 győzelemmel kéne többet aratni, mint az ellenfél. Lehetne ez mondjuk 5 is, akkor az két hétre 70, de bármi más is. a 10 viszont nevetséges. Egy átlag háborúban, ahol mindenki támad, legalább 500 összecsapás lezajlik két hét alatt. Ebből a 255-245 nem éppen meggyőző.
Dátum: 2008.11.15. 14:31:53
Annál az LE-nél kapsz a szakértelem szorzójával többet, amennyit akkor kapnál, ha csak simán levadásznád az állatot. Egyik szakértelem se hozza be két nap alatt az árát, de hosszú távon nyereséges lesz. Főleg ha csapdakészítéssel kombinálod. Minél több állatot fogsz be, annál gyakrabban jön be a bónusz. Szerintem megéri rá néhány szintet tenni. Mindenképpen tervbe van véve nálam is, csak még nem ez a legsürgősebb. Egyébként lesz rá küldetés is, akkor mindenképp ki kéne fejleszteni.
Dátum: 2008.11.15. 14:24:28
Kicsit túlreagáltam . Bocsi. Jogos amit írsz.

Tehát áttekintve:
A sok felmerült ötlet kombinációja lehetne jó valószínűleg. Tehát átlagszintet nézne-mondjuk ez alapján is szinte bárki támadható lenne, mert már csak 7-8.szintű újakat tudunk felvenni-és e mellet előnyt kapna a védő. Például a támadó hogy viszi magával védőfal bónuszt? Jó, az a portyáknál is ott van, mert különben nem lenne sok értelme fejleszteni, de aki otthon van, ténylegesen a védőfal biztonságában, az kapjon extra védelem bónuszt, és a védő nyerjen, ha a támadó nem tudja 2 hét után se elérni pl. a 100 győzelemmel többet! Vagy meg kell szoknunk így, ahogy van. Ha nem változik, akkor persze nem is lesz más lehetőségünk.
Dátum: 2008.11.15. 13:43:29
Könnyű a másik ötleteit lehurrogni, de ti is azt mondjátok, hogy nem jó így a háborúsdi, szerintem se. Feldobok egy ötletet, ami segíthetne a kisebbeknek, azt leszólod. Akkor rukkolj elő valamivel! Bár nem hiszem, hogy túl nagy jelentősége lenne, akármit is okoskodunk, mert nem látok rá reális esélyt, hogy a közeljövőben bármi is változna.
Dátum: 2008.11.15. 13:30:05
Nem tudom. Végül is mindegy is nektek, mit mondok, úgyhogy nem erőködök. Részemről befejeztem. Üdv.
Dátum: 2008.11.15. 13:09:53
El lehet ítélni engem, de akkor se szeretném, ha nekem is arról kéne itt beszámolnom, hogy hányan hagyták ott a szövetségemből a játékot a háborúk miatt. Inkább biztosítok sikerélményt is a vereségek mellé. Ez a játék egy olyan világban játszódik, ahol szinte mindenki küzd mindenkivel. Én is amellett kardoskodok, hogy adjunk nagyobb esélyt a védőnek! Kelljen a támadónak meggyőzőbb győzelmet aratni, és ha nem tud, akkor nyerjen a védő, akár döntetlen, vagy minimálissal több győzelem mellett is, merthogy megvédte a "várát"!
Dátum: 2008.11.15. 12:34:53
Idézet: Gort - 2008.11.15. 10:50:12
Mindenben tökéletesen egyet értek veled, kivéve azt, hogy rá vagytok kényszerítve a kisebbek támadására. Ezt az utat ti választottátok. Az, hogy valaki csúnyán viselkedik velem, (erősebbként üt engem) nem ok arra, hogy én is csúnyán viselkedjek másokkal.


Igaz. De ha a szövetséged érdekeit nézed, akkor nem támadhatsz olyat, akit nem tudsz legyőzni. Mi a háborúk kezdetén beszálltunk a Kubla Kánság oldalán az Azúr légió ellen, hogy majd együtt...
Pillanatok alatt kikaptunk. Ennyit a hősiességről. Amit tőlem elvesznek, azt én onnan szerzem meg, ahonnan tudom. Én mégiscsak kényszernek érzem, mert nem szívesen teszem, és ha egyedül rajtam múlna, akkor valószínű, hogy nem is tenném. De van ott még rajtam kívül más is, és mivel a klán érdekei ezt kívánják, akarva-akaratlanul nekem is részt kell vennem benne.
Dátum: 2008.11.15. 12:23:36
Opsz
Dátum: 2008.11.15. 12:18:06
Idézet: Hauer92 - 2008.11.14. 22:26:45
hát a háború szerintem közel sem akkora szívás mint amilyen nem sokára lesz(pusztítás citadelája), ha a nagyok továbbra is a kicsiket ölik.


A nagyoknak nem lesz érdeke, hogy a kisebbek ne fejlődjenek, mert akkor kevesebbet tudnak rabolni. Ők azt akarják, hogy nőjön csak szépen a lélekkút. Viszont ha majd a sok kicsi, akiket terrorban tartanak megépítheti a citadellát! Szerintem lesz dolga annak a szövetségnek, akit senki nem szeret, mert heti rendszerességgel rabolja végig a mezőnyt. Én már várom!
Dátum: 2008.11.15. 10:40:28
Köszönöm az infót az epikus szörnyekről. Azért meglesz az lassan-lassan. Azt nem írtad le, hogy a kincseskamra is előfeltétel lesz-e?
Dátum: 2008.11.14. 11:08:09
A mi esetünkben mi támadtunk . És szerintem az a gyakoribb, hogy a támadónak jön össze a 10-el több, bár ezt nem tudhatom. Mondjuk lehetne a védőnek előnye, hogy kevesebb győzelemmel is nyerhessen, mint a támadó. Egy várat is könnyebb védeni, mint bevenni. Kicsit szerintem segíteni kéne a védőt, hogy ne legyen ilyen egyszerű a kisebbeket bekebelezni, és még logikus is lenne, hogy könnyebb legyen védekezni, mint támadni.
Dátum: 2008.11.14. 10:29:20
Idézet: Kyarra - 2008.11.14. 10:10:47
Nekem az a kérdésem hogy lehet az hogy egy alacsonyabb szintű karakternél magasabb szintű tárgy van mint a szintje ?? pl 17 szinntű végzetúr egy 18as szintű karddal rohangál.


A tanulás szakértelem 12.szintjén megkapod a kereskedelem szakértelmet. Ezt 10.szintre fejlesztve egy szinttel magasabb tárgyakat vásárolhatsz, és minden újabb 10 szint fejlesztés után még egy szinttel erősebb tárgyak nyílnak meg a lélekkufárnál.
Dátum: 2008.11.14. 10:25:31
Sziasztok a http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek-en szerzett infók alapján próbálom összerakni a dolgot(amit gyorsan meg is szeretnék köszönni a készítőknek, mert rengeteget segít ), de kicsit szerintem belekeveredtem .

Az lenne a kérdésem, hogy térkapun keresztül levadászott "más dimenziók nagyhatalmú entitásai" egyenlők-e az epikus szörnyekkel, vagy az teljesen más. Azt látom, hogy kincseskamra kell az epikus ellenfelektől zsákmányolt kincsek elhelyezéséhez, akkor ez nyitja meg az epikus szörnyekre vadászat lehetőségét is? Jó lenne a témában tudni valamit. Ha volt már róla szó, akkor bocsi, de nem találok semmi konkrétumot. Valaki írta, hogy 20.szint környékén lehet aktuális a dolog, és lassan ott leszünk, de az említett épületek még-legalábbis nekünk-fényévekre vannak. Ha valaki tudna nekem ebben valami infóval szolgálni, azt nagyon megköszönném.