Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2009.12.15. 22:55:13
Mert a néma gyereknek az anyja sem látja a fától az erdőt hát én csak azt értem, hogy hülyének néznek, amit nagyon nem szeretek. És sok olyan változás volt má ami szerintem butaság, de ez az utóbbi nagyon felbosszantott és a taktikát amire eddig építettem rendesen tönkre tette.
Kedves Miklós! Mikorra várható a fertőzött relikvia?
Dátum: 2009.12.15. 21:39:47
Én meg azt nem értem, hogy ennyien fel vannak háborodva ezen, kivéve 1-2 embert aki ugye a másik oldalt képviseli, akkor miért nem lehet visszacsinálni? Miért olyan nehéz beismerné, hogy igenis néha rossz döntéseket hoz az ember? Eddig mindig a többség döntött, ha már ennyire bele akarjuk vonni a játékosokat is az alakításokba...akkor nem értem, hogy most a többség miért van figyelmen kívül hagyva? Azzal teljesen egyetértek, hogy az teljesen rossz, hogy amikor nem talál az ember akkor az állatai többet sebeznek, mintha egyébként igen. Halkan megjegyzem, hogy régen ez teljesen nem volt igaz, legalábbis amelyik karimmal közelharcra megyek, vele nem volt ilyen gond.
Dátum: 2009.12.15. 18:08:02
Szerintem ezt nem kéne piszkálni, eddig jó volt úgy, ahogy volt. Ahogy volt....
Dátum: 2009.12.15. 13:38:26
Szerintem az állat kritusos szaki nem oldana meg semmit. Még egy dolog amire költeni kellene és a jelenlegi állatsebzések mellett baromira nem érné meg.
Dátum: 2009.12.14. 23:57:47
Jó, akkor én nem vagyok ember! Nem akarok alkalmazkodni folyton. Nem a sírósok, hanem a magam játékát akarom játszani.Miért kell még a jól működő dolgokat is folyton szétcseszni? Egyébként Ariel, egy ilyen állat kritikus ütéses szakival ugyanott lennénk, vagy még rosszabb...
Dátum: 2009.12.14. 23:51:42
Pedig sokkal értelmesebb lenne elismerni, hogy igen nem volt vlm szuper döntés és vissza csinálni az egészet. A játék megint az IQ-t részesíti előnyben, méghozzá nem is kicsit. Ahogy írtad, Galmuszk példája is ezt mutatja. Így viszont elég unalmas, hogy ismét csak egy járható út maradt...
Dátum: 2009.12.14. 00:39:28
300as védővel szerintem nem kéne hasonlítgatni. Érdekes, hogy az én "varázslóm" is szélsőséges, mégsincsenek ilyen problémái és ettől még ugyanúgy levarázsol jó sok embert portyábanO.o az az igazság, hogy baromi kevés a védőd és őszintén szólva nem tudom, hogy mit vársz. A taktika ott hibádzik, hogy te mindenáron szét akarod lőni a fejét varival és kivégezni(ha jól esejtem), viszont azzal nem törődsz, hogy mivan, ha nem jön be a varid és a csúnya rút, közelharcos odaér és esetleg kikasztrál. Ha el tudod érni azt, hogy többet sebezz variból(persze itt nem minimális értékekre gondolok)és minimálisra csökkentsd a téged ért közelharci sebzést, szerintem sokkal többre vinnéd. Persze ez az én véleményem. Ha lekémleled a karimat(V2 Shaun) akkor szintén mondhatod azt, hogy szélsőséges eset, viszont 54. szinten több a védője, mint neked. Úgyhogy ezek után nem kéne azt ecsetelni, hogy jaj bezzeg ők mekkorát ütnek...
Nekem a leírás tetszett. Ha nem küzdesz ellene akkor tomboló káoszharcossá válsz, vagy vlm ilyesmi volt meg gondoltam mindenki nyom rá, nekem meg nem volt kedvem beállni a sorba
Jah csak amiért fizetsz az jóval többszörösen térül meg.
Megesik
Valamint a kérésünket JV is jogosnak találta, úgyhogy nem tudom miért kell megint a szájtépés.
Olvasd el a HSZ-eket mielőtt trágárkodsz és faszt a seggedbe neked megmondtam, hogy nem atom tápot akarunk, valamint ugyanúgy megvesszük a relikviát vágod. Senki nem kérte, hogy ingyen. És igen azt is vegyük észre, hogy mennyit hoz vissza a befektetett LE szintenként

edit: helyesírás.
Dátum: 2009.12.11. 11:29:06
Mellesleg amig van rubin és smaragd horda addig szerintem egyértelmű, hogy a smaragd inkább a varázslatra gyúr a rubin meg inkább a közelharcra, mert arra kapnak bónuszt.
Dátum: 2009.12.11. 11:26:29
Ha nasdfilnak nem annyi lenne a védője, mint egy 55 szintű varinak akkor nem menne nehezebben
Dátum: 2009.12.11. 11:20:52
Oké, hogy nincs harcos és varázsló külön ez eddig is világos volt. De akkor fogalmazok úgy, hogy a portya ismét eltolódott a varázshasználók győzelmének irányába. Remélem így megfelel. Nem csak én írtam, hogy ez így nem jó és a régi rendszer sokkal jobb volt. Mi van azokkal akik nem sablonkarit akar, ugye hogy mindenre nyom, hanem mondjuk ezzel is színesebbé akarja tenni a játékát, hogy valamelyik tult előnyben részesíti. Van varikarim és közelharci is, szóval senki ne mondja nekem azt, hogy elfogult vagyok. Varázslóval sem csak 2 tulajdonságot kell húzni, mint ahogy egyesek teszik. Az előző rendszer jó volt, helyrebillent az egyensúly nagyjából a portyában. Szerintem hibás lépés volt megváltoztatni, ha bugos volt ha nem.
Szerintem meg egyáltalán nem ilyesmit
Szerintem nem rosszak, bár a fekete tagsáci cucc elég drága egyébként relikviákról van szó, ami nem occcsóó mulatság szerintem. Legalábbis nem kéne annak lennie
jeeeee! ^^
Akkor a fertőzöttek nem kapnak relikviát?