Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Simon

Dátum: 2008.12.30. 12:25:20
A "valos" valaszt a szimulacio adja meg. Koltottel ra egy oskovet?
Dátum: 2008.12.30. 00:48:07
Ha lathatatlan vagy, es 5 szinttel lefele megtamadnak, akkor azert kapsz minden tulajdonsagodra 30-at, ami azert nem elhanyagolhato.

Ettol fuggetlenul, van igazsag abban amit mondasz. Tenyleg kicsit gyorsan tagul a tamadasi sav. Ugy tudom, gondolkodnak rola, hogy csokkentik egy szinttel. Nem tudom ez mennyit fog valtoztatni, de kicsit biztos segit majd.
Dátum: 2008.12.29. 19:56:00
December 5-en volt az utolso. Szerintem Januar 5-6-ra varhato, foleg, mivel 4-e vasarnap.
Dátum: 2008.12.29. 15:40:10
Nem is szolva arrol, kicsit konnyebb szivvel lehetne munkahelyen jatszani, ha nem kirivoan "nem munka" kinezetu lenne.
Dátum: 2008.12.28. 23:05:26
Szia Harmat - nemes a celotok, valos eletben sokan mellettetek masiroznanak.

Viszont, ez egy harcra es haborura kielezett *jatek*. Sajnos a szellel szemben probalsz pisilni.

Mindenesetre sok szerencset kivanok. Esetleg latogasd meg a Vilag3-at, az ottani feltelelek jobban megfelelnek elvarasaidnak.
Dátum: 2008.12.27. 14:52:08
Ha akarjatok, tudtok forditani rajta, csak ehhez valtoztatni kell a strategiatokon. Ha nem akarjatok, akkor meg mehet a panaszkodas. Hozzateszem, inkabb itt tegyetek: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,46.0
Egyebkent veglegesen megvalaszolva az eredeti kerdest, 64. szintu allatom nem fordul ellenem. Sot, egesz jol birja a strapat. Bar a bevezetett korlatozasoknak koszonhetoen korantsem olyan nagy segitseg mint korabban, igy sikerult ezt a taktikat is kiiktatni, mint lehetoseget.
Dátum: 2008.12.26. 16:04:25
Sebgyogyitas szakertelem, megfelelo tanulasi szakertelemnel mar fejlesztheto.
Dátum: 2008.12.26. 02:28:55
Az uj TP rendszer szerint, 20. szintrol 25-re tamadva hany TP-t lehet kapni (szingularis elott)? Ha nincs szingularis nelkuli adat, a szingularis ismeret szint megemlitesevel egyutt is szivesen vennem az informaciot. Koszi!

Mar targytalan. Ha valakit erdekel, 10-es szingularissal lehet 21 TP-t szerezni 20-rol 25-re tamadva.
Portya hianyaban viszont tultettunk egy epikus szornyon, igy szent esten. Ez belefert. Jutalmunk talan pontosan illo modon egy "tökéletes gyűrű".

Tovabbi szep unnepeket kivanok.
Dátum: 2008.12.24. 15:44:51
Ki lehet birni, csak minek. Inkabb a haborus szamlalot fuggesztettek volna fel 1 napra, es maris nem lenne gond a portya - ami ugye a jatek *alapja*.

Aki nincs gepkozelben, szepen 0 LE-n taborozik ugyis, es a haboru miatt sem kell aggodnia.

Ez korrekt megoldas lett volna. Portyazas felfuggesztes egyszeruen kovetkezetlen es ertelmetlen.
Dátum: 2008.12.24. 15:32:59
Bizony - jol latod a dolgokat.

Hamarosan a Vilag3 izgalmasabb lesz mint a Vilag1.
Dátum: 2008.12.24. 00:47:37
Kosz, napi 20 helyett mar *csak* 12-szer kell belepnem?

Ne haragudj se Te, se Miklos, de ez aztan vegkeppen nem megoldas. Hozzateszem, nekem aztan mindegy hogy 12 vagy 20-szor lehet terkapuzni, de az 1 ora legyen torolve vagy modositva.
Dátum: 2008.12.23. 19:36:24
Abszolut egyetertek.

Egyebkent mind az elkarakterek eme problemajat, mind a te problemadat a kuldetes eldobas megoldana (megoldotta volna).

Lehetne siman mukodove tenni. Pl hetente max egyszer lehessen kuldetest eldobni. Termeszetesen, ha eldobsz egy kuldit, akkor a kovetkezo kuldi LE nyeremenye annyi, mint aze lett volna amit eldobtal. Senki nem kerul elonybe, senki nem kerul hatranyba. Viszont a a jatekosok tudnanak kicsit specializalodni - nem kellene mindenkinek ugyanazokkal a szakertelmekkel rohangalni peldaul. Most ugye mindenkinek van kritikus utese, vezetokepessege, idomitasa, sebgyogyitasa, kivegzese, szingularis ismerete, csapdakeszitese, masodlagos tamadasa, kereskedelme, lopasa. Mindez lenne, hogyha nem lenne kuldetesben is? Lehet, lehet hogy nem. Nagy baj lenne, hogyha nem lenne mindenkinek ugyanaz? Velemenyem szerint nem.

Meg az is abszolut belefer, hogy nehany kuldetest (peldaul szinthez merteket) ne lehessen eldobni. Szerintem ez teljesen jogos.


Idézet: Almási Viktor - 2008.12.23. 13:16:40
Megadták a gyözz le 5 nálad magasabb szintü végzeturat küldire az alternativát, mert ez nem fért bele a legmagasabb szintü a játékban elöl rohanó karkakterek játékstilusába.

Namost a vadászós küldik az én szintvisszamaradott nem vadászó játékstilusomba nem férnek bele, igy hivatkozva eme precedens értékü esetre, kérem a tisztelt játékfejlesztöket a vadászós küldetések alternativáinak a leprogramozására

Mégegyszer megköszönöm a játékfejlesztöknek, hogy ilyen rugalmasságról tesznek tanubizonyságot, és a programot hozzáigazitják a különbözö játékstilusu karakterek igényeihez
En az utobbi hozzaszolasodat felpontoztam. Szinten kellemes karacsonyi unnepeket kivanok mindenkinek.
Dátum: 2008.12.21. 23:30:22
Igen, ez is egy teljesen elfogadhato megoldas lenne. Talan meg egyszerubb is.
Dátum: 2008.12.21. 23:09:29
winnie, most komolyan... mert neked valami rossz, legyen mindenki masnak is rossz? Nem ertem a hozzaallasodat. Mar tobb beszolasod volt ami hasonlo stilusu (lasd peldaul allat felviditas tema). Kerlek, probalj meg kicsit epitobben gondolkodni. Az elet (es ez a jatek is) a folyamatos fejlodesrol szol. Ha valamit lehetne jobban csinalni, akkor miert ne probaljuk jobban csinalni?

Vegul, lathatolag teged nem erint a problema, ugyhogy legyszives ne nyilatkozz arrol, hogy hogyan viselik azok, akiket erint.
Dátum: 2008.12.21. 22:34:56
Javasolnam a lelekenergia sajtolas es terkapu hasznalat kozotti intervallum csokkenteset. Elfogadhato, hogy ezeknek az a celja, hogy legyen LE az embereknel, ne lehessen pillanatok alatt sok LE-re szert tenni. Ugyanakkor, ezek jelenleg nagyon sokszor arra kenyszeritik az embert, hogy belepjen a jatekba, amikor amugy nem tenne.

Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).

Sajtolas: kuldetesek miatt szinte mindenkinek lesz legalabb 25-os vezetokeszsege (azaz 6 befogott allat). Ha mar ez van, valoszinuleg mindenki probalja majd a legnagyobb merteku LE-t kisajtolni ezekbol (tudatturbo). Ez naponta tobb orat igenyel, ismet, szinte csak emiatt kell belepni. Javaslok egy uj funkciot, amivel bejelolhetjuk, hogy mely allatokat szeretnenk sajtolni, es ezeket szepen egyesevel (orankent) automatikusan elsajtolja. Igy vadaszat modjara magatol megy a dolog es nem kell csak ezert belepni orankent.

Remelem ezek ertheto es elfogadhato javaslatok. A jatekosokat kerem, jelezzetek pontozassal amennyiben egyetertetek.
Ha ezt a karaktert valaki tenyleg egyedul viszi, akkor dicserendo hosszutavu gondolkodasaert.

Bevallom, en ezt nem hiszem. Inkabb ugy tunik, ez valakinek a masodik karaktere, melyet kesobb inditott, es ezen egy teljesen alternativ taktikat probal ki, mikozben jatszik a fo karakterevel rendesen.

Bizonyitekom nincs, es tudom milyen ha valakit igazsagtalanul megragalmaznak. Esetleg White Angel felszolalhatna itt. Erdekesnek talalom hogy Darksol beszel helyette.
Dátum: 2008.12.21. 00:45:52
Na ja - de akkor nevezzuk neven a gyereket, es ne bujtassuk valami mas mondvacsinalt ok moge (mar ha tenyleg igy van). Vitassuk meg a farmolas csokkentesenek a legjobb modjat. Viszont ne bujtassuk valami mas ok moge...

Szerintem egetobb problema a gyengek segitsege. Ha nincs perspektivaja a gyengenek erosodni, akkor abbahagyja a jatekot. Ez pedig mindenkinek rossz.