Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyron

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.05.07. 15:15:55
Idézet: Darksol - 2010.05.07. 14:11:33
Idézet: Cyron - 2010.05.07. 13:59:46
Darksol: javaslom olvasd el ismét a játékszabályokat.


Nem voltam rest, elolvastam... Ezt írja:

"Ha azt látjuk, hogy két karakter, amely ugyanarról a gépről, vagy azonos háztartásból játszik, vagy pedig általában hasonló időben aktívak, egymást támadják, vagy mindketten ugyanazokat a karaktereket támadják, vagy azonos szövetségben vannak, és az egyik jelentősen többet épített, mint a másik, akkor fennállhat a több karakterrel való játék (multizás esete). Ilyen esetben mérlegelés után a karaktereket átmenetileg, visszaesés esetén véglegesen zároljuk."

Akárhogyan is értelmezem, ez azt súgja, hogy ha Tadpole felhúzza a Blue Rebirth épületeit, majd abba beleül a gazdi, XXXX az Azúr Légióból, az multizás, függetlenül attól, hogy nem egy időben voltak szövetségi tagok. Az is lehet persze, hogy nem tudok szabályt értelmezni, bár akkor ellent mond,hogy ennek üzletszerű folytatásából tartom fenn a családomat...

mod: lehet, hogy a lila háttér előtt nem tűnt fel, de aláhúztam és dőltre tettem a többes számot, miszerint nem csak az építőt zárolják, hanem azt is akinek épített...


Na, copy&paste-ból 5-ös, értelmezésből 1-es.
Megbuktál fiam, leülhetsz!
Dátum: 2010.05.07. 14:05:56
Pityu!
Ez tetszett, le a kalappal!

Látod tudsz Te ha akarsz!

Mindenki adjon egy 10-est erre a hozzászólásra, akinek tetszik és támogatja a Tyrant propagandáját az Azúr Légió ellen, és adjon 1-est aki elítéli azt!

(tanulok a mestertől )
Dátum: 2010.05.07. 13:59:46
Darksol: javaslom olvasd el ismét a játékszabályokat.
Dátum: 2010.05.07. 13:51:56
Pityu: vedd már észre, hogy a V1-en rajtad kívül mindenki az AL-nek dolgozik!
(sőt, vannak már ügynökeink a többi világon is!)
Dátum: 2010.05.07. 13:28:50
Idézet: pityu - 2010.05.07. 13:11:54
Kérlek, meséld el Tadpole és Egon történetét is, de ugyanilyen megható legyen ám!


Mit meséljek rajta?
Valamikor réges-régen, a múlt ködében egyszer csak úgy döntöttek, alapítanak maguknak egy szövetséget (Tadpole kivált a Légióból, mert megunta hogy az epikusban nem tud részt venni, olyan kemény).
Felhúzták azt 24 millióból (kb. 1 év alatt) egy olyan minimális szintre, ami már elegendő a kezdő epikusok ütögetéséhez.
Teltek-múltak a hónapok, a Légióban egyre nehezedett az epikusozás.
Eközben a Blue Rebirthben szépen verték le az epikusokat és szép lassan nőtt a tagság létszáma, az épületek szintje.

Ahogy tovább teltek-múltak a hónapok, egyszer csak a Légió térkapujában egy olyan förmedvény jelent meg, amitől mindenki álla leesett...
Teltek-múltak a napok, a Légió csak tanácstalanul nézegette tisztes távolból ezt a förmedvény.
A napokból hetek lettek, és egyre nagyobb elégedetlenség kerekedett a Légióban!
A förmedvény ugyanolyan halhatatlanul torlaszolta el a továbblépés kapuját, hogy végül irtózatos és rettenetes döntés született!
A korábban távozó tagokkal továbbra is kapcsolatot fenntartó tagjaink ötletére alapozva fondorlatos, és gonosz módon átvettük a hatalmat a Blue Rebirthben.
Majd az istenek és a multik hathatós támogatásával pár hét alatt több száz millió LE-t beépítve felhúztuk a Légió 2. otthonát.
Mivel sok tisztességes, scriptelést, multizást, etikátlan viselkedést (pl. mások levelének elolvasása, kémkedés, árulás) megvető Végzetúrnak jogosan nem tetszett a Légió töretlen sikere, így mesébe illő módon megindultak a feljelentgetések.
Ezeknek esett áldozatául két szerencsétlen tag, akik az eredeti Blue Rebirth szövetséget valamikor 1 évvel ezelőtt ugyan valóban felhúzták, de az új Azúr Légió szövetséghez vajmi kevés közük volt.

És boldogan éltek, míg meg nem haltak!
Itt a vége, fuss el véle, és most sipirc az ágyba aludni!

(Én inkább paródiának tartom az egészet, ezért sem nyilatkozunk különösebben erről.)
Dátum: 2010.05.07. 13:01:01
Idézet: Grelnar - 2010.05.07. 12:00:35
Elgondolkodtató, hogy lassan ez a játék a csalók gyűjtő helye lesz, akik a multis építő rabszolgákkal akarnak tip-top szövetséget létrehozni.
Egy átfogó vizsgálat megoldaná ezt a problémát oly' módon, hogy a rabszolga karaktereket véglegesen törölné.


Szerencsére még mindig sokan azt hiszik, hogy egy vagy több rabszolga karakter kell egy szövetség felhúzására, akik minden CSP-jüket elpazarolják az építésre és ezzel tönkreteszik azt.
Ezek az emberek mind azt hiszik, hogy építeni LE-ből totálisan antitáp dolog, és ablakon kidobott LE.
Szerencsére, ugyanis ha sok olyan ember lenne aki ezt másképp látná (mint pl. az építési top10), akkor felköthetnénk a gatyánkat komoly ellenfelektől tartva.

Nos tehát, kinyilváníttatik, hogy (mindkét) Légiót a következő építő rabszolgák húzták fel:
1. Barrique - Azúr Légió - 116. szint - 127.8 millió beépített LE
2. Cyron - Azúr Légió - 100. szint - 111.3 millió beépített LE
3. Matko - Elit Horda - 105. szint - 101.4M (őt az AL külsősként foglalkoztatja )
4. Endyr - Tökéletes Gyémánt - 104. szint - 99.2M (csak hogy meglegyen a látszat)
5. Lord of destiny - Tyrant - 101. szint - 97.3M (az AL-nek is van máshova beépített kémrabszolgája)
6. Ariel - Azúr Légió - 113. szint - 95.2 millió LE
7. Xinx - Azúr Légió - 102. szint - 93.9 millió LE
8. The Lost One - Ronin - 111. szint - 91.9M (szétszórtuk különböző szövikbe a rabszolgákat, nehogy feltűnő legyen)
9. Solina - Azúr Légió - 103. szint - 91.8 millió LE
10. Galmuszk - Tökéletes Gyémánt - 105. szint - 91 millió LE (a multizást ékesen bizonyító karakter... érdekes módon csendben lapul a gazdája, nem mintha bármi bajom lenne vele)

A fenti építőrabszolga multikarakterekkel valószínűleg találkozhattok a következő VÚ találkozón is (bár Solina és Galmuszk esetében ez így vagy úgy, de lehet hogy nehézkes lesz).

Ébresztő emberek, ideje gondolkodni egy kicsit!
Dátum: 2010.05.06. 08:39:22
Idézet: Jeriko - 2010.05.06. 07:14:31
Vicces.
Ugyanakkor elég sok játékos számára egyértelmű, hogy Cyron elsősorban a játékvezető által brutálisan elméretezett relikviáinak köszönheti, hogy a v1 legjobb karaktere lett (mindamellett, hogy nem szeretném lekicsinyíteni a mögötte álló játékos hozzáértését sem).


Látom a bérletem még mindig folyamatos szálka egyesek szemében.
Azért egy kérdésem lenne, ha már én csak a JV baklövése által vagyok aki vagyok:

A többi világon (és a V1-en is, bár nyilván később így az értéke is kevesebb) akik vettek bérletet, Ők hol vannak?
Velük valami miatt nincs baj, pedig a V2-vel talán egyszerre nyílt meg az aukció... bár lehet hogy tévedek, elég rég volt.
A többi bérletest nem szeretném megbántani anélkül hogy tudnám, mit vásároltak ennek segítségével, így most ezt be is fejezném.
Beszéltünk már erről eleget, ennek hatására már 2* nerfelték is a bérletet.
Eddig utólagos nerfelés csak egyetlen másik tárgy esetén volt egyszer.
Dátum: 2010.05.06. 06:59:19
Mint a Légió vezére, nyilván engem is besoroltatok már régen valahova, így eme szösszenettel reagálnék az eddigiekre (köszönet Kócnak)

http://www.grapheine.com/bombaytv/publicite-uk- 7ad0fd711345cebfc5d0ee8f79fac8b5.html

(lesz benne valahol egy szóköz a fórum miatt, azt távolítsátok el)
Dátum: 2010.04.15. 22:38:22
Ejnye no, ne offoljuk szét fejlesztési ötletekkel a fórumot, arra ott van amit létrehoztam...őőő... létrehozott Miklós.

Itt csak elsorvadnak a remek ötletek, hiszen a sajátjainkat már úgyis beletettük...őőő...jónak találta Miklós és beletette a VÚ-ba.

Ide jöhetnek a "Holnap megdoblak egy PC-vel, dobj vissza kenyérrel" és a "Jobb ma egy Légiós mint holnap egy se", ja és ne feledjük a "Légió maffiapénzből vette meg a HT-t" (melo)drámák 5 lépéses felvonásban.

Idézet: Ösvényjáró - 2010.04.14. 22:54:47
Idézet: Cyron - 2010.04.14. 22:10:33
Ezúton puszilom a következő kedves szövetségeket:

A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Rózsaszín Nyuszitappancs
Káosz és Vér

A fenti szövetségek mindenféle előzmény vagy bárminemű indok nélkül 15-20-as szintű PC-t küldött a Légióra.
Na most ez eddig sem hatott meg minket és ezután sem fog, de azért csókoltatom és olykor látogatom kedves résztvevőket.


Az olykor látogatomra csupán azt tudom mondani, hogy nem értjük már napok óta, hogy miért tömöd TP-vel Prófétát.


Egyrészt azért, hogy lépjen végre szintet, mert uncsi nélküle a mezőny...

Másrészt én is kérdezhetném, hogy Ő miért töm engem, de akkor esetleg valaki félreértené

Szerintem kevesen mondhatják el magukról, hogy 2 óra alatt 4 zakót kaptak főként saját kezük által

Április 11. 00:22 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7785 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 23:42 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3880 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 23:05 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 22:57 Cyron Megtévedt Próféta Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 49 TP.
Dátum: 2010.04.14. 22:53:14
jövő héten?
új tápos épületek?

Látom Te még olvasol gyerekmesét... bár végülis a gyerke(i)dnek nem árt felolvasni lefekvés előtt.
Ezúton puszilom a következő kedves szövetségeket:

A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Rózsaszín Nyuszitappancs
Káosz és Vér

A fenti szövetségek mindenféle előzmény vagy bárminemű indok nélkül 15-20-as szintű PC-t küldött a Légióra.
Na most ez eddig sem hatott meg minket és ezután sem fog, de azért csókoltatom és olykor látogatom kedves résztvevőket.
Dátum: 2010.04.14. 22:06:28
és majdnem ugyanolyan értelmetlen is

Amúgy az 506.000 ÉP-s epikus vitt minket arra az útra, amin most járunk.
207. epikusnak 251.500 ÉP-je volt, aztán a 208.-nak hirtelen lett 506.000 amit mindenféle indoklás nélkül egy kicsit indokolatlannak tartottunk.

Mivel kiderült hogy eme lépés nem bug, hanem szándékos, így mi is léptünk egy szándékosat.

Ennyi a történet... lehet utálni minket amiért még mindig szeretünk gondolkodni, majd szervezetten és egységesen cselekedni, de nem hinném hogy ez minket valaha is zavarni vagy foglalkoztatni fog.

FOR THE LEGION!
Dátum: 2010.02.03. 22:22:25
hurrá, újabb nerf az aukciós bérletnek... mikortól esnek majd ezek a remek 0 dukátos tárgyak?
bár ez tulajdonképpen nerf mindenkinek... biztos hogy ezt akarjátok?

mennyi esélyjel esnek a fikuszok és a normál ékszerek?
Dátum: 2010.02.03. 07:54:19
Idézet: Eliteninja - 2010.02.03. 07:30:12
Ha ennyire különbözik a két kategória játéka akkor minek vagyunk mi még egy szerveren? Azért dühít, mert ugyanazon a világon vagyunk. És ilyen feltápolás mellett nem hiszem, hogy bárki mégcsak próbálkozna is felzárkózni a tophoz(első sorban szintben). Mert, ha felmegy mi lesz? Szétverik a pici pofiját a pókok nevében nem nyilatkozom, de szerintem őket is zavarja, hogy amiért ott ülnek és nyomják az F5-öt azért más csak kattint és fixen kap. Ennyi erővel az egész KH-t és a toppot át lehet tenni egy másik "dimenzióba" és ott úgy játszhatnak ahogy akarnak


Tehát Te is azt mondod, hogy KH-t a népnek, azaz mindenkinek!
Ne csak a TOP-é legyen a KH kiváltságos joga!

Mivel a KH leterheli a szervert, oldjuk meg a manó szisztémával amit már párszor írtam korábban is.

(ja aki úgy gondolja hogy nincs kihívás legyőzni a klónodat, az még nem harcolt igazán a KH-val ).
Dátum: 2010.02.02. 21:54:58
Csak tudnám hogy a rákos nyavajába sikerült a LE szívás butítás mellé még a kábítást is belevinni?!

A szerencsétlen púpos nem elég béna, tegyünk a jobb vállára egy 20 kilós súlyt... ja hogy így féloldalasan jár, akkor tegyünk a bal vállára is!

A kábítás alapból nehéz, mert béna felszerelést kell felvenni (vajon miért nincs 93. szint után egyetlen használható kábítós fegyver sem?!), e mellé jön a mostanában 10-esével büntető kábítás ellenállásos felszerelések tömkelege.
Ha a KH felveszi a kristálycsizmát, már alapból értelmetlen őket ütni, de hogy a 20%-ot 35%-ra növeled az már tulajdonképpen halottnak a csók.
Miért nem mindjárt 70%-ra? Oly mind1 lenne...

Ez már nem is baltás módszer, hanem erdőirtás...
Dátum: 2010.01.31. 13:56:24
Idézet: winnie - 2010.01.31. 13:49:12
Idézet: Cyron - 2010.01.31. 13:42:06
Miklós: ehhez viszont az is kell, hogy a KH ne tűnjön el sok-sok napra... (max. 1-2-re).
Ráadásul a TOP 5-nek így is alig van célpontja.


"alig van" = "van". akkor ezzel nincs gond. (btw: mi kell a top 5-nek? hogy legyen ellenfél, a portyázás játékélménye hiányzik vagy a portya során összegereblyézhető LE és TP?)

másrészt, hadd tűnjön el sok-sok napra, mert 3-400CSP-t a max 1-2. alatt nem könnyű elvadászni:)


Egyrészt KH alatt is simán lehet vadászni (1 óra alatt 30 CSP elmegy), másrészt próbálj meg 5 ellenfél ellen portyázni egész nap (bocs, még kevesebb, hiszen a horda társat nem támadják... legalábbis a Légióban nem ).

Nem ugyanaz mint Neked 30 ellen, akik közül kedvedre válogathatsz hogy kit tudsz megverni.
Dátum: 2010.01.31. 13:53:12
Miklós: Teljesen alternatív NPC-t javaslok (amit már kb. 1 évvel ezelőtt mondtam)

Opcionálisan üthető NPC - bárki számára elérhető, de nem támad vissza (ezért opcionális).
3 féle random ellenfel közül lehetne választani (+3 gomb a portyaablakban).
Az értékeiket a támadó karakterhez lőné be a gép: könnyebb, kb. azonos, erősebb (tulajdonság, felszerelés, szakértelmek).
Ennek megfelelően fix. (de nem túl sok) LE lenne bennük (nyilván a könnyűben kevesebb).
Lehetne velük kábítást és krit.vari küldetést tolni, de persze kamrázni nem lehet őket.

A KH csak egy szűk rétegé, ezek az NPC-k viszont mindenkinek elérhetők lennének.
Olyasmi lehetne, mint a manók voltak Zarknod idején, csak ez nem CSP-be hanem 1 PP-be kerül.

Ezzel lehetőséget kapnak a kicsik és gyengék, hogy nyerjenek csatákat, de azok is akiknek más okból kifolyólag nincs célpontjuk (TOP).

Ezzel semmit nem buknak a pókok (sőt nyernek, hiszen a célpontban lehet egy kis többlet LE) vagy VF-esek.

Mindenkinek jó megoldás hosszú távon és Nektek is könnyű korlátozni és a legelején fixre belőni.
Dátum: 2010.01.31. 13:42:06
Miklós: ehhez viszont az is kell, hogy a KH ne tűnjön el sok-sok napra... (max. 1-2-re).
Ráadásul a TOP 5-nek így is alig van célpontja.

Miért nem lehet a manózáshoz hasonló módszerrel megoldani a portyázást NPC ellenfelekkel?
Erről írtam már korábban, de semmi reakció nem érkezett rá...
Dátum: 2010.01.31. 13:03:27
Idézet: Jeriko - 2010.01.29. 12:58:44
Idézet: Kocos - 2010.01.29. 12:20:46

Te Arpi. Nem vagom miert mindig Arielt kell elovenned. Ott van Galmuszk. Szovitarsad. Lenyegesen tobb LE-t rabol, es ha jol tippelem LE szivasa sem utolso. Kezd legyszives az o csatait elemezni.


Megtettem, ne aggódj! A különbség annyi, hogy Galmuszk nem akarja megmagyarázni, hogy mennyire jó a jelenlegi rendszer. Beismerte hogy igazam van, de amíg lehet, addig tápol belőle. Egyébként csatánként 6-7k-t összeszed (eből 2500 körüli a LE-szívás), amit durvának tartok - főleg hogy kb. 5 karakternek van csak adva ez a lehetőség. Arielt azért hozom fel példának, mert ő reagált a hozzászólásomra, és mert felhozta, hogy már közzétette a csatáit - amit ez úton is köszönök. Semmi bajom vele, maximálisan korrekt játékosnak tartom - LE szívás terén azért kicsit hazabeszél

Egyébiránt én is LE-szívásra fogok utazni ha nem változik semmi, de attól még rossznak tartom a működését.


Szerintem elég furcsa Galmuszk véleményét mostanában idézni.
Ugye nem kell magyaráznom, hogy miért?
Mellesleg ott van Mortimer és Próféta akik 90% körüli LE szívással tolják hónapok óta.
Tehát Őket is nyugodtan elő lehet venni, nem mindig a Légiót cseszegetni (bár tudom, hogy ez populáris, így könnyebben szerzel magadnak támogatókat).

Vegyük pl. a szürke lélekrablót (40% LE szívás) ami a Légiónak egy sem esett érdekes módon... vagy a Questort (30% LE szívás), szintén nem esett egy se.
Ezeknek a tárgyaknak csak a LE szívás bónusza többet ér, mint az aranytallér vagy akár az inspirátor adta LE (nyilván az én bónuszomról beszélek, nem egy elméleti max. +40 CSP-ről)!
Ha vitatkozni akarsz, szívesen levezetem Neked, de előbb számolj utána.

Ha most bekorlátozunk egy olyan tápot ami hamarosan mindenki számára elérhető lesz (entitás, epikus), akkor ezzel 5-10 embernek adunk behozhatatlan előnyt, a többiek pedig jogosan mutogatnak majd rájuk és rázzák öklüket dühükben és tehetetlenségükben.

Az éremnek mindig két oldala van!
Mindezt mondom úgy, hogy engem hidegen hagy ez a Miklós által javasolt változtatás, mivel nincs LE szívó / rabló tárgyam jelenleg.
Eddig irigykedve néztem Galmuszk, Ariel, Próféta, Mortimer és még pár ember LE szívó teljesítményét, mégsem indítottam rohamot a változtatásra ellenük.

Kezdem már nagyon unni, hogy ha valamit változtatni kell, akkor előszedjük a Légiót vagy 1-1 tagját mint fekete bárányt, és rájuk mutogatva döngetjük a mellünket a változtatásért (sokan teszik ezt).

Igazság szerint kicsit büszke is vagyok arra, hogy ennyien mutogatnak ránk.
Ez azt jelenti hogy jól csináljuk amit csinálunk, és rengeteg az irigyünk... de a folyamatos reflektorfényben kezdek már nagyon lámpalázas lenni.
Oldal: 123456789