Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deaxus

Oldal: 12
Dátum: 2016.02.18. 07:12:10
Mondjuk azt én sem értem,hogy aki normál sebességgel végignyomja az eventet,az mért csak 10 horda trófeát kap?
Pláne,hogy meg lehet csinálni akár 6-8 óra alatt is.
Ezzel esélytelen összeszedni bármilyen hordás cuccot is tekintve,hogy máshonnan nem esik horda trófea.
Dátum: 2013.04.07. 14:53:41
Szerintem semmit nem fog szólni erre.
Valószínűleg statisztikát vezetnek a megvett őskövekről és a játékosok törléséről.És valószínűleg nincsenek negatív tapasztalataik,mert akkor nem lépnének meg ilyeneket.
Persze lehet reklamálni a fórumon,meg sírni hogy milyen drága a játék,de "fű alatt" a nagy többség megveszi a cuccokat.Mert hát szar dolog ez miatt leesni a toplista épp aktuális helyéről.Plusz a magyar ember szeret sírni,még akkor is ha jól megy neki.
A Behot meg erősen kétlem,hogy érdekelné,hogy éppen ki,kicsodától kapott ki a bajokin,vagy kit fosztottak le.
Amíg a statisztikában nem változnak a megvett őskövek és a törölt karakterek aránya,addig nagy változásra ne számítsatok.
Persze lehet,hogy lesz némi kedvezmény a nagy felháborodás miatt,de gyökeres változás....nem hinném.
Dátum: 2013.03.20. 15:23:04
Milyen jó,hogy 9.-én kapok fizetést.
Dátum: 2012.12.20. 20:08:49
Gondolom ezt tapasztalatból írod,de nem mindenki olyan mint te.
És egy tanács: ha sokat nyalsz segget egy idö után nem érzed az ízeket.
Dátum: 2012.12.20. 14:43:58
A hírekben olvastam:

4 dekrétum lehet használni a Piramisban (2012-12-14)
A Bolygó Ura Az Irtóztató Piramisban az utolsó héten minden szinten 4 dekrétumot lehet használni! Jó játékot kívánunk!

Részemről a téma lezárva.
Dátum: 2012.12.20. 14:23:44
Na ugorjunk neki még egyszer.

Nem az első helyezettekkel van gondom!!!!!!!!!!

Hanem hogy a játékvezetés lehetővé tette,hogy őskőért erőforrást vegyenek egyes személyek,akik nem sajnálják rá a pénzt!
És a végén még ki is raknak egy ilyen bicskanyitogató szöveget is a Hirekbe.

Vagy a játékvezetést nem szabad kritizálni a fórumon?
Dátum: 2012.12.20. 14:08:30
Felháborodásom nem oktalan,és nem is rád gondolok itt elsősorban LanMaffia.Csak a V5-ös embereket ismerem,úgyhogy róluk alkotok véleményt.
De általánosságban Megapix87 esete a legjobb példa arra,miről beszélek.
A játékvezetés lehetővé tette,hogy sok őskő rááldozásával megcsinálhassa a piramist(ami a legszebb,hogy az utolsó héten akár 4 dekrétumot is fel lehetett használni szintenként).
Kérdem én: mekkora előnyre tett szert a szintjén lévő emberekkel szemben,pusztán őskövekből?
Mennyi le,kupon,anyámkínját kapott őskövekért?

És még csak nem is hibáztatható.Megtehette,mert van pénze.
A szabályozással volt gond,ami egyértelműen arra ment,hogy sok őskő legyen elhasználva.
És most még boruljak is térdre?


És LanMaffia:
Te hány őskövet nyomtál el még azon az éjszakán vadászzsákmányra,italokra,állatos bigyókra...stb a dekrétumokon kívül?Vagy mennyi ősköves gyógyitalod volt előre megvéve?
Ezt valahogy elfelejtik az emberek számolni. Ez annyira nem publikus.

Persze lehet anyázni engem,és hülye is lehetek,de nagyon nem érdekel.
Tojok az egészre és játszom tovább.
Dátum: 2012.12.20. 13:44:59
A játékvezetés lehetővé tette,hogy egyesek pénzért vegyenek hatalmat a játékban,az egyéb turpisságokról már nem is beszélve,és most még ilyeneket is kiírnak.Szétcsesz az ideg az ilyenektől....

Én biztos nem fogok az ilyen hatalmasságok előtt hódolni.
(ez egy erősen cenzúrázott szöveg volt a részemről)
Dátum: 2012.12.20. 12:29:15
"A világok új urai felhelyezték magukra az Irtózat Maszkját, mire a végzeturak ezrei térdre borultak előttük, és megfogadták, hogy új vezetőiket istenként fogják tisztelni"

Én biztos nem borulok térdre az istenként tisztelt vezetőink előtt.
Dátum: 2012.06.22. 17:04:55
Egy kérdés.

A motivációs jogar csak portyában és kihívásban adja a pluszt,vagy a kennelben való gyakorlatozáskor is?
Dátum: 2011.11.23. 08:56:34
"Azért ilyenkor egy kicsit mindig elkeseredek, ezért nyugodtan nevezzetek naivnak...még szerencse hogy a mi szerverünkön nem volt csalás, mert biztos elment volna az életkedvem is a játéktól."


Ááá,a mi szerverünkön nem volt csalás.Vagy legfeljebb nem ennyire kiugróan,hogy fel lehessen fedezni.
És ezen kívül sincsenek csalások,és mindenki becsületesen játszik.

Akinek nem inge,nem veszi magára.
Dátum: 2011.01.10. 10:54:26
Nekem aztán tökmindegy,hogy 35 kristály van,vagy 26.De legyen meg az akaratod Birka és a többieké is akik lepontoztak.És az összes olyan emberé,akik csak akkor szeretik a hangukat hallatni,ha az intézkedések-szabályok- nem az ő érdekeiket szolgálják.

Baraty!

A nép 35 fős Kristály hordát szeretne a V5-ön!Tedd meg nekik,hogy örüljenek.

Ennél többet nem tehetek.
Dátum: 2011.01.09. 21:02:43
Érdeklődnék,hogy mikor lesz már itt Kristályhorda?Csak 26 fősek a szövetségek,és bőven megvagyunk már a klónozáshoz.


Kristályhordát a népnek!
Dátum: 2010.10.04. 10:21:54
Hasznos lesz a V5-ön az az ital. Remélem nekünk lesz helyette más.
Dátum: 2010.09.02. 06:20:46
Megnyílt az aukciós ház.
Az első tételek között van a két tiltott is.A szkarabeusz és az aukciós bérlet.
Kéretik javítani.
Dátum: 2010.05.22. 08:31:04
Igen,Dark Messiah már a "durva"kategória,de abban igazad van Birka,hogy még nagyon az elején vagyunk.
Dátum: 2010.05.22. 08:03:18
Meg aztán szépen beindult a Le-vel való tömés is,ami jelentősen csökkenti a játékkedvet.Mármint a normálisan játszóknál.
Dátum: 2010.01.27. 18:37:13
Ha jól láttam a legutóbbi találkozón,akkor lesz valamilyen internetes Túlélők Földje valamikor(remélem mostanában).Az engem is nagyon érdekelne.
Dátum: 2009.12.21. 22:27:32
Hát Birka,úgyis így fogtok harcolni,ha pedig nem,akkor nyíltan fogok bocsánatot kérni.
Dátum: 2009.12.21. 22:15:52
"Egy totális építő karakternél nem kell nagyobb ütőfelület egy háborúban. Ez az érem másik oldala."

Kedves Byzon.Ez úgy működik,hogy mikor háború van,akkor kirugdaljuk(ha épp nem mehetnek katakombákba) az építő karikat,és mikor a csapat krémje megnyerte,akkor visszavesszük őket.Ennyi az egész.Mivel nincs korlátozva a szövetségebe ki-belépés,ezért ezt bármikor el lehet játszani.Az az 1-2 szerencse vesztés,ami erre ki van találva az nevetséges.
Oldal: 12