Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyron

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.10.18. 18:48:33
Idézet: Zsolesz - 2008.10.18. 16:23:10
Ok. Igazad van. Sok sikert!

---------------------------------------

Gratulálok az Azúr Légió szövetségnek! Mivel látom, hogy minden erőlködés nélkül fenn tudják tartani a 2:1-es arányt, így semmi értelmét nem látom, hogy tovább üttessük magunkat, és szavazáson van a kapituláció. (amíg nem zajlik le, addig előfordulhatnak kisebb incidensek, ha valaki harcolni akar, akkor az biztos továbbra is támadni fog)

További kellemes szó-, és játékbéli csatákat mindenkinek!


Köszönettel fogadjuk, és elismerésünk a bátorságotokért!
A 2:1-et természetesen a kapitulációtokig fenntartjuk, nehogy "tramenes" javaslatának gondolata szárba szökkenhessen, legyen az bármi is.
Jelenleg a DaF is hasonló cipőben jár, várjuk hogy sikerrel megszavazzák a kapitulációjukat.

Csak emlékeztetőül a Légió jelenleg 3 háborút folytat egyszerre, melyben az állás egyedül a Kubla esetében nem éri el a 2:1-et, de itt is közel 25%-kal vezetünk.
Azt eddig nem is említettem, hogy a 3 háború mellett a fél gyémánt társadalom hadüzenet nélkül üt minket inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel.
Ezt persze megértem, hiszen így próbálják segíteni társaik harcát.
Ezúton is tisztelettel adózom a hősies, ámde teljességgel hiábavaló harcuk előtt!

A Légió erős, kitart, és győzni fog!

Üdvözlettel minden Végzetúrnak,
Cyron - Azúr Légió
Dátum: 2008.10.18. 08:32:47
Liadas!

A DaF-ot elvertük, már csak az a kérdés hogy Ők adják-e meg magukat vagy megvárják az autó kapitulációjukat.
Az Illuminati felszúrta magát a saját rohamára, a Kubla meg moccanni sem tud a Horda és a Légió nyomása alatt.

Ezek után mit akartok?
Még több kiontott gyémánt vért?
Csak azt éritek el, hogy bevonjuk a többi szövetségesünket is a háborúba, akkor aztán mindenki mindenkit szétver, hurrá!

Nem vagy Te egy beépített ügynök az Ellenségtől?!
Dátum: 2008.10.17. 17:55:03
az Illuminati szövetség hadat üzent nektek! A háború 2008.10.18. 05:23:21-kor kezdődik.

LOOOL!

Látom szeretnétek a Diamonds are Forever sorsára jutni:
71 / 33 nekünk és mindezt kevesebb mint 10 óra alatt...

Ha gondoljátok, leszünk olyan kegyesek mint a Kubla volt, és felajánlunk 3 hetes békét ha most kapituláltok.

Nem mondhatjátok hogy nem vagyunk nemesek és bőkezűek!
Dátum: 2008.10.17. 16:21:20
Húúú, de kegyes vagy!
1 nap alatt kifosztassz, és cserébe megígéred hogy csak 3 hét múlva fosztasz ki újra.
Addig meg keresel magadnak másik balekot aki beveszi ezt a cselt.
Ha elég balekot találsz, akkor mehet a rotáció 3 hetente!

Ez ám a fair play
Dátum: 2008.10.17. 14:35:27
Az a baj, hogy a rendszer alapból azt segíti, hogy nagy erőkkel gyorsan tipord el a kevés számú gyengét.
Ez teszten nem jött ki, kevesen voltunk...

De most már vehetné Miklós a lapot, hogy változtatni kell a szöv. háború rendszerén!
Az nonszensz, hogy évekig háborúzzunk, mert egyik fél sem hajlandó kapitulálni, a dupla győzelem meg csak a 3. napon számít... szerintem a 3. napon végleg el kellene dönteni a háborút.
Így vagy úgy, de legyen győztes.

Ha ez így marad, akkor csak az lesz a vége, hogy mindenki lapossá veri a jóval gyengébb szövetségeket, és egy csomóan megunják a játékot.
Dátum: 2008.10.17. 12:38:11
Idézet: Balor - 2008.10.17. 12:25:43
A Kubla Kánságot kikiáltom civilizációnk megmentőinek, hősies tetteik nem maradnak, nem maradhatnak eredmények nélkül. Tisztességesen helyt állnak az élet minden területén, nem veszik fel a kesztyűt, melyet a horda vet eléjük. Nem mocskolják be magukat az ellenség fertőjével. Köpnek egyet és büszke tekintettel, egyenes tartással küzdenek az őket, és minden Végzeturat tévútra terelni akaró rontás, a horda és csatlósai ellen. Ők legtiszteletreméltóbbak közül valók, akikre mindenki felnézhet.

Wurgolx


Teszik ezt tagjaik olyan bátorsággal és odaadással, hogy már most menekülnek a Kubla Kánságból mert nem bírják a folyamatos verést.
Vagy csak az én szemem káprázik és tényleg csak ennyien voltak a háború kirobbanásakor?

Mondjuk az poén lesz, ha a végére csak 2-3 tag marad bent, mert Ők fel tudják venni a harcot...
Dátum: 2008.10.17. 12:14:55
Eddig nem szóltam bele, mert felesleges itt a flame, csináljátok Ti magatok is.

Az Azúr Légió álláspontja a következő:
A Kubla Kánság nekirontott két gyámoltalan szövetségnek a gyors győzelem reményében (amit sajnos hamar meg is kaptak a pszichoterrorjuknak köszönhetően).
Nehogy azt higgyék, hogy ezt bűntetlenül bármikor megtehetik... MI ezért üzentünk hadat.

Az az igazság, hogy leleksedésünkben egymást taposva rohantunk neki a Kublának rubin szövetségeseinkkel együtt.
A hibából tanulva most kiszélesítettük a frontot azokkal is akik beszálltak ebbe ellenünk.
Így most már lesz elég tér az erős tagok számára is, nem csak folyton azt bámuljuk, hogy minden Kublás 15% ÉP alatt láthatatlanul pihenget, mi meg unatkozunk a háttérben és mint a gyerekek, tolakodunk a felajánlott cukorért.

Előbb-utóbb úgyis győzni fogunk.
Mi nem a kicsi, gyámoltalan szövetségeket verjük ripityommá, mint ahogy azt a Kubla tette.
Bár tanultunk az esetből és taktikát váltottunk.
Ezt a Kubla Kánságnak köszönhetik azok, akik majd megérzik a Légió lábnyomát!

Ettől függetlenül tisztelettel adózom a Kubla Kánság harcosai előtt!
Én személy szerint nem biztos hogy ilyen sokáig bírtam volna szó és tett nélkül a folyamatos vesztett csatákat, az értelmetlenül eltöltött időt amiket a Kublák java kénytelen elszenvedni.

Üdvözlettel,
Cyron
Dátum: 2008.10.07. 10:43:55
Tanulás szakértelem fejlesztése 4-ről 5-re hány LÉ

a helyes válasz 580

De hogy hogyan jött ki ez neki, azt csak a kérdés feltevője tudja...

Ez így rohadtul pontatlan és megválaszolhatatlan, már bánom hogy csak rossz kérdést kattintottam, nem a törlést
Dátum: 2008.10.07. 10:40:54
MIlyen színű a barnamedve.

Hát az okos kiagyaló szerint szürke...

Persze lehet hogy én vagyok színvak és tényleg nem barna.
Dátum: 2008.10.05. 10:05:27
Nem tudom volt-e már ide panaszolva ez a kérdés:

A telefonokon hány szám van
20
6
9
10

Ez így marhára pontatlan.
Miért 9 a jó válasz?
Mi az hogy hány szám?!

K'remkapcsojjákki!
Dátum: 2008.10.01. 12:41:02
Nem olvasgattam különösen bele a fórumba, de maga a szavazás nem túl nyerő ötlet szerintem.
Csak azok fórumoznak, akik maguk is sokat ülnek a gép előtt.
Aki sokat ül a gép előtt az sokat is portyázik, hiszen ez a játék lényege.
Így aztán egyértelmű hogy a szavazás végeredménye a "nem kell korlátozni" lesz, mivel senki nem akarja a saját játékát elrontani.
Nyilván azok fognak a korlátozás mellett kardoskodni, akiknek nem megy a portya, nekik azt javaslom hogy alaposan nézzék meg kit támadnak, ez a siker 50%-a.

Szavazzunk inkább arra, hogy a cégem adjon 50% béremelést nekem.
Dátum: 2008.10.01. 12:34:29
Idézet: Azirafael - 2008.10.01. 11:49:28
Ki kellene venni azokat a küldetéseket amelyek adott szinten nem teljesíthetők, és másokat betenni helyettük. Engem példának okáért rohadtul idegesít (szerintem sok más mindenkit), a kutasd fel Drakint, a szerezz 5 Tp-ot egy portyával, a keresd fel a hordaparancsnokodat stb. küldetések.

Minek foglalják a küldetések helyeit ha lvl 10-12 előtt nem lehet teljesíteni őket, mert a játék nem teszi elérhetővé a megoldást. Erre csak jönnek az értetlenkedő forum bejegyzések hogy ezt így hogy és miért és mikor stb.


Pontosan azért foglalják a helyet, hogy behúzzák a féket.
Mindig lesznek olyan küldetések, amiket csak adott szinten tudod megoldani.
Dátum: 2008.09.30. 12:49:51
Kirúgtunk egy tagot a szövetségből mert nem tudott lépést tartani az építésben.
A bug ekkor mászott elő a gyufásdobozból:

Az illetőnek 1 szavazata volt, a másikat átadta valakinek, de az átadott szavazat megmardt.
Mos 10 tagnál 21 szavazat van összesen.
Dátum: 2008.09.22. 13:02:58
1. Kellene valami topic kifejezetten a bugoknak... nem találtam meg hogyan kell újat nyitni.

2. Az emeltdíjjas SMS-nél a 30 őskő kódja hibás!
Azt írjátok OSKO9 ... amire hibaüzenetet kapok.
Valójában OSKO30 ... a helyes kód!
Oldal: 123456789