Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.12.19. 19:07:14
Akkor,hogy létezik ez a fogalom?
Miért értjük a jelentését, vagy nem a kezdők.

Az a néhány elég sok,ha bajnoki szinteket nézzük.

Ez egy létező kaszt,mivel erre a szűk kőrre fogalmat alkotott Miklós és előnyöket biztosít számukra.
A válaszod nem kielégítő.
Dátum: 2015.12.19. 10:34:50
Rendben.
2 dologra kérnék akkor értelmes választ.

Mire jó a PÓK kaszt?
Miért kell 0 TPével különbséget tenni a karakterek között,azaz a karakter intelligenciával való alkotását időhúzással helyettesíteni?
Pénzt értem.

Ha meg oldható választ kérek,nem pedig nincs igazad,majd lepontozni.Ez szánalmas hozzá állás.
Én kismillió oldalról le írtam a hátrányokat.Ti elég,ha 2 db értelmes indokot adtok.
Hajrá.
Dátum: 2015.12.18. 14:02:16
Hiába harcolok,hogy rossz irányban van a játék matekja.
Senkit nem érdekel.

Mint írtam a játékos állomány csökkenésével a költök száma vissza eset,de a bevétel nem apadhat,így jutunk el a játék egyre durvább pénzorientálásig.
Ez bizony újabb törlésekhez vezet.Ez pedig újabb mega,mega tápokig,jó pénzért

Az összes fórum mester nem jut el addig a tényig,hogy a fórum hozzászólások száma visszanézhető.Ez tulajdonkép egy statisztikával is felér.
A PÓKok erejének növekedésével egyenes arányban van a mély zuhanásban a hozzászólásokkal is.
A játék kezdetéig visszanézhető.

A PÓK kasztot azért hozták létre,hogy legyen különbség a játékosok között.
Az nem különbség szerintük,hogy az amatőr játékos és a profi játékos újra kezdett karaktere közel se azonos.Én is,Dokika is bármikor puhára ver egy kezdőt és ez motiválhatja a kezdőt.
Miklósnak ez nem elég különbség,így indúltt el a SZOCPÓKolás.Azaz a játék mély zuhanása.Kezdetben ugye az egy TÁM/Forgatás "Azaz a multizás melegágya",majd jött a szociális háló.

A különbségek már gusztustalan nagyok és ezen változtatni se nagyon lehet.Nagyon kevesen kezdik újra,mert tudják,hogy csak ideggel jár,kezdők meg max 20.szintig jutnak,ott be unják a sikertelenséget és feladják.
Dátum: 2015.12.18. 09:39:52
Az eszenciákról annyit,hogy pénzből van fenntartva a játék.Ha már új játékosokat nem akarnak,hát igyekeznek a bevételt más irányból behozni.
Mega eszenciák értéke messze van a csatlósétól,de ott még többet lehet költeni
Az,hogy eszenciára tolja a pénzt vagy csatlósba,nekem mindegy.Költsenek sokat rá.

Más.
Észre vettem egy nagyon apró hibát.Kicsit zavaró.

Felszerelés listában nincs benne a vásárolt állat felszerelés.A kufárhoz be lépve szintén nincs számérték,illetve csak 1 db van feltüntetve.
Egyetlen helyen van jelölve,ott ahol át adom az állatnak.
Mint írtam ez egy apróság,de ha már "Felszerelés" fel lehetne tüntetni a karakter felszereléseknél.
Dátum: 2015.12.17. 08:28:33
Kicsit bővebben.

Nem lustaság záloga kellett volna,hanem veretlenség záloga.
Pl 20 veretlen küzdelem +5 token.
Valóban ez lenne ésszerű.
Miért?
Alacsony szinten ezt szinte lehetettlen kihozni.15PPés beállítással klán bónusz nélkül is.15PPés klán bónusszal már lehetséges,de ott a 15PP,tehát az nem 20 veretlen,azaz egy nap nem kivitelezhető.
Nézzük magas szinten.Mit ér +1 tulajdonság 100.szint felett,ahol ez nem jelent gondot?
Hát nem sokat és amúgy is szinte mindenki SZBét forgat.
Dátum: 2015.12.17. 08:15:11
Idézet: Őrmester - 2015.12.16. 23:48:44
Igen, tegyük fel, ám ettől még pár szint múlva ütőtávba ér.

Egyébként Domi, az még megmaradt bennem korábbról - és nem reagáltam rá, bár lehet, hogy jobban is tettem -, hogy amikor a pókokat szidod és az SZB ingyenességéről beszélsz, akkor nem lehet, hogy kicsit szűk látókörrel nézed a dolgokat? (Pl. bikaerős pók kari és ingyen SZB-ből megszerzi a fétist; létezhet ilyen szerinted?)


Van ilyen,írtam.
PÓK létére úgy néz ki a statja,mint egy farm acc.

Amibe igazatok van,hogy az SZB 5 támadás kevés.10 fölé meg necces menni,mert sokan nincsenek tisztában az SZB árával alacsony szinten ahol a csata barkóba és nincs klán bónusz.
Pl S1 :ennek az accomnak 1,4 millió építés kellett,hogy legyen SZB.Amíg be nem lépett a kari teljes joggal,hiába volt erős a nyerési % alig volt 60%os.4 SZB dög simán 0 életerőre vert.
NEM SZERETTEM,mert a statom fontosnak tartom.
14.szintre sikerült be építeni "Volt mini event ép tégla ajándékkal",mondjuk ezért szeretnék PÓK mentes szinteket 12.szintig.Hagy ne részletezzem milyen klán bónusszal rendelkezik 14.szintig pár PÓK 30000 építéssel.

A lustaság Záloga egy baromság volt,de hát Miklós ragaszkodik a semmitevőkhöz.Nem a lustaság zálogát támadjátok,hanem az SZBét.SZB kifogástalan a másik meg Miklós.
Dátum: 2015.12.16. 18:14:09
"- Túl könnyű az 5 token megszerzése (5 vesztes csatára is megkaphatod?!)"

Nézd.
Ki az aki a statját szét veri,hogy ne legyen TP az SZB csatáért,azaz vesztes csatáért is jár?
Akad,láttam már ilyet.
Úgy néz ki a karakter acca,mint egy szánalmas farm acc,de PÓK.
Mit ér el vele?
Szánalommal néznek rá,de azért lekémlelik,mert közel 50.szintű és 1600 tulajdonság pontja van.
Kémlelés után már nem nézik farmnak,de a statját ki röhögik.

Miért lett ez kitalálva?
Vannak kezdők,építész accok.
Nekik sokszor még ez az SZB is nehéz.Akkor ők ne kapjanak jutalmat?
Pont ők szorulnak rá az SZB medálra.Ezért találták ki Miklósék szerintem és én ezt nagyon helyeslem.
Az a pók,aki levetkőzteti ezért a karakterét,meg megérdemli.
Dátum: 2015.12.16. 18:05:15
Valóban higgadtan írtam le.

A problémám senki nem akarja meg érteni,de ez nem feltétlen az én hibám.
Elismertem,hogy felrobbanok pár választól és nem úgy reagálok,ahogy kell.

Amiért harcolok,hogy tüntessük el legalább az első 12 szintről a PÓKokat.
Ezt kizárólag TPVEL lehet!!!

Pl.: 1 fétis és lustaság záloga.

150 token a lustaság záloga.

300 portya.

Utána 300 a fétis:

300 portya.

Tehát ezt legjobb esetben is 600 TPÉS portyával tudják elérni.

Nézzük a mini eventeket,Xenot.
Mini event 0TPével fétis,kis kitartással.

Xeno 200 portyával fétis,illetve 0TPéből jóbbnál jobb relikviák vagy lélekgyémánt.ÉVI 2*


SZB elött mit csináltak a PÓKok.
Vagy 1 portya és forgatás,vagy csak jutalmat vettek fel.

Annyit próbálok,csak elérni,hogy a karakterek ne tudjanak meg ülni szinteken és a semmitevésből gyúrják szét magukat.

Én soha nem jöttem a saját karakteremmel,ti támadtok vele,és bosszantok fel vele.A problémáig soha el nem juttok.
Dátum: 2015.12.16. 17:05:17
Az SZB problémátok nem igazán értem.
Bárki,bármikor nyomhat klasszikus portyát,csak ép nincs kit.

Szerintem az SZB kivételesen jó,sőt zseniális ötlet volt.

Mi a gond az SZBvel?
Mint a játék minden területén sok a csaló.
Mit értek ez alatt?
Paktumot kötnek,mint Sztálin és Hitler.Elég sűrűn lehet ilyennel találkozni.

Mi az SZB biztonsági szelepe erre?
Ha egy két szövi hírtelen ugrik,be dobja őket a profik közé.Ha egy szövetség áldozata lesz egy paktumos körnek,azt a köv héten loserek közé rakja,így próbálva kompenzáli a csalókat.
Kiszűrni nem lehet,de ez a rendszer ad a szöviknek kis kompenzációt.

Paktum kiszűrésre lehet ötletelni,hammár gondolkodni szeretnétek.

Az,hogy a klasszikus portya visszaszorult nem az SZB hibája,hanem a játékos állomány képtelen frissülni.Mindig ugyan azokat a játékosokat látod,mindenki ugyan azokat támadja.
EZÉRT LETT KITALÁLVA AZ SZB

A játékos állományt kellene frissíteni,nem az SZBét törölni,modositani (Ami jó azt nem kell babrálni).

Ösztönözni kellene a játékosok az újra kezdésre,ha nem elégedettek.Sikerélményt adni a kezdőknek,hogy érdekelje őket a játék.
Ez azonban jelenleg,hagy némi javítani valót.
Dátum: 2015.12.16. 16:18:03
Idézet: Bíborhold - 2015.12.16. 13:32:28
Nem akartam, már reagálni az irományodra, de még is megteszem. Te csináltál farmkaraktert, aki nem, az meg hazudik. Én nem csináltam egy ilyen karaktert sem. Életembe egy játékba sem csaltam, mert ha a valamilyen kimagasló eredményt elér az ember, akkor tudja, hogy magának köszönheti.
Az, hogy csalással legyek valakitől jobb nem nyújt semmi örömöt. Egy pc játékban sem használtam semmilyen cheat kódot sem, hisz az már nem én teljesítményem lenne. Hidd el, akik a csaláshoz vetemednek, sokkal kevesebb örömöt nyújt bármelyik játék. Valamint akik ehhez folyamodnak, nem tudják elviselni, hogy mások jobbak.
Az a bajod, hogy még farm karakterrel sem tudsz, olyan ütős karaktert sem össze hozni, mint aki normálisan játszik. Nekem az jut erről eszembe, hogy bagoly mondja verébnek, hogy ...

Mivel ez dühöngő.


Kipróbáltam mindent,de nem csalok.
A mindenbe a csalás kipróbálás is benne,mert érdekeltek ezek a kismilliárd rablások,hogy csinálják.
Pofon egyszerű volt.Semmi bukás nem "NEM VAGYOK INFORMATIKUS" volt és nem nevezett a karakter bajnokira! Ahogy elértem a 8.szintet közel 700'000 rablással töröltem és vertem a segítségbe az asztalt,hogy vegyék észre.
Ugyan így vagyok a PÓK kaszttal is.
Az egyetlen dolog amibe egyet értünk,sok csaló élvezze,vannak egy sárgatálal (PÓKok 99%).S5 van olyan Talpig becsületes PÓK acc ami buzogánnyal vívja a bajnokságokat,mert unja a medálokat.

Végeredmény a harci szervereken a rablást TPvel párosítják.Végeredmény alacsony szinten az állatok elnyelésének csökkentése.

Az,hogy bármit írok unszimpátia kíséri az látszik.Ebben én is hibás vagyok,mert képtelen vagyok higadtan válaszolni azoknak,akik egy feszt belém rugnak.
Semmit át nem gondoltok.
Ennyit fogtok fel az egészből,megszoktam.
Dátum: 2015.12.16. 13:03:50
Idézet: Dnamax - 2015.12.16. 12:42:55
Nem védeni akarok senkit ez most leszögezném.
Hiába regelsz más IP címről ha az ösztönös cselekedeteid ugyan úgy megmaradnak . A mostani szűrök meg rohadtul kemények.
Pár éve egy informatikus ismerősöm megkért hogy segítség egy ilyen rendszert tesztelni többed magammal.
Még ha oda is figyelsz arra hogy megváltoztasd a szokásaidat , más időben lépj be ... de vannak olyan dolgok amiket nem tudsz befolyásolni hiába vagy annak a tudatában hogy igen is megtudom.
Egyik ilyen pl.: a billentyű leütés vagy a játék stílus és még sok minden amire nem is gondolnál

Amúgy meg nm hiszem hogy aki ezreket fizet megkockáztatna egy végleges kitiltást.Engem biztos ideg kerülgetne mikor bukok le .

U.i.: azért már nekem is megfordult a felyemben a multizás mert hát valamennyire én is ember vagyok, aki meg azt mondja ő még csak rá se gondolt az hazudik, de a fentebb említett miat eleve elvetélt ötlet volt


Nem értelek.
pl.Van egy gépem otthon,meg van egy melóba,sőt van telefon nettem is.De multi accot annyit pergetsz azonos IPről,amennyit csak akarsz,max zárólják őket.
Csak egy kodot mentesz mindenhol,így nem tudsz máshova be lépni.Nem lehet IP cím egyezés.
Te érintetlen maradsz,mivel nincs IP egyezés.

Időbe teljesen mindegy mikor lépsz be.Ezért nem lehet záróltatni,mert közel azonos időkben lépet fel az is akit raboltak és az is aki rabolt.

Sok van amúgy,de azoknak nincs szükségük 1000 költésére,hisz nekik dől a LÉ.

A másik,ha valaki költ,az nem használ multi accokat állandóra.Multi acc igazából játék elején szükséges,míg el éri azt a szintet,hogy bárkit,bármikor le nyom.Az eleje a játéknak szabályos barkóba.A karakterek közt kicsi a különbség,így a nyerés rizikos.Azonban ha csinálsz egy harcost,hozzá egy csicska multi accot a nyerés esélye sokszorosára nő.Pl te fejleszted az IQ,VÉt a multi acc meg az egészséget és mágiát.
Tehát van aki sokat költ,de még is ott vigyorog a profiljában,hogy:
1TP 11000LÉ rablás.

Én már mindent le teszteltem,de becsületem van.Multis karim 8.szinten törőltem.

Egyébként meg az ŐSSZES KIRÍVÓ RABLÁSÚ PÓK multizik,vagy multizott.Ha cáfolják,hazudnak.
Dátum: 2015.12.16. 12:30:54
Nézd.
Multi acc gyártása pofon egyszerű.
Más IP címről kell regelni és futtatni.Minden tapasztalt játékos tudja.
Ezt segíti szintén a PÓK kaszt kitalálása,azaz a ne csinálj semmit,így nem lépsz szintet,könnyű a multi acc igazítás.

1000 írányból támadható a PÓK kaszt.Csak meg kellene ezt érteni.
Dátum: 2015.12.16. 11:51:25
Ennek oka nem az SZB,hanem,hogy nem éri meg a Klasszikus portya,valamint a játékos állomány hipper gyér felhozatala.Ezt 3 levéllel följebb meg is magyaráztam.
Ha az SZB meg szűnik,az 0ra redukálná a játékélményt.

Ha csak klasszikus PP lenne,visszajönne a régi trend.Multi acc vagy 3,mint régen.Lásd PÓKok jelentős része.Azaz évi egy két szint fejlesztés,így a farm accok hozzá igazítása és újra kezdése pofon egyszerű.
Mái napig észrevehető,hogy bizonyos PÓK (szintjükhöz képes brutális rablással rendelkezők) játékosok alatti szinteken lehet rabólni klasszikus portyából.
Ez tény.
Dátum: 2015.12.16. 11:12:10
SZB nélkül,már semmi értelme nem lenne a játéknak.Ha megnézel egy PÓKot és egy SZB játékost,rablásban a PÓKok mindig kiemelkedőek.Nevezzük szerencsének
A másik,hogy ha a klasszikus PPből lehetne csak feladatokat nyomni,az nem lenne egészséges gyengébb képességű játékosoknak,mert gyorsan törőlnének,hisz a játék egyik mozgató rugója,hogy a gyengét bántod.Azaz ha minden aktív tag egy szinten 1-5 játékosra koncentrálna,azok bizony semmit nem tudnának csinálni,hisz életerejük,mindig 15% alatt lenne.Rutinos játékosok ilyen esetben naponta többször kémlelnek.Amint felugrik 15%nál feljebb,azonnal ütnek,így a siker biztos,kivégzés biztos,azaz nagyobb LÉ.Mindezt megspékelve az átkozással.
A kicsiknek reménytelen lenne.Ettől független lennének,vannak.Oka a multizás.

A csatlósban részben igazat adok.Pénzzel undorítóan el lehet tápolni a karikat és ezt a tendenciát mindig fejlesztik.
Dátum: 2015.12.15. 15:55:40
Problémám nekem nincs.De 50000000000 is leírnám,hogy a téma kezdőkről szól,akkor is ezt írnád Ariel.
A megoldás is baromi egyértelmű.
Megírtam 100000000000000 *,hogy felejtsék el a 0TPét! Ariel szerint ez nem itt gond,csak tudnám hol,ha nem a 30.szint alatti PÓKoknál van jelentősége.
Mini event őskő,platina váltás TPés feladathoz lehetne kötni.Xeno 0TPét se kéne erőltetni,ha már csak jutalmon él,unja be.
DE KIT ÉRDEKEL,nem igaz?
Dátum: 2015.12.15. 15:50:50
Megtettem 1 éve.
Akkor csak a mini eventeket számoltam ki és a kennelezést,már az brutális volt.Se xenot,se napi rutint,se bug jóváírást,stb... nem jelöltem.
Válasz annyi volt,hogy csináld.
Minek fárasszam ezért magam?
Én kezdtem a témát újra?
Dátum: 2015.12.15. 13:44:35
Idézet: Tivornya - 2015.12.15. 10:10:42
Szerintem az építést is érdemes lenne ráncba szedni! Egy új játékosnak esélye sincs jó karaktert összehozni és egyben aktív, és ezáltal hozzáértő játékosok közelébe férkőzni, mert az "építési átlag fele" elérhetetlen álom marad abban a 2 hétben, míg el nem megy a kedve a játéktól. Globálisan nézve talán nincs szükség erre, ez új szerver elején tud izgalmas és hasznos lenni, utána inkább fék.
V6-on a karakterek 60%-a 1. szintű és tovább nem is mertem nézni és elemezni a toplistát.


Add fel,mert 5 pontra fogsz süllyedni.Én 1,5 éve harcolok ezért.2 karakterem süllyed 5 pontra.
Ennek a fórumnak 95% PÓK.Soha nem fognak engedni a játék elején lévő PÓK előnyökből,ami már baromi rég túllépte a sportszerűség határait.
A kezdőkre itt mindenki tojik.Egyik PÓKnak sincs annyi esze,hogy a játékos állomány kiöregszik és ez a rendszer alapján nem is lesz.
Szerintük a rendszer tökéletes és a kezdők hibája a sikertelenségük.Közben feldobnak pár profi játékost,hogy lehet medált szerezni,persze azok is 1 év,9 hónap alatt jutottak el 12-16.szintig.Valamint szarozzák a karaktered.
A szocpókolás adott mindenkinek,mondják.Azaz ne csinálj semmit,csak gyűjzsd a jutalmat és nyomkodd a kennelt.Ez a játék lényege.
A kezdők ezzel képtelenek azonosulni,kit érdekel.Miklósékat látványosan nem.

Pl építési átlag.Egy kezdő 20.szintig eljut 1 Millió építéssel,addig egy pók akár 3-4 millióig.Oka a xeno pl,ahol 0TPért 400 téglát símán összesednek.Évi 800 tégla csak a xeno és egy huncut TPbe se került.Ez csak egy a sok közül.
Agyrém,amit ezzel a PÓK kasztal művelnek,mindezt azzal magyarázzák,hogy:
"MINDENKI ANNYIT ÉR,MINT AMENNYIJE VAN"
"Lázár János"

Szerintem ez az idézet,ettől az embertől tökéletesen ide illik.
Dátum: 2015.12.14. 19:42:25
Idézet: Mortal55 - 2015.12.14. 16:16:37
Szabit kari event miatt? Űlj le fiam, 1-es.



Köszi BalumaciFérfi.

Szabit ezért?
Szabad nap is sok volt
Dátum: 2015.12.14. 15:15:05
A játék dátumokra alapból nem lehet építeni.Szabad napot soha többet ezért a játékért nem fogok kivenni.
A jogot fenntartják.Írtam nekik is,az event dátumok,ahogy esik úgy puffan alapon működik,alkalmazkodjatok.
Játékos szempontból ez 1es!!!

Tájékoztatás.
Bemásolják a tavalyit,mintha akkor lenne.
Eldugva meg említik,hogy az event dátum változott és közöltők egy másikat,amit perszer szintén nem tartanak be.Legalább oda írnák,ahol ezzel foglalkoznak "ESETLEG ÚJ TOPIKBA" ha már semmi se stimmel a tavalyihoz képest.Talán a feladatok,de már abban se vagyok biztos.
Játékos szempontból ez 1es!!!

Nagy nehezen elindul az event,de hopp a vásárlás nem ekkor van.
Ezt szintén félre tájékoztatásnak hívom.Hisz a másolatba nem közölték,hogy az akció és az event nem egy nap indul,mint a másolatban.
Indulás után közlik,talán 14.én.
Játékos szempontból ez 1es!!!

Veszek én balga őskövet.Csodával határos módon a kő megérkezik.NO,DE CSAK A KŐ!
0 ajándék.
Már abba se bízok,hogy a költés bónuszt megkapom!
Játékos szempontból ez 1es!!!

SRÁCOK EZ A SZOLGÁLTATÁS NEM KIELÉGÍTŐ!
Nyugalom,megkapták levélben is.
Dátum: 2015.12.13. 10:10:29
Idén van még terv valami eventre,vagy ez az utolsó?
Dátumok felborításából gondolom.
Oldal: 12345678910