Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2009.12.01. 20:28:27
Ok, szerintem legkésőbb hétfőn rá tudok majd állni a dologra
Dátum: 2009.12.01. 17:47:07
Felesleges csökkenteni a szerezhető LE-t. Magas szinten persze hogy sokat lehet rabolni... Soknak látszik. Pedig 2 tulajdonságfejlesztés ha kijön belőle. Alacsony szinten 10K-t lehetett rabolni, ott annyiba került 2 tulajdonság... A szerezhető LE igazodik a szinthez, ez miért baj?
Idézet: Mortimer - 2009.12.01. 09:34:15
Jó, tényleg csak végigfutottam, a lényeg hogy ahhoz képest, hogy az első három oldalon összesen van 75 ember, rájuk jut kb. 20 büntető. (Smaragdokat az imént direkt nem soroltam.)

Ezek után Miklós benyög egy olyat, hogy "alig valaki használja", közben legfelül ez bőven egyharmad felett van. Ami már borzasztó magas arány, és egyre csak nő.


Vajon miért? Inkább ezen kéne elgondolkozni szerintem...
Miklós, én értem amit írsz, de ez az egész játék szellemével teljesen összeegyeztethetetlen! Attól gyengülök hogy nyerek. Ez szerintem igen erős paradoxon.
Van itt egy karakter, akit ha véletlenül megtámadok (eddig mindíg nullát hoztam tőle...) akkor képes akár egy hónapig is napi kétszer szétkenődni rajtam, felülről.
És volt egy olyan is, aki ugyanezzel a módszerrel próbált engem kiszorítani egy bajnoki kategóriából.
Na szerintem EZ gusztustalan.
Akkor mostantól maradjak 15% alatt csak mert valami aberráltnak más szivatása jelenti a szórakozást?
Diplomácia? Próbáltam igen. Azt lehet vele elérni, hogy még tovább csinálja, hiszen ha érzi hogy zavar, folytatni fogja. Az hogy levelet írsz neki a legrosszabb dolog amit tehetsz.
"a tp tömés szivatás jellege kb. a bolhacsípés szintjén mozog" -igen ám, de mi marad abból az emberből akit párezerszer megcsíp a bolha?
Krokettet lehet? /OFF
ON:
Azt sem tudod miről beszélsz...
A különbség ott van, hogy amit elveszít valaki LE-t, abból a másik félnek haszna van. Míg ha TP-t adsz valakinek, abból semmi hasznod nincs, viszont a másikat károsítod vele, és ez ellen védelem sincs.

edit: És mellesleg nem túl reális, hogy a győzelemtől gyengülök (üres TP). Ha veszítek (LE) akkor logikus, hogy gyengülök.
Bocs, félreértettelek. Ezzel viszont örökre tamagocsivá alakítanád a játékot... Mindenki vadészik, hurrá. Jah elnézést, a T0P tovább tápolhat kristályhordából...
Szerintem meg nem, hiszen lélekszívás csak nagyon magas szintem van, ellenben a nyers TPs szivatás kb mindenkit érint, aki lentebb van.
Látod, ezért nincsen neked bajnokid...
Te nagyon okosnak látszol, szóval akkor légyszíves magyarázd meg, hol igazságos az, hogy van itt egy idióta V2n, akit ha véletlenül elviszek kamrába (0 LE-t viszek tőle!!!!) akkor 2 hónapig napi kétszer kapok tőle üres TP-t? Ráadásul magasabb szintű...
Ez egy eléggé undorító dolog szerintem, mindenképpen kezdeni kéne vele valamit...
Dátum: 2009.11.30. 11:25:49
Idézet: Typhoon - 2009.11.30. 08:03:14

Szerintem meg Te egy imbecilis, tizenéves, kis hangkaratés vagy és másokat fikázol, mert nincs annyi önuralmad, hogy a saját hibáid felülvizsgáld.

imbecilis... Ezt ha van időd definiáld már kérlek, nem ismerem...

Ahogy te is leírtad nem fogok fél évig úgy játszani, hogy a fél társaság rám vadászik. Az nem arról szól, hogy ki gyáva szar és ki nem. Hanem arról, hogy rajtad kívül itt vannak még más szellemi szegény emberek is és nem akarom nekik kiszolgáltatni a karakteremet.
Személyesen szívesen találkozok veled a következő VU talin és ott megvitathatjuk, hogy ki is a szar alak!

Ajjaj, személyesen már nem merem... El is hagyom ezt a topicot, én ilyen csicska alak vagyok sajnos...
Dátum: 2009.11.29. 23:05:41
Idézet: Typhoon - 2009.11.29. 19:28:36

A V1-et nem tudom, mert ott már nem játszom, de a V2-n van egy egész szövetség aki erre állt be!


Ez alapján könnyen belőhető, hogy szintben kb 52-60 között lehetsz. Persze a nevedet nem merted vállalni, de végülis megértem, senki nem akar fél évig 15% alatt lenni, folyamatosan ájult állatokkal... Ettől függetlenül szerintem egy gusztustalan, gyáva sz@r vagy.

Ámen
Idézet: Tony Ramirez - 2009.11.29. 14:57:46
És mutatsz 15 olyan embert akit elvihetek a kamrába?


Nincs 15 ember, nos, ez megintcsak egy T0P-on fennálló speciális körülmény, emiatt nincs szükség módosításra.
Nézzük akkor az újabban igen divatossá vált siker/kudarcélmény arányt:
-Sikerélményt nyújt-e valakinek, ha 8 szintről rutinszerűen rommá ver valakit? Nem hinném, de javítsatok ki, ha tévedek.
-Az hogy nem akarod/éri meg megtámadni, nem kudarcélmény. Ez a te döntésed. Ha megtámadnád, és elvenne 1 CSP-t, az lenne a kudarcélmény, feltéve, hogy a szerzett LE nem kompenzálja azt a CSPt. Ellenben ha nem vesz el, az már sikerként könyvelhető el.
Másik oldalról nézve:
-Az bizony kudarcélmény, ha naponta x ember rommá ver 8 szint különbséggel, és ez ellen NEM TEHETSZ SEMMIT. És még csak nem is napi egyszer, hanem x-szer.
-Ha a büntető/szkarabeusz miatt nem támadnak, sikerélmény. (Bár csak amíg meg nem szokod).
-Ha mégis, és elveszik 1 CSPjük, az is sikerélmény, hiszen a másikat demoralizálja, elvéve a kedvét a további zaklatásodtól.

A fentiekből eléggé tisztán látszik, hogy a büntető/szkarabeusz játékból való kivétele a globális siker/kudarc arányt a kedvezőtlen, tehát a kudarc irányába tolná el, amit senki sem akarhat.

Ja és mellesleg, mindkét szóban forgó tárgy gyengítve lett már az eredeti verzióhoz képest, most már le lehet akadni róluk!
Idézet: Tony Ramirez - 2009.11.29. 14:52:00

Jerikó említetted a Szkarabeuszt...
Azt tényleg ki kellene venni a játékból. Az a leggerinctelenebb dolog, ami eddig bekerült...


Teli kamrával kell rámenni és kész, akkor nem működik...
Dátum: 2009.11.29. 12:28:37
Idézet: Miklós - 2009.11.29. 09:59:32
Idézet: Őrmester - 2009.11.29. 06:08:55
A találkozón vásárolt őskövek mikor kerülnek jóváírásra?

Hétfőn.

Kompenzáció a kristálygömbre: ezt nem gondolod komolyan, ezzel az erővel azt is kérned kellene, hogy vonjuk le az összes LE-t, amit így szereztél... Egyébként jobb ha tudod, az aukciós bérlet is nerfelve lett vmilyen szinten, amikor bekerültek a fókuszkristályok: ugyanis ezekre nem működik a bérlet, tehát 33%-kal csökkent a táp, amit adott. Szerintem ezt a vitát MOST zárjuk le, mert addig fogod itt mondogatni, hogy csak és kizárólag az a 2-3 ember tud portyázással LE-t szerezni, akinek van kristálygömbje, hogy magad is elhiszed... Egyébként, ha azt mondod, hogy a taktikád ezen áll vagy bukik, és ez a tárgy tette lehetővé, hogy a normális LE-nek sokszorosát szerezd, akkor te magad igazoltad, hogy a tárgyat irreális előnyt ad, és nerfelni kell.


Miklós, elegendő összegyűjteni a maximális számú fókuszkristályt, és nem esik több... Szóval ezt nem nevezném nerfnek.
Dátum: 2009.11.29. 08:11:11
Miklós !

Azt azért remélem érzed, hogy a Kristálygömb tönkretételével (vagy reformjával? mindegy hogy nevezzük...), teljesen jogos a gömbtulajdonosoknak az a kérése, hogy valamilyen szinten kárpótlást kapjanak? Mint amikor valamilyen szakértelmet vátoztattok ez ugyanolyan. Ott lehetőség volt ezek lefelejtésére. Itt lehetőséget kéne adni a relikvia visszaváltására, még ha nem is azon az áron amin vette, de egy 90%-ot mindenképpen reálisnak tartanék.
A tetszőlegesen választott aukciós tárgyat meg felejtsétek el, nincs szükségünk mégtöbb aukciós bérletre... BÁR, ha max olyan tételt választhatnának, ami ugyanannyiért/kevesebbért ment el mint anno a gömbjük, akkor ez is teljesen reális lenne.
Dátum: 2009.11.28. 18:24:28
Ejj winnie, szóval nem jöttél találkozóra? Pedig sokan nagyon kíváncsiak lettünk volna rád...
Idézet: Mortimer - 2009.11.27. 09:54:00
"Állatok sebzése a te sebzésed 5-öd része (szorozva azzal, hány állat talál, plusz tárgyakból jövő érték). Ez szerintem korrekt, legalább nem száll el a sebzésük."

Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy találatnál az elnyelés számít, ha nem találsz akkor nem. Azaz:

Találsz, kritikus sebzés. 1 sebzést okoztál, állataid 1 sebzést okoznak.
Nem találsz, állataid 250 sebzést okoznak.

Érzed a különbséget?


Ez viszont nagyon csúnya bug, ezt a bajnoki előtt mindenképpen javítani kéne...
Ne akard már beadni, hogy az nem zavar, ha LE-t visznek, az viszont igen, hogy leütnek... Ezesetben szívességet tesznek neked amikor leütnek 15%on, hiszen amúgyis leüttetted volna magad. Viszont a leüttetésnek pont az a célja, hogy ne tudjanak LE-t vinni. Akkor mégis zavar?
Akkor mégegyszer kérdezem, nem lehetne ELKÖLTENI mielőtt kiérsz 15% fölé ?