Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lelkes999

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.05.14. 21:28:42
Duplázott a rendszer
Dátum: 2016.05.14. 12:35:55
Igazi szappanopera Pál

Szerintem rá tudod venni őket. Emlékszel en is rá tudtam

K(rém) csak tud valamit, ha eléri, hogy mindenki komolyan vegye az szb - t ( poén...tudjátok )
Dátum: 2016.05.14. 10:31:14
Tisztelt Redlips !

Jelentkezési kérelmedet a szövetségünkbe úgy kezeltem ahogy minden jelentkező kérelmét...

Beirtam a fórumba, hogy lehetséges csatlakozol hozzánk aminke én akkor nagyon örültem volna, hisz egy jó taktikussal bővült volna a csapat. Ezt is megosztottam a fórumon...
Majd megkérdeztem, hogy van - e valakinek ellenvetése.
Természetesen magán jellegű dolgokat nem osztottam meg senkivel se a Hullaszagban se máshol. Valószínű ez nem lep meg, hisz elég régen folytatunk beszélgetést több témáról...

Remélem te is úgy ítéled, hogy ez elfogadható eljárás egy olyan esetben ha valaki megkérdezi, hogy lenne e helye nálunk ?

Üdv: Leonárd
Dátum: 2016.05.11. 22:49:59
Tisztelt Ellenfelek, játszótársak!

Bár jómagam nem nagyon írkálok ide, most beköszönök

Úgy gondolom így illik, ha már ennyiszer szerepelek a beszélgetésekben. ( nyíltan vagy burkoltan)
Jól esik, hogy vannak akik jó taktikusank tartanak. Az pedig, hogy van aki nem, arra ösztönöz, hogy még jobb legyek. Sokat tanulatam tőletek. Wenndach, Hannibál, Redlips, Tapsi stb...
Többetekkel gyakran beszélgetünk a mai napig. Tudásomat probálom mindíg feljeszteni, majd tovább adom azt az ifjaknak. Büszke vagyok tanítványaimra az Akadémiában kik mára komoly ellenfelei lettek minden szövetségnek...a miénknek is
Aki ismer tudja, hogy igazat szólok. Az Akademia a saját útját járja az szb-ben. Arra vannak ösztönözte, hogy a legjobbak legyenek. Ha az út rajtunk keresztül vezeti őket a csúcsra akkor is...

Kedves Ellenfelek!
Szükségnük van rátok. Legyetek egyre többen, próbaljatok minél nagyobb ellenállást tanúsítani. Ne csak ellenünk, mindenki ellen. Hisz nem az a cél, hogy mi ne nyerjünk hanem hogy ti nyertetek.
Hiszen ez egy klassz kis játék. Összehozza a csapatot, javitja a fóruméletet (ahogy K(rém) is ) és élményt nyújt sokunknak.

Elhangzott, hogy nem gratulálunk az ellenfélnek. Ez nem igy van. Ezeddig sose felejtettem el gratulálni a győzteseknek és igy lesz ez ezután is...

További jó játékot mindannyiunknak!

Üdv: Lelketlen Leonárd ( A Hullaszag R.T vezetője)
Dátum: 2016.04.15. 18:13:58
A transzfer létrejött...
Dátum: 2016.04.04. 13:07:55
Most kerültünk pont össze... Annyi szerencséjük volt, hogy az Ász- tól jobban tartottunk. Viszont a végén az orrukra kellett koppintani
Dátum: 2016.04.04. 12:53:37
...és nagyon ügyesek. Oda kell figyelnünk rájuk
Dátum: 2016.04.03. 23:01:49
Ne viccelj, te sehol se vagy...
Én botor félretàjékoztatok mindnekit a fórumon.
Mindezt 3 különböző módon meg is írom privátban a játékos társaknak, hogy még nagyobb legyen a káosz...

(ha legközelebb idézel, pontosan tedd meg) - tm
Dátum: 2016.04.03. 17:25:29
Ha már az én levelemről (is) beszélgetünk, említsük meg azt is ( amit ki is fejtettem itt a fórumon) , hogy a reklamációm főleg az eljárás miatt volt. Különböző játékosoknak adott különböző információk kàoszàról ( Plusz Dikó úr ferdítette az igazsàgot játékos társamnak írott levelében !!) azon kèrèsemet emelném ki, hogy ne 4 nappal hamarabb tudjuk meg ezeket az akciókat. Mert szerintem emelné a szolgáltatás színvonalát, ha tudnánk kicsit tervezni a befizetèseket... ( plusz a pénztárcánk is véges)
Dátum: 2016.04.02. 00:25:43
Mi másik világban élünk a szó miden értelmében... Ha veszek egy szolgáltatást elvàrom érte, hogy az jó legyen. (Amibe a precízsèg is bele tartozik) Ha romlik a minősége nem fizetem tovább. Mint láthatod én nem vagyok az a kàrogó fajta. Nyolc év alatt nem sok vizet zavartam a fórumon, de úgy éreztem szólni érdemes egy olyan téma okán amikor azt érzem nem volt korrekt az eljárás...
Dátum: 2016.04.01. 23:47:25
Megkaptam a választ... Nekem nem jár az ajándék mert az volt a válasz, hogy nem tudjuk és nem az , hogy nem.
Örültem volna ha inkabb arra válaszolsz, hogy játékos társamnak miért azt írta Dikó úr, hogy mindenki ugyan azt a választ kapta, vagyis, hogy áprilisban lesz.
Én nem ezt kaptam,hanem egy nem tudomot...
Megmondom frankón az a bajom, hogy én egy szolgáltatást veszek. Nem csak magamnak hanem a barátaimnak is. Elöző hónapban 4 végzetúrnak tudtam küldeni őskövet. ( biztos találtam volna még 4 barátot akinek feldobta volna a napját egy kis ajándék)
Ezért a pénzért azt várom el, hogy ti a játékot úgy irányítsàtok, hogy azt mi élvezhessük és ne bosszankodjunk miatta. Úgy gondolom ( ha nem is ebben a rendszerben) de jár is nektek a fizetség a munkáért. Viszont azt elvàrhatom, hogy ne ad hoc - ra legyen egyik napról a másikra egy pénzbefizetési akció és ha már így alakult és rosszul kommunikáltatok le a szituációt ne azt keressétek, hogy lehet kibújni előle.. Nem az ajándékotok kell, hanem az, hogy azt a szolgáltatást amit veszek jól kezeljétek...
Dátum: 2016.04.01. 13:22:47
Ennek felettébb örülök, de Diko urat is tájékoztassàtok, mert az imént írt nekem, hogy a 3 nappal ezelőtti utalasom után nem kapok semmit...
Dátum: 2016.04.01. 11:23:39
Nekem az szúrt szemet, hogy játékos társamnak azt írta, minden esetben a válasz ez volt :

"A tájékoztatással kapcsolatban, amikor még márciusban megkérdezte valaki mikor lesz akció, minden esetben azt a választ irtam meg, hogy áprilisban. Aki azért reklamált, hogy a húsvéti event keretében nincs befizetési, költési akció, azoknak is azt válaszoltam, hogy legutóbb februárban volt, igy márciusban nem lesz, hanem csak áprilisban. Ez pontosan igy fog történni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"

EZ AZ ÁLLÍTÁS NEM IGAZ. NEKEM MÁRCIUS 17 -ÉN NEM EZT A VÁLASZT ADTA...
Dátum: 2016.04.01. 11:02:19
Akkor most bemàsolnàm az èn beszélgetésemet Dikó úrral...

Ha neked ezt írta akkor vagy neked hazudott vagy nekem. Elég gáz...

Dátum: 2016.03.14. 21:10:29
Gratulálok az Árral Szemben szövetségnek az újabb SZB győzelméhez! ( Itt is, ahogy tettem azt levélben is még délután )

Essék pár szó arról is, hogy e két szövetség amellett, hogy minden hónapban megküzd egymással a végső győzelemért, mennyire tiszteli egymást...

Ez a tisztelet az ami miatt a Hullaszag ezen a héten megnyerte az utolsó körét az szb- ben annak ellenére, hogy tudta ezzel a nagy riválisnak kedvez s ugyan ez a tisztelet okán segítette az Ász 3 hónapja a Hullaszagot ami végül végső győzelmet hozott Nekünk...

Szükségünk van egymásra mint a lovagnak a csatára, hogy bizonyítsa ràtermettsègèt...

Én szóltam : Lelketlen Leonárd ( a Hullaszag R.T vezetője)
Dátum: 2015.02.28. 14:52:04
Megtörtént és a választ amit kapok is közzé teszem. Csak, hogy mindenki tudja mit tesz a vezetőség a hibája után...
Dátum: 2015.02.28. 14:05:35
Tisztelt VU vezetőség !

Sikerült olyan hibát vétenetek amivel komolyan belenyúltatok a karakter fejlesztésembe. Egy bug benevezett a bajnokira 19 szinten. Tudom, hogy nem csak engem, hanem sokakat. Nagyon ügyenesen anuláltátok a hibás nevezéseket később, de azt nem vettétek figyelembe, hogy én személy szerint beneveztem a karakteremet újra (jelzem 10 őskövem bánta) , mert szintépés határán voltam. Azóta 21. szintű vagyok és nincs nevezésem a bajnokira... Nevezzek 21 szinten újra ? Persze gonolom titeket hidegen hagy, hogy én a bajnokira készülök fel két hetes intervallumokban és nevezés után 1 szintnyi Tp -t szakizásra költöttem. Vagyis sokkal kisebb az esélyem nyerni 21. szinten mint lett volna 19. szinten...

Ez is egy válrándítással el lesz intézve ? Vagy tesztek is a korrekt rendezés érdekében ?

üdv : Lelkes Leonárd , V6
Oldal: 123456789