Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - R0b_rt

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.06. 17:06:55
Oké mondjuk hogy felvállaljuk, hogy mi vagyunk mindennek az okozója és nagyon nagyon megbántuk meg tényleg genyóság volt használni a PC-t.
Mindegy, térdreborulunk meg ajánlom Miklósnak hogy a vadászataim 90% kérem véletlenszerűen bármelyik rácstag lélekkútjába áttenni, hogy ezzel is bizonyítsam hogy mi voltunk a legnagyobb gonoszok ezen a földön és nem is az ellenség meg a fertőzés, meg a kint bolyongó szörnyek.
Ezek után hogy ekkora megbánást tanusítunk, jelentkezhetünk rácstagnak?
Gondolom nem. És miért nem? mert használtuk a citadellát (védekezésre - mindenki másnak támadásra)
Valaki feltette a kezét is hogy Ő is használta támadásra és belátta hogy az nem jó, mégis lehet rácstag. Sőt alapító, kezdeményező. Ezek után jöhetnek a levelek hogy lehetünk rácstagok

Igaz ez magán hsz, nem a szövetség nevében beszélek, csak egy gondolatmenet.
Dátum: 2009.01.05. 20:08:35
Érdekes dolgok ezek, de senki nem gondolkozik azon hogy hol és mivel kezdődött az egész. A szövik oldalán vannak kiírások így nagyjából tudni lehet hogy mire számítanak. A Rács tagjai nem kötelesek csapást mérni azért mert kapott egy másik Rácstag. De úgy néz ki, hogy úgy működik a dolog, hogy szólnak, hogy kaptak csapást és kellenek az ellencsapások. Bármily meglepő az, hogy miért kaptak. Sajnos ez teljesen lényegtelen mindenki számára (tisztelet a kivételnek).
A lényeg hogy szóltak és hősiesen "naná hogy adunk nekik" néhányan vissza is csaptak (megtámadnak). Érdekes ez a visszacsapás, mert velük nem volt semmi.
Most meg fáj nekik, hogy Ők is kapnak és dobálóznak mindenféle kiírással való olvasással meg mindenféle jelzőkkel. Meg pláne, hogy mi vagyunk a hülye ideológisták és egyebek. Meg hogy hogy fér bele a békébe ez az "eszköz".

Ha harc van azzal harcolok amim van, ha íjat kapok a kezembe és tudom használni, ha támadás van akkor használom az íjat. Bármilyen meglepő tudom azt, hogy az íj halálos fegyver és ölhetek is vele mégis fogom használni és nem dobom el, hogy akkor nyugodtan rúgják szét a hátsóm.
Dátum: 2009.01.04. 20:26:09
Tájékozódtam előtte, tudom hogy ki.
Egyébként azért írhatott ilyet, mert mégis más az álláspontja néhány dologban, mint ahogy azok a bizonyos emberek látják.
Dátum: 2009.01.04. 17:49:44
Idézet: AranyAlma - 2009.01.04. 09:32:43
Mi lenne ha a citadellat csak az hasznalhatna, aki az elmult 1 hetben nem uzent hadat, es csak arra, aki ezutan az 1 het utan tamadta meg. Es csak olyanra lehet kiadni, akivel haboruban vagy.

Termeszetesen valaszcsapaskent korlatozas nelkul hasznalhatnad 1szer.


Szerintem ezeknél a feltételeknél a Rács nem lenne elég hatékony. A rács a top szöviké, a top karaktereké és ilyen változtatás szóba sem jöhet
Dátum: 2008.12.31. 18:23:56
Szerintem ebbe a rendszerbe már nem lehet "igazságosat" beletenni. Mint amilyen mindig is volt, toldozunk-foltozunk és a végén csak rongydarabkák az egész. Külön külön megállják a helyüket, a rendszert egyben tartják, de nem lesz sosem igazságos.
Tetszik az hogy át lehet térni a 3. világra LOL ... inkább rontom itt a levegőt másoknak, mert az elejétől itt vagyok.
Én mindig örömöt fogok érezni, ha esetleg valami nagy magasztos úrnak csak egy kicsit is belepiszkálhatok a kényelmes életébe. Neki csak bosszantó lesz. De tartósan bosszankodni azért lehet hogy nem jó
Dátum: 2008.12.31. 13:18:24
Egyébként meg nem értem, hogy mi a baj ezzel. Megmondtuk, hogy mi lesz. Nekünk ez a védelmi eszközünk van. Akinek amilyen fegyvere van, az azzal védekezik. Ha védekezik egy egész hatásos fegyverrel akkor már nem is védekezik, hanem támad? Majd az optimalizátorok eldöntik, hogy Nekik éri meg, vagy azok akik csak simán játszanak.
Dátum: 2008.11.14. 12:55:02
Sziasztok!

Van egy kis gondom az egyik szakértelemmel.
Transzcendális projekció:

Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100 LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén.

Valahogy nem jól működik. Van mondjuk 80-90 LE nállam. aztán viszik mint a cukrot, hiába 1-es a szakértelmem.

Y.N.

hiba megtalálva, figyelmetlen voltam, nem néztem, hogy ki támadott, mert háború van
Oldal: 1