Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zolti

Oldal: 12345
Dátum: 2012.05.25. 19:11:53
A tanácsotokat kérném, h jól értelmezem ezt a fejlesztést.

A 41. vagyok a toplistán V2. Ezen túl nekem kevesebb TP kell a szintlépéshez, az az gyorsabban megyek felfelé. Ott várnak rám azok a karakterek akik gond nélkül leagyalnak mihelyt felérek az ütéstávjukba. Akik nincsenek benne a top 50-be, azok normál sebességgel lépik a szintet, az az lemaradnak hozzám képest. Ezáltal nekem megfogyatkoznak a célpontjaim, de cserébe legalább ütögetnek majd felűről. Remélem tévedek valahol, mert ez elégé elkeserítően hangzik.
Dátum: 2012.05.08. 19:59:31
Sajnos nekem ez a fejlesztés úgy jön le,(bár nem látom át teljesen) h engem aki éppen benne vagyok a Top 50-be(V2) fel akarnak zárkóztatni azokhoz, akiknek 7-800-zal nagyobb a TÖ-jük. Úgy, h ez a különbség meg is marad közöttünk.Most a szintem egyik legerősebbje vagyok, ott meg bokszzsák leszek. Én megértem ezeknek a karaktereknek a problémáját. De ne úgy legyen megoldva, h az én játékomat teszik tönkre.
Dátum: 2012.04.19. 23:56:19
Xena eltűnt V2-ről.
Dátum: 2012.04.07. 22:13:47
Lottó szerencse játék a végzetúr nem az. Lottózás közben nem kell versenyezni másik lottózóval.
A szövetségi társam kipörgetett egy reflex könyvet, és egy tudás könyvet. Ha ő nem a szövi társam lenne, hanem valamelyik közvetlen riválisom kifejezetten zavarna. Mert hiába vagyok én "jobb játékos" (szánok a játékra több időt és pénzt) neki lesz erősebb karaktere, mert szerencséje volt. Ahogyan már említették mások is, ezek a szélsőségek nem tesznek jót a játéknak. Elég nagy a különbség két AH-s relikvia és a még nem volt piros pörgetésem között.
Dátum: 2012.03.23. 15:13:56
Megoldás lehet az idomításra, hogy a szörny befogásához kelljen valamekkora idomítás szakértelem. pl szörnyszint/2
Dátum: 2012.03.12. 14:11:15
Van egy rossz hírem. A játék fejlesztői azokból az őskövekből fejlesztik a játékot, amit ezek a játékosok befizetnek.


Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 14:04:11
Azokra értem akik teli pumpálják a karit és most nem tetszik nekik hogy 1 picit a többinek is jó!

Havi nemtom mennyi őskövet vesznek és szarrá vernek mindenkit ! Izgalmas! Éppen ideje egy kicsit felrázni a játékot és akik napi 24 be ott ülnek lesik ki mikor jön ki a 15% alól és már ütik is, nekik semmivel sem lesz rosszabb!
Dátum: 2012.03.12. 11:07:38
Szerinted normális, hogy valakinek szerencséje van és megkap egy olyan tárgyat amiért más évek óta gyűjtöget ? Lehet, hogy irigység, de szerintem sokaknak elmegy a kedve a játéktól az ilyen fejlesztéstől. És azoknak megy el a kedvük, akik sok időt és pénzt fektetnek ebbe a játékba.
Ha jól tudom a 30 őskő is ultra ritka. Én speciel nem lennék önfeledt boldog, a kipörgetem a 30 őskövet, mikor szívósság övet is kaphatnék.(szerintem itt is vannak problémák az egyensúlyba)
Dátum: 2012.02.06. 18:10:11
Nem

Én azt a négy AF pontot sajnálnám kiadni egy ilyen képességért.
Dátum: 2012.02.06. 17:42:52
Szerintem sem szerencsés a tapasztalat AF képességet belevenni ebbe a fejlesztésbe. Elég sok AF pontba kerül a sisakos képesség nem kell még egy ilyennel növelni. Aki több AF pontot kp az már lehet, hogy kifejlesztette aki kevesebbet az valószínűleg nem. Így pont azok járnak porul akiknek nehezem jön össze az Af pont az alap képességre is.
Kár, hogy már ez is lexikális tudásnak számít:

Mikor jelent meg Ady Endre: A menekülő élet c. verseskötete?
Oldal: 12345