Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.05.23. 09:49:41
Idézet: Szcsike - 2009.05.23. 09:39:20
Segítséget kérnék! Prémium tagságot vásároltam 1 hétre és szeretnék saját képet feltölteni, de nem tudom hogyan kell.
Segítséget előre is köszönöm!


Nos: karaktered képe alatt beállítások és ott fogod megtalálni, kiírja azt is, mik a maximum paraméterek. Jelszót kicsit lejjebb ne felejtsd el beírni!

Idézet: Szandra2222 - 2009.05.23. 09:45:09
Sziasztok, hogyan tudok a kivégzéses küldetéshez 20-40%-os karaktert találni? A portyázásnál hiába rendezem mindig csak 100%-ost ad ki.


Neked pedig azt tudom tanácsolni, beszélj össze egy klántársaddal, aki esetleg éppen leveretni készül magát vadászathoz és 5 perccel később támadd meg a delikvenst, vagy ha van kémgömbötök kinézel valakit aki épp nem támadható, gömbbel megnézed az életerejét és ki tudod számolni mikor lesz 15% felett. A lista erre nem szűkíthető sajna. Ja meg v3-as vagy, ha tudsz támadni 19. szintűt, akkor csak szólj és kivégezhetsz (A helytartó)
Dátum: 2009.05.23. 09:36:55
Idézet: D4vid - 2009.05.23. 07:02:08
egy 4.szintű obszidián pegazus


Milyen az az obszidián pegazus? 44. szintig még nem találkoztam vele...
Dátum: 2009.05.23. 09:33:12
Idézet: Destroyer96 - 2009.05.23. 09:20:03
Lunia88 idomított állata, egy 5. szintű Mélységi ent is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Lunia88 int, mire egy gyengítés sújt le rád. A varázslat hatással van rád: -23 Erő.
Rohanás közben egy plazmacsapás varázslatot idézel. (-90 VP). Lunia88 gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 42 életpontot vesztett.
...
A csatában összesen 42 sebzést okoztál, és 260 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 296 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 26 életpontot.

És még azt mondják, a vakító fénynek és a gyengítésnek semmi harci célja nincs. Pedig csak ügyesen kell használni. Még a Zafírok is úgylátszik képesek rá.


Az összes sebzésed a varázslatodból született. Ez nem a gyengítésnek köszönhető ami erőt (sebzésnövelő tulajdonságot) csökkent, sokkal inkább annak, hogy nem elég nagy a támadásod, így el sem találod az ellent, amire viszont nincs kihatással a varázslata.
Dátum: 2009.05.23. 00:51:18
Tekintve ma az eddigi hsz-dat Cras... Mond mennyit ittál?
Idézet: Gyuriteso - 2009.05.22. 22:20:07
hol látol te itt hibát???????????????????????,


Pl. a 3000db kérdőjel?
Egen... Az is rossz. És a kvíz topicba kerül, aztán majd Hatsepsut (admin) radírja alatt végzi nyugi.
Dátum: 2009.05.22. 22:03:30
TLO! Én olyan szövi tagja vagyok, akik gyakorlatilag egy rablóbanda a középmezőnyben. A Beholder és a Végzetúr Harcosai szövetség kivételével (akikkel ellenséges viszonyban vagyunk) soha, senkit nem támadunk 3-4 hétnél gyakrabban, de inkább csak 6 hetente a jellemző. Mert mi így érezzük helyesnek, hogy mások is tudjanak fejlődni és megmaradjon a játékélmény. De ez nem jelenti azt, hogy igazunk van. Csak azt, hogy mi így játszunk. Mások meg máshogy.
Ha ez zavar titeket, hogy túl gyakran jönnek, akkor: A béke Csarnoka 5. szint. Eléggé kitolja a határt.
Nincsenek általánosan elfogadott etikai szabályok a VÚ-ban TLO, mindenki egyéni erkölcsisége dönti el, mit tart annak.
(És volna még egy megoldás... Ami elvileg a játék lényege lenne. Erősödjetek meg, tartsatok ki, hogy ne érje meg megtámadni titeket! Ha nem megy, akkor ott van menekülőútnak A béke csarnok vagy kimaxolod a Katalizátort és észre sem veszed, már vissza is hozta az elvitt LE-t, amibe azért amúgy sem kell belehalni...)
Dátum: 2009.05.22. 21:43:31
Idézet: Butchman - 2009.05.22. 21:40:29
Igenis el kellene fogadni, hogy valakinek ez, valakinek meg az a játékélmény egy PVP játékban.


Igen, de neked is TLO... Neked is...
És ez egy játék, mint kifejtetted... Cél: szórakoztatás. Addig játssz, míg tudsz szórakozni vele, s nem kényszer az egész. De ne ítélj el mást a saját játékstílusáért, ami egyébként sem nem szabályellenes, sem nem etikátlan....
Dátum: 2009.05.22. 21:38:53
Idézet: Hagya - 2009.05.22. 21:35:54
Ne add a hülyét tudod te mire gondoltam!


Ugye nem arra, hogy minden pók csaló?
Dátum: 2009.05.22. 21:32:06
TLO! Ez... Kissé... Izé... Ez egy játék. Ennyire ne vedd komolyan. Ha kevesebbet tudtok vele foglalkozni, fogtok bukni pár háborút. Van ilyen. De ha már ennyire elkeseredettek vagytok, akkor tényleg jobb ha hagyjátok az egészet...
Az Isten szerelmére! Ez egy játék!!! Az a célja, hogy szórakoztasson. Ha nekünk jönne a VM tuti kapitulálnánk mi is, igaz. Na és? Van ilyen. Nyilván senki nem örül a folyamatos farmolásnak. Erre csaptok egyet? Lelketek rajta. A "bocs, de nincs ennyi időnk foglalkozni a játékkal, úgyhogy ne üzenjetek hadat"... Hát ez meg nem indok. Ennyi erővel a "holnap 7-től 15-ig elmegyek focizni haverokkal, addig ne üssetek" is az lenne és mennyire lenne szerinted körberöhögve aki ilyet ír ki... Ez nem így működik. Ki mikor tud, akkor játszik (én pl csak hétvégente, érzem is a dolgot, de sose írtam ki olyat, hogy hétköznap ne támadjatok... Csak ha kellek valakinek, küldi, stb az hétvégén keressen)
Már elnézést, alapvetően szimpatikus ember voltál nekem mindig is, de ez akkor is csak felesleges sírás...
Idézet: Craslorg - 2009.05.22. 20:48:42

Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Crimson csal és farmkarakterei vannak, azt persze senki nem tudja, hogy valójában Rubinszemű Éjvirág is az ő karaktere, Malfunction pedig a testvére.
LanMaffia egyenlő Malfunction és Sharpa fia. Sharpa vitte AranyAlmát és Trubloodot, de ez utóbbit együtt Galmuszkkal. Csuhiék ikrek és Tierga mindenkinek az anyuja.
Emellett Anababa és Sameed együtt járnak, de csak a nagybácsi Barrique beleegyezésével.
Barrique viszi még a fia és a volt tanárának a régi szobatársa karakterét: Leinádot.
Petur és Almira ugyanaz, mint Jerikó, aki amúgy az öccse Nasdfilnek, az állatgyilkosnak.


Vazze! Hát kihagytad a lényeget: az egész család nagyapja meg Miklós (álnéven Baraty) aki ha jól tudom a te fogadott fiad

(Nincs eladó sorú lány a családban?
Dátum: 2009.05.22. 20:37:50
Várjátok ki, harc a végsőkig! (Legalábbis ha jól néztelek titeket a v3-on vagytok, ott érdemes kivárni)
Nem azért, de kíváncsiságból szűkítettem egy portyalistát lélekőrökre (nem mintha nem bíznék ciripben, tudom, hogy marhaságot beszélsz, csak hogy én is lássam ennyire jól csinálják-e), nos 5 lehetséges célpontot ajánlott fel... Ebből csak 2 a láthatatlan...
Fene tudja, szerintem nagyon mellé lőttél...
Az meg, hogy valaki jól csinálja a dolgát, egy másik kérdés, és nem büntetendő.
(Mivel nem vagyok kamikáze támadni nem támadtam )

EDIT: már 6-ot mutat (Bezzeg egy se döntetlenezik )
De:
Kalyndra 45 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 779 80% Támadás!
DEF az IGAZ 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 786 20% Támadás!
Nagycapa 48 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 895 100% Támadás!
Yasha 43 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 666 100% Támadás!
Jaana 50 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 979 80% Támadás!
Dark Future 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 830 80% Támadás!
Sopor Cath A Flame 46 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 761 20% Támadás!
Tierga 50 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 1005 100% Támadás!
Gloria 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 831 80% Támadás!
Ez neked a nem látszik senki?
Dátum: 2009.05.22. 17:21:16
Lottózz, rabolj bankot, nyerd meg a jövő évi választásokat, stb.
Dátum: 2009.05.22. 16:53:11
Sajnos valóban kerülnek be rossz kérdések az adatbázisba, erre van a kvíz topic, hogy ott jelezd.

Fogalmunk sincs igazad van-e, írd be a kérdéseidet a "Nem fogadták el a kérdésemet, miért?" topicba
Dátum: 2009.05.22. 15:19:55
Üdvözletem minden kedves Végzetúrnőnek és minden tisztelt Végzetúrnak!

Nos két középmezőnyös klánról lesz szó, így sokak érdeklődésére nyilván nem fog számot tartani a dolog, de azért nekem muszáj felírnom ide tájékozódás céljából.
Szóval a szövetségem (IQ Betyárok) hadba lépett A Beholder és a Végzetúr Harcosai klán ellen, akik ezt egy Citadella csapással torolták meg.
Amivel nem is lenne problémánk, ha azt mondhatnánk, hogy hetente lefarmoljuk őket (de egyszer, kb 2 hónapja találkoztunk velük) illetve ha az adatlapjukon szerepelne a dolog (nem szerepel) vagy legalább szóltak volna előtte (nem tették).
Így egy kissé most zabosak vagyunk. Ilyen még úgyse volt alapon (legalábbis a középmezőnyben) amolyan totális háborút kezdünk velük, vagyis Citadella, háború és állatgyilkolás minden mennyiségben, és ez nem csak erre az egyetlen háborúra vonatkozik. Amolyan folyamatos ellenségeskedés.
Részünkről úgy gondoljuk meg tudjuk védeni magunkat, és felvállaljuk a dolgot, de szeretném megérdeklődni, van-e olyan szövetségese a Beholdereknek aki ebbe bele kíván szólni (mi nem szeretnénk alapvetően kiszélesíteni ezt a kis "villongást"). Ha van ilyen, kérem, ott a diplomatában a Beholderekkel ellentétben legyen már annyi, hogy szól előtte nekem.
Köszönöm a figyelmet!

Incubus, várnagy, IQ Betyárok
Dátum: 2009.05.21. 16:11:30
Ha az előző vadászataid során fogtál el állatot, akkor igen, mert akkor a kvízválaszaid csúsznak egyet (lévén nem adhat +10% LE-t, ha egyszer elfogtad a dögöt és nem is kaptál LE-t).
Ha megszakítottad a vadászataid előzőleg, akkor is továbbviszed a válaszaidat, amiket adtál, de mégsem vadásztál le.
Én mindenképpen ott leszek!
Ne tedd. Arra meg azonnal törölnit fogsz kapni. Az értékelés nem mindig jó. De általában igen. Ha felírod a kifogásolt kérdéseket, akkor lehet tudunk segíteni, hogy mi a baj velük.
Dátum: 2009.05.18. 07:15:34
Nem is rossz.