Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.12.13. 13:52:31
Épp most járultunk a céljaitokhoz 18000LE-vel. Remélem örömet szerezhettünk nektek, és a továbbiakban is, mondjuk heti egy alkalommal elégedett ügyfélhez méltón visszavárhatunk benneteket. Sok sikert a továbbiakban!
Köszönöm. Lehet, hogy csak úgy kíváncsiságból felteszem újra. Úgyis mások fogják értékelni. Az mókás lenne, ha kétszer szerepelne a listámban.
Ezt is megértem. 46 jó, 4 kipontozódott kérdés után kaptam egy túl speciálist. Hazudnék, ha azt mondanám nem vagyok dühös, miután ma találkoztam ismét különböző programnyelveket firtató kérdéssel.

Ki írta a „Forrest Gump, avagy egy együgyű fickó feljegyzései” című könyvet?

Leslie L. Lawrence
Winston Groom
Robert Ludlum
Joanne Kathleen Rowling

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ

Persze. Aki olvas, ugyanis ha valaki nem is tudja, hármat elég gyorsan kizárhat. Eddig csak a leg kirívóbb esetekben adtam rossz értékelést, ezen ezután változtatok.
Dátum: 2008.12.12. 18:32:17
Idézet: winnie - 2008.12.12. 13:17:38
le kell védetni az a 2000LE-t szakértelemmel és kész. nem ördöngösség és megéri, bármilyen hihetetlen, rengetegen pattannak le győzelem esetén és hagynak ott 3-600LE-t, ami 0-s szakértelem mellett kockázatos lenne.


Transzcendális projekció-ra gondolsz? Mert az nem működik, ha te vagy a támadó fél.
Dátum: 2008.12.12. 18:21:24
A játék kezdete óta két alkalommal fordult elő velem, hogy döntetlen lett, de mindkétszer a játék eleje felé. Mostanában egyenlő ellenfelek ellen vagy nagy különbséggel nyerek, vagy nagy különbséggel veszítek. Vagy van rá valamilyen megoldás, hogy összejöjjön, vagy képtelenség megcsinálni. Legalábbis szerintem.
Nekem is támadt egy hirtelen ötletem. Mi lenne, ha valakit csak a 100 győzelem szabállyal tudnának legyőzni, az kapna X idő plusz mentességet ez ellen a szövetség ellen, ha csak a 10 győzelemmel, az még többet. Érdemes lenne kitartani.
Miért is állna ellen a gyengébb? ha eleve nem nyerhetek, most esetleg megkeserítem a győztes életét, de ha annyi LE-t kap, amennyit én(és társaim) sebzek, akkor már nem is bántom! Annál kevesebbet bukok. Ez már túlságosan megtekerné a dolgot szerintem.
Dátum: 2008.12.11. 19:38:14
Ezt párszor én is megszívtam . Nem értem, hogy mehet így tovább, mert ha nem jelölsz semmit, akkor nem engedi elküldeni. Viszont, ha küldés közben kattintasz kétszer, akkor a következőre is ugyanazt jelöli meg.
-------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------
Ezt most találtam:

Mikor dobták le az atombombát Hiroshimára?

1946.08.06.
1946.08.09.
1946.08.12.
1946.08.15.

Közeli dátumok, és szerintem 1945.08.06. Ilyen sajnos nincs.
Dátum: 2008.12.10. 18:45:20
Van ilyen épület.

Energiakristályosító

A zsákmányolt lélekenergiát eme épület segítségévél őskővé kristályosíthatjátok!
Ezt az épületet nem lélekenergiából, hanem őskőből vagy kiégett őskőből lehet építeni. Az x. szinthez 100*x őskő vagy kiégett őskő szükséges. A szövetség tagjai szintlépéskor annyi kiégett őskövet kapnak, ahányadik szintű az energiakristályosító.
Dátum: 2008.12.10. 17:09:27
A karakterem Shienkai. Kipróbálhatod magad, hogy mennyit költöttem TÖ-re. Már ha nekem címezted ezt az üzenetet, mert az sajnos nem derül ki. Tudom nehezen fogod fel, de még utoljára megpróbálom megértetni, bár ahogy látom elég nehéz lesz.

Tudod vannak olyan szövetségek, a többség ilyen, ahol nem minden tag kezdte a játékot az elején, esetleg nem prémiumos, nincsenek prémiumos fegyverei. Ezek a karakterek költhetnek bármennyit a tulajdonságaikra, soha nem fogják felvenni a versenyt a két-három szinttel magasabb szintű(esetenként többel is) karakterekkel.

Az se tűnt fel, hogy panaszkodna valaki, legalábbis számomra a háború hozzá tartozik a játékhoz. Úgy veszem észre, a többieket se ez dühíti, hanem csak az, hogy vannak akik megmagyarázzák, hogy nem jelentős amit elvisznek. Ezzel lehet kihozni a sodromból. Igenis jelentős. Ha meg nem, akkor ne támadjon érte!
Oda volt írva, hogy ne kérdezz évszámot. A nagyobb baj az volt, hogy egymáshoz közeli évszámokat írtál. Elhiszem, hogy dühítő, de nem én hozom a szabályokat.
"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést."

Idézet a kvíz menüpontból. Aki ezt szó szerint betartja, az rossz kérdést fog adni az évszámos kérdésre. Viszont akit nem érdekel az egész, az simán jónak értékel egy "mennyi az annyi" kérdést. Nem igazán lehet kivédeni, hogy elvétve bekerüljek ilyen hibás kérdések, de azért van a kvíz topic, hogy jelezzük az ilyeneket, csak sajnos néha addigra már bukunk egy jó választ.
Dátum: 2008.12.10. 14:04:12
Lényeg a lényeg: belátom, hogy teljesen érthetetlen és jogtalan a felháborodásunk, amiért önző módon szeretnénk a saját épületeinkbe fordítani azt a lélekenergiát, melyet a mi munkánkból megnövelt lélekkutunk termel. Ezúton szeretnék elnézést kérni az összes top-os szövetségtől, hogy hagytam magamon eluralkodni ezeket a gyarló késztetéseket. A továbbiakban szívesen felajánlom a kutunk gyümölcsét, és esetleg, ha van rá igény, akkor heti három szövetségváltással mindenkinek feltöltögetem a kútját. Persze az ehhez szükséges hordaváltások őskő költségét is én állom.

Részemről visszavonultam! További jó játékot, és jó vitázást mindenkinek!
Dátum: 2008.12.10. 13:29:26
Nem. Az a megoldás, hogy hagyja ott mindenki a támadhatóbb társait, és szövetségét, és lépjen be az egyik top-osba, hogy onnan oszthassa tovább az igét másoknak.
Dátum: 2008.12.10. 12:19:53
Ki sírt? Nézz már rá a karakteremre! Szerintem nem kell féltenem a harcértékeim miatt. Csak nem érek vele semmit, ha van mondjuk 10-15 olyan ember a szövetségben, akit úgy is elvernek. Nekik meg nagy élvezet lesz a 2 hét amit a katakombákban töltenek! Ezt nem szívesen kérem senkitől.
Dátum: 2008.12.10. 12:15:01
Bocs, hogy beleszólok, de te mit számolsz? Ne azt számold, hogy a tagok hogyan tudnak ennyit beépíteni! Azok így is, úgy is beépítik! Ez a vesztesnél kiesésként, a nyertesnél bevételként jelentkezik! Erről teljesen felesleges is vitatkozni. Megmagyaráznád, hogy nem rossz ha egy szövi elveszíti a lélekkútjának egy heti termését? Akkor szerinted minek építjük a katalizátort? Te úgy veszed, hogy a lélekkút töltődése csak ajándék. De miért lenne az? Ennyi erővel a vadászattal szerzett LE is ajándék. Kapom a csp-t, elmegyek vadászni és jön az LE. Ajándék.

De mondok jobbat. Ha az elvett LE nem nevezhető veszteségnek, akkor az a győztesnek nem nyereség, tehát hagyjátok nyugodtan fejlődni a többieket, és gazdálkodjatok ti is a kút által termelt ingyen LE-ből!
Dátum: 2008.12.10. 11:20:59
Idézet: Sultankalifa - 2008.12.10. 10:30:29
ha zavar a háborus kockázat játszál tamagocsit!
ez a játék a háboruról, harcról szól....


Már bocs, de hadd döntse el mindenki, hogy mivel akar játszani! Ez a játék NEM CSAK a háborúról és a harcról szól. Képzeld, van aki szereti építgetni a szövetségét, és büszke rá, hogy végre felépítette a térkapuját, vágy bármi mást. Ez most számunkra persze megint távolabb került néhány nappal, mert akinek már elkészült, az nagyon fájlalja, hogy mások is szeretnék élvezni a játékot, és mindent megtesz azért, hogy ettől a többiek minél távolabb kerüljenek. A jelenlegi, és az este induló háborúnk nagy valószínűséggel kb. 30000LE-vel fogja megrövidíteni a kutunkat. De a lényeg, hogy ők felépíthessék az 50 akárhányadik épületüket is.
Dátum: 2008.12.09. 21:23:33
Idézet: cirip - 2008.12.09. 20:49:44
Okés, hibás is amit írtam. Most magamba fordulok

ui: akkor mégiscsak az első volt a jó a 7 megoldással?


Szerintem csak hét van maximum, akárhova teszem őket.
Dátum: 2008.12.09. 20:47:13
Idézet: cirip - 2008.12.09. 20:37:32
Nem tudom hogy hogy kell számozni, de ha jól értem: a5, b1, c8, d4, e7, f3, g6, h4


Teljesen az f3-ig stimmelt(ebben a sorrendben kezdtem, ahogy írtad), de ott már csak a H2 és a H6 szabad. A G6-ot a B1 fogja, és a H4-et a D4. Így is csak 7 (szerintem) mert a H2 és a H6 közül ha választasz egyet, akkor az már lefogja a másikat. Na mindegy. Már tudom, hogy 7-et fogad el jó válasznak . Ne fárasszuk, akit nem érdekel a téma.
Dátum: 2008.12.09. 20:31:11
A1, C2, E3, G4, B5, D6, F7 mezőkbe tettem, de többet így nem lehet. Hogy fér el 8?

Bocsi, kimaradt, hogy mire válaszolok.
Idézet: cirip - 2008.12.09. 20:25:55
Igazad van, 8-at lehet.