Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2010.07.19. 14:33:04
Na ez a nemmindegy...

A bajkál tó ban milyen édes vizi emlös éll.........
Bajkál tigris
Bajkál pingvin
Bajkál cápa
Bajkál foka
Dátum: 2010.07.19. 14:28:20
Igen, lehet. Sebgyógyítás szakértelem kell hozzá, amit 9es tanulásnál kapsz meg.
Dátum: 2010.07.18. 20:21:29
Nem mondasz újat, ez már a játék indulása után nyílvánvaló volt. De a jó karaktert mindíg az adott szabályrendszer keretein belül kell megalkotni, nem pedig azon sírni hogy mennyire nem jó a rendszer...
Azért ehhez hozzátenném, hogy én vagy portyalistából választok célpontot TÖ alapján (még max a diffjét megnézem), vagy jól bevált farmokat ütök. Nem fogom minden egyes embernél megnézni, hogy milyen cuccban van. Meg aztán milyen már, hogy ha valaki beöltözik döntetlenbe, akkor 100%-ig védett kéne hogy legyen támadásokkal szemben emberi jóérzésre hivatkozva, mert aki így is támad az egy terrorista náci szemét hulladék szar? Hagyjuk már...
Dátum: 2010.07.16. 16:48:39
Ez a mondat nagyon ütött, de sajnos azért mert igaz...
Dátum: 2010.07.16. 13:22:25
Idézet: Rokamoka - 2010.07.16. 12:23:38

- Entitásos küldinél figyelembe vetted, hogy azt is lehet "tartalékolni"? Ott várja esetlegesen 2,5K ÉP-n, hogy jó pár ezer LÉ jutalomért belevarizz egyet...


És ha mondjuk "sebezz x ÉP-t egy entitásba" lenne? X lehetne szintfüggő is, vagy az entitás szintjéből és ÉP-jéből számolódhatna valamilyen módon.
Dátum: 2010.07.15. 21:31:28
Én támogatok minden fajta újítást ami felkavarja a napi rutin állóvizét. Nekem tetszenek az általad leírtak, sokkal többféleképpen lehetne ismételhetőzni. Bár én még csak most fogok elérni oda
Waaaahhhhhhghhhh. . .

"Sziasztok!

Kérlek gyertek ha szeretnétek egy narutos neveldére.Cím:

http://blade-ninjanevelde.lapunk.hu/

És mond ha regisztél:Itachi(vene) hívott meg és nevelj! Írjatok üzit ha mentek"
Dátum: 2010.07.14. 00:34:34
Na jah... Akárhogy nézem, a spell/közelharc egyensúly ott van elkúrva, hogy az IQ kettő az egyben tulajdonság... Egy IQ-TAU-VÉD karakter a sebződés minden formája ellen védett, de ha az ellentétét nézzük, egy TÁM-VÉD-ERŐ karaktert (ilyen amúgy a valóságban nincs, mert életképtelen), varázslat ellen teljesen védtelen, éspedig a varázslat még le is csökkenti azt amiben jeleskedik (minusz tám/véd stb effektek). Ahhoz hogy ez a karakter életképes legyen egy spellessel szemben, IQ-t is kéne tolni, igen ám, de akkor neki 4 tulajdonságot kell növelnie, míg ellenfelének elég 3at.
Konklúzió: Azonos feltételek mellett, játéktechnikailag lehetetlen, hogy egy közelharcra kigyúrt karakter erősebb legyen mint egy varázslatra kigyúrt. Nem véletlenül van annyi smaragd, amennyi.
Dátum: 2010.07.13. 22:32:18
Melegfalva?
Dátum: 2010.07.13. 11:39:03
Ez miez?

Kik a Kemény - legényeknek (- Peking 2008 -) ?
a magyar vízilabda-válogatott *
a magyar jégkorong-válogatott
a magyar labdarúgó-válogatott
a magyar kézilabda-válogatot

Csak én nem értem a kérdést?
Dátum: 2010.07.13. 00:49:51
Hát a franc tudja már... Valaki aki egyszer törölt elejtette, de hogy itt olvastam-e, vagy a találkozón hallottam...
Dátum: 2010.07.13. 00:32:47
Ez egy nagyon jó terv! Csak drága. A visszaállítás tudtommal 50 kavics, na most nem csak hogy ezzel Miklós járna jól, de 30*50 kavics 4 emberre szétosztva kicsit húzós
mod: és akkor ez még csak egy szövetség
Dátum: 2010.07.13. 00:24:41
A szakértelmek menüben felül megjelenik egy gördítő, ott kiválasztod hogy mit szeretnél turbózni, és leokézod. Ja és ez csak akkor van, ha már legalább 2es szintű a turbód
Dátum: 2010.07.12. 13:04:35
Nos igen. Tényleg jobb volt amíg nem tudtam... Bár egy idő után nem kizárt, hogy leesett volna
Dátum: 2010.07.12. 11:58:56
Idézet: Byzon - 2010.07.12. 11:44:43

- a tisztán kényelmi funkciók esetében is negatív megítélése a vf-nek

Ööö... nekem ez nem tiszta, a kényelmi funkciókban hol ítélik meg negatívan a VFet? (Bár lehet addig jó amíg nem tudom...)
Dátum: 2010.07.11. 00:50:09
Ma de most mégis, ki volt ez az állat?

Kaland név: Kufár
Próbák: Szerencse | Szerencse | LE | Vp | Vp | Vp | Vp | Csata

Lehet tippelni, hogy melyik rész nem tetszett benne (A szövifórumunkon a csatára tippeltek, nos, majdnem )
Dátum: 2010.07.10. 17:45:22
A "Végzetúr" nevű HKK kiegben lehet kódot találni (meglepő, ugye? ), de nem mindíg... Ha nem HKKzol jobban jársz ha magát a kódot veszed meg valakitől. A beholder.hu HKK részlegében egy csomóan árulnak, csak nézz utána hogy ki a megbízható.
Beírni pedig a "Relikviák" menüben tudod, ott van majdnem legalul, bal oldalt. Csak előtte választani kell egy cuccot a gördítőn.
Dátum: 2010.07.08. 14:10:14
A VF anno utólag lett kibővítve a térkapura is, még a hírek/változások topicban vagy hol is benne kell lennie. Szóval az direkt van így, hiába próbálna bárki is belekötni.
Dátum: 2010.07.07. 19:18:28
Én már egyszer felvetettem, hogy ugyan miért épp munkaidő/iskola közepén érnek véget a licitek, de le lett sz@rva, sőt, még én lettem lehülyézve, hogyhát van akinek meg az estefelé nem lenne jó. Mondjuk most már nem érdekel, mivel végeztem az aukcióval.