Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2015.12.05. 21:09:58
Nem arról beszélek, hogy azonnal idomuljon be. Az is csak akkor érvényesül, ha éppen annyit LE-t pumpálsz bele amennyi kell(nekem is ki van váltva a VIP), ha nem akkor marad az X percenkénti kattintgatás.

De ha ez a javaslat nem tetszik akkor a VIP-ben lévő részt lehetne módosítani erre, hogy ne legyen rossz szájíze annak aki fizetett a VIP funkcióért
Dátum: 2015.12.05. 21:01:18
Csak egy javaslat az idomítás szaki kicsit játékosbarát módosítására:

Jelenleg ugye szint *100at lehet nyomatni az állatba, alapesetben fél óránként.

Mi lenne, ha az idomításhoz szükséges LE-t egyben be lehetne tolni az állatba, a szaki a "beidomulás" idejét csökkentené csak?
Dátum: 2015.12.04. 12:13:48
Óránkénti ütés, nincs transzcendális....azért még ígyis sok "jó" dolga van a hadüzenetnek
Dátum: 2015.12.01. 11:37:02
Nem akarok senkit sürgetni, de szerintem ezt már mindenki nagyon várja
Dátum: 2015.11.30. 22:46:23
Igen, de szerintem ígyis van elég táp a játékban. Inkább a gondolkodás és a döntés felé kéne terelni a dolgot, mint az egygombos megkapok mindent téma irányába. Így legalább lenne némi variáció.

Még valami:
Ha eltérő ötletre próbáljuk terelni az aranypénzt (ezzel nem elvetni akarom, de még nincs semmi kőbe vésve)
Mi lenne, ha az aranypénz egy belépő lenne valami event féleségre? Függhet az össze szint alapján vagy lehet fix is, ezt majd a droprate eldönti.
Még nincsenek konkrétumok, csak most pattant ki a fejemből
Lehetne valami verseny, akár csapatok vagy egyéni. Esetleg valami gladiátorharc szerűség ahol lehetne csapatharc vagy FFA (már csak fantázia kérdése, hogy lehet balanszosan megvalósítani). És lehetne valami jutalom a végén a győztes(nek)eknek. Hogy a vesztesnek is megérje ő is kap valami fájdalomdíjjat. Túl nagy különbséget nem tennék itt, hogy ne mélyüljön a szakadék.

Viszont ami móka lenne az FFA része. X időnként üthetsz valakit. Az adott körben csak akkor derül ki, hogy ki kit támad amikor végrehajtódnak a támadások, értelem szerűen mindig egyszerre. Ha valakit többet ütnek egyszerre kaphat mondjuk némi %os bónuszt a tulajdonságaira, hogy ne fingjon ki rögtön. És, mint a bajnokin itt is egy győztes lenne.

Meg lenne szabva hány potit lehet max használni. Úgy képzelem el, hogy amikor bemennek az kolosszeumba a végzeturak akkor eltűnnek a jelenlegi portyalistából és mint az SZB-nél meg lenne csinálva csak itt nem mezők, hanem adott portrék lennének. Lehetnek a körösök 2 percesek, hogy ne tartson sokáig és annyira ne lehessen összebeszélni. Fix előre megrendezett időpontban.
Hirtelen ennyi
Dátum: 2015.11.30. 21:38:05
Szerintem az egyszemélyes döntés semmikép nem jó, megint ott tartanánk ezzel, hogy aki táp tovább tápolódik a többi meg vagy tud alkalmazkodni az időszakos változáshoz vagy megszívta..

Szerintem jó lenne, ha fel lennének sorolva a bónuszok, az összes. És X idő van rá, hogy összegyűljön Y aranypénz. Mindenki annyit tesz be amennyit akar, viszont csak 1 helyre lehet rakni. Ha letelik az idő és összegyűlik a kellő mennyiségű pénz akkor aki az adott bónuszra fizetett be megkapja a bónuszt. Mondjuk lehetne itt is egy minimum, hogy ne legyen a betolok egyet és hátradőlök szindróma.
Dátum: 2015.11.30. 13:28:50
Jó ötlet, de inkább csak egyénre vonatkozzon. Bár a top lassítása miatt az erőforrás tápolás nem hiszem, hogy érdekük lenne. Valamint, ha az egész világra hat akkor eléggé kiszámíthatatlan, hogy mikor mi kap tápot vagy ez is be lenne időzítve, hogy lehessen rá készülni?
Veszélyes a szimulátor nagyon? Mert nem akarok megsérülni mindenesetre kösz. Ez egyszeri vagy olyasmi mint a szerencsekerék?
Le vagyok maradva, a szem mit tud?
Egyébként a többi potival is meg lehetne csinálni a beveszek x poti dolgot. Gondolok itt a vadászat, portya, kristály stb-re.
Ketten vagyunk Serenity-vel.(v1-v6)

*úgyhogy azért bátorkodtam ide írni, mert egy embernek könnyű helyet találni, de kettőnek... mindenesetre köszi a meghívást!
Van valaki aki holnap szeretne indulni a bolygó ura versenyen, de még nincs csapata?
Dátum: 2015.11.27. 08:50:50
Hol volt régebben válltópénz az öre?

Svédország lenn a helyes válasz, de Franciaország van bepipálva...
Dátum: 2015.11.27. 08:46:59
Ha lehetne craftolni balanszosan akkor még egyedibbé lehetne tenni a karaktereket, persze ha nem pay to win szitu alakul ki itt is.
Dátum: 2015.11.26. 13:56:27
Ha ez a probléma fő forrása akkor a versenyen való részvételkor miért nem kapnak egy osztót a győzelmeikre azok akiknek ennyivel több a valóságformázásuk? Annyi lenne az osztó szám amennyivel több pontot kap....win win szitu, megmarad minden és jól lakik a krokodil
Szerintem nincs baj a mostani relikviákkal. Van egy permanens fejleszthető a többi1*használatos, de megszerezhető máshogy is. Mivel elvileg folyamatosan lesz fejlesztve a játék (most nem kukacoskodás) néha belefér egy ilyen kör is, nem? Ha mindig a tápolás lenne szem előtt nem lenne idő után hová fejleszteni

Aki meg fullon van az nézze úgy, hogy most ebben a körben nem kell költenie...én inkább az őskö költségükre leszek majd kíváncsi.

Mellesleg aki folyton elégedetlenkedik az idővel bekerül ebbe a spirálba és semmi sem lesz jó neki
Hát ez most ilyen lett. Reméljük a következő jobb lesz
SzvSz: van ígyis elég táp amit gyűjteni lehet. minek mégtöbb?
Ki vállal be engem?

*Már csak pár nap, jobb előre készülni
Dátum: 2015.11.21. 13:06:29
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 73 sebzés! Hajime Saito acsarogva támad. 11 sebzést okozott.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. Talált, 36 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Hajime Saito is támad. Mellé!

Azt hittem ez mar a multe.... megertem hogy van szoras de sima utessel konkretan 2* annyit utni, mint kritikussal....(egy csatan belul)
Ez csak egy nyers otlet egyelore es nincs programozoi venam igazabol a post alap otletnek iranyult volna, nem konkret elkepzelesnek. Szerintem az raer akkor, ha egyaltalan tetszik a nepnek es Mikloseknak