Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2009.12.25. 17:09:36
Lesújtasz a Fényhozóval. Talált, 1108 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Csatadal és Dérfarkas az oldaladon harcolnak. 2 támadással 232 életpontot sebeztek.

Íme egy újabb csodája a zseniális "bugjavításnak". DE neeeeem nem lettek lekorlátozva a dögök. Tényleg...
Én kiváltságos vagyok
Miért karácsonykor tilos?
Jah, lehet:P
Egy térkapus csatáért kaptam 42 tp.t 10es hordázás. Harcban ugye így kapja a dög a tp-t:

(10*(1+5%*int kedvenc)+tárgy bónusz)*hordázás

tehát ((10*3,5+8tp)*0,8)*1,2 ha elvileg 20%ot

Hm, az elvileg 41.28. Akkor lehet, hogy csak egy apró számolási hibán háborodtam fel?
Hmm, lehet, hogy elszámoltam magam azzal kapcsban, hogy a kigyógyult többet kap
Jah de egyébként 10*3,5(mert ugye az alapot is megjapja)*1,20=42 vagy 10*1,20*3,5=42. Ergó mindegy, hogy melyiket növeli. De a kigyógyultak többet kapnak, annak ellenére, hogy nekem van relikviám.

Edit: tárgy módosító nélkül, de az most úgy is lényegtelen.
Ergó 54-es lenne a relikviával, amiért kihangsúlyozom, hogy sokat perkáltam. És más jobbat kap csak azért, mert küzdött.
50-re én is ki tudom fejleszteni, de 55-re már nem. Baromi sok köze van.
Nem vagyok lepontozós, az, hogy senki nem bírja a nagyképű fejedet nem tehetek róla. Az a köze, hogy amit én vettem sok dukátért azt más megkapja azért, mert küzdött.
Igen, de a relikvia amit SOK ARANYDUKÁTÉRT veszek annak talán nem esélkiegyenlítő félének kéne lennie nem?
Nem tudtam, hogy hova írjam, tehát ide írom nemrég gondolkodtam az állatokról. Mivel lehet max fölé vinni szakit a kigyógyultaknak(állandót) ezért gondolom vannak egy páran akik az int kedvencet viszik max fölé ami +25%. Nos nekem a tapasztalatkövem +20%ot ad. Úgy érzem jogosan sírok, hogy aki kinyomja azt int kedvencet az erősebb tápot kap, mint egy RELIKVIA aki más tömérdek dukátot fizetett. Nemrég jutott ez a dolog eszembe és valahogy felidegesített, nem is kicsit.
Dátum: 2009.12.24. 13:02:56
"bejött egy halom ismételhető küldi, ahol a harcosok előnye behozhatatlan"

Behozhatatlan? a 20 kritvari, 10 állatszintlépés, sajtolás, térkapus cuccot te nem tudod megcsinálni ugye? Áá dehogy.
Dátum: 2009.12.24. 12:46:44
Csak én fogok be váratlanul rendkívül sok dögöt?O.o mert kb minden második állatot befogom.
Már az elég lenne, ha a "haszonszakikat" turbózhatnánk max fölé a többi szerintem nem. Így lenne mondjuk igazságos. Ha szerepjátékos okot keresünk akkor lehet azzal is magyarázni, hogy mivel hatalmába kerített a sötétség jobban tudod kinyerni a LE-t az állatokból stb és sokkal fanatikusabban tudod edzeni magadat, mint azelőtt, mit sem törődve a fájdalommal nekem a többi nem is kéne, elég lenne a spekt, ultra, transz és sajt.

Edit: egyébként ez a dupla rabolhatóság elég szívás sztem akár hiszitek, akár nem. Néha meglepő, hogy mennyit visznek tőlem, holott nem is táborozom annyi LE-vel.
Dátum: 2009.12.23. 15:05:59
Mégvalamit nem értek. Ugye az állatok sebzése függ az én sebzésemtől, erőmtől. A kritikus "buggal" annak idején megütötték a max sebzést(2 dög 45%) most:

Egy gyors csel után a Fényhozóval Matekmatyi védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 777 sebzés! Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Csatadal és Dérfarkas acsarogva támadnak. 2 támadással 230 sebzés!

Lesújtasz ellenfeledre. 717 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Csatadal és Dérfarkas az oldaladon harcolnak. 2 támadással 210 sebzés!

Nem ütik meg a maxot, de ha növelem az erőt akkor az én sebzésem is növekszik és ugyanúgy nem fogják megütni a max sebzést....
Dátum: 2009.12.23. 10:04:35
Semmi! Grrr semmi!!! A fertőzött nem akar barátkozni senkivel >.> ő csak LEEEE-t akar!
Másrészt vannak a portya LE-t növelő tárgyak. Nem olvastam végig a topikot, vajon ezek hatnak rájuk?
Had említsek meg még egy dolgot ami nemrég került be a játékba. Ez pedig a prém tagok reg csökkenése amikor vadásznak. Amióta ez bekerült jóval kevesebb embert tudok elkapni ÉP határon. Ez is egye érvágás a portyázók számára.
Dátum: 2009.12.21. 21:13:24
Őszintén szólva nekem sem tetszik ez a fejlesztés. Nem vagyok pók, persze PP-ben sem úszkálok és nem azért nem tetszik, mert így némi sikerélményhez jutnának azok akik nem tudnak nyerni portyában, ilyen rosszámájúságról szó se nincsen. Viszont azért ez elég bután hangzik valóban, hogy Végzetúr és baráti portya amikor először olvastam erről a fejlesztésről(nem tudom, hogy ki találta ki)csak nevettem és azt hittem, hogy nem lesz komoly, de most itt állunk a küszöbön. Engem ugyan nem zavar, hogy akik nem nyernek némi sikerélményhez jutnak, de a két szó valahogy elüt egymástól:P