Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viharfelho

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.01.21. 15:15:12
Szó volt a "rabszolgák" eltakarításáról, ami nagyon helyes . Viszont nemrég figyeltem meg egy másik jelenséget: 5-10 szintű játékosok 150k-200k+ szerzett LE különbséggel. Szerintem őket is figyelemmel kellene tartani. Elég durva, hogy átlagban ugyanannyit rabolnak, mint egy top 20 as szint körüli...
Hát azért a régi világhírű zenék, zenekarok ( 20 év+) szerintem nyugodtan maradhatnának, bármelyik stílusból. Persze a "Ki volt a Dühöngő Rotringceruzák énekesének 2. barátnője" kaliberű kérdésekeket helyből ki lehet lőni.

Módosítás: A kövi kérdésem komolyzenei lesz. Max 3 kérdésem lesz zsinórba rossz...
Miről híres Angus Young, gitáros?

Extrém frizurájáról
Egyedi színpadi táncáról +
Botrányos magánéletéről
Mély hangjáról


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

10 percen belül szép munka...
Kedves gyerekek, a bácsi az AC/DC gitárosa. Tudjátok, akit utánozni próbáltatok a seprővel, vagy porolóval.

Mindegy, muszáj leszek piás kérdéseket felrakni, azok legalább biztos bennmaradnak...
Dátum: 2009.01.20. 12:05:09
Idézet: Roseprincess - 2009.01.20. 11:52:30
Kikek nevezik egymást sporiknak?
matematikus
kovácsok
horgászok
aneszteziológusok


he? kikek? ez meg miféle nyelven van írva???


Én úgy tudtam, hogy a (sport)játékvezetőket hívják így, de ez alapján horgászra tippelek
Dátum: 2009.01.20. 11:56:42
A mágustoronyhoz szeretnék hozzászólni
Ehhez mit szóltok?
Smaragdnak +1 IQ +1 tau
Zafírnak +2 védekezés +1 mágia
Rubinnak + 1 tau, +1 védekezés
Gyémántnak +1tau. +1 mágia

Vagy vmi hasonló kombináció, szem előtt tartva a Horda specialitását
Dátum: 2009.01.20. 11:46:23
Abszint után itt az ouzo:) de speciel nekem fogalmam sincs...
Dátum: 2009.01.20. 10:47:57
Nekem is van egy Abszintos kérdésem, 80% körül mozog. Én kis naív még azt hittem, hogy a sok fiatal miatt ki fog esni:)
Dátum: 2009.01.19. 13:27:46
Milyen film nincs?

Mindjárt dühbe jövünk
Shrek 5 (+)
HSM3(High School Musical)
Batman sötét lovag
--------------
Különben dühbe jövünk
Shrek 5 még lehet
Dátum: 2009.01.19. 12:35:41
Idézet: Mormord - 2009.01.19. 12:27:38


Úgy sem mond semmit, hogy "A pénznek nincs szaga"? Nem én írtam a kérdést, de szerintem simán belefér a kvízbe.


Ja, tökéletes kérdés...s jobb is minthogy "ki mondta...". Még ilyeneket!
Egyiptomiaknál volt egyáltalán alvilág? Lehet csak halál utáni élet volt...
Anubis
A földrajzórás kérdést még nem törölték, azért nem is írtam be...egyébként az egy magyar folyóval kapcsolatos, amit speciel nekünk tanítottak(közgázon), hogy merre folyik. De nem "Hol folyik a..." kaliberű kérdés, ennél összetettebb, ezért is írtam a logikait...


Az államos kérdést meg szimplán érdekesnek találtam, hogy Washington állam pont a másik parton van(gyengébbek kedvéért Washington város az Atlanti óceán, az állam a Csendes-ó. partján) De akkor sem kellene kb 8-10 órán belül kilőni egy kérdést...

Módosítás: ...mikor ki se látunk a focis, animés, Hkk, meg egyéb kérdésekből...
Dátum: 2009.01.17. 12:38:07

A szamuráj ugyanis buddhista - életigenlő, tehát nem veheti el senkinek az életét. Az ellensége életét viszont nem ő, hanem a kardja veszi el. A harcban egyesül a szamuráj és a kard, a harc után különválnak, így tudja a busidó megőrizni a buddhista életszemléletet.
Fura, de ez van


Esküszöm Tisztelt Bíróság, hogy így történt
Melyik Washington állam legnagyobb városa?

New York
Washington D.C.
Seattle (+)
Milwauke


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból

Tegnap 18:20 kor fogadták el a kérdésemet...erre mára ki is lőtték. Kicsit zavaró...
Meg valószínű egy másik régi kérdésem is ki fog esni, pedig középiskolai földrajzon (esetleg alapszintű logikán) más nem kell hozzá...
Dátum: 2009.01.13. 17:48:05
Idézet: Wolfy - 2009.01.13. 17:15:35
Melyik nem volt ókori görög városállam?
Athén
Spárta
Trója
Théba

A helyes válasz: Trója
Szerintem meg Théba sem az, mert Egyiptomi város volt...


Théba görög is, lsd. Antigoné...
Dátum: 2009.01.13. 17:20:38
Én Smaragd vagyok és szerintem jól választottam. Nemegyszer volt hogy akkorát odapörköltem varázslattal az ellenfélnek, hogy nem tudta behozni a körök alatt fizikai sebzéssel.
Zafírok szerintem kicsit gyengére sikerültek...

Nem akarok nagy vitatkozást elindítani, de a a nyerési %-om a gyémántnál a legalacsonyabb, meg szintén gyémántoknál fordultak elő a legidegesítőbb "random" csatáim, mikor elméletileg esélye se lett volna...
Dátum: 2009.01.13. 14:41:24
Nekem csak 5+4 es.de már több mint egy szint óta szenvedek vele...
Dátum: 2009.01.13. 12:50:42
Hello mindenki

Az öld meg ellenfeled állatát küldihez szeretnék kérni egy kis segítséget V1-en, jelenleg 15 ös vagyok de nem sok választ el a 16 tól. Felfelé tudok támadni per pillanat
Remélem van vkinek feláldozható állatkája...
köszi
Dátum: 2009.01.03. 20:09:25
Nálam is elég lassú...ami még érdekes, hogy a 5 perces vadászat van hogy 7-8 percig is eltart...
Dátum: 2009.01.02. 16:13:08
Üdvözlet mindenkinek

A Pokoli Pálinka szövetség a Világ1 en, tagokat keres

Mostanában fejlesztgettünk az őrtornyon s igyekszünk feltölteni a helyeket erős játékosokkal. Jelenleg 7 hely szabad. Fix 'adó' nincs, de szeretnénk ha tagok önzetlenül hozzájárulnának a szövetség fejlődéséhez.
Egyéb elvárások: csapatjáték és humorérzék
Nézz körül az szövetségi oldalunkon és ha úgy döntesz, hogy csatlakozol, szívesen látunk.

Boldog Új Évet
Viharfelho
Oldal: 123456789