Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2009.11.25. 06:55:07
77. szintű tanulás próba

még 1 érdekes próba
Dátum: 2009.11.24. 20:52:43
http://mikkamakka.atomki.hu/~ecsedi/Lowy/Toldi_Esteje.html
Popo emlékszem mit mondtam régebben a neveddel kapcsolatban?
Lenne egy vad ötlet arra, hogy csökkentsük a gép előtt való ülésnek a súlyát. Amikor két szövetség háborúzik akkor nem az lenne, mint aktuális esetben, hogy bármikor üthetik egymást. Épp ellenkezőleg, mint a rendes háborúsdiban, lenne egy ütközet(vagy több:P), amit közös megbeszélés alapján határoznak meg, hogy mikor legyen. Lehetne pl az, hogy a védekező tesz felajánlást, 3 lehetőséget adhat a csata időpontjára, amit persze, ha nem fogadnak el(a támadók) akkor megy a rendes öldöklés, de nyilván érdeke a védekező szövinek, hogy akkor tudjon háborúzni amikor a legtöbb tagja aktív ezért belső fórumon meg lehet beszélni, hogy mikor lenne a legopcionálisabb. És a csata úgy nézne ki, hogy amikor elkezdődik akkor azok akik egymással háborúznak csak egymást látják a portyalistában. Háborúban am is mindenki ÉP alatt..szóval csak egymást tudnák ütni és mivel fix idő van a pontszerzésre ezért mindenkinek érdeke, hogy ütni tudjon ép felett lesz, viszont a másik fél meg ezt várja és akkor lehetne egy két órás dühöngés amikor elkezdődik a "csata" akkor mindenki max ép-be és vp-be kerül és akkor nem lenne sírás, hogy jaj neki mennyi ideje van magát ÉP alatt tartani. Ez csak egy lehetőség ami lehet finomításra szorul, nomeg nem teljes átalakítás, hanem egy lehetőség amibe, ha belemegy mind2 fél akkor történne ez.
Dátum: 2009.11.24. 13:53:41
Miért kapjon büntetést? Neki meg KH nincsen.
Dátum: 2009.11.23. 17:33:40
Ahhoz is elég benyomni a VF-et, hogy a topról lemorzsolódott légüres térben leledzőknek legyen portyacélpontja
Dátum: 2009.11.23. 15:10:45
Ennek semmi értelme sincs-.-
Dátum: 2009.11.18. 23:21:07
Írtam, hogy vannak erős ellenfelek nem? Nyilván nem azokat fogom támadni akik 5k-t sebeznek belém és, ha mákom van akkor éppen kivégzem...
Dátum: 2009.11.18. 23:17:37
Azt hiszem elmagyaráztam, hogy miért toltam ki a VF-et...szerintem hasznos szakértelem egy ideig, de ezt is leírtam. Valamint nem kell általánosítani, hogy mindenki azért tolta ki, mert gusztustalanul táp akar lenni és gombnyomásra szétverni mindenkit.
Dátum: 2009.11.18. 22:53:48
Igen válogasd meg, mivel én is megteszem és nem mondom azt, hogy húzz a picsába, ha nem tetszik valami. A VFnek is vannak hátrányai. Aki folyton VF-ezik elhaladnak mellette azok akik nem. Nem azt mondtam, hogy nem táp a VF. Nem tartom magam hűdeszuper játékosnak, ezért szükségem volt a VF-re. Most is csak azért, hogy ellensúlyozzam a fertőt. De, ha a VF-et ennyire szidod akkor a pókokat miért nem? Ők nem vernek agyon mindenkit? Ááá dehogy

Edit: helyesírás.
Dátum: 2009.11.18. 22:36:38
Válogasd meg a szavaid. Szerintem nem primitívség és nem azért toltam ki először, hogy megverjem a körülöttem lévőket, most is akad bőven ellenfél. Azért toltam ki, hogy lemaradjak a toptól, mert nem tetszett, hogy folyton verik a seggem. Most sem verek el mindenkit. És igen most is VF-ezek, nem maxos csak 35ös és nem azért, hogy megverjem a körülöttem levőket, hanem azért, hogy egyensúlyozni tudjam a késúbb kialakuló hátrányomat azért, mert nem "tisztultam meg".

Edit: sztem vannak páran, akik már az elején muszájból tolták ki a VF-et.
Dátum: 2009.11.18. 21:33:59
A szingulárisnak is vannak hátrányai és előnyei és egyaránt a VF-nek is. Szerintem nem kell ismertetnem őket. Csak azt nem vágom, hogy ami megint rossz a topnak(ugye nincs portyacélpont, ez a hátrány^^)azon miért kell egyből változtatni?
Dátum: 2009.11.18. 21:26:58
Ennyi erővel mondhatnánk, mi VF-esek, hogy minek rohantatok úgy előre?
Dátum: 2009.11.18. 19:02:52
Ha jól emlékszem az előző talin volt. Az is számít nem?
Dátum: 2009.11.18. 18:34:10
Inspirátor is volt már
Dátum: 2009.11.18. 18:11:06
A VF egy jó szaki szerintem. Nem mindenki ugyanolyan jó játékos és ez a szakértelem kiváló arra, hogy az esetleges lyukakat betömd a karidon, persze miután ez megvan elkezdesz egyre erősebb lenni a szintedhez képest, de a játék lassúvá és unalmassá válik. Szerintem nincs baj a VF-el, leszámítva a bajnokit. Egyedül azt kéne megreformálni, de ez egy igen nehéz feladat lenne:) a VF-esek mellett el lehet haladni és nem fognak tudni ütni. Ha eddig sem játszott vlk VF-el és nem is játszik akkor max 1 hónap és elhagyja a VF-es karit és nem fogja elérni. Én muszájból toltam ki a VF-et és most is csak muszájból van(a fertő miatt, persze most nem maxos). És, ha megnézitek azt is, hogy magasabb szint jobb szörnyeket ad, akkor annyira nem lesz vonzó a VF, valamint az új tárgyak, ezekhez is hamarabb jutnak hozzá azok, akik nem VF-eznek. Ha vernek a szinteden sokan akkor érdemes kitolni, bár egy 10-15ös minimum VF, véleményem szerint nem árt
Dátum: 2009.11.18. 17:46:01
Szerintem meg elég sokan tiltakoznának
Dátum: 2009.11.17. 16:02:26
Vagyis nyáron:P

edit: bah nem vártam meg míg javítod
Dátum: 2009.11.16. 20:48:19
Jah kb ugyanígy. Nem tom miért kell mindig sírni azon, ami nem ad gombnyomásra tápot, hanem kicsit szenvedni kell vele..
Dátum: 2009.11.16. 20:35:29
Szerepjáték, vágod. Elvileg azért került be ez a fejlesztés. Nos engem v2-n az erőpróbák ejtenek ki(35ös erő, igen lehet kémlelni...^^) v1n meg az IQ. TÖ-re gyúrni nehezebb a kalandok miatt, de könyörgöm egy varázsló ne akarjon már szkanderozni a harcossal....és akkor még sír, hogy kikap. Ha nem tetszik, hogy nem tudod megcsinálni akkor meg ott a kristálypont. Amikor kikapom a 219es IQ-mal a 283as IQpróbát, akkor mosolyogva nyomom meg a piros X-et...ennyi KP-t nem fogok rááldozni. Ráadásul esik a kaland bőven.