Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Az írásjelek helytelen alkalmazása helyesírási hiba, még esztétikai okokra hivatkozva is (egyébként, pont mivel helyesírásilag helytelen, így inkább bántja a szemet).
Helyesírási indokkal utasították el a kérdésed, tehát van lehetőséged kijavítani, így indokolatlan a felháborodásod. Légy szíves, ne máson töltsd ki a mérged, főleg ne olyanon, aki segíteni akart.
Dátum: 2009.08.23. 14:51:50
A jó stratégiának a szervezés is része
Össze kellett volna toborozni megfelelő számú embert
Természetesen építőt is, hiszen az egyik feladat ugye építésről szól.
Részemről hajrá, de azért várj egy picit, hátha valaki okosabb kitalálja mi volt a gond.
kvíz 4 topicba írogasd be a hibás kérdéseket, légy szíves, itt semmi értelme...

és nézd meg kinek írta a hozzászólást
őszintén szólva, nem tudom mi volt vele a gond
Nem kaptál hozzá semmi értékelést?
Brink, ennek a topicnak olyasmi lenne a lényege, hogy akinek nem fogadják el a kérdését, az beírja ide, és választ kap a miért kérdésére, hogy a következő kérdéssel több esélye legyen.
Más, rossz kérdésekre való ujjal mutogatásnak itt maximum Kóc Bezzegh Béla emlékérme lehet az eredménye, holott amúgy hasznos dolog kigyűjteni a rosszakat, csak éppen nem ez lenne a helye (erre a topic címe, és a nyitóhozzászólás is utal, szerintem)

A te kérdésed szerintem erősen határvonalon mozgott, ha értékelni kellene, gondolkoznék rajta sokat, hogy mi legyen vele.

A válaszok stílusával kapcsolatban: hidd el, a többiek is gondoltak ilyesmikre
Idézet: Gözekécske - 2009.08.20. 10:48:28
Melyik nem angol kutya fajta?

border collie
basset hound
sheltie
cane corso*

hopp, itt rosszak a válaszok

border collie - nincs egy származási ország, angol, skót származás van megadva, helyenként egy kis wales is belekeverve
basset hound - francia
sheltie - skót
cane corso - olasz

ui: illett volna a sheltienek is a hivatalos elnevezését megadni, miszerint shetland collie
Idézet: cirip - 2009.08.20. 12:00:44
de, törlésre is kerülnek, amint észreveszi őket valaki, akinek van admin joga
ennek a folyamatnak a gyorsításában úgy tudnál részt venni, ha beírnád a kérdéseket a kvíz 4 topicba
de, törlésre is kerülnek, amint észreveszi őket valaki, akinek van admin joga
ennek a folyamatnak a gyorsításában úgy tudnál részt venni, ha beírnád a kérdéseket a kvíz 4 topicba
Idézet: Werok - 2009.08.19. 20:41:49
Mennyi egy nő átlagos életkora?

az enyim nem annyi
nem várható életkorról lett volna szó?

Hányas szinttől lehet fókuszkristályokat vásárolni?

ezt egy kezdő játékos nem tudja megválaszolni
Dátum: 2009.08.19. 20:14:55
Ezzel nincs is gond, azzal a résszel már annál inkább, amikor barátinak mondott szövetséget használtok ki, hogy csapást küldhessetek, annak tudta nélkül.
Aztán persze hirtelen az összes aki megnyomta a piros gombot, elfutott.
Az már nem fért volna bele, hogy ott maradjanak semlegesíteni a válaszcsapást?
Kicsit úgy érzem, ezzel a technikával, a fenyegetőzésetek, miszerint az összes baráti szövetség csapást mér arra, aki lázadni mer a farmolás ellen, hamarosan érvényét veszti
francba, túl kicsi
Mindenesetre ígéretes falatnak tűnik a környékbelieknek
hát, bevallom ez nekem elég speciálisnak tűnik
igaz ugyan hogy sok kutyatartó él Magyarországon, de ezeknek a töredéke hallott egyáltalán erről a kiállításról, és a kiállítással kapcsolatban is jobb lett volna valami érdekes tényre rákérdezni, semmint egy önmagában nézve érdektelen évszámra, szerintem.
nem vették el tőled a kérdezés jogát
ha már szerepeltet kapsz az azért van mert más már találkozott ezzel a kérdéssel, vagy ezzel a típusú kérdéssel Dunát lehet rekeszteni

a kérdés nem kerül be ugyan, de feltehetsz helyette másikat
nem, de ha rossz válaszok értékelést kapsz, akkor nem javíthatsz rajta
alapból vízhatlan válaszlehetőség nem igazán jó, hiszen akkor értelmetlen a kérdés
Sok esetben kap helyesírási hiba értékelést egy kérdés, ha esetleg picit tartalmilag kell javítani benne, de amúgy érdekes, és jó lenne bent látni az adatbázisban (mivel ez az egyetlen módja annak hogy ne veszítsen a kérdező kérdésírási jogot, de visszakerüljön hozzá a kérdés javításra). A legtöbb ilyen típusú hozzászólás után azonban általában az derül ki, hogy mégiscsak volt valami gond. Ha nem írod be a kérdést, ez sajnos nem fog kiderülni.
Az előző hozzászólásod alapján arra tippelnék, hogy szóköz hiba volt, de ez persze nem tuti.
naa, ne ijeszd el őket, végre én is elérek valakit már..
Dátum: 2009.08.17. 16:41:23
1 fő ideiglenes eltávon, 1 meg törölt helycsinálásilag
így már kampányolhatunk tovább?