Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.11.24. 12:17:15
70VP egy varázslatom most, de semmire nem mentem míg meg nem emeltem a max VP-met. 4.szintű a mágustornyunk, az óránként 4VP-t jelent pluszba. Szerintem ez inkább csak egy morzsa kenyér. Igazából mindegy is a mi véleményünk, és ez nem is illik ebbe a topicba, ezért hosszabb eszmefuttatások helyett fejet hajtok mindenki véleménye előtt.
Dátum: 2008.11.24. 12:03:11
Teljesen igazad van. Már azt se tudom mióta csak mágustoronyra költünk, mert szinte minden épületnek ez az előfeltétele. Lehet, hogy van még hasznos épület, csak nincs elég részletesen kifejtve, hogy mire való. Ilyen pl. az aréna, ahol a szövetségi társaimmal harcolhatok. "A párbaj nem vérre megy, ezért az ÉP, VP és lélekenergia veszteség nem valós." De TP jár érte? Mert ha jár, akkor lenne értelme felhúzni, de ha nem, akkor mi a rossebnek üssük ott egymást? Részletesebb leírás kéne az épületekhez, és tényleg nem ártana az se, ha érnének is valamit. Ha már mágustorony, akkor legalább a traumaturgiára igazán adhatna valami pluszt. Bár ezzel meg újra a legnagyobbakat erősítenénk tovább, tehát ez se biztos, hogy jó lenne, de elég gáz, hogy az egyik "leghaszontalanabb" épületet kell az egekig húzni, ha el akarunk jutni az epikus szörnyek vadászatáig.
Dátum: 2008.11.24. 09:45:40
Azok se központi kérdések, csak bizonyos számú értékelés után egy adott kérdés vagy kiesik, vagy bekerül a kvízbe, de nem lesz értékelhető.
Dátum: 2008.11.24. 07:50:38
Ha túl alacsony volt az életpontja a választottadnak, vagy támadták már az elmúlt 5 percben, akkor nem támadhatod.
Szerintem az több lenne apró kellemetlenségnél, ha valaki 30e LE-vel lehúzná őket.

Igazad van, hogy ezt a kiskaput be kellett zárni, de azért jót kuncogtam volna, ha a fent említett eset bekövetkezik. Inkább az érdekelne, hogy a lélekkútból való lépcsőzetes építésről mi a véleményetek? Szerintetek megléphető lenne? Néha így zsákmány nélkül távozna a támadó, de hát ugye a portyázásnál se biztos a bevétel.
Dátum: 2008.11.23. 12:46:32
És még többre is mész vele, mert sokszor előfordul, hogy a portyázásnál nem jelenik meg ellenfél az adott szövetségből, a szövetségi taglistából kiválasztva pedig meg tudom ütni.
Vágom. Ami a nagy szöviknek rossz, az tilos. Az, hogy minket minden héten elkalapál az Elit, az nekünk nem lehetetleníti el a játékunkat. Nem szeretnék ezen vitatkozni, vagy keseregni, de ha valaki valamivel megfoghatná őket, akkor azt gyorsan megszüntetik. Remélem akkor az is bekerül a játékba, hogy hány háborút lehet egyszerre vívni, és szépen elháborúzgatunk valakikkel a döntetlenig.
Dátum: 2008.11.23. 11:55:51
Neki kell jelentkezni a szövetségbe, de ha nincs hely, akkor automatikusan elutasítja a rendszer.
Dátum: 2008.11.23. 11:45:58
Azt sajnos nem tudom. Szerintem csak hiba lehet, mert a karakternév lenne a logikus. Mindenesetre megtudnánk, ha valami illetékesebb személy megválaszolná.
Dátum: 2008.11.23. 11:38:01
Én haverom karakterének nevét adtam meg, és működik a dolog. Rendesen megkapott utánam mindent.
Dátum: 2008.11.23. 10:23:12
Ráadásul sajtolásnál a TP is elmarad...
Dátum: 2008.11.23. 09:26:22
Én úgy vettem észre, hogy legnagyobb jelentősége a prémium tárgyaknak van. Érdemes mindig a legjobbat megvenni, ha teheted.
Dátum: 2008.11.23. 09:17:27
Csak azt tudom, hogy 19-en még nem jött. Nem tudom, hogy mikor lesz.
Dátum: 2008.11.23. 08:42:28
Ezen húzod fel magad? Én eléggé az élen járok, és előfordult velem, hogy 80-as különbséggel is kikaptam. Ha azonnal leverhetnék mindenki, aki nálam alacsonyabb értékekkel rendelkezik, akkor nem sok izgalom maradna. 145-167? Fejlessz nyugodtan tovább, és meg fog látszani az eredménye, de mindig lehet szerencséje mindenkinek. Persze, ha nem tetszik a játék, akkor nem erőszak a disznótor.
Idézet: Miklós - 2008.11.20. 11:57:21

3. Ha egy szövetség győzelmet arat, maximum annyi lélekenergiát zsákmányolhat, amekkora a lélekkútjának a maximális mérete. Tehát ha egy szövetség egy 1000-es lélekkúttal megtámad egy 20000-es lélekkutú szövetséget, és győz, akkor is csak 1000 LE-t fog szerezni. Ezt hamarosan implementáljuk.


Ez szép és jó, mert mondjuk én is végigüthetném a legnagyobb szöviket is, ha egyedül lennék, és minket is bármely erősebb végzetúr leverhetne, csak a gyengébb tagokat ütné.
De: Miért biztos, hogy a kisebb lesz a támadó? Az Elit horda(megint ők a példa ) lélekkútjának 30%-a jelenleg 31500LE. Ha ő ellenük, valami csodával határos módon, helytállna egy ennél kisebb lélekkúttal rendelkező szövetség, akkor még őket büntetnénk, hogy nem vehetik át a teljes nyereményt??? Na ne vicceljünk már!

Pluszba nem mehet a lélekkút, de mínuszba igen? Akkor ne mehessen mínuszba se! Persze mindenki kiürítené a háború vége előtt, és nem veszít semmit. De működhetne a dolog a karakterfejlesztés mintájára. Minél fejlettebb egy szövetség, annál magasabb összegű LE-t építhetne csak egyszerre a kútból. Minden épületszintet lépcsőzetesen lehetne felhúzni, adott LE értékű lépcsőfokokkal(Persze a saját LE beépítését ez nem érintené, az mehetne tovább a jelenlegi szerint, vagy az mindig a kútba menne). Így rá lennének kényszerítve a szövetségek a gyűjtésre, és lehetne zsákmányolni. Persze nem mindig. Ugyanúgy mint portyázásnál. Egyszer hopp, máskor kopp.
Mindenkinek más mennyiségű LE-vel kell feltölteni, de felépíteni csak egyszer kell, és az 5000LE. Ezt pedig a http://vegzetur.wikidot.com/lelekkut oldalon bárki megnézheti, akit érdekel, de tényleg becsapós lehet.
Dátum: 2008.11.23. 07:42:27
Nagyon sokan erre panaszkodnak 1-2. szinten. Szinte biztos, hogy programhiba lesz.
Dátum: 2008.11.22. 23:32:29
A fórum főoldal alján pirossal lesz a neve, ha fent lesz. Jó éjt.
Dátum: 2008.11.22. 23:26:03
Azért nem válaszolunk, mert nem tudjuk mitől lehet a probléma. A játékos se biztos, hogy tudni fogja, úgyhogy szerintem legjobb módszer, ha Miklósnak írtok egy személyes üzenetet, de ha esetleg mégis lesz itt valaki, akinek van tippje, az biztos megosztja veletek.
Dátum: 2008.11.22. 21:46:45
Én személy szerint nagyon megköszönném, ha elveszíteném a lehetőséget az értékelésre! Akkor legalább a legbugyutábbaktól megszabadulnék. Legalábbis így nem jó, hogy élesben megy. Megkapom a ritka hülye kérdést, és még válaszolnom is kell rá, hogy értékelhessem. Ha külön kezelnénk a dolgot, akkor előre kiszűrhetnénk a hibás kérdéseket.